Saadet Partisi

Saadet Partisi

Son dakika saadet partisi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan saadet partisi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını saadet partisi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Saadet Partisi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan saadet partisi gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.958 saadet partisi haberi bulunmuştur. Tüm saadet partisi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Karamollaoğlu: Yüz binlerce gencimizin umudu çalındı
Karamollaoğlu: Yüz binlerce gencimizin umudu çalındıSaadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) ile ilgili iddialara yönelik, "KPSS sınavları yeni bir skandala sahne oldu. Çalındı mı, verildi mi, belli kesimlere torpil mi geçildi; ne yapıldıysa yapıldı. Maalesef yine burada bir hile gündeme geldi. İktidar bu konuda da sınıfta kaldı. Yüz binlerce gencimizin umudu çalındı, hayalleri yıkıldı" dedi.
3.08.2022Siyaset
6'lı masada kavga! Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ın partileri birbirine girdi...
6'lı masada kavga! Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ın partileri birbirine girdi...Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın, "Sayın Ahmet Davutoğlu, 'Saadet, Gelecek ve DEVA ittifak yapalım' diye önerdi. Partinin yetkili organlarına götürdük. Başkanlık kurulunda 21'de 21 reddedildi. Bir kişi bile desteklemedi. O bizim kendimizi nasıl tanımladığımızla ilgili bir konu. İstemiyor arkadaşlarımız" şeklindeki sözleri Gelecek Partisi'nin tepkisine neden oldu.
26.07.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Türkiye, Kırbıs'ta askeri varlığını daha da güçlendirmeli
Karamollaoğlu: Türkiye, Kırbıs'ta askeri varlığını daha da güçlendirmeliSaadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ''Yunanistan'ın boyunu aşan hareketlerine karşılık atılacak en akıllıca adım, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) bir bağımsız devlet olarak dünyadaki bütün ülkeler tarafından kabul görmesini sağlamaktır. Bu yolda her türlü çaba gösterilmelidir. Türkiye, Kıbrıs’tan asker çekmek bir yana tam tersine askeri varlığını daha da güçlendirmelidir" dedi.
20.07.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Cenabı Hak, bundan sonraki Kurban Bayramı'na kavuşmayı nasip etsin
Karamollaoğlu: Cenabı Hak, bundan sonraki Kurban Bayramı'na kavuşmayı nasip etsinSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Cenabı Hak, kardeşlerimizden kurban kesenlerin kurbanlarını kabul eylesin, bundan sonraki Kurban Bayramı'na daha büyük bir huzur içinde kavuşmayı bizlere nasip etsin" dedi.
9.07.2022Siyaset
Son oy oranları belli oldu! Çarpıcı sonuç! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Yavaş, İmamoğlu...
Son oy oranları belli oldu! Çarpıcı sonuç! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Yavaş, İmamoğlu...Oy oranlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Son anket sonuçları ortaya çıktı. Optimar’ın 23-28 Haziran tarihleri arasında 1613 kişi ile yüz yüze anket yöntemiyle yaptığı araştırmada siyasilerin oy oranları belirlendi. ‘Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy vereceksiniz?’ sorusuna ankete katılanların yüzde 33.7’si Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, yüzde 14.9'u Yavaş'a, yüzde 8.3'a Kılıçdaroğlu'na, yüzde 5.8'i Akşener'e, yüzde 5.5'i ise İmamoğlu'na oy vereceğim cevabını verdi. Öte yandan partilerin de oy oranları açıklandı. İşte son seçim anketiyle ilgili son dakika tüm detaylar...
8.07.2022Siyaset
Liderlerin Kurban Bayramı programı belli oldu
Liderlerin Kurban Bayramı programı belli olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, bayramı İstanbul'da karşılayacağı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Ankara'da, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in de İstanbul'da olacağı öğrenildi.
7.07.2022Siyaset
Dodurga seçiminin kesin sonuçları açıklandı! İşte kazanan isim ve aldığı oy sayısı...
Dodurga seçiminin kesin sonuçları açıklandı! İşte kazanan isim ve aldığı oy sayısı...Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Dodurga beldesinde 3 Temmuz'da gerçekleştirilen belediye başkanlığı seçiminin kesin sonuçları açıklandı.
