Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklama

Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklama

haberleri sayfasında son dakika yaşanan cumhurbaşkanı erdoğan açıklama gelişmeleri de dahil olmak üzere 4.069 cumhurbaşkanı erdoğan açıklama haberi bulunmuştur. Tüm cumhurbaşkanı erdoğan açıklama haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Ziraat Bankası Kütüphanesi ve Merkezi Derslik Binası’nın açılış töreni sonrasında gençlerle bir araya geldi.
12.08.2022Siyaset
Kabine Toplantısı bitti mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı mı?
Kabine Toplantısı bitti mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı mı?Kabine Toplantısı bitti mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki kabine toplantısı sona erdi.
27.06.2022Gündem
1 milyon Suriyeli projesi nedir? Suriyeliler için dönüş projesi nasıl uygulanacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriyeliler ile ilgili açıklaması!
1 milyon Suriyeli projesi nedir? Suriyeliler için dönüş projesi nasıl uygulanacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriyeliler ile ilgili açıklaması!Kritik Kabine Toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Suriyeli sığınmacılar, ekonomik gelişmeler ve fahiş fiyat artışlarına karşı alınacak önlemler olan toplantı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Peki, Suriyeliler için dönüş projesi nasıl uygulanacak? 1 milyon Suriyeliye ne olacak? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriyeliler ile ilgili açıklaması!
9.05.2022Gündem
Kapalı alanlarda maske takma zorunluluğu kalktı mı? Maske yasağı nerelerde devam edecek, maske zorunluluğu kaldırıldı mı?
Kapalı alanlarda maske takma zorunluluğu kalktı mı? Maske yasağı nerelerde devam edecek, maske zorunluluğu kaldırıldı mı?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın "Kurulun en önemli toplantılarından biri olacak" dediği Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı bugün yapıldı. Bilim Kurulu toplantısında alınan kararları Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı. Peki, Kapalı alanlarda maske takma zorunluluğu kalktı mı? Maske zorunluluğu nerelerde kalktı? Maske zorunluluğu kaldırıldı mı?
26.04.2022Gündem
Bilim kurulu toplantısı bitti mi? 26 Nisan Bilim kurulu toplantısı sonuçları açıklandı mı?
Bilim kurulu toplantısı bitti mi? 26 Nisan Bilim kurulu toplantısı sonuçları açıklandı mı?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında yapılan Koronavirüs Bilim Kurulu son toplantısını gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, alınan kararlara ilişkin Bilim Kurulu üyeleriyle açıklama yapıyor. Peki, Bilim kurulu toplantısı bitti mi? 26 Nisan Bilim kurulu toplantısı sonuçları açıklandı mı?
26.04.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak, bayram tatili uzatılacak mı? Bilim Kurulu Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı açıklama yapacak!
Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak, bayram tatili uzatılacak mı? Bilim Kurulu Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı açıklama yapacak!Koronavirüsle mücadele kapsamında önemli kararların alınacağı Bilim Kurulu toplantısı başladı. Toplantıda bazı alanlarda devam eden maske zorunluluğunun kaldırılması yönünde karar çıkması bekleniyor. Öte yandan Bilim Kurulunda alınan kararların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapacağı belirtildi. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak?
26.04.2022Gündem
Kabine toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak
Kabine toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacakCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı, kabine sona erdi.
25.04.2022Siyaset
İşverene 6 ay prim desteği! İşbaşı eğitim programı nedir? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
İşverene 6 ay prim desteği! İşbaşı eğitim programı nedir? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıdan önemli kararlar çıktı. Kabine Toplantısı'nda, Türkiye'nin iç ve dış siyasi meseleleri ile ekonomiye dair gelişmele ele alındı. Salgında gelinen son nokta, ekonomideki son durum, KDV düzenlemesi gibi konuların ele alındığı toplantıdan önemli kararlar çıktı. Toplantının ardından kameralar karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Peki, İşverene 6 ay prim desteği ne zaman verilecek? İşbaşı eğitim programı nedir? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları!
12.04.2022Ekonomi
Kabine sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama: Fiyatlardaki balon sönecek
Kabine sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama: Fiyatlardaki balon sönecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen kabine toplantısı sona erdi. Toplantı 1 saat 45 dakika sürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı. Erdoğan, "Belirsizliğin yol açtığı tereddütler ortadan kalktıkça ürün arzının yeniden dengeye oturacağını, fiyatlardaki balonun söneceğini ümit ediyoruz. İş başı eğitim kapsamında mevcut çalışanların işe alacakları her işçinin 3 veya 6 ay kapsamında sosyal prim desteklerini Çalışma Bakanlığımız karşılayacak. 2B arazi satışlarıyla ilgili başvuru ve ödeme sürecini de 31 Aralık'a kadar uzatma kararı aldık. Çiftçilerimizi ecrimizi bedelinin 10 yıl süreyle kiralama imkanı getirdiğimiz taşınmazlar için başvuru sürecini kaldırıyoruz." dedi.
