Trafik Yoğunluğu

Trafik Yoğunluğu

Son dakika trafik yoğunluğu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan trafik yoğunluğu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını trafik yoğunluğu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Trafik Yoğunluğu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan trafik yoğunluğu gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.299 trafik yoğunluğu haberi bulunmuştur. Tüm trafik yoğunluğu haberleri aşağıda listelenmiştir.
İstanbul'da yağmur trafiği etkiledi, yoğunluk yüzde 80'i aştı
İstanbul'da yağmur trafiği etkiledi, yoğunluk yüzde 80'i aştı  İstanbul'da sabah saatlerinde başlayan yağmur, trafiği olumsuz etkiledi. İBB trafik yoğunluk haritasında yoğunluk, yüzde 80 olarak görüldü.
28.03.2023Gündem
İstanbul'da trafik yoğunluğu yüzde 90'ı buldu
İstanbul'da trafik yoğunluğu yüzde 90'ı bulduİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Trafik Yoğunluk Haritası verilerine göre, kent genelinde trafik yoğunluğu saat 18.51 itibarıyla yüzde 90 olarak ölçüldü.
22.03.2023Gündem
İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu yaşandı
İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu yaşandıİstanbul’da haftanın ilk iş gününde trafik ve toplu ulaşımda yoğunluk yaşanırken İstanbul genelinde trafik yoğunluk oranı yüzde 67 olarak ölçüldü. Anadolu Yakası'nda ise trafik yoğunluğu yüzde 78 seviyelerine ulaştı.
20.03.2023Gündem
İzmir için depreme hazırlık uyarısı! 'Gömülü faylara dikkat'
İzmir için depreme hazırlık uyarısı! 'Gömülü faylara dikkat'Kahramanmaraş merkezli depremler, kentlerin olası bir deprem durumuna karşı ne kadar hazırlıklı olup, olmadığı konusunu gündeme getirdi. İzmir için de kent merkezi orta nokta olmak üzere 100 kilometre yarıçaplı bir dairenin içindeki her diri fayın kenti etkileyeceğini ve fayların 6.5- 7 üzerinde deprem üretme potansiyeli olduğunu dile getiren uzmanlar, sorunlu yapıların bir an önce güçlendirilmesi veya yıkılıp, binaların güvenli alanlarda yapılması gerektiğine dikkati çekti.
10.03.2023Gündem
Yarıyıl tatilinin bitmesiyle birlikte İstanbul güne trafikle başladı
Yarıyıl tatilinin bitmesiyle birlikte İstanbul güne trafikle başladıİstanbul’da yarıyıl tatilinin bitip okulların açılmasıyla birlikte sabah saatlerinde trafik yoğunluğu yaşandı. Okul servislerinin ve işe gitmek isteyen vatandaşların trafiğe çıkmasıyla birlikte İstanbul’da trafik yoğunluğu yüzde 53’e kadar ulaştı.
20.02.2023Gündem
FSM'de şiddetli rüzgar nedeniyle römork yan yattı! Trafik yoğunluğu oluştu
FSM'de şiddetli rüzgar nedeniyle römork yan yattı! Trafik yoğunluğu oluştuİstanbul'da etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle, kamyonete bağlı boş römork köprü korkuluklarına doğru yan yattı. Römorkun köprüden uçmaması için halatlarla bağlandı. Ekiplerin çalışmasının ardından römork kaldırılırken, iki yönde de trafik yoğunluğu yaşandı
6.02.2023Yaşam
Honaz Tüneli nerede (harita), güzergahı ne? Denizli Honaz Tüneli açılışı ne zaman, kaç km?
Honaz Tüneli nerede (harita), güzergahı ne? Denizli Honaz Tüneli açılışı ne zaman, kaç km?Denizli Çevre Yolu ve Honaz Tüneli açılışı yapıyor. Açılışta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kurdeleyi kesecek. Yapılan hizmet ile birlikte seyahat süresi 45 dakikadan 10 dakikaya düşecek. Peki, Honaz Tüneli ne zaman açılacak? Honaz Tüneli nerede, güzergahı ne, kaç km?