6.07.2022Siyaset
Yıllar sonra belediye seçimi yapıldı! Sonuçlar belli oldu, işte kazanan parti ve aday
Yıllar sonra belediye seçimi yapıldı! Sonuçlar belli oldu, işte kazanan parti ve adayÇankırı’nın 8 yılın ardından yeniden belde statüsü kazanan Dodurga’da yapılan seçimde, resmi olmayan sonuca göre belediye başkanlığını AK Parti’nin adayı Hasan Hüseyin Kaşıkçı kazandı.
3.07.2022Siyaset
6'lı masa 5'inci kez toplandı
6'lı masa 5'inci kez toplandıCHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi ile Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi liderlerinin oluşturduğu 6'lı masanın 5'inci toplantısı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in ev sahipliğinde başladı.
3.07.2022Siyaset
Fatih Erbakan: İşçiye, memura, emekliye yüzde 100 maaş zammı ile işe başlayacağız
Fatih Erbakan: İşçiye, memura, emekliye yüzde 100 maaş zammı ile işe başlayacağızYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Pendik Meydanı’nda halkla buluştu. Meydanda bulunan AK Parti, Saadet Partisi standlarını ve esnafı ziyaret eden Dr. Erbakan meydanda yaptığı konuşmada, “Türkiye’de paylaşım ve yönetimde adaleti sağlayacağız. Bahane, mazeret üretmeyeceğiz. Milli kaynak paketleri kitabımız, projelerimiz hazır. 'Önce millet' diyerek dar gelirli 85 milyona adil şekilde bu kaynak aktarılacak. İşçiye, memura, emekliye gelir gelmez en az yüzde 100 maaş zammıyla işe başlayacağız" dedi.
2.07.2022Siyaset
İdam cezası geri gelecek mi, idam cezası ne zaman kalktı? Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan idam açıklaması!
İdam cezası geri gelecek mi, idam cezası ne zaman kalktı? Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan idam açıklaması!İdam cezası geri gelecek mi, İdam cezası ne zaman kalktı? Devlet Bahçeli’nin gündeme getirdiği, bazı siyasetçiler tarafından da desteklenen idam cezasına yönelik bir açıklama da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi. Peki, İdam cezası ne zaman kalktı, idam cezası geri gelecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan idam açıklaması…
1.07.2022Gündem
Karamollaoğlu: Her 2 kişiden biri giderek artan borç yüküyle yaşıyor
Karamollaoğlu: Her 2 kişiden biri giderek artan borç yüküyle yaşıyorSaadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Asgari ücretliler, memurlar, emekliler borç döndürerek ay sonunu getirmeye çalışıyorlar. Ama ülkemizde her 2 kişiden biri maalesef giderek artan bir borç yüküyle yaşamak zorunda kalıyor" dedi.
23.06.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Asgari müşterekte birleşmek mecburiyetindeyiz
Karamollaoğlu: Asgari müşterekte birleşmek mecburiyetindeyizSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 6'lı masanın amacının seçime girerken belli konularda ittifak etmiş olmak ve süratle bu sistemi değiştirmek olduğunu belirtip, "Sistem değiştikten sonra her parti kendi politikalarına eksiksiz uygulama yoluna da gidecektir. Ancak seçim öncesinde de olsa bir koalisyon oluşturuyorsa, asgari müşterekte birleşmek mecburiyetindeyiz" dedi.
18.06.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu: Türkiye’ye demokrasiyi getirmek zorundayız
Kılıçdaroğlu: Türkiye’ye demokrasiyi getirmek zorundayız CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz '6'lı masa' diyoruz. Bazen Türkiye masası, demokrasi masası, milletin masası. Adı neyse bizi birleştiren tek bir konu var; bu ülkeye gerçek anlamda demokrasiyi getirmek. Türkiye'ye demokrasiyi getirmek zorundayız" dedi.
16.06.2022Siyaset
BBP Genel Başkanı Destici: 'Masadaki her liderin kafasında farklı isim var'
BBP Genel Başkanı Destici: 'Masadaki her liderin kafasında farklı isim var'Büyük Birlik Patisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Millet İttifakı'nın Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına sıcak bakmadıklarının çok net bir şekilde ortada olduğunu belirterek, "Hepsinin kafasında farklı bir aday var. Aday tartışmalarını gündemde tutmamak için, erken seçimi öne atıyorlar” dedi.
