Kyk

Kyk

Son dakika kyk haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kyk ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kyk haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kyk

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kyk gelişmeleri de dahil olmak üzere 900 kyk haberi bulunmuştur. Tüm kyk haberleri aşağıda listelenmiştir.
VAR kayıtları bundan sonra açıklanacak mı? Mehmet Muharrem Kasapoğlu'ndan flaş açıklama
VAR kayıtları bundan sonra açıklanacak mı? Mehmet Muharrem Kasapoğlu'ndan flaş açıklamaSivasspor - Galatasaray maçından sonra açıklanan VAR kayıtlarının ardından 'Bundan sonra her hafta yayınlansın' tepkilerine yanıt veren Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu "Var kayıtlarının açıklanması federasyonun kararıdır. Bu süreçlerin oturması çok mühim" açıklamasında bulundu.
19.01.2023Süper Lig
Harçlık avans nedir, nasıl çekilir? KYK harçlık avans nasıl kullanılır?
Harçlık avans nedir, nasıl çekilir? KYK harçlık avans nasıl kullanılır?KYK burs ve kredi alan üniversite öğrencileri, harçlık avansı nasıl kullanacaklarını nasıl para çekeceklerini araştırıyor. Peki, Harçlık avans nedir, nasıl çekilir ve harçlık avans ne kadar?
12.01.2023Ekonomi
Bakan Varank, yeni yıla 'motokurye' olarak girdi; sipariş götürdü
Bakan Varank, yeni yıla 'motokurye' olarak girdi; sipariş götürdüSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yeni yıla Ankara'da zorlu koşullarda çalışan motokuryelerle birlikte girdi. Kaskını takıp kurye kıyafetini giyen Bakan Varank, motosiklet ile dağıtıma çıktı.
1.01.2023Ekonomi
KYK ne zaman yatacak? Yılbaşından önce 3 aylık toplu ödeme bugün mü yatacak? TC kimlik no’ya göre KYK ödeme tarihleri…
KYK ne zaman yatacak? Yılbaşından önce 3 aylık toplu ödeme bugün mü yatacak? TC kimlik no’ya göre KYK ödeme tarihleri…KYK burs ve kredi alacak üniversite öğrencilerinin 3 aylık toplu ödemeleri ne zaman alacağı belli oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 531 bin 468 öğrenciye toplam 1 milyar 428 milyon 657 bin TL ödeneceğini açıkladı. Bakan Kasapoğlu, sisteme dahil olarak ilk defa burs-kredi başvurusunda bulunan ve taahhütnamesini onaylayan öğrencilerden 222 bin 461 öğrenciye burs, 309 bin 007 öğrenciye ise kredi ödemesi yapılacağını aktardı. Bakan Kasapoğlu, böylelikle 531 bin 468 öğrenciye toplam 1 milyar 428 milyon 657 bin TL ödeneceğini kaydetti. Peki, KYK ne zaman yatacak? İşte TC kimlik no’ya göre KYK ödeme tarihleri…
29.12.2022Eğitim
KYK bursları ne zaman yatacak? KYK bursları yılbaşından önce yatacak mı? KYK toplu ödeme ne zaman?
KYK bursları ne zaman yatacak? KYK bursları yılbaşından önce yatacak mı? KYK toplu ödeme ne zaman? Üniversitede lisans ve yüksek lisans öğrencilerine verilen KYK burslarının ne zaman hesaplara yatırılacağı merak ediliyor. Burs alma hakkı kazanan öğrenciler KYK bursunun 3 aylık kısmının toplu ödeme tarihlerini araştırıyor. Peki, KYK bursları ne zaman yatacak? KYK busrları yılbaşından önce yatacak mı? KYK toplu ödeme ne zaman? İşte detaylar…
25.12.2022Eğitim
KYK burs taahhütname onaylama ne zamana kadar, nasıl yapılır, taahhütname tutarı nedir? Burs taahhütname onayı 1 TL nasıl yapılır?
KYK burs taahhütname onaylama ne zamana kadar, nasıl yapılır, taahhütname tutarı nedir? Burs taahhütname onayı 1 TL nasıl yapılır?Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, 2022-2023 KYK Burs ve Öğrenim Kredisi başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Başvuru sonucunu gören KYK taahhütname onaylama süreci hakkında araştırma yapmaya başladı. Peki, KYK taahhütname onaylama ne zamana kadar, nasıl yapılır, taahhütname tutarı nedir?