28.01.2023 Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Ülkemizi uluslararası koridora çevirdik, dünyayı Türkiye’ye bağladık
Bakan Karaismailoğlu: Ülkemizi uluslararası koridora çevirdik, dünyayı Türkiye’ye bağladıkUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ulaşım ve iletişim altyapısına son 20 yılda 183 milyar dolar üzerinde yatırım yapıldığını söyledi. Karaismailoğlu, “Türkiye'nin dört bir köşesinde hizmet ve eser fırtınası estirdik, estirmeye de devam ediyoruz. Başkalarının 100 yılda inşa edemediği dev projeleri, dünya çapındaki eserleri 20 yıl gibi kısa sürede tamamlayarak yalnızca ülkemizin değil dünyanın hizmetine sunduk. İleri teknoloji büyük ölçekli kara yolu eserleri sayesinde ortaya koyduğumuz başarılarla ülkemizi uluslararası koridora çevirdik, dünyayı Türkiye'ye bağladık” dedi.
26.01.2023Ekonomi
Kira ve ev fiyatlarında büyük artış! Memurlardan flaş karar
Kira ve ev fiyatlarında büyük artış! Memurlardan flaş kararEv fiyatları ve kira fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Rusya-Ukrayna savaşının ardından Antalya'ya iki ülkeden yaşanan göç, kentte birçok etkiye yol açtı. Son 11 ayda kiralarda yüzde 172, konut fiyatlarında yüzde 140 artış oldu. Yükselen kiralar nedeniyle kira tahliye davaları günde 60'a kadar yükseldi. Kamu görevlilerinin tayin kararı ise sektörün durumunu gözler önüne seriyor.
22.01.2023Ekonomi
İstanbul'da haftanın son iş gününde trafik yoğunluğu yaşandı
İstanbul'da haftanın son iş gününde trafik yoğunluğu yaşandıİstanbul’da haftanın son iş gününde trafik ve toplu ulaşımda yoğunluk yaşanırken İstanbul genelinde trafik yoğunluk oranı yüzde 50’ye ulaştı. Anadolu Yakası'nda ise trafik yoğunluğu yüzde 47 olarak ölçüldü.
13.01.2023Gündem
Bodrum'da yılbaşı hareketliliği; 24 saatte 15 bin araç giriş yaptı
Bodrum'da yılbaşı hareketliliği; 24 saatte 15 bin araç giriş yaptıMuğla'nın Bodrum ilçesinde, yılbaşına saatler kala trafik yoğunluğu artarken, son 24 saat içerisinde kente 15 bin aracın giriş yaptığı bildirildi.
31.12.2022Yaşam
İçişleri Bakanlığı yılbaşı için alarma geçti
İçişleri Bakanlığı yılbaşı için alarma geçtiİçişleri Bakanlığı, yılbaşı gecesinin huzur ve güven içinde geçirilmesi için yarın başlayacak denetimlerin 1 Ocak'ta sona ereceğini ve 3 gün boyunca toplam 490 bin 435 personelin görev yapacağını duyurdu.
30.12.2022Gündem
İçişleri Bakanlığı Yılbaşı tedbirlerini açıkladı
İçişleri Bakanlığı Yılbaşı tedbirlerini açıkladıİçişleri Bakanlığı, vatandaşların yılbaşı gecesini huzur ve güven ortamında geçirebilmelerini sağlamak amacıyla 81 İl Valiliğine “Yılbaşı Tedbirleri” konulu genelge gönderdi.
29.12.2022Gündem
İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu oluştu
İstanbul'da haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğu oluştuİstanbul’da haftanın ilk gününde trafik ve toplu ulaşımda yoğunluk yaşanırken İstanbul genelinde trafik yoğunluk oranı yüzde 54 olarak ölçüldü. Anadolu Yakası'nda yoğunluk oranı 56’ya ulaştı.
26.12.2022Gündem
Maltepe D-100 Karayolu'nda altyapı çalışması yoğunluğu
Maltepe D-100 Karayolu'nda altyapı çalışması yoğunluğuAtaşehir, D-100 Karayolu'nda başlatılan altyapı çalışması nedeniyle bir şerit trafiğe kapatıldı. Bu durum haftanın ilk iş gününde trafik yoğunluğuna neden oldu. Yoğunluk Maltepe D-100 karayolundan itibaren başladı.
5.12.2022Gündem
Düşen uçağın havalimanındaki görüntüsü ortaya çıktı! Yaşamını yitiren kadının son paylaşımı dikkat çekti
Düşen uçağın havalimanındaki görüntüsü ortaya çıktı! Yaşamını yitiren kadının son paylaşımı dikkat çektiBursa'da düşen tek motorlu 2 yaşındaki uçağın Yunuseli Havalimanı'ndan son kalkış görüntüsü ortaya çıktı. Ayrıca düşen uçakta hayatını kaybedenlerin işadamı olan pilot Hakan Köksal (54) ve güzellik uzmanı yolcu Burcu Sağlam (22) olduğu açıklandı.
