Meteoroloji Son Rapor

Meteoroloji Son Rapor

Son dakika Meteoroloji son rapor haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Meteoroloji son rapor ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Meteoroloji son rapor haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Meteoroloji Son Rapor

haberleri sayfasında son dakika yaşanan meteoroloji son rapor gelişmeleri de dahil olmak üzere 72 meteoroloji son rapor haberi bulunmuştur. Tüm meteoroloji son rapor haberleri aşağıda listelenmiştir.
Gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji olumsuzluklara karşı birçok ili uyardı
Gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji olumsuzluklara karşı birçok ili uyardıSon hava tahmin raporu Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından geldi. Açıklanan son rapora göre; Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara'nın batı ve güneydoğusu, Ege'nin iç kesimleri ve İzmir çevreleri, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun kuzey ve batısı, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu'nun kuzeyinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Ankara'nın kuzey çevreleri ve Çankırı'da yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
12.07.2024Gündem
Gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji uyardı: Sele neden olabilir
Gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji uyardı: Sele neden olabilirSağanak yağışlar birçok şehirde etkili olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Marmara, Ege, Batı ve Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu'nun kuzeyi gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Yağışların; Marmara'nın güney, Ege'nin kuzey ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde kuvvetli olması bekleniyor.
4.07.2024Gündem
Gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji birçok il için kuvvetli rüzgar uyarısında bulundu
Gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji birçok il için kuvvetli rüzgar uyarısında bulunduSon dakika haberine göre, bunaltan sıcaklardan sonra serinleten yağışlar geliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan son hava tahmin raporuna göre bir çok şehirde gök gürültülü sağanak yağışlar ve kuvvetli rüzgar etkili olacak.
3.07.2024Gündem
Kuvvet rüzgar ve gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji'den 11 için yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uyarı geldi
Kuvvet rüzgar ve gök gürültülü sağanak yağışlar geliyor! Meteoroloji'den 11 için yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uyarı geldiSıcak havalar etkisini sürdürürken sağanak yağışlar ve kuvvetli rüzgarlar birçok ilde hayatı olumsuz etkiliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Doğu Akdeniz, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı, Isparta, Burdur, Sivas, Sinop, Tokat, Van çevreleri ile Antalya'nın iç kesimleri ve Kastamonu’nun kıyı kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Bayburt, Erzurum ve Kars çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
29.06.2024Gündem
Meteoroloji son dakika duyurdu! Sıcaklıklar düşüyor, kuvvetli yağış ve fırtına geliyor, işte alarm verilen iller
Meteoroloji son dakika duyurdu! Sıcaklıklar düşüyor, kuvvetli yağış ve fırtına geliyor, işte alarm verilen illerKavurucu sıcaklar sonrası hava tersine dönüyor. Meteoroloji tarafından yapılan son açıklamada kuvvetli yağış ve rüzgar uyarısı yapıldı. İller tek tek açıklanarak vatandaşlar dikkatli ve tedbirli olmaları yönünde uyarıldı. İşte MGM tarafından yapılan son dakika açıklaması ve uyarı verilen iiler...
26.06.2024Gündem
Meteoroloji son hava durumu raporunu açıkladı, 10 ili gök gürültülü sağanak yağış için uyardı
Meteoroloji son hava durumu raporunu açıkladı, 10 ili gök gürültülü sağanak yağış için uyardıSon hava tahmin raporu Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından geldi. MGM açıkladığı son hava durumu raporunda 10 şehiri kuvvetli sağanak yağış konusunda uyardı.
25.06.2024Gündem
Son hava durumu raporu Meteoroloji tarafından açıklandı! Gök gürültülü sağanak yağış ve kuvvetli rüzgar uyarısı
Son hava durumu raporu Meteoroloji tarafından açıklandı! Gök gürültülü sağanak yağış ve kuvvetli rüzgar uyarısıSıcaklar yurdun büyük bir kesiminde etkisini sürdürüyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü merakla beklenen hava tahmin raporunu açıkladı. Son rapora göre yurdun birçok ilinde gök gürültülü sağanak yağışlar ve kuvvetli rüzgar etkili olacak.