17.12.2022Eğitim
Öğrencilere burs oyunu! 150 TL ödeme sonrası tuzağa böyle düşüyorlar
Öğrencilere burs oyunu! 150 TL ödeme sonrası tuzağa böyle düşüyorlarÖğrencilere burs tuzağı ortaya çıktı. Bursa ihtiyacı olan öğrenciler Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü (KYK) ve birçok vakıftan aylık ödeme alıyor. Ancak burs alamayanlar yeni kaynaklara yönelmeye başlıyor. Sosyal medya üzerinden burs vermek isteyen çok sayıda kurum ve kişi, burs almak isteyenlere ulaşıyor. Tam da bu noktada paraya ihtiyacı olan öğrencilere adeta kabusu yaşıyor. İşte haberin detayları...
13.12.2022Gündem
KYK burs sonuçları açıklandı mı? Burs ve kredi sonuçları ne zaman açıklanır? KYK burs sonuçları için gözler Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda!
KYK burs sonuçları açıklandı mı? Burs ve kredi sonuçları ne zaman açıklanır? KYK burs sonuçları için gözler Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda!KYK burs başvuru sonuçları açıklandı mı? Yüz binlerce öğrencinin gözü kulağı Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın açıklamasına çevrilirken, üniversite öğrencileri sonuçların ne zaman açıklanacağı ve KYK burslarına yapılan yeni zammı merak ediyor. Son Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan öğrencilere yeni müjdeyi vermiş, burslara yapılan zammı duyurdu. Peki, KYK burs sonuçları açıklandı mı? Burs ve kredi sonuçları ne zaman açıklanır? KYK bursu ne kadar 2023? İşte detaylar…
13.12.2022Eğitim
KYK bursları ne kadar oldu? KYK burs ve kredi miktarı lisans, yüksek lisans ve doktorada kaç lira? Cumhurbaşkanı Erdoğan burs zammını açıkladı!
KYK bursları ne kadar oldu? KYK burs ve kredi miktarı lisans, yüksek lisans ve doktorada kaç lira? Cumhurbaşkanı Erdoğan burs zammını açıkladı!Kabine Toplantısı'nın ardından kameralar karşısına geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üniversite öğrencilerinin 2022-2023 Akademik Yılı’nda geçerli olacak yeni KYK burs ve kredileri miktarını açıkladı. Peki, KYK bursları ne kadar oldu? KYK burs ve kredi miktarı lisans, yüksek lisans ve doktorada kaç lira? İşte KYK burs miktarı!
13.12.2022Eğitim
KYK burs sonuçları açıklandı mı? KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK bursuna zam gelecek mi? KYK burs sonuç tarihi!
KYK burs sonuçları açıklandı mı? KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK bursuna zam gelecek mi? KYK burs sonuç tarihi!Üniversite öğrencileri ile yüksek lisans ve doktora öğrencilerine verilen KYK bursu başvuruları 17 Kasım’da sona ermişti. Yıl sonuna yaklaşılırken milyonlarca öğrencinin gözü Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından açıklanacak KYK burs sonuçlarına çevrildi. Peki, KYK burs sonuçları açıklandı mı? KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK bursuna zam gelecek mi? KYK burs sonuç tarihi ie ilgili merak edilenler…
11.12.2022Eğitim
KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?
KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK burs ve kredi başvuruları 17 Kasım’da sona ermişti. Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, KYK başvurularını kaçıran öğrenciler için süreci uzattıklarını duyurdu. Daha önce başvuru yapan ve sonuçların açıklanmasını bekleyen KYK burs başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını araştırıyor. Peki, KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…
25.11.2022Eğitim
KYK burs başvurusu uzatıldı! KYK burs başvurusunu yapamayanlara ek süre! KYK burs başvuruları ne zaman, saat kaçta sona erecek? Başvuru nasıl yapılır?
KYK burs başvurusu uzatıldı! KYK burs başvurusunu yapamayanlara ek süre! KYK burs başvuruları ne zaman, saat kaçta sona erecek? Başvuru nasıl yapılır? Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) burs başvuruları 17 Kasım’da sona ermişti. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından KYK burs başvurusunu kaçıranlara ek süre verildi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu KYK burs başvuru sürecinin uzatıldığını duyurdu. Peki, KYK burs başvuruları ne zaman, saat kaçta sona erecek? KYK burs başvurusu nasıl yapılır? İşte KYK burs geç başvuru süreci bitiş tarihi ve saati…
25.11.2022Eğitim
KYK kredi borcu sorgulama|KYK yapılandırma nasıl yapılır? KYK ödemesi nereden yapılır? KYK faiz silme başvurusu nereden, nasıl yapılır?
