Resmi Tatil

Resmi Tatil

Son dakika resmi tatil haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan resmi tatil ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını resmi tatil haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Resmi Tatil

haberleri sayfasında son dakika yaşanan resmi tatil gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.065 resmi tatil haberi bulunmuştur. Tüm resmi tatil haberleri aşağıda listelenmiştir.
30 Ağustos Zafer Bayramı resmi tatil mi, yarım gün mü? Okullar, hastaneler, bankalar açık mı, işçilere tatil mi? Zafer Bayramı hangi gün?
30 Ağustos Zafer Bayramı resmi tatil mi, yarım gün mü? Okullar, hastaneler, bankalar açık mı, işçilere tatil mi? Zafer Bayramı hangi gün?30 Ağustos resmi tatil mi, Zafer Bayramı hangi gün? sorusuna yanıt aranıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı yurt genelinde milli bayram olduğundan o günün tatil olup olmadığı merak ediliyor. Peki, 30 Ağustos tatil mi, yarım gün mü, Zafer Bayramı’nda Okullar, hastaneler, bankalar açık mı, 30 Ağustos işçilere tatil mi?
18.08.2022Gündem
Maaşlara ek ödeme müjdesi! Paralar hesaplara yatacak! 10 bin lira...
Maaşlara ek ödeme müjdesi! Paralar hesaplara yatacak! 10 bin lira...Maaşlara ek ödeme müjdesi! Paralar yüz binlerin hesabına yatacak. Sağlıkçıların temel ve teşvik ödemelerinden oluşan iki ayaklı sabit ek ödeme dönemi başlıyor. 15 Ağustos itibarıyla belirlenen taban maaşları ve performansa yönelik ek ödemeler hesaplarda olacak. Düzenleme ile uzman hekim ve diş hekimlerine kademelerine göre artacak şekilde 10 bin TL’ye; asistan hekimlere 7 bin 500 TL’ye; pratisyen hekimlere 5 bin TL’ye kadar ek ödeme yapılacak. Ek ödemelerle birlikte pratisyen hekimlerin maaşı 20 bin TL’yi aşacak, uzmanların maaşı da 27 bin TL’yi bulacak. Özellikli işlem yapan hekimlerin tavan ücreti 65 bin TL’ye kadar çıkabilecek.
30 Ağustos resmi tatil mi, 29 Ağustos yarım gün mü? 30 Ağustos Zafer Bayramı hangi güne denk geliyor?
30 Ağustos resmi tatil mi, 29 Ağustos yarım gün mü? 30 Ağustos Zafer Bayramı hangi güne denk geliyor?Ağustos ayına girilmesiyle 30 Ağustos 2022’in resmi tatil olup olmadığına dair araştırmalar başladı. Büyük Taarruz ülkemizde 1926 yılında ilk kez Zafer Bayramı olarak kutlanmıştır ve kutlanmaya devam etmektedir.  Peki, 30 Ağustos resmi tatil mi, 29 Ağustos yarım gün mü? 30 Ağustos Zafer Bayramı hangi güne denk geliyor?
1.08.2022Yaşam
15 Temmuz’da toplu taşıma ücretsiz mi? 15 Temmuz’da metro, marmaray, metrobüs vapur, tramvay ve otobüsler ücretsiz mi?
15 Temmuz’da toplu taşıma ücretsiz mi? 15 Temmuz’da metro, marmaray, metrobüs vapur, tramvay ve otobüsler ücretsiz mi? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde toplu taşımanın ücretsiz olup olmadığı sorgulanıyor. Kurban Bayramı tatilinde 9-12 Temmuz günleri ulaşım ücretsiz olarak hizmet vermişti. 15 Temmuz’un da resmi tatil oluşuyla birlikte metro, marmaray, metrobüs vapur, tramvay ve otobüslerin ücretsiz olup olmadığı sıklıkla sorgulanıyor. Peki, 15 Temmuz’da toplu taşıma ücretsiz mi? 15 Temmuz’da metro, marmaray, metrobüs vapur, tramvay ve otobüsler ücretsiz mi? İşte detaylar…
15.07.2022Gündem
15 Temmuz’da borsa açık mı, kapalı mı? Borsa İstanbul çalışıyor mu, resmi tatil mi?
15 Temmuz’da borsa açık mı, kapalı mı? Borsa İstanbul çalışıyor mu, resmi tatil mi?15 Temmuz'da borsa açık mı, 15 Temmuz'da Borsa İstanbul çalışıyor mu? 15 Temmuz'da Borsa İstanbul'un açık olup olmadığı merak ediliyor. Demokrasi ve Milli Birlik Günü yarın tüm Türkiye’de anılacak.
14.07.2022Gündem
Bankalar açık mı? Bankalar ne zaman açılacak? Bu hafta bankalar açık mı?
