Okullar

Okullar

Son dakika okullar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan okullar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını okullar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Okullar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan okullar gelişmeleri de dahil olmak üzere 6.446 okullar haberi bulunmuştur. Tüm okullar haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kar tatili! Yarın hangi illerde okullar tatil edildi
Kar tatili! Yarın hangi illerde okullar tatil edildiYarın okulların tatil olup olmayacağı ile ilgili son gelişmeler öğrenciler tarafından merak ediliyor. Meteoroloji bugün 4 il için sarı uyarıda bulundu. Yarın sağanak yağışın olması bekleniyor. Olumsuz hava koşulları sonrasında bazı illerde okullar edilmişti. Peki yarın okullar tatil mi, kar tatili var mı? 4 Aralık'ta okullar tatil olacak mı?
3.12.2023Gündem
30 Kasım İstanbul’da okullar tatil mi 2023? Yarın hangi illerde okullar tatil?
30 Kasım İstanbul’da okullar tatil mi 2023? Yarın hangi illerde okullar tatil?İstanbul'da etkili olan kuvvetli yağışlar ve fırtına, şehirde hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Megakentte direk devrilmesi sonucu bir kişi hayatını kaybederken, birçok bölgede sel, su baskını ve çatı uçması gibi olumsuzluklar yaşanıyor. İstanbul Valiliği, son dakika açıklamasında bu olumsuz hava koşullarına dikkat çekti. Peki 30 Kasım İstanbul’da okullar tatil mi 2023? Yarın hangi illerde okullar tatil?
29.11.2023Gündem
Bursa'da lodos etkili oldu; ağaçlar devrildi, uçan çatı parçası otomobilin üzerine düştü
Bursa'da lodos etkili oldu; ağaçlar devrildi, uçan çatı parçası otomobilin üzerine düştüBursa'da, saatteki hızı 70 ile 95 kilometre hıza ulaşan fırtınada, kentteki birçok binanın çatısı uçarken, ağaçlar yollara devrildi. Osmangazi ilçesinde 250 yıllık çınar ağacı kökünden koptu, Kestel'de akülü sandalye şarj istasyonu devrildi. Bursa Valiliği, Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer, Kestel ve Gürsü ilçelerinde okulların 1 günlük tatil edildiğini açıkladı.
29.11.2023Gündem
Bursa Valiliği duyuruyu yaptı: Şiddetli lodos geldi, 29 Kasım Bursa okullar tatil mi edildi?
Bursa Valiliği duyuruyu yaptı: Şiddetli lodos geldi, 29 Kasım Bursa okullar tatil mi edildi?Bursa'da şiddetli fırtına gece saatlerinden itibaren başladı. Tüm yurtta etkisini sürdüren olumsuz hava koşulları özellikle Marmara'da etkili oluyor. Kar yağışının etkili olduğu illerde eğitime ara verilmişti. İstanbul ve Bursa'da fırtına ve rüzgarın giderek şiddetini artırması üzerine Bursa Valiliği'ndan tatil duyurusu geldi mi sorusu da gündem oldu. Öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin beklediği haber geldi. Peki Yarın Bursa'da okullar tatil mi?
28.11.2023Gündem
29 Kasım okullar tatil mi 2023? Bursa, Zonguldak, Ankara’da yarın okul var mı?
29 Kasım okullar tatil mi 2023? Bursa, Zonguldak, Ankara’da yarın okul var mı? Yurttaki olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı kentlerde okullara ara verildi. Meteoroloji, 26 il ilgili uyarı yapınca öğrenciler ve veliler yarın okullara tatil kararı gelip gelmeyeceğini araştırmaya başladı. Peki, 29 Kasım okullar tatil mi 2023? Bursa, Zonguldak, Ankara’da yarın okul var mı? 29 Kasım okullara kar tatili olacak mı 2023, Valilikler tatil açıklaması yaptı mı?
28.11.2023Gündem
Çanakkale Boğazı'nda arızalanan yolcu gemisi sürüklendi! Korku dolu anlar
Çanakkale Boğazı'nda arızalanan yolcu gemisi sürüklendi! Korku dolu anlarÇanakkale Boğazı'ndan geçen Libya bayraklı 'Kevalay Queen' isimli yolcu gemisi makine arızası yaptı. Sürüklenen gemi için kurtarma çalışması başlatıldı.
