Erdoğan Açıklama

Erdoğan Açıklama

Son dakika erdoğan açıklama haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan erdoğan açıklama ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını erdoğan açıklama haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Erdoğan Açıklama

haberleri sayfasında son dakika yaşanan erdoğan açıklama gelişmeleri de dahil olmak üzere 8.549 erdoğan açıklama haberi bulunmuştur. Tüm erdoğan açıklama haberleri aşağıda listelenmiştir.
Emekli ve memur milyonlarca vatandaş nefesini tuttu! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak
Emekli ve memur milyonlarca vatandaş nefesini tuttu! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacakCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yarın toplanacak. Milyonlarca emekli ve memurun gözü Beştepe'de olacak.
8.10.2023Ekonomi
Kabine toplantısı başladı! Kritik konular masada
Kabine toplantısı başladı! Kritik konular masadaCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Enflasyonla mücadele, emekli maaşlarına yönelik düzenleme ve gençlere vergisiz cep telefonu desteği toplantının öncelikli gündem maddeleri olacak.
26.09.2023Gündem
Emine Erdoğan: Sıfır atık felsefesi dünyanın dört bir yanına ulaşacak
Emine Erdoğan: Sıfır atık felsefesi dünyanın dört bir yanına ulaşacakCumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türkevi'nde gerçekleştirilen 'Küresel Sıfır Atık Hareketine Doğru' programıyla ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
19.09.2023Gündem
Kabine toplantısı başladı! Tüm gözler memur ve emekli zammı oranında
Kabine toplantısı başladı! Tüm gözler memur ve emekli zammı oranındaCumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı. Toplantının gündem maddeleri arasında memur ve emeklilerin maaşlarına yılın ikinci yarısı için yapılacak zam oranı da bulunuyor.
3.07.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanıyor! İşte masadaki konular...
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanıyor! İşte masadaki konular...Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün saat 15.00'te toplanıyor. Toplantının gündem maddeleri arasında memur ve emeklilerin maaşlarına yılın ikinci yarısı için yapılacak zam oranı da bulunuyor. Toplantıda, iç ve dış siyasetteki gelişmeler de ele alınacak.
3.07.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yarın sandıkta darbeler döneminin bittiğinin müjdesini duyurmak için sabırsızlanıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yarın sandıkta darbeler döneminin bittiğinin müjdesini duyurmak için sabırsızlanıyoruzCumhurbaşkanı Erdoğan, Adnan Menderes ve arkadaşlarının anıt mezarını ziyaretinde yaptığı konuşmada, “Türk demokrasisi, bir 27 Mayıs’ta aldığı yarayla sendelemişti. Şimdi 63 yıl sonra yine bir 27 Mayıs’ta, yarın gideceğimiz sandık başında, darbeler, cuntalar, muhtıralar döneminin bittiğinin müjdesini cümle âleme duyurmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.
27.05.2023Gündem
'Okulumda Sağlıklı Besleniyorum' projesiyle ilgili Emine Erdoğan'dan açıklama
'Okulumda Sağlıklı Besleniyorum' projesiyle ilgili Emine Erdoğan'dan açıklamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 'Okulumda Sağlıklı Besleniyorum' projesiyle ilgili sosyal medya hesabından payaşımda bulundu.
3.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 6 yaşında evlendirme skandalıyla ilgili açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 6 yaşında evlendirme skandalıyla ilgili açıklamaKabine Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklama yaptı. 6 yaşındaki bir kız çocuğunun cinsel istismara uğramasına ilişkin konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İstismar iddiaları tam bir faciadır" açıklamasında bulundu. Yıllık enflasyonun birkaç ay içinde yüzde 40'lara ineceğini söyleyen Erdoğan, "Herkes hesabını 2023'te yüzde 20'ler seviyesinde enflasyona göre yapsın" dedi. Başarılı öğrencilere teşvik verileceğini de açıklayan Erdoğan, "Üniversite öğrencilerinin kredi burs miktarını 850 TL'den 1250 TL'ye çıkarıyoruz" dedi.
13.12.2022Siyaset
Kabine toplantısı bugün saat kaçta? Kabine toplantısında hangi konular görüşülecek? Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? (12 Aralık 2022)
Kabine toplantısı bugün saat kaçta? Kabine toplantısında hangi konular görüşülecek? Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? (12 Aralık 2022)Milyonların gözü yılın en kritik Kabine toplantısında! Beştepe’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenecek Kabine toplantısında gündem asgari ücret ve EYT olacak. Kabinenin masasında olacak bu önemli kik kritik konu ile ilgili yol haritası belirlenecek. Peki, Kabine toplantısı bugün saat kaçta? Kabine toplantısında hangi konular görüşülecek? Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? İşte detaylar…
12.12.2022Gündem
Fiyat İstikrar Komitesi nedir, kimlerden oluşur? Zincir marketler nasıl denetlenecek? Fiyat farklılıkları nasıl giderilecek?
