Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklama

Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklama

haberleri sayfasında son dakika yaşanan cumhurbaşkanı erdoğan açıklama gelişmeleri de dahil olmak üzere 4.367 cumhurbaşkanı erdoğan açıklama haberi bulunmuştur. Tüm cumhurbaşkanı erdoğan açıklama haberleri aşağıda listelenmiştir.
Fiyat İstikrar Komitesi nedir, kimlerden oluşur? Zincir marketler nasıl denetlenecek? Fiyat farklılıkları nasıl giderilecek?
Fiyat İstikrar Komitesi nedir, kimlerden oluşur? Zincir marketler nasıl denetlenecek? Fiyat farklılıkları nasıl giderilecek? Hükümetten ekonomi ile ilgili yeni önlemler yolda! Enflasyonla mücadele kapsamında fahiş fiyatlar ile ilgili hükümet yeni adımlar atıyor. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda ekonomi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu ve marketler ile ilgili kontrollerin sıkılaştırılacağını belirtti. Fiyat İstikrar Komitesi'ni kurarak takibini zincir marketlerde fiyat denetimlerinin arttırılacağını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, fiyat farklılıklarının önüne geçeceklerini ve Fiyat İstikrar Komitesi’nin çalışmalara başlayacağını söyledi. Peki, Fiyat İstikrar Komitesi nedir? Zincir marketler nasıl denetlenecek? Fiyat farklılıkları nasıl giderilecek? Fiyat İstikrar Komitesi marketleri nasıl denetleyecek, ceza verecek mi? Marketlerdeki fahiş fiyat farklılıkları nasıl önlenecek? İşte detaylar…
30.11.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Teröre destek verenler dökülen her kana ortaktır
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Teröre destek verenler dökülen her kana ortaktırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya'nın Bali adasında düzenlenen G20 Liderler Zirvesi'ndeki Medya Merkezi'nde basın toplantısı düzenledi. Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, İstiklal Caddesi'nde meydana gelen terör saldırısı ile ilgili; "Terör örgütüne destek verenler dökülen her kana ortaktır. Teröristlerin kimin arkasına saklanırsa saklansın kendilerini bekleyen akıbetten kurtulamayacaklardır." ifadelerini kullandı.
16.11.2022Siyaset
Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine gündeminde hangi konular var?
Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine gündeminde hangi konular var? Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de toplanacak. Kritik Kabine toplantısının gündeminde başörtüsünü anayasal güvence sağlayacak anayasa değişiklik teklifi gündemin ilk sırasında yer alırken, enflasyonla mücadele ve ekonomik tedbirler de görüşülecek. Peki, Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine gündeminde hangi konular var? İşte 24 Ekim 2022 Kabine gündemi!
23.10.2022Gündem
AK Parti grup toplantısı saat kaçta? Cumhurbaşkanı konuşması bugün saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne açıklayacak? AK Parti grup toplantısı canlı yayın bilgileri!
AK Parti grup toplantısı saat kaçta? Cumhurbaşkanı konuşması bugün saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne açıklayacak? AK Parti grup toplantısı canlı yayın bilgileri!AK Parti grup toplantısı bugün yapılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Partililere seslenecek. Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklama yapacağı saate çevrildi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının tarihi bir nitelik taşıdığını belirtmiş, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın yapacağı grup konuşması bu tarihi mücadelenin yeni bir aşaması olacaktır" demişti. Peki, Cumhurbaşkanı ne açıklayacak? AK Parti grup toplantısı saat kaçta? Cumhurbaşkanı saat kaçta açıklama yapacak? AK Parti grup toplantısı canlı yayın bilgileri!
5.10.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan çarşamba günü ne açıklayacak? Ak Parti Grup Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak?
Cumhurbaşkanı Erdoğan çarşamba günü ne açıklayacak? Ak Parti Grup Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çarşamba günü yapacağı grup konuşmasına herkesi ekran başına beklediklerini duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çarşamba günü yapacağı grup konuşmasının bu tarihi mücadelenin yeni bir aşaması olacağını duyurdu. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan çarşamba günü ne açıklayacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? Ak Parti grup konuşması ne zaman? İşte detaylar…
4.10.2022Gündem
Kabine toplantısı ne zaman? Kabine toplanacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?
Kabine toplantısı ne zaman? Kabine toplanacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'deki temasları nedeniyle bu hafta Kabine toplantısı yapılamamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD ziyareti sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün yurda dönüyor. Pek çok kişi de bugün Kabine toplantısının olup olmayacağını, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ne zaman açıklama yapacağını merak ediyor. Peki, Kabine toplantısı ne zaman? Kabine toplanacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak? İşte detaylar…
22.09.2022Gündem
Kabine toplantısı ne zaman? Kabine saat kaçta toplanacak? Kabine toplantısı gündemi!