12.06.2022Siyaset
6 parti, seçim güvenliği tedbirlerini açıkladı
6 parti, seçim güvenliği tedbirlerini açıkladıCumhuriyet Halk Partisi (CHP), İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti (DP), Gelecek Partisi ile Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi genel başkan yardımcılarından oluşan 'Altılı Masa Seçim Güvenliği Komisyonu', seçim güvenliğinin sağlanması konusunda alınan kararları açıkladı. Komisyon adına açıklama yapan İYİ Parti Seçim İşleri Başkanı Şenol Sunat, "Herhangi bir ihlal olması halinde mutlaka gereğini yapacağız" dedi.
6.06.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Ramazan ayını huzur içinde tamamladık
Karamollaoğlu: Ramazan ayını huzur içinde tamamladıkSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Elhamdülillah ramazan ayını huzur içinde tamamladık. Biz huzur içinde tamamladık; ama maalesef bizim yaşadığımız huzuru yaşayamayan birçok kardeşimiz var" dedi.
2.05.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Samimi toplantılarımız kararlılığımızı kavileştirmektedir
Karamollaoğlu: Samimi toplantılarımız kararlılığımızı kavileştirmektedirSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti'nin ev sahipliğinde, muhalefet partisi liderleriyle 3'üncü kez bir araya geldiklerini belirterek, "İlk başladığımız günden bu güne çok ciddi mesafe aldık. Her geçen gün daha da samimi bir ortamda gerçekleştirdiğimiz bu toplantılar, kararlılığımızı kavileştirmektedir" dedi.
27.04.2022Siyaset
6 muhalefet partisi liderinden ortak açıklama: Liyakat sahibi bir aday belirleyeceğiz
6 muhalefet partisi liderinden ortak açıklama: Liyakat sahibi bir aday belirleyeceğizDEMOKRAT Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen çalışma yemeğinde bir araya gelen 6 muhalefet partisi liderinden yapılan ortak açıklamada, ''Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda liderler olarak birçok kez vurguladığımız gibi uzlaşmacı, özgürlükçü, demokratik değerleri içselleştirmiş, milletimizin tamamını kucaklayan, siyasi ahlak ilkelerini benimseyen, liyakat sahibi bir aday belirleyeceğiz'' denildi.
25.04.2022Siyaset
6 muhalefet partisi lideri 3'üncü kez bir araya geldi
6 muhalefet partisi lideri 3'üncü kez bir araya geldiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın ev sahipliğinde 3'üncü kez bir araya geldi.
24.04.2022Siyaset
Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal ile görüştü
Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal ile görüştüSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile görüştü.
18.04.2022Siyaset
Üçüncü ittifak krizi! Millet İttifakı sallanıyor
Üçüncü ittifak krizi! Millet İttifakı sallanıyorDP Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayının 20 yıllık AK Parti döneminde sorumluluğa ortak olmamasına dair şartı, ittifaktaki çatlağa işaret etmişti. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun üçüncü ittifak çıkışı ise işin çatlak boyutundan çıkıp artık, restleşme boyutuna vardığını açık etti.
16.04.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Adayın açıklanmasına daha zaman var
Karamollaoğlu: Adayın açıklanmasına daha zaman varSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Türkiye çok seçim geçirdi ama bugünkü gibi sadece adaylar üzerinde durulan bir seçime hiç rastlamadık. Onun için biz diyoruz ki adayın isminin açıklanmasına daha zaman var" dedi.
13.04.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyaya duyurdu: Garantör ülkelerden biri olabiliriz
Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyaya duyurdu: Garantör ülkelerden biri olabilirizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski ile bir görüşme yapacağını ifade ederek, “Döner dönmez gerek Sayın Putin'le gerek Sayın Zelenskiy’le görüşmeler yapma kararlılığım var. Bu görüşmelerde her ikisine şahsım, milletim adına teşekkürlerimi ifade edip “Artık hedefimiz bir an önce sizi bir araya getirmek” diyeceğiz. Temenni ediyorum ki inşallah bir araya getirme noktasında kendilerinden bir tarih kaydını alırız” dedi.
31.03.2022Siyaset
Temel Karamollaoğlu: Ülkemizin problemlerini çözmeye kararlıyız
Temel Karamollaoğlu: Ülkemizin problemlerini çözmeye kararlıyızSaadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 6 siyasi parti liderinin katılımıyla yapılan toplantıları devam ettirme kararlılığında olduklarını belirtip, "İktidarın Seçim Kanunu'nda değişiklikler yaparak bu birlikteliği dağıtma gibi heveslerini boşa düşürmeye ve hep birlikte kararlı şekilde ülkemizin problemlerini çözmeye kararlıyız" dedi.
30.03.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Saadet Partisi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki saadet partisi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.