Fiyat İstikrar Komitesi nedir, kimlerden oluşur? Zincir marketler nasıl denetlenecek? Fiyat farklılıkları nasıl giderilecek? Hükümetten ekonomi ile ilgili yeni önlemler yolda! Enflasyonla mücadele kapsamında fahiş fiyatlar ile ilgili hükümet yeni adımlar atıyor. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda ekonomi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu ve marketler ile ilgili kontrollerin sıkılaştırılacağını belirtti. Fiyat İstikrar Komitesi'ni kurarak takibini zincir marketlerde fiyat denetimlerinin arttırılacağını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, fiyat farklılıklarının önüne geçeceklerini ve Fiyat İstikrar Komitesi’nin çalışmalara başlayacağını söyledi. Peki, Fiyat İstikrar Komitesi nedir? Zincir marketler nasıl denetlenecek? Fiyat farklılıkları nasıl giderilecek? Fiyat İstikrar Komitesi marketleri nasıl denetleyecek, ceza verecek mi? Marketlerdeki fahiş fiyat farklılıkları nasıl önlenecek? İşte detaylar…
30.11.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Teröre destek verenler dökülen her kana ortaktır
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Teröre destek verenler dökülen her kana ortaktırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya'nın Bali adasında düzenlenen G20 Liderler Zirvesi'ndeki Medya Merkezi'nde basın toplantısı düzenledi. Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, İstiklal Caddesi'nde meydana gelen terör saldırısı ile ilgili; "Terör örgütüne destek verenler dökülen her kana ortaktır. Teröristlerin kimin arkasına saklanırsa saklansın kendilerini bekleyen akıbetten kurtulamayacaklardır." ifadelerini kullandı.
16.11.2022Siyaset
Kabine toplantısı sona erdi! İşte masadaki konular
Kabine toplantısı sona erdi! İşte masadaki konularCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de sona erdi.
24.10.2022Siyaset
Kabine kritik gündemle toplanıyor
Kabine kritik gündemle toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında toplanacak. EYT düzenlemesi, geçici işçiler, sözleşmeli personel ile taşeronların durumu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki toplantıda değerlendirilecek.
24.10.2022Siyaset
Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine gündeminde hangi konular var?
Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine gündeminde hangi konular var? Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de toplanacak. Kritik Kabine toplantısının gündeminde başörtüsünü anayasal güvence sağlayacak anayasa değişiklik teklifi gündemin ilk sırasında yer alırken, enflasyonla mücadele ve ekonomik tedbirler de görüşülecek. Peki, Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine gündeminde hangi konular var? İşte 24 Ekim 2022 Kabine gündemi!
23.10.2022Gündem
Bartın'daki maden kazası sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama!
Bartın'daki maden kazası sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bartın'daki maden kazası sonrası sosyal medya hesabında açıklamada bulunarak, "Kaybettiğimiz madenci kardeşlerimizin aileleri, evlatları emanetlerimizdir. Can kayıplarını telafi edemesek de, vefat eden kardeşlerimizi geri getiremesek de en küçük mağduriyete dahi izin vermeyecek, ailelerimize sahip çıkacağız." ifadelerini kullandı.
15.10.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş asgari ücret açıklaması!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş asgari ücret açıklaması!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜGVA 5. Olağan Genel Kurulu ve 6. Gençlik Buluşması öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, asgari ücret ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Hedefimiz asgari ücreti en uygun düzeye çıkarmak" dedi.
9.10.2022Siyaset
AK Parti grup toplantısı saat kaçta? Cumhurbaşkanı konuşması bugün saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne açıklayacak? AK Parti grup toplantısı canlı yayın bilgileri!
AK Parti grup toplantısı saat kaçta? Cumhurbaşkanı konuşması bugün saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne açıklayacak? AK Parti grup toplantısı canlı yayın bilgileri!AK Parti grup toplantısı bugün yapılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Partililere seslenecek. Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklama yapacağı saate çevrildi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının tarihi bir nitelik taşıdığını belirtmiş, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın yapacağı grup konuşması bu tarihi mücadelenin yeni bir aşaması olacaktır" demişti. Peki, Cumhurbaşkanı ne açıklayacak? AK Parti grup toplantısı saat kaçta? Cumhurbaşkanı saat kaçta açıklama yapacak? AK Parti grup toplantısı canlı yayın bilgileri!