12.04.2022Gündem
Kabine toplantısı başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak
Kabine toplantısı başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacakCumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Kabine toplandı. Toplantısının ana gündem maddesi ise Rusya-Ukrayna savaşı.
28.03.2022Siyaset
Çiftçiye müjde! Çiftçinin sulama ve enerji maliyetleri düşüyor, kredi desteği devreye alınıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Çiftçiye müjde! Çiftçinin sulama ve enerji maliyetleri düşüyor, kredi desteği devreye alınıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Kabine toplantısı sona erdi. Kabine toplantısından ardından kameralar karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kritik açıklamalarda bulundu. Çiftçilere 3 müjdeyi duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan, sulama ve enerji maliyetlerini düşürecek çalışmaları ve kredi destekleri devreye aldıklarını belirtti. Peki, Elektrik maliyetleri nasıl düşürülecek? Çiftçiye kredi desteği nasıl alınacak? İşte Çiftçiye verilecek destekler…
15.03.2022Gündem
Kabine Toplantısı başladı mı? Kabine toplantısı ne zaman bitecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?
Kabine Toplantısı başladı mı? Kabine toplantısı ne zaman bitecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?Gözler Kabine toplantısına çevrildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamaları bekleniyor. Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Beştepe’de başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık ettiği toplantıda, Ukrayna gündemindeki son durumdan ekonomiye, Antalya Diplomasi Forumu'ndan salgına dair birçok konu ele alınacak. Peki, Kabine toplantısı ne zaman bitecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak? Kabine toplantısı saat kaçta başladı? Kabine toplantısı sonucu ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…
15.03.2022Gündem
Engelli memur ataması ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Engelli memur ataması ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) kapsamında kamuya engelli memur ataması için tercihler alınmıştı. Adayların heyecanlı bekleyişi devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, engelli memur atamaları ile ilgili konuştu. Peki, Engelli memur atama sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…
Yeni destek paketi kimleri kapsıyor? Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 3 yeni destek paketi müjdesi!
Yeni destek paketi kimleri kapsıyor? Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 3 yeni destek paketi müjdesi!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladı! 3 yeni destek paketi geliyor! Kredi Garanti Fonu kredi desteği sağlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısının ardından yatırımcıya destek müjdesi verdi. Yeni destek paketi, Kalkınma Planı'ndaki öncelikli sektörlerden Katma Değeri yüksek ürünlerin üretimine yönelik çalışan firmalar yararlanabilecek. Peki, Yeni destek paketi kimleri kapsıyor? Yatırımcıya kredi desteği nasıl alınacak? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları…
31.01.2022Ekonomi
Elektrik faturalarına düzenleme! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Elektrik faturalarına düzenleme! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de yapılan kabine toplantısı sona erdi. Toplantının ardından kameralar karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, elektrik faturalarına düzenleme ile ilgili kararı açıkladı. Peki, Elektrik tarifeleri yeniden düzenlenecek mi? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları!
31.01.2022Gündem
İşçiye ek zam! Kamu işçilerine ek zam verilecek mi? Kamu işçi maaşlarına ek zam var mı?
İşçiye ek zam! Kamu işçilerine ek zam verilecek mi? Kamu işçi maaşlarına ek zam var mı?700 bin kamu işçisini ilgilendiriyor! Kamu işçilerine zam geliyor! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurdu! Katıldığı bir televizyon programında Türkiye gündemi ile ilgili soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kamu işçilerine müjdeyi verdi. İşçi maaşlarına yapılacak artış ile ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yaklaşık 700 bin kamu işçisini doğrudan ilgilendiren bu artış için gereken düzenleme kısa sürede yapılacaktır. Özel sektörün de kendi çalışanları için benzer bir iyileştirmeye gideceğine inanıyorum.” dedi. Peki, Kadrolu işçi maaşları ne kadar olacak? Kamu işçi zammı ne zaman yapılacak? İşçi zammı 2022 ne zaman belli olacak? İşte işçiye yapılacak ek zam ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları!
Yüz yüze eğitim devam edecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Yüz yüze eğitim devam edecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine toplantısı sona erdi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dış ilişkiler ve yurt içi gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu. Özellikle eğitim ile ilgili açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, uzaktan yürütülen eğitim faaliyetlerinin yüz yüze eğitimin yerini almadığını dile getirdi. Peki, Yüz yüze eğitim devam edecek mi? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları...
27.09.2021Eğitim
Aşı olmayanlara yasak geldi mi? Türkiye'de aşı olmayanlara ceza var mı, aşısızlara yaptırım var mı?
Aşı olmayanlara yasak geldi mi? Türkiye'de aşı olmayanlara ceza var mı, aşısızlara yaptırım var mı?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı, bugün artan pandemi vakalarıyla, yüz yüze eğitim gündemiyle toplandı. Toplantı 5 buçuk saat sürdü. Aşı olmayanlara yasak geldi mi? Türkiye'de aşı olmayanlara ceza var mı, aşısızlara yaptırım var mı?
