Meteoroloji Rapor

Meteoroloji Rapor

Son dakika Meteoroloji rapor haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Meteoroloji rapor ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Meteoroloji rapor haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Meteoroloji Rapor

haberleri sayfasında son dakika yaşanan meteoroloji rapor gelişmeleri de dahil olmak üzere 131 meteoroloji rapor haberi bulunmuştur. Tüm meteoroloji rapor haberleri aşağıda listelenmiştir.
18 şehirde sağanak yağışlar etkili olacak! Meteoroloji sel ve su taşkınlarına karşı uyardı
18 şehirde sağanak yağışlar etkili olacak! Meteoroloji sel ve su taşkınlarına karşı uyardıGök gürültülü sağanak yağışlar yurdun birçok bölgesinde etkili olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü olarak yapılan değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara’nın batısı, İç Ege'nin doğusu, Batı Akdeniz, Doğu Akdeniz'in iç kesimleri ve İskenderun Körfezi, İç Anadolu'nun batı ve güneyi, (Samsun hariç) Batı ve Orta Karadeniz kıyı illeri ve Bolu ile Doğu Anadolu'nun doğusunun yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Trakya'nın kuzeyi, İç Ege'nin doğusu, Akdeniz'in iç kesimleri ve İç Anadolu'nun batısında yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
24.07.2024Gündem
Son meteoroloji raporu yayınlandı 15 şehir için kuvvetli sağanak yağış uyarısı yapıldı
Son meteoroloji raporu yayınlandı 15 şehir için kuvvetli sağanak yağış uyarısı yapıldıAşırı sıcaklara sağanak yağış arası verilecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü olarak yapılan değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, Orta Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, İstanbul, Isparta, Konya, Karaman, Niğde, Kayseri, Çankırı, Artvin, Kars, Ardahan, Iğdır, Ağrı çevreleri ile Balıkesir'in kuzey, Erzurum ve Van’ın kuzey ve doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Doğu Akdeniz’de yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
23.07.2024Gündem
Son hava durumu raporunu Meteoroloji açıkladı! Hafta sonu havalar nasıl olacak?
Son hava durumu raporunu Meteoroloji açıkladı! Hafta sonu havalar nasıl olacak?Son dakika haberine göre başta İstanbul olmak üzere birçok ilde gök gürültülü sağanak yağışlar görülecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü olarak yapılan değerlendirmelere göreÜlkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Ordu, Tokat, Van, İstanbul’un doğusu, Sakarya, Kocaeli çevreleri ve bu akşam saatlerinde Edirne çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Erzurum, Kars, Ardahan, Iğdır ve Ağrı çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
19.07.2024Gündem
Meteoroloji son dakika raporunu yayınladı, birçok şehri uyardı: Gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak
Meteoroloji son dakika raporunu yayınladı, birçok şehri uyardı: Gök gürültülü sağanak yağış etkili olacakSon dakika haberine göre, sağanak yağışlar yurdun birçok şehrinde etkili olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü olarak yapılan değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara’nın güneydoğusu, Akdeniz’in iç kesimleri, Ankara’nın kuzeyi, Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Bilecik’in iç kesimleri, Sakarya’nın güneyi, Bursa’nın doğusu ile bu akşam saatlerinde Uşak, Denizli ve Afyonkarahisar, Ağrı ve Iğdır çevreleri ve Van'ın doğu kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Artvin, Erzurum, Kars ve Ardahan çevrelerinin yerel kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; Marmara’nın güneybatısı ile Kuzey Ege kıyılarında kuzeyli yönlerden kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.