KYK kredi borcu sorgulama|KYK yapılandırma nasıl yapılır? KYK ödemesi nereden yapılır? KYK faiz silme başvurusu nereden, nasıl yapılır? Kredi Yurtlar Kurumu’ndan (KYK) öğrenim kredisi alan öğrencilerin borçları silindi. Daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan KYK borçlarının faizlerinin silinmesi ile ilgili yeni düzenlemenin çıkmasının ardından Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, KYK borçluları ile ilgili süreci başlattıklarını duyurdu. Peki, KYK yapılandırma nasıl yapılır? KYK ödemesi nereden yapılır? KYK faiz silme başvurusu nereden, nasıl yapılır? İşte KYK borç sorgulama e-Devlet ekranı!
25.11.2022Eğitim
Bakan Kasapoğlu duyurdu: KYK kredi borçları silindi
Bakan Kasapoğlu duyurdu: KYK kredi borçları silindiGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yüksek öğrenim kredi borçlarının yeniden yapılandırılma süreci ve öğrencilerin yapması gerekenlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kredi ve burs süreciyle ilgili olarak, "Çeşitli nedenlerle başvuru yapamayan gençler oldu. Onların bu taleplerini değerlendirerek an itibarıyla başvuru sürecini tekrar başlatıyoruz. Yarın 23:59'a kadar krediye başvuramayanlar başvuru yapabilecekler." dedi.
25.11.2022Gündem
KYK bursu ve kredisi geri ödemeli mi, geri ödemesiz mi? 2022-2023 KYK burs ve kredi başvuru tarihleri!
KYK bursu ve kredisi geri ödemeli mi, geri ödemesiz mi? 2022-2023 KYK burs ve kredi başvuru tarihleri!KYK burs ve kredi başvuruları başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu, 2022-2023 KYK burs ve kredi başvurularının başladığını duyurmasının ardından öğrenciler KYK bursu geri ödemeli mi, KYK kredisi geri ödemesiz mi? sorularına yanıt aranmaya başlandı. Peki, KYK bursu ve kredisi geri ödemeli mi, kimler alabilir?
16.11.2022Eğitim
KYK burs ödemeleri ne zaman başlıyor? KYK burs ve kredileri ne zaman yatacak, ilk ödeme tarihi belli mi, hangi ay?
KYK burs ödemeleri ne zaman başlıyor? KYK burs ve kredileri ne zaman yatacak, ilk ödeme tarihi belli mi, hangi ay?KYK burs ve kredileri ne zaman yatacak, KYK burs ödemeleri ne zaman? KYK burs ve kredi ödemeleri her ay belirlenen tarihler arasında yapılıyor. KYK’dan ilk kez burs ve kredi alacak öğrenciler ise ödeme tarihlerini sorgulamaya başladı. Peki, KYK bursu ilk ödeme ne zaman başlıyor, burs ve krediler ne zaman yatacak?
16.11.2022Eğitim
KYK burs ve kredi başvuruları 2022! KYK burs başvuruları ne zaman bitecek? KYK burs başvurusu ne zaman açıklanır?
KYK burs ve kredi başvuruları 2022! KYK burs başvuruları ne zaman bitecek? KYK burs başvurusu ne zaman açıklanır? 2022 KYK burs ve kredi başvuruları başladı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2022-2023 eğitim öğretim yılı için burs ve kredi başvurularının başladığını sosyal medya hesabından duyurdu. Üniversite öğrencileri burs başvurularını gerçekleştirirken, başvurusunu tamamlayanların gözü sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. Peki, KYK başvuru başvurusu nasıl yapılır? KYK burs başvuruları ne zaman bitecek? KYK burs başvurusu ne zaman açıklanır? İşte detaylar…
16.11.2022Eğitim
Kredi alan biri burs başvurusu yapabilir mi? KYK kredi alan kişi tekrar burs başvurusu yapabilir mi?
Kredi alan biri burs başvurusu yapabilir mi? KYK kredi alan kişi tekrar burs başvurusu yapabilir mi?Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) burs başvuruları başladı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun açıklamasının ardından burs başvurusunda bulunacak öğrencilerin burslarla ilgili açıklamaları da arttı. Peki, Kredi alan biri burs başvurusu yapabilir mi? KYK kredi alan kişi tekrar burs başvurusu yapabilir mi?
