Ara Tatil

Ara Tatil

Son dakika ara tatil haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ara tatil ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ara tatil haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ara Tatil

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ara tatil gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.688 ara tatil haberi bulunmuştur. Tüm ara tatil haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bayram tatili ve ara tatil birleşti mi? Nisan ara tatili olacak mı, ara tatil bayramla birleşecek mi 2023? Ara tatil iptal mi edildi 2023?
Bayram tatili ve ara tatil birleşti mi? Nisan ara tatili olacak mı, ara tatil bayramla birleşecek mi 2023? Ara tatil iptal mi edildi 2023? Ara tatil bayram tatili birleşecek mi, ara tatil bayramla birleşti mi? Nisan ayı için az bir süre kalırken ikinci ara tatile yönelik yapılan araştırmalar da arttı. 2022-2023 eğitim-öğretim yılı takvimine göre ara tatil 17 Nisan’da başlıyor, 20 Nisan'da sona eriyor. Bayramın nisan ayında idrak edilecek olması ikinci ara tatilin bayramla birleşip birleşmediğinin araştırılmasına, 15 tatilin deprem nedeniyle 2 hafta uzatılması ise ara tatilin iptal edilip edilmediğinin sorgulanmasına neden oluyor. Peki, ara tatil olacak mı, nisan ara tatili iptal mi? Ara tatil bayramla birleşecek mi?
27.03.2023Eğitim
Bakan Özer'den ara tatil açıklaması: İzinli sayılacaklar
Bakan Özer'den ara tatil açıklaması: İzinli sayılacaklarDeprem bölgesinde bir yandan okullar açılıp eğitim yaşamı yavaş yavaş normale döndürülmeye çalışılırken ara tatilin yapılıp yapılmayacağı merak ediliyordu. Konuyla ilgili Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer önemli açıklamalarda bulundu.
25.03.2023Eğitim
Ara tatil iptal mi? Okullarda ara tatil ne zaman, 2. ara tatil olacak mı, Nisan ara tatili iptal edilecek mi? Öğrencilerin gözü MEB’de!
Ara tatil iptal mi? Okullarda ara tatil ne zaman, 2. ara tatil olacak mı, Nisan ara tatili iptal edilecek mi? Öğrencilerin gözü MEB’de!Ara tatil iptal mi, 2. ara tatil olacak mı? Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem sonrası ara verilen okullarda eğitim ve öğretim faaliyetleri 71 il için pazartesi günü başladı. 71 ilde okulların açılmasıyla ikinci ara tatil tarihi gündeme geldi. Öğrenciler nisan ara tatilinin iptal edilip edilmeyeceği sorgulamaya başladı. Peki, okullarda ara tatil ne zaman, ikinci ara tatil hangi ay ve kaç gün sürecek? Nisan ara tatili iptal edilecek mi?
25.02.2023Eğitim
Ara tatil için memleketlerine giden 4 üniversiteli, depremde yaşamını yitirdi
Ara tatil için memleketlerine giden 4 üniversiteli, depremde yaşamını yitirdiMuğla'dan ara tatil için gittikleri memleketleri Adıyaman ve Hatay'da, depremde çöken binaların enkazı altında kalan üniversite öğrencileri Demet Koku, Abuzer Aydınlık, Furkan Çelik ile İsmail Cem Keremoğlu yaşamını yitirdi.
10.02.2023Gündem
Enkaz altında kalan üniversiteli Dila ve Hediye hayatını kaybetti
Enkaz altında kalan üniversiteli Dila ve Hediye hayatını kaybettiMuğla'dan ara tatilde memleketleri Hatay'a giden ve depremde enkaz altında kalan üniversite öğrencileri Dila Yabancı (22) ile Hediye Şerifoğlu (22), yaşamını yitirdi.
9.02.2023Gündem
Şirketler ve kurumlar deprem bölgesi için seferber oldu
Şirketler ve kurumlar deprem bölgesi için seferber oldu6 Şubat 2023 tarihinde, Kahramanmaraş Pazarcık merkezli 7,7 ve Elbistan merkezli 7,6 büyüklüğünde iki büyük deprem sonrasında çok sayıda şirket ve kurum bölgeye yardım için çalışma başlattı.