16.07.2024Gündem
Kuvvet rüzgar ve gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji'den 11 için yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uyarı geldi
Kuvvet rüzgar ve gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji'den 11 için yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uyarı geldiSıcak havalar etkisini sürdürürken sağanak yağışlar ve kuvvetli rüzgarlar birçok ilde hayatı olumsuz etkiliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Doğu Akdeniz, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı, Isparta, Burdur, Sivas, Sinop, Tokat, Van çevreleri ile Antalya'nın iç kesimleri ve Kastamonu’nun kıyı kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Bayburt, Erzurum ve Kars çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
29.06.2024Gündem
Sıcak havalar mevsim normallerinin üzerine çıkacak yakıp kavuracak! Meteoroloji'den 6 şehir sağanak yağış uyarısı geldi
Sıcak havalar mevsim normallerinin üzerine çıkacak yakıp kavuracak! Meteoroloji'den 6 şehir sağanak yağış uyarısı geldiBunaltıcı sıcak hava yurdun büyük bir kısmını etkisi altına alırken Karadeniz bölgesi için Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan son rapora göre göre hava sıcaklıkları ülke genelinde mevsim normallerinin 8 ila 12 derece üzerinde seyredecek. CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, canlı yayında yaptığı uyarıda, "Bu havalarda kronik hastalığı olanların, yaşlıların ve çocukların dışarı çıkmaması lazım. Şapkasız, gözlüksüz çıkmamak lazım ve beyaz giysiler giyilmeli. Çok tehlikeli, bu sıcak çarpması meydana getirir. Sıcak çarpması beyinde ölüme kadar götürebilir" dedi. Prof. Dr. Şen, "Haziran'ın başında bu kadar sıcak olması biraz erkendi. Bu gösteriyor ki önümüzdeki Temmuz ve Ağustos aylarında çok aşırı sıcaklıkları ve sıcak hava dalgalarını beraber yaşayacağız. Çok dikkat etmemiz gerekecek" diye konuştu.
5.06.2024Gündem
Sıcak havanın yerini sağanak yağışlar alıyor! Meteoroloji 11 ili uyardı: Gök gürültülü ve kuvvetli olacak...
Sıcak havanın yerini sağanak yağışlar alıyor! Meteoroloji 11 ili uyardı: Gök gürültülü ve kuvvetli olacak...Kavurucu sıcaklardan bunalanlara güzel haber Meteoroloji'den geldi. Yurdun büyük kısmı aşırı sıcakların etkisi altına girdi ve birçok şehirde termometreler 40 dereceyi gördü. Meteoroloji Genel Müdürlüğü açıkladığı son hava tahmin raporunda 11 şehir için sağanak yağış uyarısında bulundu.
4.06.2024Gündem
Meteoroloji son hava durumu raporunu yayınladı! Gök gürültülü ve kuvvetli sağanak yağışlar birçok ilde etkili olacak...
Meteoroloji son hava durumu raporunu yayınladı! Gök gürültülü ve kuvvetli sağanak yağışlar birçok ilde etkili olacak...Sıcak yaz havalarını beklerken soğuk ve serin havalar etkisini sürdürüyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan son hava durumu raporunda birçok şehir için sağanak yağış uyarısı geldi.
28.05.2024Gündem
Lapa lapa kar yağmadı ama daha kötüsü geliyor! Meteoroloji ve AFAD art arda uyardı, riskli iller açıklandı
Lapa lapa kar yağmadı ama daha kötüsü geliyor! Meteoroloji ve AFAD art arda uyardı, riskli iller açıklandıMeteoroloji son dakika duyurdu. Havalar ısındı yaz geliyor derken beklenmedik haber geldi. İller saat verilerek açıklandı. Kış boyu lapa lapa kar yapması beklenirken yaşanacak ani hava değişikliği ile şaşkına dönecek. MGM ve AFAD'dan art arda uyarılar geldi. Vatandaşlardan dikkatli olmaları istendi. Yapılan uyarıların ardından birçok ilde kuvvetli yağış sele dönüştü. Ankara'da sele kapılarak park halindeki aracın altında sıkışan çocuk, vatandaşlar tarafından kurtarıldı
24.05.2024Gündem
Meteoroloji son hava tahmin raporunu yayınladı! Gök gürültülü sağanak yağışlar geri geliyor...
Meteoroloji son hava tahmin raporunu yayınladı! Gök gürültülü sağanak yağışlar geri geliyor...Son hava durumu raporlarına göre sağanak yağışlar geri dönüyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan raporda 10 il için sağanak yağış uyarısında bulunulurken yurdun batı kesimleri için de toz aşımı uyarısı yapıldı. İşte Meteoroloji'nin açıkladığı son rapora göre il il hava durumu...
