Gümüşhane

Gümüşhane

Son dakika gümüşhane haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan gümüşhane ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını gümüşhane haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Gümüşhane

haberleri sayfasında son dakika yaşanan gümüşhane gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.798 gümüşhane haberi bulunmuştur. Tüm gümüşhane haberleri aşağıda listelenmiştir.
İşte il il Ramazan imsakiyesi! En uzun orucun tutulacağı il
İşte il il Ramazan imsakiyesi! En uzun orucun tutulacağı ilMüslümanlar için büyük öneme sahip üç aylardan Ramazan'ın ilk orucu için bu gece sahura kalkılacak ve yarın ilk iftar yapılacak.
22.03.2023Gündem
Türkiye haritası || Şehir isimleri ile detaylı renkli büyük boy Türkiye Siyasi İller Haritası ile deprem risk haritası
Türkiye haritası || Şehir isimleri ile detaylı renkli büyük boy Türkiye Siyasi İller Haritası ile deprem risk haritasıTürkiye Siyasi Haritası kuşbakışı bir düzlem üzerinden ülke sınırlarını, sınırlar dahilinde var olan askeri bloklaşmayı, kıta düzeylerini görmek isteyenlerin sık araştırdıkları konulardan birini oluşturuyor. Kullanım amaçlarına göre haritalar siyasi ölçekli harita, idari sınır ve kıta düzlemini belirtmek için kullanılır. Türkiye haritasını öğrenmek için ise öncelikle siyasi haritalar, özellikleri, neleri gösterir gibi detayları bilmek gerektiğinden haberimiz Türkiye İller Haritası ve haritalara yönelik merak edilenleri derledik.
17.03.2023Gündem
Depremin ardından 60 tonluk kaya tehdidi! 'Çelik ağlı, duvarlı’ çifte formül
Depremin ardından 60 tonluk kaya tehdidi! 'Çelik ağlı, duvarlı’ çifte formülTrabzon'da, 'afet bölgesi' kapsamına alınan mahalledeki yamaçta düşme riski olan 60 tonluk kayanın, yıkılması beklenen 19 evin yanı sıra Trabzon-Gümüşhane kara yolunda da risk oluşturduğu ortaya çıktı.
12.03.2023Gündem
Mersin deprem riski var mı? Mersin’de deprem mi oldu, fay hattı var mı, hangi ilçelerden geçiyor? İl deprem bölgesi mi, ilin riski ilçeleri hangileri?
Mersin deprem riski var mı? Mersin’de deprem mi oldu, fay hattı var mı, hangi ilçelerden geçiyor? İl deprem bölgesi mi, ilin riski ilçeleri hangileri? AFAD, Hatay'da 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. Peki, Mersin’de deprem oldu mu, Mersin deprem bölgesi mi? Mersin’de fay hattı var mı, nereden geçiyor, hangi ilçeler riski?
1.03.2023Gündem
Gümüşhane’de üretilen ahşap prefabrik evler deprem bölgesine gönderilecek
Gümüşhane’de üretilen ahşap prefabrik evler deprem bölgesine gönderilecekKahramanmaraş ve civarındaki 10 ili etkileyen depremin ardından depremzedelerin barınma sorununa çözüm bulmak isteyen Gümüşhaneli vatandaşlar ürettikleri ahşap prefabrik evleri deprem bölgesine göndermek için destek bekliyor.
10.02.2023Gündem
Enkazdan boğazları düğümleyen kare! 04:17'de zaman durdu
Enkazdan boğazları düğümleyen kare! 04:17'de zaman durduTürkiye'yi sarsan depremin ardından enkaz yığınları arasında bulunan duvar saatinin, deprem saati 04.17'de durduğu görüldü.
7.02.2023Yaşam
2023 OGM personel alımı: 1128 OGM personel alımı başvurusu ne zaman, şartlar neler?
2023 OGM personel alımı: 1128 OGM personel alımı başvurusu ne zaman, şartlar neler? Orman Genel Müdürlüğü personel alım başvuruları başladı. 1128 OGM personel alımı 26 Ocak'ta başlayan başvurular kurumun internet sitesi üzerinden yapılıyor. OGM personel alım şartları arasında 2022 KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden az 65 alınması gerekiyor. Birçok şehirde gerçekleştirilecek personel alımı için İstanbul’a 37, İzmir’e 46, Ankara’ya ise 17 kişilik kontenjan ayrıldı. İşte 2023 OGM personel alımı başvuruları, şartları ve tarihleri...