Kabine toplantısı ne zaman? Kabine saat kaçta toplanacak? Kabine toplantısı gündemi!Kabine toplantısı bugün Beştepe’de toplanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak Kabine’nin masasında kritik konular bulunuyor. Toplantıda ana gündem maddesi ekonomi, dış ve iç siyaset olacak. Ayrıca Merkez Bankası faiz indirme kararının yansımaları da değerlendirilecek. Peki, Kabine toplantısı ne zaman? Kabine saat kaçta toplanacak? Kabine kararları ne zaman açıklanacak? Kabine toplantısı gündemi!
22.08.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Ziraat Bankası Kütüphanesi ve Merkezi Derslik Binası’nın açılış töreni sonrasında gençlerle bir araya geldi.
12.08.2022Siyaset
Kabine Toplantısı bitti mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı mı?
Kabine Toplantısı bitti mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı mı?Kabine Toplantısı bitti mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki kabine toplantısı sona erdi.
27.06.2022Gündem
1 milyon Suriyeli projesi nedir? Suriyeliler için dönüş projesi nasıl uygulanacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriyeliler ile ilgili açıklaması!
1 milyon Suriyeli projesi nedir? Suriyeliler için dönüş projesi nasıl uygulanacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriyeliler ile ilgili açıklaması!Kritik Kabine Toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Suriyeli sığınmacılar, ekonomik gelişmeler ve fahiş fiyat artışlarına karşı alınacak önlemler olan toplantı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Peki, Suriyeliler için dönüş projesi nasıl uygulanacak? 1 milyon Suriyeliye ne olacak? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriyeliler ile ilgili açıklaması!
9.05.2022Gündem
Kapalı alanlarda maske takma zorunluluğu kalktı mı? Maske yasağı nerelerde devam edecek, maske zorunluluğu kaldırıldı mı?
Kapalı alanlarda maske takma zorunluluğu kalktı mı? Maske yasağı nerelerde devam edecek, maske zorunluluğu kaldırıldı mı?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın "Kurulun en önemli toplantılarından biri olacak" dediği Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı bugün yapıldı. Bilim Kurulu toplantısında alınan kararları Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı. Peki, Kapalı alanlarda maske takma zorunluluğu kalktı mı? Maske zorunluluğu nerelerde kalktı? Maske zorunluluğu kaldırıldı mı?
26.04.2022Gündem
Bilim kurulu toplantısı bitti mi? 26 Nisan Bilim kurulu toplantısı sonuçları açıklandı mı?
Bilim kurulu toplantısı bitti mi? 26 Nisan Bilim kurulu toplantısı sonuçları açıklandı mı?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında yapılan Koronavirüs Bilim Kurulu son toplantısını gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, alınan kararlara ilişkin Bilim Kurulu üyeleriyle açıklama yapıyor. Peki, Bilim kurulu toplantısı bitti mi? 26 Nisan Bilim kurulu toplantısı sonuçları açıklandı mı?
26.04.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak, bayram tatili uzatılacak mı? Bilim Kurulu Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı açıklama yapacak!
Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak, bayram tatili uzatılacak mı? Bilim Kurulu Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı açıklama yapacak!Koronavirüsle mücadele kapsamında önemli kararların alınacağı Bilim Kurulu toplantısı başladı. Toplantıda bazı alanlarda devam eden maske zorunluluğunun kaldırılması yönünde karar çıkması bekleniyor. Öte yandan Bilim Kurulunda alınan kararların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapacağı belirtildi. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak?
26.04.2022Gündem
Kabine toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak
Kabine toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacakCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı, kabine sona erdi.
25.04.2022Siyaset
İşverene 6 ay prim desteği! İşbaşı eğitim programı nedir? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
İşverene 6 ay prim desteği! İşbaşı eğitim programı nedir? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıdan önemli kararlar çıktı. Kabine Toplantısı'nda, Türkiye'nin iç ve dış siyasi meseleleri ile ekonomiye dair gelişmele ele alındı. Salgında gelinen son nokta, ekonomideki son durum, KDV düzenlemesi gibi konuların ele alındığı toplantıdan önemli kararlar çıktı. Toplantının ardından kameralar karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Peki, İşverene 6 ay prim desteği ne zaman verilecek? İşbaşı eğitim programı nedir? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları!
12.04.2022Ekonomi
Kabine sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama: Fiyatlardaki balon sönecek
Kabine sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama: Fiyatlardaki balon sönecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen kabine toplantısı sona erdi. Toplantı 1 saat 45 dakika sürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı. Erdoğan, "Belirsizliğin yol açtığı tereddütler ortadan kalktıkça ürün arzının yeniden dengeye oturacağını, fiyatlardaki balonun söneceğini ümit ediyoruz. İş başı eğitim kapsamında mevcut çalışanların işe alacakları her işçinin 3 veya 6 ay kapsamında sosyal prim desteklerini Çalışma Bakanlığımız karşılayacak. 2B arazi satışlarıyla ilgili başvuru ve ödeme sürecini de 31 Aralık'a kadar uzatma kararı aldık. Çiftçilerimizi ecrimizi bedelinin 10 yıl süreyle kiralama imkanı getirdiğimiz taşınmazlar için başvuru sürecini kaldırıyoruz." dedi.