Kar İstanbul'a geliyor! Meteoroloji son raporu açıkladı, Prof. Dr. Orhan Şen tarih vererek uyardı...
Kar İstanbul'a geliyor! Meteoroloji son raporu açıkladı, Prof. Dr. Orhan Şen tarih vererek uyardı...Kar yağışları İstanbul'a geri dönüyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava durumu raporunu açıkladı. Prof. Dr. Orhan Şen İstanbul için tarih vererek uyarılarda bulundu. Hava tahminlerine göre, İstanbul başta olmak üzere yarın 13 kentte sarı alarmı verildi. İşte tüm yurdu bekleyen hava durumu detayları…
19.01.2024Gündem
Yoğun yağış geri dönüyor! Çarşamba günü başlıyor, Meteoroloji son dakika duyurdu, iller tek tek açıklandı
Yoğun yağış geri dönüyor! Çarşamba günü başlıyor, Meteoroloji son dakika duyurdu, iller tek tek açıklandıMeteoroloji son dakika olarak duyurdu. Herkes baharı beklerken kötü haber geldi. Geri dönüyor. Kuvvetli yağış yeniden başlıyor. MGM tarafından gün ve saat verildi. Onlarca ilde etkili olacak yoğun yağış ile ilgili vatandaşlar uyarıldı. Peki bugün (24 Nisan Pazar günü) hava nasıl olacak? Meteoroloji'den alınan bilgilere göre bugün İstanbul, Bursa ve Yalova çevreleri ile Kocaeli'nin batısı ve Balıkesir'in kuzey kesimlerinin, öğle saatlerinden sonra Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Afyonkarahisar ve Isparta'nın kuzey çevrelerinde sağanak bekleniyor.
24.04.2022Gündem
Yoğun yağış başlıyor! Meteoroloji son dakika duyurdu, sarı ve turuncu uyarılar art arda geldi, 37 ilde bugünden itibaren...
Yoğun yağış başlıyor! Meteoroloji son dakika duyurdu, sarı ve turuncu uyarılar art arda geldi, 37 ilde bugünden itibaren...Meteoroloji'den son dakika uyarısı! 37 ilde bugün başlıyor. Yoğun yağış ile ilgili vatandaşlar uyarıldı. İller tek tek açıklandı. Sarı-turuncu kodlu uyarının detayları yeni MGM raporunda açıklandı. Yağışlar yurt genelinde 3 gün boyunca etkisini sürdürecek. Yoğun yağış, kuvvetli rüzgar, çığ tehlikesi ve toz taşınımı riski devam ediyor. Peki 19 Nisan Salı günü yurt genelinde hava durumu nasıl olacak? İşte son dakika hava durumu haberinin detayları..
19.04.2022Gündem
Kar bu gece geliyor! Meteoroloji son dakika olarak duyurdu, yoğun kar yağışı başlıyor, İstanbul'da günlerce...
Kar bu gece geliyor! Meteoroloji son dakika olarak duyurdu, yoğun kar yağışı başlıyor, İstanbul'da günlerce...Uyarılar günler öncesinden geldi. Kar yağışı bu gece başlıyor. Meteoroloji art arda uyarılarda bulundu. Yoğun kar yağışı görüşecek. MGM son dakika uyarısında vatandaşlar dikkatli olmaları konusunda uyarıldı. Sıcaklıklar düşecek. Gece saatlerinde başlayan kar yağışı etkisini artırarak çarşamba ve perşembe gününde de yoğun şekilde devam edecek. Pek çok kişi 'İstanbul'a kar ne zaman yağacak?' diye araştırma yapıyordu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün, Balkanlar üzerinden soğuk ve yağışlı hava uyarısının ardından Edirne'de hafif kar yağışı başladı. Kar yağışının gece ve yarın etkili olması bekleniyor. Soğuk hava dalgası Türkiye’nin genelini etkilerken İstanbul’da ve Ankara'da kar yağışı bekleniyor. Yarın ve perşembe günleri Türkiye ve çevresinde beklenen kar yüksekliği tahmininin, İstanbul'un her yerinde olmasa da büyük kısmında 1 ila 5 cm arası olması tahmin ediliyor.