1.12.2022Gündem
İstanbul'da trafik yoğunluğu yüzde 90'a ulaştı
İstanbul'da trafik yoğunluğu yüzde 90'a ulaştıİstanbul’da, akşam saatlerinde etkisini gösteren yağmur ve mesai saatinin bitimiyle sürücülerin yola çıkması trafikte yoğunluk oluşturdu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Trafik Yoğunluğu haritası verilerine göre, saat 18.28 itibarıyla yoğunluk yüzde 90 olarak ölçüldü.
1.12.2022Gündem
İstanbul’da trafik yoğunluğu yüzde 90 seviyelerine ulaştı
İstanbul’da trafik yoğunluğu yüzde 90 seviyelerine ulaştıİstanbul’da hafif etkisini gösteren yağış ve mesai saati çıkışı trafiği durma noktasına getirdi. İBB verilerine göre, trafik yoğunluğu yüzde 90'a ulaştı.
23.11.2022Gündem
İstanbul'da yağmur çilesi! Trafik kilitlendi, yoğunluk yüzde 76'lara çıktı
İstanbul'da yağmur çilesi! Trafik kilitlendi, yoğunluk yüzde 76'lara çıktıKentte gece saatlerinden itibaren başlayan yağış yer yer etkili olmaya devam ederken birçok noktada trafik yoğunluğu yaşanıyor. Deniz ulaşımında da fırtına sebebiyle aksamalar yaşanırken, Şehir Hatları ve BUDO'da bazı seferler iptal edildi.
22.11.2022Gündem
İstanbul’da okullar açıldı, trafik yoğunluğu başladı
İstanbul’da okullar açıldı, trafik yoğunluğu başladıİstanbul’da bir haftalık ara tatilin ardından okulların açılmasıyla il genelinde trafik yoğunluğu arttı.
21.11.2022Gündem
Kamyonet devrilmesin diye bariyere bağlayarak kamyona yasladı
Kamyonet devrilmesin diye bariyere bağlayarak kamyona yasladıSultangazi’de aşırı yük nedeniyle makas kıran kamyonetin devrilmemesi için iple bariyere bağlanıp kamyona yaslanıldığı anlar kameralara yansıdı. Ortaya ilginç görüntüler çıkarken, sürücüye aşırı yükten dolayı 408 TL ve aracın sigortasının bulunmaması nedeniyle de 190 TL cezai işlem uygulandı.
20.11.2022Yaşam
İstanbul'da trafik durma noktasında! Yüzde 90'ı geçti
İstanbul'da trafik durma noktasında! Yüzde 90'ı geçtiMeteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul için sağanak yağış uyarısında bulunmuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi verilerine göre trafik yüzde 90'ı geçti. Ana yollarda kilometrelerce trafik uzunluğu oluştu.
17.11.2022Gündem
Tuzla'da kamyon damperi üst geçide takılı kaldı
Tuzla'da kamyon damperi üst geçide takılı kaldıTuzla'da damperi açılan hafriyat kamyonu, üst geçide çarptı. Damper üst geçide takılı kalırken, kamyon yaklaşık 50 metre ileride durabildi. Kaza nedeniyle D-100 Karayolu'nda trafik yoğunluğu oluştu.
4.11.2022Yaşam
Bakırköy'de mucize kurtuluş! TIR otomobilin üzerine devrildi sürücü son anda kurtuldu
Bakırköy'de mucize kurtuluş! TIR otomobilin üzerine devrildi sürücü son anda kurtulduBakırköy'de üst geçide çarpıp devrilen TIR dorsesi altında kalan otomobilin sürücüsü şans eseri kazayı yara almadan atlattı.
31.10.2022Gündem
Togg şarj istasyonları nereye kurulacak? Togg şarj istasyonları hangi illerde kurulacak?
Togg şarj istasyonları nereye kurulacak? Togg şarj istasyonları hangi illerde kurulacak? Milyonların beklediği Togg’da ilk araç banttan indi. Gemlik Fabrikası açılışında Togg’un özellikleri ve tasarımı gündem olurken, şarjı ile ilgili bilgiler de merak ediliyordu. Togg’a sahip olmak isteyenler şarj istasyonlarının nerelerde kurulacağı ve ulaşılabilir olup olmayacağı merak ediliyor. Peki, Togg şarj istasyonları nereye kurulacak? Togg şarj istasyonları hangi illerde kurulacak? Trugo şarj nedir? Trugo kimin? İşte detaylar…
30.10.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Trafik Yoğunluğu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki trafik yoğunluğu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.