Temel Karamollaoğlu

Temel Karamollaoğlu

Son dakika temel karamollaoğlu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan temel karamollaoğlu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını temel karamollaoğlu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Temel Karamollaoğlu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan temel karamollaoğlu gelişmeleri de dahil olmak üzere 325 temel karamollaoğlu haberi bulunmuştur. Tüm temel karamollaoğlu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Karamollaoğlu: Her 2 kişiden biri giderek artan borç yüküyle yaşıyor
Karamollaoğlu: Her 2 kişiden biri giderek artan borç yüküyle yaşıyorSaadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Asgari ücretliler, memurlar, emekliler borç döndürerek ay sonunu getirmeye çalışıyorlar. Ama ülkemizde her 2 kişiden biri maalesef giderek artan bir borç yüküyle yaşamak zorunda kalıyor" dedi.
23.06.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Asgari müşterekte birleşmek mecburiyetindeyiz
Karamollaoğlu: Asgari müşterekte birleşmek mecburiyetindeyizSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 6'lı masanın amacının seçime girerken belli konularda ittifak etmiş olmak ve süratle bu sistemi değiştirmek olduğunu belirtip, "Sistem değiştikten sonra her parti kendi politikalarına eksiksiz uygulama yoluna da gidecektir. Ancak seçim öncesinde de olsa bir koalisyon oluşturuyorsa, asgari müşterekte birleşmek mecburiyetindeyiz" dedi.
18.06.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu: Türkiye’ye demokrasiyi getirmek zorundayız
Kılıçdaroğlu: Türkiye’ye demokrasiyi getirmek zorundayızCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz '6'lı masa' diyoruz. Bazen Türkiye masası, demokrasi masası, milletin masası. Adı neyse bizi birleştiren tek bir konu var; bu ülkeye gerçek anlamda demokrasiyi getirmek. Türkiye'ye demokrasiyi getirmek zorundayız" dedi.
16.06.2022Siyaset
Kemal Kılıçdaroğlu ile Meral Akşener arasındaki pazarlık! Çoklu aday mı tek/ortak aday mı...
Kemal Kılıçdaroğlu ile Meral Akşener arasındaki pazarlık! Çoklu aday mı tek/ortak aday mı...Kemal Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adaylığı konusunda çok kararlı. Hem de hiç olmadığı kadar. İmamoğlu ve Yavaş’ın isimlerinin geri plana düşmesi nedeniyle de çok umutlu... Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi Kılıçdaroğlu ile Akşener arasındaki pazarlığa köşe yazısında yer verdi.
8.06.2022Siyaset
Muharrem İnce: Kılıçdaroğlu’na destek mestek vermiyorum
Muharrem İnce: Kılıçdaroğlu’na destek mestek vermiyorumKocaeli’de basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Muharrem İnce’ye kendisi aday olmazsa Kılıçdaroğlu’nu destekleyip desteklemeyeceği soruldu. İnce, “Niye destek vereyim? Kendime destek vereceğim. Destek mestek vermiyorum, kendimi destekliyorum” dedi.
26.05.2022Siyaset
Oy oranları belli oldu! Erdoğan, Yavaş, Kılıçdaroğlu, İmamoğlu...
Oy oranları belli oldu! Erdoğan, Yavaş, Kılıçdaroğlu, İmamoğlu...Oy oranlarıyla ligili son dakika açıklaması! Optimar’ın, 23-28 Nisan tarihleri arasında 1847 kişi üzerinde yaptığı anket yeni seçim anketi sonuçları ortaya çıktı. Ankete göre, ‘Bu pazar seçim olsa kime oy verirsiniz?’ sorusuna yanıt verenlerin yüzde 36.2’si ‘AK Parti’ diyor. CHP diyenlerin oranı ise yüzde 26.6 çıkıyor. CHP’de küçük bir kıpırdanma var. Daha yüksek bir sonuç bekliyordum ama İYİ Parti diyenler yüzde 10.6 olurken, HDP yüzde 10.2, MHP ise yüzde 10.1 çıkıyor.