15.11.2022Eğitim
KYK burs başvuruları nasıl yapılır? KYK burs başvuru şartları ne? 2022-23 e-Devlet KYK burs ve kredi başvuru ekranı
KYK burs başvuruları nasıl yapılır? KYK burs başvuru şartları ne? 2022-23 e-Devlet KYK burs ve kredi başvuru ekranıKredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) burs başvuruları başladı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu duyurdu! Üniversite öğrencileri e-Devlet üzerinden KYK burs başvurularını gerçekleştirebilecek. Peki, KYK burs başvuruları nasıl yapılır? KYK burs başvuru şartları ne? 2022-23 e-Devlet KYK burs ve kredi başvuru ekranı
15.11.2022Eğitim
Burs ve kredi başvuruları başladı
Burs ve kredi başvuruları başladıGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, GSB Burs ve Öğrenim Kredisi başvurularının başladığını duyurdu.
15.11.2022Gündem
Bakan Yardımcısı Çataklı'dan '12 Kasım tatbikatı' açıklaması
Bakan Yardımcısı Çataklı'dan '12 Kasım tatbikatı' açıklamasıİçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Türkiye genelinde 12 Kasım'da gerçekleştirilecek deprem tatbikatıyla ilgili, "Türkiye'de ilk kez yapacağız. Dünyada sıklıkla yapılan bir uygulama özellikle Japonya'da yapılıyor. Aynı anda ülkenin tamamında ‘Çök- kapan- tutun’ tatbikatı yapacağız. Amacımız, afetlere hazırlığa katkı sunmak. Bu yolda farkındalık oluşturacağız. Buradan elde ettiğimiz dinamizmi başka alanlarda devam ettireceğiz. O sebeple bunu hayati çalışma olarak görüyoruz. Tüm vatandaşlarımızın da buna duyarlı olmasını ve katılmasını istirham ediyoruz" dedi.
10.11.2022Siyaset
E-devlet KYK burs başvurusu ne zaman? 2022-2023 KYK burs başvuru tarihleri belli mi, burs başvuruları nasıl yapılır?
E-devlet KYK burs başvurusu ne zaman? 2022-2023 KYK burs başvuru tarihleri belli mi, burs başvuruları nasıl yapılır?KYK burs başvurusu geçen yıl kasım ayında yapılınca, kasım ayına girişle birlikte KYK burs başvuruları için yapılan aramalar da arttı. Peki, KYK burs başvurusu başladı mı, ne zaman yapılacak? Gözler e-Devlet başvuru ekranına çevrildi.
10.11.2022Eğitim
KYK faizleri silindi mi? KYK borç faizleri silindi mi? KYK borçları nasıl ödenecek?
KYK faizleri silindi mi? KYK borç faizleri silindi mi? KYK borçları nasıl ödenecek?Yüz binlerce KYK borçlusunu ilgilendiriyor! Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) öğrenim kredi borçları için yapılan düzenleme hyürülüğe girdi. Resmi Gazete’de yayımlanan Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi yasalaştı. Peki, KYK faizleri silindi mi? KYK borç faizleri silindi mi? KYK borçları nasıl ödenecek? KYK faizleri ne zaman silinecek? İşte detaylar…
9.11.2022Ekonomi
Bakan Kirişci'den 'tahıl koridoru' açıklaması: 'Cumhurbaşkanımızın arzusu bedava vermek'
Bakan Kirişci'den 'tahıl koridoru' açıklaması: 'Cumhurbaşkanımızın arzusu bedava vermek'Tahıl anlaşması ile ilgili Türkiye’nin aktif faaliyetleri devam ederken flaş bir açıklama geldi. Tahıl Koridoru kapsamında Rusya’da alınacak buğdayın işlenerek az gelişmiş ülkelere gönderileceğini belirten Bakan Kirişci, “Bedelsiz buğdayı kendi fabrikalarımızda işledikten sonra biz en az gelişmiş ülkelere göndereceğiz. Cumhurbaşkanımızın arzusu bedava aldığımız buğdayı, bulgur, un olarak bedava vermek” dedi.
9.11.2022Ekonomi
Fatura desteği, KYK borçları, sicil affı ve yaşlı aylığı ile ilgili son dakika gelişmesi! Dikkat çeken 2 bin lira detayı
Fatura desteği, KYK borçları, sicil affı ve yaşlı aylığı ile ilgili son dakika gelişmesi! Dikkat çeken 2 bin lira detayıKYK borçları, sicil affı, maske cezaları, fatura desteği ile ilgili son dakika gelişmesi! Resmi Gazete'de yayımlandı, detaylar belli oldu. Borçlar siliniyor, enerjide vergi muafiyeti 50 kW'ye çıkarıldı, günlük yemek bedelinin 51 lirayı aşmayan kısmı istisna kapsamına alındı. Öğrenim kredisi alan öğrencilerle ilgili düzenleme ise dikkat çekti. İşte milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar...
9.11.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Kyk ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kyk haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.