10 Ocak kar tatili olan iller hangileri? 10 Ocak kar tatili var mı? MEB Valilik kararıyla kar tatili olan iller ilçeler listesi merak ediliyor! Van, Ağrı, Tunceli, Hakkari, Amasya…
10 Ocak kar tatili olan iller hangileri? 10 Ocak kar tatili var mı? MEB Valilik kararıyla kar tatili olan iller ilçeler listesi merak ediliyor! Van, Ağrı, Tunceli, Hakkari, Amasya…10 Ocak kar tatili olan iller hangileri? 10 Ocak Salı günü kar nedeniyle okulların tatil olup olmadığı merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı ve Valilik açıklamaları yakından takip ediliyor. 9 Ocak Van ile Artvin’in 2 köyü tatil edilince veliler ve öğrenciler arama motorlarına yönelerek 10 Ocak kar tatili olan iller var mı? sorusuna yanıt arıyor.
9.01.2023Eğitim
Bu mahallenin başı sahte adres kullanarak vatandaşları dolandıran satıcılarla dertte
Bu mahallenin başı sahte adres kullanarak vatandaşları dolandıran satıcılarla dertteGümüşhane'nin merkeze bağlı Eskibağlar Mahallesi'nin başı sahte adres kullanarak vatandaşları dolandıran satıcılarla dertte. 2 yıldır bu sorunu yaşadıklarını ve mağdurların sürekli kendisini arayarak yakındığını dile getiren muhtar Musa Gündüz, "Dolandırıcılarla görüştüm pişkin pişkin bana mahallemi öğretmeye çalışılıyorlar" dedi.
6.01.2023Haber
Dolandırıcılar bu mahalleyi mesken tuttu! Ucuz ürün tuzağı
Dolandırıcılar bu mahalleyi mesken tuttu! Ucuz ürün tuzağıDolandırıcılar akılalmaz yöntemlerle vatandaşları tuzağa çekmeye devam ediyor. Gümüşhane'de yaşanan son olay ise filmlere konu olacak cinsten. Vatandaşın başı, sahte adres kullanarak vatandaşları dolandıran satıcılarla dertte. 2 yıldır bu sorunu yaşadıklarını ve mağdurların sürekli kendisini arayarak yakındığını dile getiren muhtar Musa Gündüz, “Dolandırıcılarla görüştüm pişkin pişkin bana mahallemi öğretmeye çalışılıyorlar” dedi. İşte ilginç olayın ayrıntıları...
6.01.2023Yaşam
Arap güzelinden Türkiye'de milyonluk vurgun! İsrailli iş adamını evlilik ve yatırım vaadiyle dolandırdı
Arap güzelinden Türkiye'de milyonluk vurgun! İsrailli iş adamını evlilik ve yatırım vaadiyle dolandırdıİsrail vatandaşı Wael T. Lübnanlı Arap güzeli Maria Kammoun tarafından dolandırıldığı iddiasıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
2.01.2023Yaşam
Hız göstergesi 30 kilometreyi geçmeyen traktörüyle 105 kilometre hız yapmaktan ceza yedi
Hız göstergesi 30 kilometreyi geçmeyen traktörüyle 105 kilometre hız yapmaktan ceza yediGümüşhane’de yaşayan emekli öğretmen Muhsin Aslan'ın köyünde garajından çıkarmadığını söylediği traktörüne Şereflikoçhisar’da aşırı hız nedeniyle ceza kesildi. Plakasına gelen cezaya itiraz eden Aslan, “Traktörümün hızı zaten en fazla 30 kilometre ama 105’le radara girmiş” dedi.
1.01.2023Vatan TV
Gümüşhane'de ilginç durum! Yediği cezayı görünce çok şaşırdı
Gümüşhane'de ilginç durum! Yediği cezayı görünce çok şaşırdıGümüşhane'de yaşayan bir vatandaşın garajında bulunan aracıyla Ankara'da yediği trafik cezası şok etkisi yarattı. Vatandaşın aracını kışın garajından çıkarmaması bir yana aracının ceza yediği hıza ulaşması bile imkansız.