28.11.2023Gündem
Yurt dışından telefon getiren herkes için geçerli
Yurt dışından telefon getiren herkes için geçerliYurt dışından telefon getiren herkesi yakından ilgilendiriyor. 2023 için yeniden değerleme oranı yüzde 58,46 olarak belirlenirken, yurt dışından getirilen telefonların Türkiye’de kullanıma açılması için ödenecek IMEI kayıt harcı da zamlanacak.
28.11.2023Ekonomi
Bir ilde okullar tatil edildi
Bir ilde okullar tatil edildiErzurum il merkezinde olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.
27.11.2023Gündem
Yılbaşına kaç gün kaldı? 2024 yılbaşında okullar tatil mi?
Yılbaşına kaç gün kaldı? 2024 yılbaşında okullar tatil mi?Yılbaşı için geri sayım başladı. Yeni yılın gelişi dört gözle beklenirken "Yılbaşına kaç gün kaldı?" sorusu da gündem oldu. Tatil yapacaklar ise 2024'ün ilk gününün hangi güne denk geldiğini araştırmaya başladı. Olumsuz hava koşullarının yurdumuza erken gelişiyle okulların tatil haberleri de ardı ardına gelmeye başladı. Peki yılbaşında okullar tatil mi? 1 Ocak 2024 hangi güne denk geliyor? Detaylar haberimizde.
27.11.2023Yaşam
Kar tatili haberleri peş peşe geliyor! Valilikler tek tek duyurdu
Kar tatili haberleri peş peşe geliyor! Valilikler tek tek duyurduHavaların soğuması ve kar ve şiddetli yağışın etkili olması nedeniyle kar tatili haberleri gelmeye başladı. Zonguldak'ta devam eden kuvvetli yağış ve fırtına nedeniyle 27 Kasım Pazartesi günü okullar tatil edildi. Öte yandan Hatay’ın İskenderun ilçesinde kuvvetli yağış ve fırtına nedeniyle meydana gelebilecek deniz taşkınlarından dolayı okullar 1 gün tatil edildi.
27.11.2023Gündem
Okul tatili: 27 Kasım Zonguldak okullar tatil edildi mi? Valilik açıkladı!
Okul tatili: 27 Kasım Zonguldak okullar tatil edildi mi? Valilik açıkladı!Zonguldak Valiliği, kentte 27 Kasım 2023 Pazartesi günü okulların tatil olup olmayacağı ile ilgili açıklamayı yaptı. Türkiye genelinde yaşanan kar yağışı sonrası öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin gözü kulağı valiliklerden yapılan açıklamalara çevrildi. İşte, Zonguldak Valiliği'nin konuyla ilgili son açıklaması ve okullarla ilgili son durum...
26.11.2023Gündem
27 Kasım okullar Bursa'da tatil mi? Bursa Valiliği okullar tatil açıklaması var mı? Yarın okullar...
27 Kasım okullar Bursa'da tatil mi? Bursa Valiliği okullar tatil açıklaması var mı? Yarın okullar...27 Kasım Bursa'da okullar tatil mi sorusunun yanıtı merak ediliyor. Son dakika gelişmeleri devam ediyor. MEB okullar tatil mi sorusu öğrenciler ve velilerin merak konusu oldu. Hafta sonu şiddetli fırtına ve rüzgar sonrası sağanak yağışlar da artarak devam ediyor. 27 Kasım Pazartesi günü bazı illerde kar yağışı sebebiyle okullar tatil edilmişti. Öğretmenler, veliler ve öğreniciler Bursa Valiliği'nden gelecek açıklamayı takip ediyor. Peki yarın okular Bursa'da okullar tatil edildi mi? Detaylar haberimizde.
26.11.2023Gündem
Pazar günü kar yağacak mı? 26 Kasım (yarın) İstanbul’da var mı? 26 Kasım Pazar günü İstanbul hava durumu…
Pazar günü kar yağacak mı? 26 Kasım (yarın) İstanbul’da var mı? 26 Kasım Pazar günü İstanbul hava durumu…Kış soğukları kendini hissettirmeye başladı. Meteoroloji'den yapılan uyarıda Marmara’nın kuzeyi, Güney ve Kıyı Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz kıyıları ile Çanakkale, Bursa, Eskişehir, Karabük ve Kastamonu çevrelerine sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olacağı bildirildi. Meteoroloji'den yapılan uyarıda sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini belirtirken “Pazar günü kar yağacak mı, yarın (26 Kasım) İstanbul’da var mı? Sorularına yanıt aramaya başladı.