24.02.2023Ekonomi
Depremde enkaz altında kalan Büşra öğretmenden acı haber
Depremde enkaz altında kalan Büşra öğretmenden acı haber Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki 7.7 büyüklüğündeki depremde yıkılan Serap Apartmanı'nın enkazında İngilizce öğretmeni Büşra Bilginer'in (25) cansız bedenine ulaşıldı. Bilginer'in acı haberini alan Aydın'daki ailesi, büyük üzüntü yaşadı.
8.02.2023Gündem
Bakan Özer açıkladı! 81 ilde ara tatil 13 Şubat’a kadar uzatıldı
Bakan Özer açıkladı! 81 ilde ara tatil 13 Şubat’a kadar uzatıldıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem nedeniyle tüm Türkiye'de 13 Şubat'a kadar okulların tatil edildiğini açıkladı.
6.02.2023Gündem
15 tatil uzayacak mı? Kar yağarsa  tatili uzar mı? 6 Şubat okullar açılıyor mu?
15 tatil uzayacak mı? Kar yağarsa tatili uzar mı? 6 Şubat okullar açılıyor mu?İstanbul'da beklenen kar yağışı için uyarılar devam ediyor. Hafta sonundan itibaren etkili olması beklenen kar yağışının Salı gününde zirve yapması bekleniyor. Yarıyıl tatiline devam eden milyonlarca öğrenci de "15 tatil uzayacak mı, kar yağarsa yarıyıl tatili uzar mı" sorularına yanıt aramaya başladı. Kar yağışı altında 15 tatilin uzama ihtimali için gözler de resmi makamlara çevrildi. Peki 6 Şubat okullar açılıyor mu?
3.02.2023Gündem
Okulların açılmasına kaç gün kaldı, 15 tatil ne zaman bitecek 2023? Okullar ne zaman açılacak sömestr tatili ne zaman bitiyor?
Okulların açılmasına kaç gün kaldı, 15 tatil ne zaman bitecek 2023? Okullar ne zaman açılacak sömestr tatili ne zaman bitiyor?Okullar ne zaman açılacak, 15 tatil ne zaman bitecek? Öğrenciler tatillerinin keyfini yaşarken bir yandan da okulların ne zaman açılacağını sorguluyor. 15 gün süren sömestr tatilinin sona ermesine az bir süre kaldı. Ocak ayı biterken okulların açılacağı tarih merak konusu oldu. Öte yandan tatil süresinin uzatılıp uzatılmadığı araştırılan konu başlıklarından biri oldu. Peki, Okulların açılmasına kaç gün kaldı, sömestr tatili ne zaman bitiyor?
28.01.2023Eğitim
'MİT'e alacağız' denilerek kandırılan lise öğrencisine istismarda okul müdürlerinin ifadesi ortaya çıktı
'MİT'e alacağız' denilerek kandırılan lise öğrencisine istismarda okul müdürlerinin ifadesi ortaya çıktıKonya'da lise öğrencisi G.A.'nın (17), 'Seni Milli İstihbarat Teşkilatı'na memur olarak alacağız' vaadiyle kandırılıp, elektrik ustası Ahmet Mandal'ın (35) cinsel istismarına uğramasına ilişkin yürütülen soruşturmada tutuklanan okul müdürleri Harun Avcu (57) ve Asuman Sahar Koleri'nin (48) ifadesi ortaya çıktı.
14.01.2023Gündem
Okullar ne zaman tatil olacak? 2023’te yarıyıl tatili ne zaman? Okulların ikinci ara tatili hangi tarihte?
Okullar ne zaman tatil olacak? 2023’te yarıyıl tatili ne zaman? Okulların ikinci ara tatili hangi tarihte? 2022-2023 MEB tatil takvimi yıl sonuna yaklaştığımız bugünlerde öğrenci, öğretmen ve veliler tarafından merak ediliyor. 2023 yılında okulların ne zaman tatil olacak, yarıyıl tatili ile ara tatil tarihleri sık araştırılan konular arasında geliyor. Peki, Okullar ne zaman tatil olacak? 2023’ye yarıyıl tatili ne zaman? Okulların ikinci ara tatili hangi tarihte? İşte okullarda 2023 yarıyıl tatili ve ara tatil takvimi!
15.12.2022Eğitim
15 tatil ne zaman? Yarıyıl tatili hangi tarihte? Okullar ne zaman kapanacak? 2023 MEB tatil takvimi!