1.01.2023Yaşam
iscisonuc.saglik.gov.tr neden açılmıyor, çöktü mü? iscisonuc saglik gov tr hata veriyor! Sağlık Bakanlığı kura sonuçları sorgulama sayfasına neden girilmiyor?
iscisonuc.saglik.gov.tr neden açılmıyor, çöktü mü? iscisonuc saglik gov tr hata veriyor! Sağlık Bakanlığı kura sonuçları sorgulama sayfasına neden girilmiyor?Sağlık Bakanlığı kura sonuçları iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresinden açıklanacak. Sağlık Bakanlığı sistemine giriş yapmaya çalışan başvuru sahipleri, sorgulama sayfasının hata verdiğini gördü. Sağlık Bakanlığı kura sonuçlarını sorgulamaya çalışan adaylar sistemin neden açılmadığını araştırıyor. Peki, iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresi neden açılmıyor? Sağlık Bakanlığı kura sonuçları sayfasına neden girilmiyor?
İşçi sonuç sağlık gov tr sorgulama! Sağlık Bakanlığı kura sonuçları 2022 isim listesi açıklandı mı? Sağlık Bakanlığı kura çekimi!
İşçi sonuç sağlık gov tr sorgulama! Sağlık Bakanlığı kura sonuçları 2022 isim listesi açıklandı mı? Sağlık Bakanlığı kura çekimi!Sağlık Bakanlığı kura sonuçları belli oluyor. Sağlık Bakanlığı 5 bin 80'ni temizlik görevlisi, 3 bin 559'u güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 11 bin 317 sürekli işçi alımı yapacak. Sonuçlar 28-29 Aralık 2022 tarihlerinde Bakanlığın Bilkent Yerleşkesinde saat 10.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında yapılacak kura çekimi sonrası netlik kazanacak. Kura çekimini canlı takip etmek isteyenler Bakanlığın YouTube sayfası üzerinden izleyebilecek. İşte Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları sorgulama ekranı ve isim listesin öğrenileceği yer…
81 il plaka listesi! Türkiye plaka sıralaması nedir, hangi plaka hangi ile ait? İl plaka kodları listesi!
81 il plaka listesi! Türkiye plaka sıralaması nedir, hangi plaka hangi ile ait? İl plaka kodları listesi!Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura çekimi devam ediyor. 11 bin 317 sürekli işçi alımı başvuruları İŞKUR üzerinden sona erdi, işçi alımı kura çekimi yapılıyor. 28 Aralık Çarşamba günü başlayan kuralar 29 Aralık'ta sona erecek. Kura sonuçları da Bakanlığın internet adresi üzerinden ilan edilecek. Kuralar il trafik koduna göre sıra ile çekileceğinden 81 ilin plaka listesi sorgulanmaya başlandı. Peki, Türkiye plaka sıralaması nedir, hangi plaka hangi ile ait? İşte İl plaka kodları listesi…
28.12.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Karadeniz gazı müjdesi: Pazartesi günü paylaşacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Karadeniz gazı müjdesi: Pazartesi günü paylaşacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum'da Gürcükapı Kentsel Dönüşüm Projesi, İspir-Rize İl Sınırı Yolu ve Çat Afet Konutları ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Karadeniz'de keşfettiğimiz gazı milli sistemimize bağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah Pazartesi günü bununla ilgili yeni müjdeleri paylaşacağız" dedi.
24.12.2022Gündem
Gümüşhane TOKİ sonuçları listesi belli oldu mu? Gümüşhane TOKİ kura çekimi isim listesi açıklandı mı?
Gümüşhane TOKİ sonuçları listesi belli oldu mu? Gümüşhane TOKİ kura çekimi isim listesi açıklandı mı? TOKİ Sosyal Konut Projesi’nde kura çekilişlerinde bugün Gümüşhane ayağı tamamlandı. TOKİ başvurusu yapanlar arasında Gümüşhane merkez, Kürtün, Köse, Özkürtün, Merkez Arzularkabaköy’de 398 konutun sahipleri belli oldu. Peki, Gümüşhane TOKİ sonuçları listesi belli oldu mu? Gümüşhane TOKİ kura çekimi isim listesi açıklandı mı? İşte detaylar…
18.12.2022Gündem
Asırlık mayalarla ekmek yapıp meslek sahibi oluyorlar
Asırlık mayalarla ekmek yapıp meslek sahibi oluyorlarTarihi 1800'lü yıllara kadar uzanan asırlık ekmek mayaları, artık kursiyerlerin eğitiminde kullanılıyor. Mayalarla, ekmek ve pasta yapmanın tüm inceliklerini öğrenen kursiyerler, meslek sahibi oluyor.