11.01.2022Gündem
Kar geri dönüyor, şiddeti artıyor! 20 ilde birden başlıyor, Meteoroloji anlık takipte, son dakika uyarıları peş peşe geliyor, bu yıl ilk kez olacak, İstanbul ve...
Kar geri dönüyor, şiddeti artıyor! 20 ilde birden başlıyor, Meteoroloji anlık takipte, son dakika uyarıları peş peşe geliyor, bu yıl ilk kez olacak, İstanbul ve...Son dakika kar yağışı açıklaması! Meteoroloji duyurdu. Adım adım İstanbul'a geliyor. İstanbul Valiliği uyardı. Valilik tarafından vatandaşların bugün dikkatli olmaları istendi. MGM uyarılarını sürdürüyor. Anlık olarak vatandaşlara bilgi aktarımı yapılıyor. 20 ilde yoğun kar yağışı görülecek. Tarih verildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Balıkesir’in batı kıyı ilçeleri, İzmir’in kuzey ilçeleri ile Çanakkale’nin güney ve doğu ilçelerinde çok kuvvetli ve yer yer şiddetli yağış beklendiğinden sel uyarısı yaptı. Gece saatlerinden itibaren Trakya ile Çanakkale çevrelerinde, zamanla Marmara’nın batısı, Kuzey Ege kıyıları ile Manisa ve Antalya çevrelerinde yağışların kuvvetli olması bekleniyor. İşte perşembe gününe kadar yurt genelindeki hava durumu...
12.12.2021Gündem
Meteoroloji son dakika olarak duyurdu! Lodos fırtınası geri dönüyor, bu kez çok farklı... Cuma başlıyor, günlerce sürecek, İstanbul ve onlarca kentte...
Meteoroloji son dakika olarak duyurdu! Lodos fırtınası geri dönüyor, bu kez çok farklı... Cuma başlıyor, günlerce sürecek, İstanbul ve onlarca kentte...Meteoroloji son dakika kodu ile yayınladı. Geri dönüyor. MGM tarafından yapılan açıklamada tüm vatandaşlar uyarıldı. Özellikle İstanbul'da görülen lodos yeniden etkisini artıracak. Yoğun kar yağışı görülecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından saat verilerek yapılan duyuruda, kuvvetli rüzgar ve fırtınanın oluşturabileceği çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve baca gazı kaynaklı zehirlenmeler ve ulaşımda aksamalar görülebileceği bildirildi. Meteoroloji'den yeni açıklama geldi. Lodos fırtınası cuma günü yeniden başlıyor. Günlerce devam edecek
2.12.2021Gündem
Kar yağışı başlıyor! Meteoroloji'den 36 il için son dakika kar uyarısı! Bu kez farklı, çok yoğun olacak, günlerce sürecek
Kar yağışı başlıyor! Meteoroloji'den 36 il için son dakika kar uyarısı! Bu kez farklı, çok yoğun olacak, günlerce sürecekVe beklenen kar yağışı başlıyor. 36 il için alarm verildi. Meteoroloji son dakika kodu ile bildirdi. MGM açıklamasında iller tek tek sıralandı. Kar yağışının en yoğun olacağı saatler duyuruldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son açıklamada vatandaşlar ani sıcaklık düşüşüne karşı dikkatli olmaları konusunda uyarıldı. Kar yağışı ile ilgili çarşamba ve perşembe günlerine dikkat çekildi. Sadece Meteoroloji değil valilikler ve AKOM da art arda uyarılarda bulundu. Bir uyarı da Prof. Dr. Orhan Şen'den geldi. Canlı yayında önemli değerlendirmelerde bulunan Şen, "İstanbul'da sıcaklık bugün 20 dereceyi bile geçebilecek. Ama Salı akşamı ise 10 derecenin de altına düşecek. Dolayısıyla yarından itibaren Trakya'dan yağış başlıyor, öğleden sonra İstanbul'da yağışlar kuvvetli olabilir" dedi. İç Anadolu bölgesinde çarşamba günü kar yağışı beklendiğini belirten Şen, "Ankara dahil olmak üzere. Konya, Sivas bu civarlarda kar yağışı başlayacak Çarşamba günü" şeklinde konuştu
28.11.2021Gündem
Rekor sıcaklıklar bunaltıyor sağanak yağışlar hayatı olumsuz etkiliyor!