15 tatil ne zaman? Yarıyıl tatili hangi tarihte? Okullar ne zaman kapanacak? 2023 MEB tatil takvimi!2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı’nın ilk ara tatili sona erdi. İlköğretim, ortaokul ve liseler bugün ders başı yapacak. 14 Kasım’da başlayan 9 günlük ara tatilin ardından öğrenciler okullarına dönerken bir sonraki tatilin ne zaman başlayacağı, yarıyıl tatilinin ne zaman, hangi tarihler arasında olacağı şimdiden merak konusu oldu. Peki, 15 tatil ne zaman? Yarıyıl tatili hangi tarihte? Okullar ne zaman kapanacak? 2023 MEB tatil takvimi…
21.11.2022Eğitim
Okullar açıldı mı, ilk gün ders var mı? 21 Kasım okullar açılıyor mu?
Okullar açıldı mı, ilk gün ders var mı? 21 Kasım okullar açılıyor mu? Okullarda ara tatil sona erdi. Milyonlarca öğrenci ve öğretmen bugün ders başı yapacak. 9 günlük tatilin ardından okullarına geri dönen pek çok öğrenci ilk gün ders olup olmadığını araştırıyor. Peki, Okullar açıldı mı, ilk gün ders var mı? 21 Kasım okullar açılıyor mu? Okullarda ilk gün yoklama alınacak mı? İşte detaylar…
21.11.2022Eğitim
Gölcük Tabiat Parkı'nda ara tatil yoğunluğu
Gölcük Tabiat Parkı'nda ara tatil yoğunluğuBolu'nun doğal güzellikleriyle ünlü Gölcük Tabiat Parkı, ara tatilde ziyaretçi akınına uğradı.
19.11.2022Yaşam
Termal otellerde ara tatil yoğunluğu! Yüzde 95’e ulaştı
Termal otellerde ara tatil yoğunluğu! Yüzde 95’e ulaştıAfyonkarahisar’daki termal otellerde ara tatil yoğunluğu yaşanıyor. Doluluk oranı yaklaşık yüzde 95’e ulaşan otellerde her yaş grubuna hitap edecek organizasyonlar yapılarak misafirlerin hem bedenen hem de zihnen dinlendirilmesi amaçlanıyor.
14.11.2022Yaşam
Ara tatil başlıyor! Uzmandan dikkat çeken uyarı: Ebeveynler bir konuda 'ıskalıyor'
Ara tatil başlıyor! Uzmandan dikkat çeken uyarı: Ebeveynler bir konuda 'ıskalıyor'Yaklaşık 19 milyon öğrencinin ara tatili başlıyor. Öğrenciler bu süreçte kısa bir mola vermiş olacak. Çocukların ara tatilde ders çalışmasının gerekli olup olmadığı, hangi aktivitelerin yapılabileceği, yatma saati ve teknoloji kısıtlaması veya esnetilmesi gibi konularda ebeveynlerin kafasında soru işaretleri olabiliyor. Uzman isim bu süreçte neler yapılabileceğine ilişkin bilgi verirken, günümüz çocuklarında ebeveynlerin bir konuda 'ıskaladığına' dikkat çekerek uyarıda bulundu. İşte detaylar...
13.11.2022Eğitim
Uzmanından ara tatili verimli geçirmenin yolları!
Uzmanından ara tatili verimli geçirmenin yolları!Okullarda ara tatil başlıyor. 2 aylık eğitim sürecinin ardından öğrenciler eğitime kısa bir mola verecek. Tatil ile birlikte uzmanlar da ebeveynlere ara tatil için önerilerde bulunuyor. Uzman Klinik Psikolog Eda Ergür, çocukla beraber zaman geçirmek için tatilin bir fırsat olarak görülmesi gerektiğini belirterek ailelere tavsiyelerde bulundu. Peki, Kısa ara tatil nasıl verimli geçirilir? İşte uzmanından ara tatil önerileri…
11.11.2022Eğitim
Öğretmenlerin seminerleri ne zaman başlıyor, online mı? Ara tatil öğretmenlerin mesleki çalışma programı ve Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) ekranı!
Öğretmenlerin seminerleri ne zaman başlıyor, online mı? Ara tatil öğretmenlerin mesleki çalışma programı ve Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) ekranı!Okullarda ilk ara tatil başlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretmenlerin mesleki çalışma programları hakkında açıklama yaptı. Öğretmenler ara tatilde Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) üzerinden mesleki çalışmalarını tamamlayabilecek. Peki, Öğretmenlerin seminerleri ne zaman başlıyor, online mı? Ara tatil öğretmenlerin mesleki çalışma programı ve Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) ekranı!