20.06.2024Gündem
Kuvvetli rüzgar ve gök gürültülü sağanak yağış geliyor! Meteoroloji yeni raporu yayınlayarak birçok ili uyardı
Kuvvetli rüzgar ve gök gürültülü sağanak yağış geliyor! Meteoroloji yeni raporu yayınlayarak birçok ili uyardıBunaltıcı hava sıcaklıkları yaşamı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü yayınladığı son hava tahmin raporunda birçok şehir için gök gürültülü sağanak yağış ve kuvvetli rüzgar uyarısında bulundu.
12.06.2024Gündem
Sıcak havalar mevsim normallerinin üzerine çıkacak yakıp kavuracak! Meteoroloji'den 6 şehir sağanak yağış uyarısı geldi
Sıcak havalar mevsim normallerinin üzerine çıkacak yakıp kavuracak! Meteoroloji'den 6 şehir sağanak yağış uyarısı geldiBunaltıcı sıcak hava yurdun büyük bir kısmını etkisi altına alırken Karadeniz bölgesi için Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan son rapora göre göre hava sıcaklıkları ülke genelinde mevsim normallerinin 8 ila 12 derece üzerinde seyredecek. CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, canlı yayında yaptığı uyarıda, "Bu havalarda kronik hastalığı olanların, yaşlıların ve çocukların dışarı çıkmaması lazım. Şapkasız, gözlüksüz çıkmamak lazım ve beyaz giysiler giyilmeli. Çok tehlikeli, bu sıcak çarpması meydana getirir. Sıcak çarpması beyinde ölüme kadar götürebilir" dedi. Prof. Dr. Şen, "Haziran'ın başında bu kadar sıcak olması biraz erkendi. Bu gösteriyor ki önümüzdeki Temmuz ve Ağustos aylarında çok aşırı sıcaklıkları ve sıcak hava dalgalarını beraber yaşayacağız. Çok dikkat etmemiz gerekecek" diye konuştu.
5.06.2024Gündem
Meteoroloji son dakika uyarısında bulundu! Gök gürültülü sağanak yağışlar etkili olacak...
Meteoroloji son dakika uyarısında bulundu! Gök gürültülü sağanak yağışlar etkili olacak...Sağanak yağışlar etkisini yurdun birçok bölgesinde hissetiriyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü açıkladığı son hava durumu raporunda yağış ve toz aşımı uyarısında bulundu.
23.05.2024Gündem
Meteoroloji'den 13 şehir için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı geldi!
Meteoroloji'den 13 şehir için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı geldi!Sağanak yağışlar birçok ilde etkisini sürdürmeye devam ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü 13 şehir için kuvvetli sağanak yağış uyarısında bulundu.
18.05.2024Gündem
Lapa lapa kar yağışının ardından Meteoroloji'den 3 uyarı birden geldi! Çok kuvvetli olacak, bu kez fena vuracak
Lapa lapa kar yağışının ardından Meteoroloji'den 3 uyarı birden geldi! Çok kuvvetli olacak, bu kez fena vuracakİstanbul, Ankara, İzmir dahil onlarca kentte alarm verildi. Çok kuvvetli olacak. Meteoroloji kar yağışının ardından 3 uyarı birden yaparak illeri tek tek açıkladı. Mayıs ayında gelen kar sürprizinin ardından MGM illeri saat vererek açıkladı. Kuvvetli yağış, kar erimesi ve toz taşınımına karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması istendi.  İşte Meteoroloji tarafından yapılan son dakika açıklamasının detayları ve il il hava durumu...
16.05.2024Gündem
Mart'ta yağmayan kar Mayıs'ta yağdı! Lapa lapa kar yağışını gören gözlerine inanamadı! Batı illeri de beyaza büründü
Mart'ta yağmayan kar Mayıs'ta yağdı! Lapa lapa kar yağışını gören gözlerine inanamadı! Batı illeri de beyaza büründü Mart'ta yağmayan kar Mayıs'ta yağdı. Herkes havaların ısınmasını beklerken kış adeta geri döndü. Lapa lapa kar ve dolu yağışı görenler gözlerine inanamadı. Mayıs ayında her yer beyaza büründü. Meteoroloji tarafından yapılan uyarıların ardından kar, dolu ve kuvvetli yağıştan kaynaklanan olumsuzluklar yaşanmaya devam ediyor. Bir ilde okullar tatil edilirken, vatandaşlar yollarda kaldı. Hava sıcaklıklarının daha da düşeceği açıklandı. İşte Meteoroloji tarafından yapılan son dakika açıklamasının detayları ve il il hava durumu...