İlkokul öğrencisinin otobüs durağına astığı yazı duygulandırdı
İlkokul öğrencisinin otobüs durağına astığı yazı duygulandırdıGümüşhane’de bir ilkokul öğrencisi tarafından yazıldığı değerlendirilen ve otobüs durağına asılan “Sokak hayvanlarımıza önem verdiğimiz kadar fakir insanlara da lütfen önem verelim” sözleriyle başlayan mektup duygulandırdı.
8.12.2022Yaşam
İçişleri Bakanı Soylu açıkladı: Silindir Operasyonu başladı, çok sayıda kişi gözaltına alındı
İçişleri Bakanı Soylu açıkladı: Silindir Operasyonu başladı, çok sayıda kişi gözaltına alındıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, organize suç örgütlerine yönelik gerçekleştirilen 'Silindir Operasyonu' hakkında konuşarak, "50 şehirde 400 kişi gözaltına alındı" dedi.
6.12.2022Gündem
Hasan Germiç olayı nedir, Hasan Germiç’e ne oldu?
Hasan Germiç olayı nedir, Hasan Germiç’e ne oldu?Gümüşhane'de ormanlık alanda köylüler tarafından insan kafatası ve kemikler bulunmuştu. Kemiklerin 7 yıl önce kaybolan 49 yaşındaki epilepsi hastası Hasan Germiç’e ait olduğu ortaya çıktı. Hasan Germiç’in yeğeni Meryem Meral, "Dayımın ölümüne birilerinin sebep olduğunu düşünüyoruz. Yapılan çalışmalar sonucunda dayımın ölümünde kimin veya kimlerin parmağı varsa bulanacağına inanıyoruz" diye konuştu. Peki, Hasan Germiç olayı nedir, Hasan Germiç’e ne oldu?
1.12.2022Yaşam
Ormanda bulunan kemikler, 7 yıldır kayıp Hasana ait çıktı
Ormanda bulunan kemikler, 7 yıldır kayıp Hasana ait çıktıGümüşhane'nin Kürtün ilçesinde ormanda ot toplayan köylüler tarafından 6 ay önce bulunan insan kafatası ve kemiklerin 7 yıl önce kaybolan epilepsi hastası Hasan Germiç'e (49) ait olduğu belirlendi. Ölüm nedeni araştırılan Germiç'in yeğeni Meryem Meral, "Dayımın ölümünde birilerinin sebep olduğunu düşünüyoruz. Yapılan çalışmalar sonucunda dayımın ölümünde kimin veya kimlerin parmağı varsa bulanacağına inanıyoruz" dedi.
1.12.2022Gündem
İstanbul'da trafik durma noktasında! Yüzde 90'ı geçti
İstanbul'da trafik durma noktasında! Yüzde 90'ı geçtiMeteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul için sağanak yağış uyarısında bulunmuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi verilerine göre trafik yüzde 90'ı geçti. Ana yollarda kilometrelerce trafik uzunluğu oluştu.
17.11.2022Gündem
Kültür ve Turizm Bakanlığı sözleşmeli personel alacak! İşte kütüphaneci alımı başvuru şartları ve e-Devlet başvuru ekranı!
Kültür ve Turizm Bakanlığı sözleşmeli personel alacak! İşte kütüphaneci alımı başvuru şartları ve e-Devlet başvuru ekranı!Kültür ve Turizm Bakanlığı duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Kütüphaneci pozisyonuna 110 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular 5 – 19 Aralık tarihleri arasında alınacak. Peki, Kültür ve Turizm Bakanlığı kütüphaneci alımı başvurusu nasıl yapılır? Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı şartları ve e-Devlet başvuru ekranı!

Benzer Haber Etiketleri

Gümüşhane ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki gümüşhane haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.