5.10.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan çarşamba günü ne açıklayacak? Ak Parti Grup Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak?
Cumhurbaşkanı Erdoğan çarşamba günü ne açıklayacak? Ak Parti Grup Toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çarşamba günü yapacağı grup konuşmasına herkesi ekran başına beklediklerini duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çarşamba günü yapacağı grup konuşmasının bu tarihi mücadelenin yeni bir aşaması olacağını duyurdu. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan çarşamba günü ne açıklayacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? Ak Parti grup konuşması ne zaman? İşte detaylar…
4.10.2022Gündem
Kabine toplantısı ne zaman? Kabine toplanacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?
Kabine toplantısı ne zaman? Kabine toplanacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'deki temasları nedeniyle bu hafta Kabine toplantısı yapılamamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD ziyareti sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün yurda dönüyor. Pek çok kişi de bugün Kabine toplantısının olup olmayacağını, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ne zaman açıklama yapacağını merak ediyor. Peki, Kabine toplantısı ne zaman? Kabine toplanacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak? İşte detaylar…
22.09.2022Gündem
TOKİ indirim kampanyası ne zaman açıklanacak? TOKİ indirimi ne zaman başlayacak, nasıl yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TOKİ açıklaması ne zaman?
TOKİ indirim kampanyası ne zaman açıklanacak? TOKİ indirimi ne zaman başlayacak, nasıl yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TOKİ açıklaması ne zaman? TOKİ’den ev alanlara müjde! Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için TOKİ indirim kampanyası yapıyor. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklayacak. Peki, TOKİ indirim kampanyası ne zaman açıklanacak? TOKİ indirimi ne zaman başlayacak, nasıl yapılacak? Cumhurbaşkanı TOKİ açıklaması ne zaman? İşte detaylar…
22.09.2022Ekonomi
Kabine toplantısı ne zaman? Kabine saat kaçta toplanacak? Kabine toplantısı gündemi!
Kabine toplantısı ne zaman? Kabine saat kaçta toplanacak? Kabine toplantısı gündemi!Kabine toplantısı bugün Beştepe’de toplanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak Kabine’nin masasında kritik konular bulunuyor. Toplantıda ana gündem maddesi ekonomi, dış ve iç siyaset olacak. Ayrıca Merkez Bankası faiz indirme kararının yansımaları da değerlendirilecek. Peki, Kabine toplantısı ne zaman? Kabine saat kaçta toplanacak? Kabine kararları ne zaman açıklanacak? Kabine toplantısı gündemi!
22.08.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Ziraat Bankası Kütüphanesi ve Merkezi Derslik Binası’nın açılış töreni sonrasında gençlerle bir araya geldi.
12.08.2022Siyaset
Erdoğan Nato görüşmesi ne zaman? Nato Zirvesi ne zaman, nerede? İsveç ve Finlandiya NATO’ya üye olacak mı?
Erdoğan Nato görüşmesi ne zaman? Nato Zirvesi ne zaman, nerede? İsveç ve Finlandiya NATO’ya üye olacak mı? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Nato Zirvisi öncesi basın mensuplarıyla biraraya geldi. İsveç ve Finlandiya NATO'ya üyeliği konusunda değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nato üyelikleri konusunda Türkiye’nin tutumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Peki, Erdoğan Nato görüşmesi ne zaman? İsveç ve Finlandiya NATO’ya üye olacak mı? Nato Zirvesi ne zaman, nerede? İsveç ve Finlandiya’nın Nato üyeliği ile ilgili Erdoğan ne dedi? İşte detaylar…
28.06.2022Dünya
Yaşlılık maaşı bayram öncesi ödenecek mi? Yaşlılık maaşı ne zaman yatacak?
Yaşlılık maaşı bayram öncesi ödenecek mi? Yaşlılık maaşı ne zaman yatacak?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Kabin toplantısı sonrası Yaşlı ve engelli maaşlarıyla ilgili de müjde verildi. Peki, Yaşlılık maaşı bayram öncesi ödenecek mi? Yaşlılık maaşı ne zaman yatacak?
27.06.2022Ekonomi
Kabine Toplantısı bitti mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı mı?
Kabine Toplantısı bitti mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı mı?Kabine Toplantısı bitti mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki kabine toplantısı sona erdi.
27.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Erdoğan Açıklama ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki erdoğan açıklama haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.