15.05.2024Gündem
Meteoroloji'den gök gürültülü sağanak yağış ve fırtına uyarısı geldi!
Meteoroloji'den gök gürültülü sağanak yağış ve fırtına uyarısı geldi!Soğuk havalar tüm yurdu etkisi altına aldı. Sağanak yağışlar ve fırtınanın Marmara'da etkili olacağını açıklayan Meteoroloji 29 ili sarı kodla uyardı. Meteoroloji ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, olabileceğini belirterek dikkatli olunması gerektiği uyarısında da bulundu.
11.05.2024Gündem
Sağanak ve fırtına uyarısı geldi! AKOM ve Meteoroloji açıkladı: Kuvvetli olacak
Sağanak ve fırtına uyarısı geldi! AKOM ve Meteoroloji açıkladı: Kuvvetli olacakMeteoroloji Genel Müdürlüğü son hava tahmin raporunu açıkladı. İstanbul başta olmak özere Türkiye'nin büyük bölümü yeniden soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girdi. Meteoroloji'nin yayınladığı son rapora göre; birçok ilde sağanak yağış, fırtına ve toz taşınımı görülecek. İstanbul için bir uyarı da AKOM'dan geldi. Şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış için tedbirli olunması hususunda vatandaşlar uyarıldı. 26 şehir için "sarı" alarm verildi.
10.05.2024Gündem
Sağanak yağış ve toz taşınımı uyarısı! Meteoroloji ve valilikten peş peşe uyarılar geldi
Sağanak yağış ve toz taşınımı uyarısı! Meteoroloji ve valilikten peş peşe uyarılar geldiGök gürültülü sağanaklar yağışlar geri dönüyor. Meteoroloji'nin yayınladığı son hava durumu raporuna göre yurt genelinde akşam saatlerinden itibaren Kuzey Afrika ve Suriye kaynaklı toz taşınımının etkili olması bekleniyor. İstanbul Valiliği ise toz taşınımının pazar gününe kadar etkili olacağını belirtirken vatandaşları tedbirli olmaları konusunda uyardı. Prof. Dr. Orhan Şen de, 'Bugün Batı Karadeniz ve Marmara’nın güneyinde önemsiz yağmur var. İstanbul’a yağmur, Marmara ve Ege ile birlikte yarın gelecek. Hafta sonu Anadolu’yu da kapsayacak.' açıklamasında bulundu.
9.05.2024Gündem
Kuvvetli yağış ve gök gürültülü sağanak! Meteoroloji ve AKOM saat vererek 45 şehri uyardı
Kuvvetli yağış ve gök gürültülü sağanak! Meteoroloji ve AKOM saat vererek 45 şehri uyardıSağanak yağışlar yurdun birçok bölgesinde etkisini gösterecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul dahil 45 kent için sarı alarm verildi. Bu gece saatlerinden itibaren başlayacak olan sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış için AKOM'dan da bir uyarı geldi. İşte sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı ve kuvvetli rüzgar için uyarı yapılan iller…
19.04.2024Gündem
Yoğun kar ve sağanak yağışlar geliyor! Kar yağacak illeri Meteoroloji tek tek uyardı...
Yoğun kar ve sağanak yağışlar geliyor! Kar yağacak illeri Meteoroloji tek tek uyardı...Sıcaklıkların düşmesiyle kar yağışları soğuk havalarla beraber geliyor. İstanbul dahil onlarca il için yeni uyarı geldi. Kış bu sene beklenenden daha sıcak geçti. Özellikle İstanbul'da yoğun kar yağışı görülmezken pek çok kişi bahar havasına girdi. Ancak kış henüz bitmedi. Mart ayının sonları en soğuk aylardan biri olacak. Meteoroloji yeni uyarısında illeri tek tek açıkladı. MGM İstanbul, Ankara, İzmir dahil onlarca kent için yeni uyarıda bulundu. Kar ve yağmur alarmı verildi. Yağışın en yoğun olacağı iller ve saatler açıklandı. İşte il il son dakika hava tahmin raporu...
23.03.2024Gündem
Mart kapıdan baktıracak! Yoğun kar yağışı fena vuracak: Meteoroloji son raporu yayınladı
Mart kapıdan baktıracak! Yoğun kar yağışı fena vuracak: Meteoroloji son raporu yayınladıKar yağışları sıcaklıkların düşmesiyle geri dönecek. Soğuk havalar bir andan çökerken lapa lapa kar yağacak. Bazı illerde hava sıcaklıkları eksi dereceleri görecek. Kar yağışı şimdiden birçok kentte başladı. Kar haritada yayılıyor. Meteoroloji'den yapılan son açıklamada çığ riskine dikkat çekildi.