Bankalar açık mı? Bankalar ne zaman açılacak? Bu hafta bankalar açık mı? Kurban Bayramı ve 15 Temmuz’un birleştirilip, 13-14 Temmuz’un da idari izin ilan edilmesiyle birlikte kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların bayram izinleri 9 gün olmuştu. Bu süreçte bankaların idari izinde olup olmadığı merak ediliyordu. 14 ve 15 Temmuz’da bankaların çalışıp çalışmadığı pek çok kişinin gündeminde yer alıyor. Peki, Bankalar açık mı? Bankalar ne zaman açılacak? Bu hafta bankalar açık mı? İşte detaylar…
14.07.2022Ekonomi
Sağlık ocakları ne zaman açılacak? Sağlık ocakları açık mı? 13-14 Temmuz’da sağlık ocakları açık olacak mı?
Sağlık ocakları ne zaman açılacak? Sağlık ocakları açık mı? 13-14 Temmuz’da sağlık ocakları açık olacak mı? Kurban Bayramı nedeniyle 13-14 Temmuz’un idari izin ilan edilmesiyle birlikte kamu çalışanlarına 9 günlük tatil oluştu. Kamu kurum ve kuruluşları için resmi tatil devam ediyor. Uzun tatil süreci nedeniyle pek çok kişi sağlık ocaklarının çalışıp çalışmadığını merak ediyor. Peki, Sağlık ocakları ne zaman açılacak? Sağlık ocakları açık mı? 13-14 Temmuz’da sağlık ocakları açık olacak mı? İşte detaylar…
14.07.2022Gündem
15 Temmuz resmi tatil mi? Cuma resmi tatil mi? Bugün tatil mi?
15 Temmuz resmi tatil mi? Cuma resmi tatil mi? Bugün tatil mi? Kamu çalışanları için bayram tatili devam ediyor. Kurban Bayramı ile 15 Temmuz arasında kalan 13-14 Temmuz’un idari izin ilan edilip, hafta sonraları ile birleştirilmesiyle birlikte bayram tatili 9 güne çıkarılmıştı. Özel sektör çalışanları için bayram tatili sona ererken, kamuda tatil sürüyor. Özel sektör çalışanları da 15 Temmuz’un kendileri için resmi tatil olup olmadığını araştırıyor. Peki, 15 Temmuz resmi tatil mi? Cuma resmi tatil mi? Bugün tatil mi? 14 Temmuz tatil mi? İşte detaylar…
14.07.2022Gündem
Resmi tatil ne zaman bitiyor? Bayram tatili ne zaman bitecek? Mesai ne zaman başlayacak? İdari tatil bitiş tarihi!
Resmi tatil ne zaman bitiyor? Bayram tatili ne zaman bitecek? Mesai ne zaman başlayacak? İdari tatil bitiş tarihi!Kurban Bayramı tatili, 15 Temmuz ile birleştirilmiş, kamu kurumlarında çalışanlar için 13 ve 14 Temmuz idari izin sayılmıştı. Pek çok kişi bayram tatili sonrası idari iznini kullanırken resmi tatilin ne zaman biteceğini araştırıyor. Peki, Resmi tatil ne zaman bitiyor? Bayram tatili ne zaman bitecek? İşte İdari tatil bitiş tarihi!
14.07.2022Gündem
Bayram tatilinin ardından otogarda dönüş yoğunluğu
Bayram tatilinin ardından otogarda dönüş yoğunluğuKurban Bayramı tatilini memleketi Aksaray’da geçiren vatandaşlar, 1 haftalık tatil sürecinin ardından gurbete dönmeye başlayınca Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yoğunluk yaşandı.
13.07.2022Yaşam
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'tan 'seçim anketi' açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'tan 'seçim anketi' açıklamasıAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, gündeme ilişkin çarpıcı mesajlar verdi. Seçim anketleriyle ilgili de konuşan Kurtulmuş önemli açıklamalara imza attı. İşte Numan Kurtulmuş'un açıklamaları...
13.07.2022Siyaset
Bugün bankalar açık mı, 13-14 Temmuz bankalar çalışıyor mu?
Bugün bankalar açık mı, 13-14 Temmuz bankalar çalışıyor mu?Bankalar bugün çalışıyor mu, 13-14 Temmuz bankalar açık mı? soruları Kurban Bayramı tatilinin sona ermesiyle gündeme geldi. Kurban Bayramı nedeniyle resmi tatil 4,5 gündü, peşine 15 Temmuz’un gelmesi 13 Temmuz Çarşamba ve 14 Temmuz Perşembe günü bankaların açık olup olmadığının sorgulanmasına neden oldu. Peki, bankalar bugün açık mı, çalışıyor mu?
13.07.2022Gündem
13 Temmuz toplu taşıma ücretsiz mi, İstanbul'da otobüs, metrobüs, metro bedava mı? İETT 9 gün mü ücretsiz?
13 Temmuz toplu taşıma ücretsiz mi, İstanbul'da otobüs, metrobüs, metro bedava mı? İETT 9 gün mü ücretsiz?13 Temmuz İETT ücretsiz mi, otobüs, metrobüs, metro bedava mı? 13 Temmuz İstanbul'da İETT ‘nin ücretsiz olup olmadığı merak ediliyor. Kurban Bayramı bugün sona eriyor. Mega kentte yarın işe gidecek olan vatandaşlar Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olması nedeniyle toplu taşımanın da 9 gün boyunca bedava olup olmadığını sorguluyor.