2.05.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Ramazan ayını huzur içinde tamamladık
Karamollaoğlu: Ramazan ayını huzur içinde tamamladıkSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Elhamdülillah ramazan ayını huzur içinde tamamladık. Biz huzur içinde tamamladık; ama maalesef bizim yaşadığımız huzuru yaşayamayan birçok kardeşimiz var" dedi.
2.05.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Samimi toplantılarımız kararlılığımızı kavileştirmektedir
Karamollaoğlu: Samimi toplantılarımız kararlılığımızı kavileştirmektedirSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti'nin ev sahipliğinde, muhalefet partisi liderleriyle 3'üncü kez bir araya geldiklerini belirterek, "İlk başladığımız günden bu güne çok ciddi mesafe aldık. Her geçen gün daha da samimi bir ortamda gerçekleştirdiğimiz bu toplantılar, kararlılığımızı kavileştirmektedir" dedi.
27.04.2022Siyaset
6 muhalefet partisi liderinden ortak açıklama: Liyakat sahibi bir aday belirleyeceğiz
6 muhalefet partisi liderinden ortak açıklama: Liyakat sahibi bir aday belirleyeceğizDEMOKRAT Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen çalışma yemeğinde bir araya gelen 6 muhalefet partisi liderinden yapılan ortak açıklamada, ''Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda liderler olarak birçok kez vurguladığımız gibi uzlaşmacı, özgürlükçü, demokratik değerleri içselleştirmiş, milletimizin tamamını kucaklayan, siyasi ahlak ilkelerini benimseyen, liyakat sahibi bir aday belirleyeceğiz'' denildi.
25.04.2022Siyaset
6 muhalefet partisi lideri 3'üncü kez bir araya geldi
6 muhalefet partisi lideri 3'üncü kez bir araya geldiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın ev sahipliğinde 3'üncü kez bir araya geldi.
24.04.2022Siyaset
Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal ile görüştü
Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal ile görüştüSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile görüştü.
18.04.2022Siyaset
Üçüncü ittifak krizi! Millet İttifakı sallanıyor
Üçüncü ittifak krizi! Millet İttifakı sallanıyorDP Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayının 20 yıllık AK Parti döneminde sorumluluğa ortak olmamasına dair şartı, ittifaktaki çatlağa işaret etmişti. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun üçüncü ittifak çıkışı ise işin çatlak boyutundan çıkıp artık, restleşme boyutuna vardığını açık etti.
16.04.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Adayın açıklanmasına daha zaman var
Karamollaoğlu: Adayın açıklanmasına daha zaman varSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Türkiye çok seçim geçirdi ama bugünkü gibi sadece adaylar üzerinde durulan bir seçime hiç rastlamadık. Onun için biz diyoruz ki adayın isminin açıklanmasına daha zaman var" dedi.
13.04.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyaya duyurdu: Garantör ülkelerden biri olabiliriz
Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyaya duyurdu: Garantör ülkelerden biri olabilirizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski ile bir görüşme yapacağını ifade ederek, “Döner dönmez gerek Sayın Putin'le gerek Sayın Zelenskiy’le görüşmeler yapma kararlılığım var. Bu görüşmelerde her ikisine şahsım, milletim adına teşekkürlerimi ifade edip “Artık hedefimiz bir an önce sizi bir araya getirmek” diyeceğiz. Temenni ediyorum ki inşallah bir araya getirme noktasında kendilerinden bir tarih kaydını alırız” dedi.
31.03.2022Siyaset
Numan Kurtulmuş: Güçlü devlet, güçlü millet yapısıyla ortaya çıkar
Numan Kurtulmuş: Güçlü devlet, güçlü millet yapısıyla ortaya çıkarAK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Güçlü devlet, güçlü millet yapısıyla ortaya çıkar. Ülkemizin zenginlikleri var. Daha da ileriye gideceğiz" dedi.
