Kabine Toplantısı

Kabine Toplantısı

Son dakika kabine toplantısı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kabine toplantısı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kabine toplantısı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kabine Toplantısı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kabine toplantısı gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.793 kabine toplantısı haberi bulunmuştur. Tüm kabine toplantısı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 18 istasyona sahip raylı sistemi İstanbul'a kazandıracağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 18 istasyona sahip raylı sistemi İstanbul'a kazandıracağız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi sona erdi. Toplantının ardından Erdoğan açıklamalarda bulundu.
12.02.2024 Gündem
Kabine toplantısı öğretmen ataması! Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? 2024 öğretmen ataması branş dağılımı açıklandı mı, şubatta öğretmen ataması olacak mı 2024?
Kabine toplantısı öğretmen ataması! Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? 2024 öğretmen ataması branş dağılımı açıklandı mı, şubatta öğretmen ataması olacak mı 2024? Kabine, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplantı. İç ve dış siyasette öne çıkan konular, toplantıda ele alınırken on binlerce öğretmen adayı da gözünü Beştepe'ye çevirdi. Öğretmen atamalarına ilişkin takvimin toplantıda gündeme gelmesi bekleniyor. Peki, Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? 2024 öğretmen ataması branş dağılımı açıklandı mı?
12.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Kabine Toplantısı bitti mi? Kabine Toplantısı kaçta bitecek, kaç saat sürüyor, Cumhurbaşkanı açıklama yaptı mı?
Cumhurbaşkanı Kabine Toplantısı bitti mi? Kabine Toplantısı kaçta bitecek, kaç saat sürüyor, Cumhurbaşkanı açıklama yaptı mı? Kabine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, Beştepe'de toplandı. Gündemde, enflasyonla mücadele, Mısır'a 12 yıl sonra yapılacak ziyaret, Milli Savunma Bakanı ve MİT Başkanı'nın Irak temasları ile ABD'den F-16 tedarik süreci olacak. Atama bekleyen öğretmenlerin durumunun da kabine toplantısında ele alınması bekleniyor. Peki, Cumhurbaşkanı Kabine Toplantısı bitti mi, cumhurbaşkanı açıklama yaptı mı? Kabine Toplantısı kaçta bitecek, Kabine Toplantısı ne zaman bitecek?
12.02.2024 Gündem
Kabine bugün toplanıyor mu? 12 Şubat kabine toplantısı saat kaçta? Gündemde neler var? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar...
Kabine bugün toplanıyor mu? 12 Şubat kabine toplantısı saat kaçta? Gündemde neler var? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar... Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta soruları gündemdeki yerini aldı. Cumhurbaşkan Erdoğan başkanlığından toplanacak kabinenin gündeminde neler var? Canlı yayında millete seslenecek olan Erdoğan gündemdeki konulara değinecek. Peki Kabine toplantısı açıklaması saat kaçta?
12.02.2024 Gündem
Kabine bugün toplanıyor! Gündem öğretmen ataması olacak
Kabine bugün toplanıyor! Gündem öğretmen ataması olacak Kabine toplantısı, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında yapılacak. İç ve dış siyasette öne çıkan konular, toplantıda ele alınacak. On binlerce öğretmen adayının gözü de Beştepe'de olacak. Öğretmen atamalarına ilişkin takvimin toplantıda gündeme gelmesi bekleniyor.
12.02.2024 Galeri
Emekli maaşı neden eksik yattı, 10 bin yatmadı? Emekli maaşım eksik yatmış, ne yapmalıyım 2024, emekli maaşı neden 7500 yattı?
Emekli maaşı neden eksik yattı, 10 bin yatmadı? Emekli maaşım eksik yatmış, ne yapmalıyım 2024, emekli maaşı neden 7500 yattı? Emekli maaşım zamlı yatmadı 2024, neden eksik yattı? SSK ve Bağ-Kur emeklisine ek yüzde 5 zam verildi. Artış oranları, yüzde 42,6'ya yükselecek. En düşük emekli maaşı da 10 bin lira olacak. Zamlı maaşları hesaplara yatamayan emekliler arama motorlarına yönelerek emekli maaşının neden düşük yattığını sorgulamaya başladı. Peki, emekli maaşı neden 7500 yattı, emekli maaşı neden az yattı 2024?
20.01.2024 Emekli
7500 yüzde 42.6 kaçtır, yüzde 5 zam ne kadar yapıyor? Yüzde 42. 6 zam ne kadar, 7500 yüzde 42 zam kaç TL?
7500 yüzde 42.6 kaçtır, yüzde 5 zam ne kadar yapıyor? Yüzde 42. 6 zam ne kadar, 7500 yüzde 42 zam kaç TL? Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı ardından emekliye ek zam müjdesini vererek zam oranını 42,6 olarak açıkladı. Söz konusu açıklamanın ardından “7500 yüzde 42.6 kaçtır, Yüzde 42. 6 zam ne kadar” gibi sorulara yanıt aranmaya başlandı. Peki, 7500 yüzde 42 zam kaç TL?