2.03.2024Gündem
Önce sıcak havalar bunaltacak sonra sağanaklar vuracak! Meteoroloji birçok il için kuvvetli yağış uyarısında bulundu
Önce sıcak havalar bunaltacak sonra sağanaklar vuracak! Meteoroloji birçok il için kuvvetli yağış uyarısında bulunduHava durumunda son rapor Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Haziran ile beraber sıcak havalar yurdu etkisi altına aldı. Aşırı scıaklarla bunalan vatandaşları sağanak yağışlar serinletti. Kuvvetli yağışlar birçok ilde hayatı olumsuz etkilerken Meteoroloji'den uyarı üstüne uyarı geldi.
9.06.2024Gündem
Sıcak havanın yerini sağanak yağışlar alıyor! Meteoroloji 11 ili uyardı: Gök gürültülü ve kuvvetli olacak...
Sıcak havanın yerini sağanak yağışlar alıyor! Meteoroloji 11 ili uyardı: Gök gürültülü ve kuvvetli olacak...Kavurucu sıcaklardan bunalanlara güzel haber Meteoroloji'den geldi. Yurdun büyük kısmı aşırı sıcakların etkisi altına girdi ve birçok şehirde termometreler 40 dereceyi gördü. Meteoroloji Genel Müdürlüğü açıkladığı son hava tahmin raporunda 11 şehir için sağanak yağış uyarısında bulundu.
4.06.2024Gündem
Lapa lapa kar yağmadı ama daha kötüsü geliyor! Meteoroloji ve AFAD art arda uyardı, riskli iller açıklandı
Lapa lapa kar yağmadı ama daha kötüsü geliyor! Meteoroloji ve AFAD art arda uyardı, riskli iller açıklandıMeteoroloji son dakika duyurdu. Havalar ısındı yaz geliyor derken beklenmedik haber geldi. İller saat verilerek açıklandı. Kış boyu lapa lapa kar yapması beklenirken yaşanacak ani hava değişikliği ile şaşkına dönecek. MGM ve AFAD'dan art arda uyarılar geldi. Vatandaşlardan dikkatli olmaları istendi. Yapılan uyarıların ardından birçok ilde kuvvetli yağış sele dönüştü. Ankara'da sele kapılarak park halindeki aracın altında sıkışan çocuk, vatandaşlar tarafından kurtarıldı
24.05.2024Gündem
Meteoroloji son hava tahmin raporunu yayınladı! Gök gürültülü sağanak yağışlar geri geliyor...
Meteoroloji son hava tahmin raporunu yayınladı! Gök gürültülü sağanak yağışlar geri geliyor...Son hava durumu raporlarına göre sağanak yağışlar geri dönüyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan raporda 10 il için sağanak yağış uyarısında bulunulurken yurdun batı kesimleri için de toz aşımı uyarısı yapıldı. İşte Meteoroloji'nin açıkladığı son rapora göre il il hava durumu...
Kar İstanbul'a geliyor! Meteoroloji son raporu açıkladı, Prof. Dr. Orhan Şen tarih vererek uyardı...
Kar İstanbul'a geliyor! Meteoroloji son raporu açıkladı, Prof. Dr. Orhan Şen tarih vererek uyardı...Kar yağışları İstanbul'a geri dönüyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava durumu raporunu açıkladı. Prof. Dr. Orhan Şen İstanbul için tarih vererek uyarılarda bulundu. Hava tahminlerine göre, İstanbul başta olmak üzere yarın 13 kentte sarı alarmı verildi. İşte tüm yurdu bekleyen hava durumu detayları…
19.01.2024Gündem
Arabası olanlar dikkat! Tazminat kararı çıktı
Arabası olanlar dikkat! Tazminat kararı çıktı İzmir 8'inci Tüketici Mahkemesi, mazotla çalışan otomobile benzin doldurulması sebebiyle, sürücünün aracında meydana gelen zararın, akaryakıt firması tarafından ödenmesine karar verdi.
12.10.2023Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Meteoroloji Son Rapor ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki meteoroloji son rapor haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.