25.11.2023Gündem
Yoğun kar İstanbul'a giriş yapıyor! Lapa lapa yağacak, sıcaklıklar 10 derece düşecek, MGM, Valilik ve AKOM'dan son dakika uyarısı geldi
Yoğun kar İstanbul'a giriş yapıyor! Lapa lapa yağacak, sıcaklıklar 10 derece düşecek, MGM, Valilik ve AKOM'dan son dakika uyarısı geldiKar yağışı ile ilgili günlerdir uyarı yapılıyor. Meteoroloji, AFAD, valilikler art arda vatandaşları hafta sonu için uyarıyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve çok sayıda kentte kar alarmı verildi. Sıcaklıklar 10 derece birden düşecek ve yoğun kar yağışı etkisini gösterecek. İstanbul'da hangi ilçelerde kar yağışının daha yoğun olacağı da açıklandı. Pazar yağan kar yağışı ile birlikte pazartesi kar tatili haberlerinin gelmesi de muhtemel. İşte son dakika kar yağışı ile ilgili haberin detayları...
24.11.2023Gündem
Kar alarmı: Beyaz esaret başlıyor! Sıcaklıklar 10 derece düşecek, MGM ve AKOM'dan son dakika kar uyarısı geldi, sadece saatler kaldı
Kar alarmı: Beyaz esaret başlıyor! Sıcaklıklar 10 derece düşecek, MGM ve AKOM'dan son dakika kar uyarısı geldi, sadece saatler kaldı Kar yağışı ile ilgili günlerdir uyarı yapılıyor. Meteoroloji, AFAD, valilikler art arda vatandaşları hafta sonu için uyarıyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve çok sayıda kentte kar alarmı verildi. Sıcaklıklar 10 derece birden düşecek ve yoğun kar yağışı etkisini gösterecek. İstanbul'da hangi ilçelerde kar yağışının daha yoğun olacağı da açıklandı. Pazar yağan kar yağışı ile birlikte pazartesi kar tatili haberlerinin gelmesi de muhtemel. İşte son dakika kar yağışı ile ilgili haberin detayları...
24.11.2023Gündem
İsrail ve Filistin arasında 4 günlük ateşkes bugün başladı
İsrail ve Filistin arasında 4 günlük ateşkes bugün başladıİsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırıları 49 gündür aralıksız devam ederken, Gazze'de hayatını kaybedenlerin sayısı 15 bine yükseldi. İsrail ve Filistin arasındaki esir takası anlaşması kapsamındaki 4 günlük insani ara az önce başladı, esir takasının Türkiye saati ile 17:00'da yapılması bekleniyor.
24.11.2023Gündem
Meteoroloji açıkladı: Pazar günü kar, Pazartesi tatili geliyor! 27 Kasım Pazartesi okullar tatil mi edildi?
Meteoroloji açıkladı: Pazar günü kar, Pazartesi tatili geliyor! 27 Kasım Pazartesi okullar tatil mi edildi? Meteoroloji Genel Müdürlüğü 26 Kasım Pazar günü olası bir kar yağışı için vatandaşları uyardı. İstanbul'a sezonun ilk kar yağışı için Pazar günü gösterildi. Yaşan fırtınlar sonrası okullar pek çok ilçede tatil edildi. İstanbul'un yüksek kesimlerinde yer alan ilçelerde tatil haberi gelmişti. Doğu Anadolu, Karadeniz ve Marmara'da kar yağışı bekleniyor. Peki 27 Kasım Pazartesi okullar tatil mi? Detaylar haberimizde.
23.11.2023Gündem
24 Kasım Öğretmenler Günü tatil mi, 24 Kasım'da okullar yarım gün mü? Yarın okul var mı 24 Kasım?
24 Kasım Öğretmenler Günü tatil mi, 24 Kasım'da okullar yarım gün mü? Yarın okul var mı 24 Kasım?24 Kasım Öğretmenler Günü resmi tatil mi, 24 Kasım’da okullar yarım gün mü, var mı? Öğretmenler gününün yaklaşmasıyla birlikte öğrenciler arama motorlarına yönelerek yarın okulların olup olmadığını araştırmaya başladı. İşte 24 Kasım okullar tatil mi sorusunun yanıtı…
23.11.2023Gündem
KDZ Ereğli'de okullar tatil mi (23 Kasım 2023)? Karadeniz Ereğli Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi ilan edildi!