17.01.2024 Çalışma Hayatı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabine Toplantısı sonrası sözleri dünya basınında: Ya yanımızdasınız ya da karşımızda
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabine Toplantısı sonrası sözleri dünya basınında: Ya yanımızdasınız ya da karşımızda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kabine Toplantısı sonrasında yaptığı açıklamalar dünya basınında geniş yer buldu. Pek çok haber platformu Erdoğan’ın 'Ya yanımızdasınız ya da karşımızda' mesajı verdiğini yazdı.
17.01.2024 Dünya
Sağlık Bakanı Koca: Geçen yıla göre acile başvurularda yüzde 20 artış var
Sağlık Bakanı Koca: Geçen yıla göre acile başvurularda yüzde 20 artış var Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son günlerde artan solunum yolu enfeksiyonlarında son durumu anlattı. Geçen yıla göre acile başvurularda yüzde 20 artış olduğunu belirten Koca, “İstanbul’da ise yoğun bakım doluluk oranı yaklaşık yüzde 83. Yani en fazla artışın olduğu il İstanbul” dedi.
17.01.2024 Gündem
Bağ-Kur'luya erken emeklilik, ev kadınlarına prim desteği! Bakan Işıkhan açıkladı
Bağ-Kur'luya erken emeklilik, ev kadınlarına prim desteği! Bakan Işıkhan açıkladı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan ev kadınlarına prim desteğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Işıkhan esnek çalışmayı da kapsayacak temel bir kanun hazırlığında olduklarının sinyalini de verdi. İşte detaylar...
17.01.2024 Çalışma Hayatı
Emekliye çifte zam müjdesi! Maaş tablosu değişti, kuruşu kuruşuna hesaplandı: İşte refah payı dahil yeni kök maaş tablosu
Emekliye çifte zam müjdesi! Maaş tablosu değişti, kuruşu kuruşuna hesaplandı: İşte refah payı dahil yeni kök maaş tablosu Emekliye ek zam ve en düşük emekli aylığı ile ilgili son dakika gelişmesi! Emekli kök maaş zammı yüzde 5 refah payı ile yeniden yükselecek. SSK, Bağ-Kur en düşük emekli maaşı da Ocak-Haziran dönemi için 10 bin TL olarak belirlendi. Başkan Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası emekliye refah payı açıklamasını yaptı. İşte 4A, 4B, 4C ek zam ve ek ödeme ile kuruşu kuruşuna emekli kök maaş tabloları...
17.01.2024 Çalışma Hayatı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emeklilere ek zam müjdesi! Oran belli oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emeklilere ek zam müjdesi! Oran belli oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası milyonların merakla beklediği emekliye ek zam da dahil olmak üzere ekonomi gündemine dair açıklamalarda bulundu. Erdoğan'ın açıklaması ile birlikte en düşük emekli maaşı da belli oldu.
16.01.2024 Gündem
İzmir'de sağanak; Dikili'de ev ve iş yerlerini su bastı, okullar tatil edildi
İzmir'de sağanak; Dikili'de ev ve iş yerlerini su bastı, okullar tatil edildi İzmir'in Dikili ilçesinde sağanak nedeniyle dere taştı, yollar su ile kaplandı. Birçok ev ve iş yerini su basarken, ilçede okullar tatildi.
16.01.2024 Gündem
Kabine toplantısı başladı! Emeklinin gözü ek zam haberinde
Kabine toplantısı başladı! Emeklinin gözü ek zam haberinde Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Emekli maaşlarına yönelik düzenleme ve terörle mücadele toplantının öncelikli gündem maddeleri olacak.
16.01.2024 Gündem
Emekliye çifte zam müjdesi! Refah payı ve kök ücrette büyük rakam, işte ödeme takvimi
Emekliye çifte zam müjdesi! Refah payı ve kök ücrette büyük rakam, işte ödeme takvimi Emekliye ek zam ve SSK, Bağ-Kur en düşük emekli maaşı bugün Kabine Toplantısı sonrası belli olacak. Yüzde 37,57'lik emekli kök maaş zammı iyileştirilecek. Emekliye refah payı düzenlemesinin de içinde olacağı yasa teklifi Meclis Başkanlığına sunuldu. SGK 2024 emekli zammı için tüm gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'da. Emekliye ek zam ne kadar olacak? Milyonlar o saate kilitlendi. İşte masadaki refah payı ile ek ödemeli emekli kök maaş tablosu...