12.04.2022Gündem
Kabine toplantısı başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak
Kabine toplantısı başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacakCumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Kabine toplandı. Toplantısının ana gündem maddesi ise Rusya-Ukrayna savaşı.
28.03.2022Siyaset
Çiftçiye müjde! Çiftçinin sulama ve enerji maliyetleri düşüyor, kredi desteği devreye alınıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Çiftçiye müjde! Çiftçinin sulama ve enerji maliyetleri düşüyor, kredi desteği devreye alınıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Kabine toplantısı sona erdi. Kabine toplantısından ardından kameralar karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kritik açıklamalarda bulundu. Çiftçilere 3 müjdeyi duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan, sulama ve enerji maliyetlerini düşürecek çalışmaları ve kredi destekleri devreye aldıklarını belirtti. Peki, Elektrik maliyetleri nasıl düşürülecek? Çiftçiye kredi desteği nasıl alınacak? İşte Çiftçiye verilecek destekler…
15.03.2022Gündem
Kabine Toplantısı başladı mı? Kabine toplantısı ne zaman bitecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?
Kabine Toplantısı başladı mı? Kabine toplantısı ne zaman bitecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?Gözler Kabine toplantısına çevrildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamaları bekleniyor. Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Beştepe’de başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık ettiği toplantıda, Ukrayna gündemindeki son durumdan ekonomiye, Antalya Diplomasi Forumu'ndan salgına dair birçok konu ele alınacak. Peki, Kabine toplantısı ne zaman bitecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak? Kabine toplantısı saat kaçta başladı? Kabine toplantısı sonucu ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…
15.03.2022Gündem
Engelli memur ataması ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Engelli memur ataması ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) kapsamında kamuya engelli memur ataması için tercihler alınmıştı. Adayların heyecanlı bekleyişi devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, engelli memur atamaları ile ilgili konuştu. Peki, Engelli memur atama sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…
Yeni destek paketi kimleri kapsıyor? Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 3 yeni destek paketi müjdesi!
Yeni destek paketi kimleri kapsıyor? Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 3 yeni destek paketi müjdesi!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladı! 3 yeni destek paketi geliyor! Kredi Garanti Fonu kredi desteği sağlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısının ardından yatırımcıya destek müjdesi verdi. Yeni destek paketi, Kalkınma Planı'ndaki öncelikli sektörlerden Katma Değeri yüksek ürünlerin üretimine yönelik çalışan firmalar yararlanabilecek. Peki, Yeni destek paketi kimleri kapsıyor? Yatırımcıya kredi desteği nasıl alınacak? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları…
31.01.2022Ekonomi
Elektrik faturalarına düzenleme! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Elektrik faturalarına düzenleme! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de yapılan kabine toplantısı sona erdi. Toplantının ardından kameralar karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, elektrik faturalarına düzenleme ile ilgili kararı açıkladı. Peki, Elektrik tarifeleri yeniden düzenlenecek mi? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları!
31.01.2022Gündem
İşçiye ek zam! Kamu işçilerine ek zam verilecek mi? Kamu işçi maaşlarına ek zam var mı?
İşçiye ek zam! Kamu işçilerine ek zam verilecek mi? Kamu işçi maaşlarına ek zam var mı?700 bin kamu işçisini ilgilendiriyor! Kamu işçilerine zam geliyor! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurdu! Katıldığı bir televizyon programında Türkiye gündemi ile ilgili soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kamu işçilerine müjdeyi verdi. İşçi maaşlarına yapılacak artış ile ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yaklaşık 700 bin kamu işçisini doğrudan ilgilendiren bu artış için gereken düzenleme kısa sürede yapılacaktır. Özel sektörün de kendi çalışanları için benzer bir iyileştirmeye gideceğine inanıyorum.” dedi. Peki, Kadrolu işçi maaşları ne kadar olacak? Kamu işçi zammı ne zaman yapılacak? İşçi zammı 2022 ne zaman belli olacak? İşte işçiye yapılacak ek zam ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları!
Yüz yüze eğitim devam edecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Yüz yüze eğitim devam edecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine toplantısı sona erdi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dış ilişkiler ve yurt içi gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu. Özellikle eğitim ile ilgili açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, uzaktan yürütülen eğitim faaliyetlerinin yüz yüze eğitimin yerini almadığını dile getirdi. Peki, Yüz yüze eğitim devam edecek mi? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları...
27.09.2021Eğitim
Aşı olmayanlara yasak geldi mi? Türkiye'de aşı olmayanlara ceza var mı, aşısızlara yaptırım var mı?
Aşı olmayanlara yasak geldi mi? Türkiye'de aşı olmayanlara ceza var mı, aşısızlara yaptırım var mı?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı, bugün artan pandemi vakalarıyla, yüz yüze eğitim gündemiyle toplandı. Toplantı 5 buçuk saat sürdü. Aşı olmayanlara yasak geldi mi? Türkiye'de aşı olmayanlara ceza var mı, aşısızlara yaptırım var mı?
19.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklama ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki cumhurbaşkanı erdoğan açıklama haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.