KDZ Ereğli'de okullar tatil mi (23 Kasım 2023)? Karadeniz Ereğli Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi ilan edildi!Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kuvvetli yağış ve fırtına nedeniyle eğitime iki gün ara verildi. Zonguldak Valiliği tarafından yapılan açıklamada, 21 Kasım Salı günü ve 22 Kasım Çarşamba günü ilçede bulunan tüm resmi ve özel örgün eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime iki gün süreyle ara verildiği belirtildi. Karadeniz afet bölgesi ilan edilince 23 Kasım yarın KDZ Ereğli’de okullar tatil mi? Sorularına yanıt aranmaya başlandı.
22.11.2023Gündem
Erzurum'da yarın okullar tatil mi? 21 Kasım kar yağışı Erzurum'da okullar tatil edildi mi?
Erzurum'da yarın okullar tatil mi? 21 Kasım kar yağışı Erzurum'da okullar tatil edildi mi?Erzurum'da devam eden yoğun kar yağışıyla birlikte öğrencilerin gündeminde okul tatili var. Gece boyunca sürmesi beklenen yağış kırsal kesimlerde 30 cm'e kadar ulaştı. Veliler de araştırmalarını hızlandırdı. Peki 21 Kasım Erzurum'da okullar tatil edildi mi? Detaylar haberimizde.
20.11.2023Gündem
21 Kasım okullar tatil mi 2023? Bolu, Sinop, Şile, Şırnak, Bayburt, Erzurum’da yarın okullar tatil mi, 21 Kasım bu illerde okul var mı?
21 Kasım okullar tatil mi 2023? Bolu, Sinop, Şile, Şırnak, Bayburt, Erzurum’da yarın okullar tatil mi, 21 Kasım bu illerde okul var mı?Türkiye genelinde soğuk ve karlı havalar bazı illerde okulların tatil edilmesine neden oldu. 21 Kasım 2023 Salı için öğrenciler ve velileri kar tatili açıklamasının gelip gelmediği konusunda Valiliklerin açıklamalarını takip ediyor. Peki, 21 Kasım 2023 yarın okullar tatil edildi mi? Peki, 21 Kasım'da okullar tatil edildi mi, Valiliklerden tatil açıklaması geldi mi?
20.11.2023Eğitim
Kar yağışı İstanbul’a ne zaman gelecek? İstanbul’a kar yağacak mı 2023-2024, 2 hafta sonra kar yağacak mı, La Nina kışı geldi mi?
Kar yağışı İstanbul’a ne zaman gelecek? İstanbul’a kar yağacak mı 2023-2024, 2 hafta sonra kar yağacak mı, La Nina kışı geldi mi?Mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıklar yerini fırtına ve soğuğa bıraktı. Türkiye’nin özellikle yüksek yerlerine sezonun ilk karı düştü. Birçok kent beyaza bürünürken İstanbul’a kar ne yağacak mı, kar İstanbul’a ne zaman gelecek? Sorularına yanıt aranmaya başlandı.
20.11.2023Gündem
Yurtta kar ve fırtına etkisi! Yollar kapalı, okullar tatil
Yurtta kar ve fırtına etkisi! Yollar kapalı, okullar tatilSon dakika kar yağışı... Kasım ayının sonuna yaklaşırken birçok ilde kar yağışı ve kuvvetli fırtına etkili oldu. Bazı illerde ise kuvvetli sağanak yağış görüldü. Hayatı felç eden yağışlar, hem yolları kapattı hem de bazı illerde okulların tatil edilmesine neden oldu. İşte yurttan kar manzaraları ve tatil verilen iller...
19.11.2023Gündem
Kocaeli'de yarın okulllar tatil mi? 20 Kasım Kocaeli okullar tatil edildi mi?
Kocaeli'de yarın okulllar tatil mi? 20 Kasım Kocaeli okullar tatil edildi mi?Tüm Türkiye'yi olumsuz hava koşulları sardı. Kocaeli'de ise devam eden sağanak yağış günlük hayatı olumsuz etkilemeye devamediyor. Yarın sabah saatlerinde de etkili olması beklenen yağışlı hava sonrası "Okullar tatil edildi mi?" sorusuna yanıt aranmaya başlandı. İzmit Valiliği açıklama yaptı. Peki 20 Kasım Kocaeli okullar tatil mi? Detaylar haberimizde.
19.11.2023Gündem
Sağanak ve fırtına vurdu! Okullar tatil edildi, cezaevi boşaltıldı, yasak kararı geldi
Sağanak ve fırtına vurdu! Okullar tatil edildi, cezaevi boşaltıldı, yasak kararı geldiZonguldak'ta da fırtına nedeniyle gemi ve 12 mürettebatından haber alınamazken kentte bir cezaevinin boşaltıldığı açıklandı.
19.11.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Okullar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki okullar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.