16.01.2024 Emekli
Kabine yarın toplanacak: Emekliler ve terörle mücadele gündemde
Kabine yarın toplanacak: Emekliler ve terörle mücadele gündemde Yeni yılın ilk Kabine toplantısı yarın yapılacak. Emekli maaşlarına yönelik düzenleme ve terörle mücadele toplantının öncelikli gündem maddeleri olacak.
15.01.2024 Gündem
AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler'den emekli maaşı zammı açıklaması
AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler'den emekli maaşı zammı açıklaması AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler "Emekli maaşı için bakanlarımızın çalışması sürüyor. Kabine Toplantısı'nda netleştiğinde komisyon aşamasında eklenmesi hususunu değerlendireceğiz. Emekli zammı için oran veremem" dedi.
15.01.2024 Ekonomi
Emekliye kademeli ve oransal maaş zammı müjdesi! Zamlı emekli maaşı bu ay ödenecek mi? Tarih verildi
Emekliye kademeli ve oransal maaş zammı müjdesi! Zamlı emekli maaşı bu ay ödenecek mi? Tarih verildi Emekli maaşına çifte zam geliyor. SSK, Bağ-Kur emekli kök maaş zammı belli oldu. 6 aylık enflasyon oranı yüzde 37,57 olarak kesinleşti. Bu rakam refah payı hariç emekliye zam oranı oldu. Emekli kök maaş zammı ve SSK, Bağ-Kur en düşük emekli maaşı düzenlemesi ile milyonlar alım gücü artacak. Emekli zammı Ocak-Haziran dönemi için yüzde 37,57 olurken gözler 2024 yılının ilk Kabine Toplantısı'nda olacak. 2024 emekli maaşı düzenlemesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'e bütçe sınırlarının sonuna kadar zorlanması talimatını verdi. 7500 TL olarak uygulanan en düşük emekli maaşı 10 bin TL'yi aşacak. Öte yandan AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler emeklilere ek zam düzenlemesi ile ilgili bir görüşme yapıldığını belirterek “Önümüzdeki haftaya kadar neticelenirse Kabinede değerlendirilir, sonra bizim kanun teklifimize de koyarız. Belki üçüncü haftamızda bunu da netleştirmiş oluruz" dedi. Son dakika gelişmesine göre SSK ve Bağkur emeklilerine ek zam çalışması tamamlandı. Ek zam gelecek hafta Kabine Toplantısı'na sunulacak. İşte 4A, 4B, 4C olmak üzere hesaplanan rakamlara göre ek ödemeli kuruşu kuruşuna maaş tabloları...
12.01.2024 Emekli
Emekliye zam üstüne zam geliyor! Oransal miktarda artış müjdesi, işte en düşük emekli aylığı
Emekliye zam üstüne zam geliyor! Oransal miktarda artış müjdesi, işte en düşük emekli aylığı Emekli maaşına oransal zam geliyor. SSK, Bağ-Kur emekli kök maaş zammı belli oldu. 6 aylık enflasyon oranı yüzde 37,57 olarak kesinleşti. Bu rakam refah payı hariç emekliye zam oranı oldu. Emekli kök maaş zammı ve SSK, Bağ-Kur en düşük emekli maaşı düzenlemesi ile milyonlar alım gücü artacak. Emekli zammı Ocak-Haziran dönemi için yüzde 37,57 olurken gözler 2024 yılının ilk Kabine Toplantısı'nda olacak. 2024 emekli maaşı düzenlemesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'e bütçe sınırlarının sonuna kadar zorlanması talimatını verdi. AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler yaptı. Güler "Etki analizleri, bütçe imkanları, oransal manada artış değerlendirmesi Kabine'de önümüzdeki hafta değerlendirilir" dedi. 7500 TL olarak uygulanan en düşük emekli maaşı 10 bin TL'yi aşacak İşte 4A, 4B, 4C olmak üzere hesaplanan rakamlara göre ek ödemeli kuruşu kuruşuna maaş tabloları...
11.01.2024 Emekli
Emekliye çifte zam müjdesi verildi! Kök ücret ve refah paylı zamlı maaş hesaba yatıyor
Emekliye çifte zam müjdesi verildi! Kök ücret ve refah paylı zamlı maaş hesaba yatıyor Emekli maaşına çifte zam geliyor. SSK, Bağ-Kur emekli kök maaş zammı belli oldu. 6 aylık enflasyon oranı yüzde 37,57 olarak kesinleşti. Bu rakam refah payı hariç emekliye zam oranı oldu. Emekli kök maaş zammı ve SSK, Bağ-Kur en düşük emekli maaşı düzenlemesi ile milyonlar alım gücü artacak. Emekli zammı Ocak-Haziran dönemi için yüzde 37,57 olurken gözler 2024 yılının ilk Kabine Toplantısı'nda olacak. 2024 emekli maaşı düzenlemesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'e bütçe sınırlarının sonuna kadar zorlanması talimatını verdi. 7500 TL olarak uygulanan en düşük emekli maaşı 10 bin TL'yi aşacak İşte 4A, 4B, 4C olmak üzere hesaplanan rakamlara göre ek ödemeli kuruşu kuruşuna maaş tabloları...