19.08.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kararları açıkladı! Artık zorunlu oldu, aşı ve PCR testi...
Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kararları açıkladı! Artık zorunlu oldu, aşı ve PCR testi...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sona erdi. Toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Okullarda 6 Eylül'de yüz yüze eğitim başlamasıyla, henüz aşı olmamış öğretmen ve diğer personelin haftada en az 2 defa PCR testi yaptırmasını isteyeceğiz. Aşı olmayan üniversite öğrencilerimizin ve çalışanlarımızdan da düzenli PCR testi yaptırmalarını talep edeceğiz. Uçak ve şehirlerarası yolculuk, konser, sinema gibi toplu faaliyetler için de zorunlu PCR testi uygulamalarını devreye alacağız." dedi.
19.08.2021Gündem
Kabine toplantısı kararları açıklandı mı, toplantı bitti mi? Kabine toplantısı kararları neler, Cumhurbaşkanı sonuçları ne zaman açıklayacak?
Kabine toplantısı kararları açıklandı mı, toplantı bitti mi? Kabine toplantısı kararları neler, Cumhurbaşkanı sonuçları ne zaman açıklayacak?Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı 13.50'de başladı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantı basına kapalı gerçekleştirilirken, vatandaşlar kabine toplantısı kararları ile ilgili araştırmalarını yoğunlaştırdı. Kabine Toplantısı bitti mi, ne zaman bitecek? Kabine Toplantısı kararları neler, Cumhurbaşkanı ne zaman açıklama yapacak? Sorularını sormaya başladı.
19.08.2021Gündem
AYT'de baraj 170'e düşecek mi? Baraj düşerse sıralama değişir mi?
AYT'de baraj 170'e düşecek mi? Baraj düşerse sıralama değişir mi?YKS'de AYT barajının 180'den 170'e düşürülmesi gündemde. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı bir televizyon programında AYT tercih barajının geçen sene olduğu gibi 170 puana düşürülmesi yolunda çalışma yapıldığını söylemesiyle gözler Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı’na çevrildi. Peki, YKS baraj puanı düştü mü? AYT'de baraj 170'e düşecek mi? Baraj düşerse sıralama değişir mi? İşte YKS ile ilgili son gelişmeler...
7.08.2021Eğitim
Kurban Bayramı'nda yasak var mı? Kurban Bayramı'nda kısıtlama olacak mı?
Kurban Bayramı'nda yasak var mı? Kurban Bayramı'nda kısıtlama olacak mı?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün toplandı. Milyonlar, Kurban Bayramı'na yönelik yasakların ve kısıtlamaların olup olmayacağını merak ediyordu. Ve belli oldu. Salgınla ilgili son durumun etraflıca değerlendirildiği toplantıda, Kurban Bayramı'na ilişkin yeni kararlar da alındı. Peki, Kurban Bayramı'nda yasak var mı? Kurban Bayramı'nda kısıtlama olacak mı? Bayramda sokağa çıkma yasağı olacak mı? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları...
12.07.2021Gündem
Kurban Bayramı'nda şehirler arası seyahat yasağı var mı? İşte Kurban Bayramı kararları!
Kurban Bayramı'nda şehirler arası seyahat yasağı var mı? İşte Kurban Bayramı kararları!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine toplantısı sona erdi. Kurban Bayramı tatili ve gündeme ilişkin konular Kabine'de görüşüldü. Milyonlarca kişinin gözü Kabine'de alınan kararlara çevrilmişti. Özellikle de Kurban Bayramı'nda şehirlerarası seyahat yasağı ile ilgili yeni bir kararın alınıp alınmayacağı merak ediliyordu. Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı ile ilgili alınan yeni kararları duyurdu. Peki, Kurban Bayramı'nda seyahat yasağı var mı? İşte detaylar...
12.07.2021Gündem
Bayram tatili uzatıldı mı? 2021 Kurban Bayramı tatili kaç gün? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Bayram tatili uzatıldı mı? 2021 Kurban Bayramı tatili kaç gün? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Kabine toplantısının gündeminde Türkiye gündemi ve Kurban Bayramı tatilinin süresi yer aldı. Kurban Bayramı ile 15 Temmuz'un birleştirilmesi masadaydı. Kritik Kabine toplantısının ardından kameralar karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan Kurban Bayramı tatili ile ilgili açıklamalarda bulundu. Peki, Bayram tatili uzatıldı mı? 2021 Kurban Bayramı tatili kaç gün? Kurban Bayramı tatili 11 gün mü olacak? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kurban Bayramı tatili ile ilgili açıklamaları...
12.07.2021Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kabine toplantısı sona erdi
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kabine toplantısı sona erdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak.
12.07.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklama ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki cumhurbaşkanı erdoğan açıklama haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.