Rekor sıcaklıklar bunaltıyor sağanak yağışlar hayatı olumsuz etkiliyor!Son hava tahmin raporu yayınlandı. Açıklanan rapora göre, 19 Temmuz 2024 Cuma günü yurdun batısında aşırı sıcaklıklar beklenirken, yurdun doğusu ve kuzey doğusunda gök gürültülü sağanak yağışlar etkili olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü olarak yapılan değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeyi, Edirne, Kırklareli, Bolu, Karabük, Amasya, Ordu ve Hakkari çevreleri ile Van’ın kuzey ve doğu kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Doğu Karadeniz kıyıları, Artvin, Kars ve Ardahan çevreleri ile Erzurum’un kuzey ve doğu ilçelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.
18.07.2024Gündem
Gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji olumsuzluklara karşı birçok ili uyardı
Gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji olumsuzluklara karşı birçok ili uyardıSon hava tahmin raporu Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından geldi. Açıklanan son rapora göre; Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara'nın batı ve güneydoğusu, Ege'nin iç kesimleri ve İzmir çevreleri, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun kuzey ve batısı, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu'nun kuzeyinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Ankara'nın kuzey çevreleri ve Çankırı'da yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
12.07.2024 Gündem
Gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji uyardı: Sele neden olabilir
Gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji uyardı: Sele neden olabilirSağanak yağışlar birçok şehirde etkili olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Marmara, Ege, Batı ve Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu'nun kuzeyi gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Yağışların; Marmara'nın güney, Ege'nin kuzey ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde kuvvetli olması bekleniyor.
4.07.2024Gündem
Gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji birçok il için kuvvetli rüzgar uyarısında bulundu
Gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji birçok il için kuvvetli rüzgar uyarısında bulunduSon dakika haberine göre, bunaltan sıcaklardan sonra serinleten yağışlar geliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan son hava tahmin raporuna göre bir çok şehirde gök gürültülü sağanak yağışlar ve kuvvetli rüzgar etkili olacak.
3.07.2024Gündem
Meteoroloji son dakika duyurdu! Sıcaklıklar düşüyor, kuvvetli yağış ve fırtına geliyor, işte alarm verilen iller
Meteoroloji son dakika duyurdu! Sıcaklıklar düşüyor, kuvvetli yağış ve fırtına geliyor, işte alarm verilen illerKavurucu sıcaklar sonrası hava tersine dönüyor. Meteoroloji tarafından yapılan son açıklamada kuvvetli yağış ve rüzgar uyarısı yapıldı. İller tek tek açıklanarak vatandaşlar dikkatli ve tedbirli olmaları yönünde uyarıldı. İşte MGM tarafından yapılan son dakika açıklaması ve uyarı verilen iiler...
26.06.2024Gündem
Meteoroloji son hava durumu raporunu açıkladı, 10 ili gök gürültülü sağanak yağış için uyardı
Meteoroloji son hava durumu raporunu açıkladı, 10 ili gök gürültülü sağanak yağış için uyardıSon hava tahmin raporu Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından geldi. MGM açıkladığı son hava durumu raporunda 10 şehiri kuvvetli sağanak yağış konusunda uyardı.
25.06.2024Gündem
Son hava durumu raporu Meteoroloji tarafından açıklandı! Gök gürültülü sağanak yağış ve kuvvetli rüzgar uyarısı
Son hava durumu raporu Meteoroloji tarafından açıklandı! Gök gürültülü sağanak yağış ve kuvvetli rüzgar uyarısıSıcaklar yurdun büyük bir kesiminde etkisini sürdürüyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü merakla beklenen hava tahmin raporunu açıkladı. Son rapora göre yurdun birçok ilinde gök gürültülü sağanak yağışlar ve kuvvetli rüzgar etkili olacak.
20.06.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Meteoroloji Rapor ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki meteoroloji rapor haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.