10.01.2024 Emekli
Bu hafta kabine toplantısı var mı? Kabine toplantısı ne zaman, bugün kabine toplantısı var mı, saat kaçta?
Bu hafta kabine toplantısı var mı? Kabine toplantısı ne zaman, bugün kabine toplantısı var mı, saat kaçta? Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Sorularına yoğun bir şekilde yanıt aranıyor. İki haftada bir gerçekleştirilen Kabine Toplantısı’nın bugün olup olmayacağına yönelik aramalar arttı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yoğun takvimi nedeniyle kabine toplantısı 3 haftadır yapılmıyor. Peki, bu hafta Kabine Toplantısı var mı?
9.01.2024 Gündem
SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı mensubu milyonlarca emekliye ek ödeme müjdesi! İşte yeni kök maaş tablosu
SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı mensubu milyonlarca emekliye ek ödeme müjdesi! İşte yeni kök maaş tablosu Memur emekli milyonlar bekliyordu. Emekli kök maaş zammı ve SSK, Bağ-Kur en düşük emekli maaşı düzenlemesi ile milyonlar alım gücü artacak. Emekli zammı Ocak-Haziran dönemi için yüzde 37,57 olurken gözler 2024 yılının ilk Kabine Toplantısı'nda olacak. Bakan Mehmet Şimşek emekli maaşı düzenlemeleri için bütçe sınırlarını sonuna kadar zorlayacak. Emekli zammı için atılacak adımlarda düşük gelir grubu gözetilecek. İşte 4A, 4B, 4C olmak üzere hesaplanan rakamlara göre ek ödemeli kuruşu kuruşuna maaş tabloları...
5.01.2024 Çalışma Hayatı
Emekliye zam üstüne zam! Kök ücret ve ek ödemeli hesaba yatıyor
Emekliye zam üstüne zam! Kök ücret ve ek ödemeli hesaba yatıyor SSK, Bağ-Kur emekli kök maaş zammı belli oldu. 6 aylık enflasyon oranı yüzde 37,57 olarak kesinleşti. Bu rakam refah payı hariç emekliye zam oranı oldu. Emekli kök maaş zammı ve SSK, Bağ-Kur en düşük emekli maaşı düzenlemesi ile milyonlar alım gücü artacak. Emekli zammı Ocak-Haziran dönemi için yüzde 37,57 olurken gözler 2024 yılının ilk Kabine Toplantısı'nda olacak. 2024 emekli maaşı düzenlemesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'e bütçe sınırlarının sonuna kadar zorlanması talimatını verdi. 7500 TL olarak uygulanan en düşük emekli maaşı 10 bin TL'yi aşacak İşte 4A, 4B, 4C olmak üzere hesaplanan rakamlara göre ek ödemeli kuruşu kuruşuna maaş tabloları...
5.01.2024 Emekli
Emekli maaşında zam hesabı değişti! İşte ek ödemeli yeni maaş tablosu
Emekli maaşında zam hesabı değişti! İşte ek ödemeli yeni maaş tablosu Emekli, memur milyonları yakından ilgilendiriyor. Emekli kök maaş zammı ve SSK, Bağ-Kur en düşük emekli maaşı düzenlemesi ile milyonlar alım gücü artacak. Emekli zammı Ocak-Haziran dönemi için yüzde 37,57 olurken gözler 2024 yılının ilk Kabine Toplantısı'nda olacak. Bakan Mehmet Şimşek emekli maaşı düzenlemeleri için bütçe sınırlarını sonuna kadar zorlayacak. Emekli zammı için atılacak adımlarda düşük gelir grubu gözetilecek. İşte 4A, 4B, 4C olmak üzere hesaplanan rakamlara göre ek ödemeli kuruşu kuruşuna maaş tabloları...
4.01.2024 Emekli
Kabine toplantısı bugün mü, saat kaçta? Gözler Kabine'nin açıklayacağı asgari ücrette!
Kabine toplantısı bugün mü, saat kaçta? Gözler Kabine'nin açıklayacağı asgari ücrette! Kabine toplantısı 27 Aralık Çarşamba günü toplanıyor. Milyonlarca vatandaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklayacağı asgari ücret zammını bekliyor. Kabine Toplantısı gündem maddeleri arasında asgari ücret, memur ve emekli maaş zamlarının yer alması bekleniyor. Peki "Kabine toplantısı ne zaman yapılacak? 27 Aralık 2023 bugün Kabine Toplantısı var mı?"
27.12.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kabine Toplantısı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kabine toplantısı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.