11.11.2022Eğitim
Son ders zili bugün çalıyor! İlk ara tatil kaç gün olacak? Okullar ne zaman açılacak? Bakan Özer'den öğrencilere mesaj!
Son ders zili bugün çalıyor! İlk ara tatil kaç gün olacak? Okullar ne zaman açılacak? Bakan Özer'den öğrencilere mesaj!Okullarda ilk ara tatil bugün başlıyor. Milyonlarca öğrenci iki aylık eğitim sürecinin ardından tatile girecek. Bugün çalacak son ders ziliyle birlikte öğrenciler ara tatilde dinlenecek. Müzeler başta olmak üzere sanat kurumları, yerel yönetimler öğrenciler için bir dizi ara tatil etkinlik programı oluşturdu. Peki, Okulların ara tatili ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? Okullarda ara tatil kaç gün? 9 gün tatil ne zaman başlıyor, bugün tatil mi? İşte detaylar…
11.11.2022Eğitim
Okullarda kasım ara tatili ne zaman? Ara tatil ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? Kasım tatili kaç gün?
Okullarda kasım ara tatili ne zaman? Ara tatil ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? Kasım tatili kaç gün? Okullarda ara tatil heyecanı yaşanıyor. İlk tatile kısa bir süre kala milyonlarca, öğrenci, öğretmen ve veli bir haftalık tatil için gün sayıyor. Hafta sonu tatilleri ile birlikte 9 güne çıkacak tatil için şimdiden planlamalar yapıldı. Peki, Okullarda kasım ara tatili ne zaman? Ara tatil ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? Kasım tatili kaç gün? İşte detaylar…
7.11.2022Eğitim
10 Kasım tatil mi? 10 Kasım’da okullar yarım gün tatil mi olacak?
10 Kasım tatil mi? 10 Kasım’da okullar yarım gün tatil mi olacak? Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 84'ünci yıldönümü dolayısıyla 10 Kasım’da ülke genelinde anma törenleri düzenlenecek. Anma programları için hazırlıklar yapılırken, 10 Kasım Perşembe gününün resmi tatil olup olmadığı pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Peki, 10 Kasım tatil mi? 10 Kasım’da okullar yarım gün tatil mi olacak? 10 Kasım Resmi tatil mi? İşte detaylar…
7.11.2022Gündem
Bu Kasım Amazon’la herkes gülecek!
Bu Kasım Amazon’la herkes gülecek!Amazon Türkiye’nin gelenekselleşen alışveriş etkinliği Gülümseten Kasım Kampanyası, bu yıl 1 – 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşiyor. 1-7 Kasım tarihleri arasında Prime üyelerine özel erken erişim ayrıcalığının da sunulacağı kasım ayı boyunca Amazon müşterileri tüm kategorilerde popüler markalara ve sezonun olmazsa olmaz ürünlerine muhteşem fırsatlarla erişirken, Amazon.com.tr’de gülümsemek için birçok sebep bulabilecek.
4.11.2022Advertorial
MEB duyurdu! Öğretmenlerin mesleki çalışma programı belli oldu! Öğretmen seminerleri online mi?
MEB duyurdu! Öğretmenlerin mesleki çalışma programı belli oldu! Öğretmen seminerleri online mi? Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) duyurdu! Kasım ara tatilinde mesleki çalışma programı belli oldu. Okullarda ilk ara tatile kısa bir süre kala, öğretmenlerin seminer tarihleri açıklandı. Peki, Öğretmen seminerleri online mi? Öğretmen seminerleri ne zaman başlıyor? Öğretmen seminer programı ile ilgili tüm detaylar…
2.11.2022Eğitim
Kasım tatili ne zaman başlıyor 2022? İlk ara tatil hangi tarihte, kaç gün olacak, 1 hafta mı?
Kasım tatili ne zaman başlıyor 2022? İlk ara tatil hangi tarihte, kaç gün olacak, 1 hafta mı?2022 yılının ilk ara tatili kasım ayıyla birlikte gündem oldu. Öğrenciler bu yılın ilk ara tatilini merakla bekleniyor. Kasım tatili hafta sonuyla 9 gün olacak. Peki, ilk ara tatil ne zaman, kasım tatili hangi gün başlıyor?
1.11.2022 Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Ara Tatil ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ara tatil haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.