30.03.2022Siyaset
'Spor Yasası' teklifi komisyonda
'Spor Yasası' teklifi komisyondaTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu, spor kulüpleri ve spor federasyonlarının yapısını değiştiren 'Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları Kanun Teklifi'nin görüşmelerine başladı.
30.03.2022Siyaset
Bakan Kurum, OECD Çevre Bakanları Toplantısı’na katıldı
Bakan Kurum, OECD Çevre Bakanları Toplantısı’na katıldıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Fransa’nın başkenti Paris’te Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) Çevre Bakanları Toplantısı’na katıldı.
30.03.2022Gündem
İYİ Parti'de Koray Aydın ve Yavuz Ağıralioğlu görevden alındı! Akşener'in A Takımı tamamen değişti
İYİ Parti'de Koray Aydın ve Yavuz Ağıralioğlu görevden alındı! Akşener'in A Takımı tamamen değiştiİYİ Parti yönetiminde Genel Başkan Meral Akşener, İYİ Parti'nin iki numaralı koltuğunu Koray Aydın'dan aldı ve teşkilatları kendine bağladı. Yavuz Ağıralioğlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinden alındı. İşte İYİ Parti'deki o değişiklikler...
30.03.2022Siyaset
Türk ve Fransız savunma bakanlıkları heyetleri görüştü
Türk ve Fransız savunma bakanlıkları heyetleri görüştüMilli Savunma Bakanlığı, Türk ve Fransız savunma bakanlıkları heyetlerinin dün Ankara'da bir araya geldiğini duyurdu.
30.03.2022Siyaset
Temel Karamollaoğlu: Ülkemizin problemlerini çözmeye kararlıyız
Temel Karamollaoğlu: Ülkemizin problemlerini çözmeye kararlıyızSaadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 6 siyasi parti liderinin katılımıyla yapılan toplantıları devam ettirme kararlılığında olduklarını belirtip, "İktidarın Seçim Kanunu'nda değişiklikler yaparak bu birlikteliği dağıtma gibi heveslerini boşa düşürmeye ve hep birlikte kararlı şekilde ülkemizin problemlerini çözmeye kararlıyız" dedi.
30.03.2022Siyaset
6 muhalefet lideri ikinci kez buluştu
6 muhalefet lideri ikinci kez buluştu6 muhalefet lideri Deva Partisi ev sahipliğinde ikinci kez buluştu.
27.03.2022Siyaset
Muharrem İnce: Seçimlere tek başımıza gireceğiz
Muharrem İnce: Seçimlere tek başımıza gireceğizMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Seçimlere tek başımıza gireceğiz. Sloganımız belli; ne cumhur ne millet, tek yol memleket" dedi.
27.03.2022Siyaset
Bahçeli'den baraj göndermesine çok sert yanıt: Sandıktan imdat çığlıklarını cümle alem duyacaktır
Bahçeli'den baraj göndermesine çok sert yanıt: Sandıktan imdat çığlıklarını cümle alem duyacaktırMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Belediye Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Bahçeli, MHP'nin baraj sorunu olmadığı belirterek, "Biz yüzmeyi değil tunmayı biliyoruz. Tunduğumuz yerde de senin gibilerin nasıl boğulduklarını görürüz. Sanırım yüzmeyi seviyorsun, geldiğimiz yerde de senin sandıktan imdat çığlıklarını cümle alem duyacaktır. MHP'nin baraj sorunu olmadığını sen de bölücü ortakların da biliyor." dedi.
26.03.2022Siyaset
Ali Babacan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na ziyaret
Ali Babacan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na ziyaretDemokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.
23.03.2022Siyaset
Seçim yasası tüm planları altüst etti! Yeni ittifak...
Seçim yasası tüm planları altüst etti! Yeni ittifak...Yeni seçim teklifi Meclis'e sunuldu. Muhalefet partilerinde yeni formül mesaileri başladı. Yeni sistemde muhalefet partilerinin nasıl bir strateji izleyeceği tek tek açıklandı.
21.03.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Temel Karamollaoğlu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki temel karamollaoğlu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.