12.07.2022Yaşam
15 Temmuz resmi tatil mi 2022? Bankalar, devlet ve kamu daireleri açık mı, çalışıyor mu?
15 Temmuz resmi tatil mi 2022? Bankalar, devlet ve kamu daireleri açık mı, çalışıyor mu?15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü resmi tatil mi? Bayramın bitmesine az bir süre kala gelecek 15 Temmuz'da kamu kurumları ve bankaların çalışıp çalışmadığı konusu gündeme geldi. İşlem yapmak isteyenler arama motorlarına yönelerek 15 Temmuz resmi tatil mi? sorusuna yanıt arıyor.
12.07.2022Gündem
Bugün eczaneler açık mı, 12 Temmuz eczaneler kapalı mı? Bayramın 4. günü eczaneler çalışıyor mu, kaç gün tatil?
Bugün eczaneler açık mı, 12 Temmuz eczaneler kapalı mı? Bayramın 4. günü eczaneler çalışıyor mu, kaç gün tatil?12 Temmuz eczaneler açık mı, kapalı mı? Kurban Bayramı'nın dördüncü günü 12 Temmuz Salı günü eczanelerin çalışma durumu sorgulanıyor. Eczanelerde işi olanlar “Bugün eczaneler açık mı, bayramın 4. günü eczaneler çalışıyor mu?" sorularına yanıt ararken bayramda nöbetçi eczaneler listesini de sorguluyor.
12.07.2022Gündem
8 Temmuz arefe günü bankalar açık mı, arifede bankalar çalışıyor mu? Bankalar kaça kadar açık 2022, tatil mi, yarım gün mü?
8 Temmuz arefe günü bankalar açık mı, arifede bankalar çalışıyor mu? Bankalar kaça kadar açık 2022, tatil mi, yarım gün mü?Arefe günü bankalar kapalı mı, bankalar arefe günü kaça kadar açık? Kurban Bayramı'na az bir süre kala EFT ve havale işlemleri olan vatandaşlar arama motorlarına yöneldi.  Kurban Bayramı'nın ilk günü 9 Temmuz Cumartesi gününe denk geliyor, dolayısıyla bayramda hafta sonu diye bankalar kapalı olacak. Bayram arefesi olan 8 Temmuz’da bankaların durumu sorgulanıyor. Peki, 8 Temmuz arefe günü bankalar tatil mi, yarım gün mü, kapalı mı? Bankalar arefe günü çalışıyor mu?
6.07.2022Gündem
8 Temmuz Arefe günü borsa açık mı, borsa Cuma günü çalışıyor mu? Borsa İstanbul (BİST) saat kaçta kapanıyor?
8 Temmuz Arefe günü borsa açık mı, borsa Cuma günü çalışıyor mu? Borsa İstanbul (BİST) saat kaçta kapanıyor?Borsa İstanbul arefe günü resmi tatil olup olmadığı merak ediliyor. Borsa açılış ve kapanış saatleri, hisse piyasalarında zamanında işlem yapabilmek için çok önemlidir. Peki, 8 Temmuz Arefe günü borsa İstanbul açık mı, arefe günü borsa kaçta kapanıyor, Cuma günü borsa saat kaça kadar açık, işlem saatleri ne?
6.07.2022Gündem
Bayram tatili öncesi flaş açıklama! Fatura, kredi kartı, kredi...
Bayram tatili öncesi flaş açıklama! Fatura, kredi kartı, kredi...Tüketici Konfederasyonu (TÜKONFED) Başkanı Aydın Ağaoğlu, 13 Temmuz Çarşamba ve 14 Temmuz Perşembe günlerinin resmi tatil olmadığını, son tarihi bugüne denk gelen, fatura, kredi kartı, tüketici kredisi taksiti ve senetli borçlara ilişkin hukuki işlemlerle ilgili tüketicilerin dikkatli olmaları uyarısında bulundu.
4.07.2022Ekonomi
İdari izinler yıllık izinden düşer mi? İdari izin yıllık izinden sayılır mı? İdari izin maaştan kesilir mi? İdari izinde çalışanın mesaisi nasıl hesaplanır?
İdari izinler yıllık izinden düşer mi? İdari izin yıllık izinden sayılır mı? İdari izin maaştan kesilir mi? İdari izinde çalışanın mesaisi nasıl hesaplanır? Kurban Bayramı tatili belli oldu! Bayram tatilinde 13-14 Temmuz’a denk gelen günlerde kamu çalışanlarına idari izin ilan edildi. Buna göre, hafta sonları ile birlikte bayram tatili 9 gün oldu. Ancak çalışanların aklına idari izin ile ilgili pek çok soru takılıyor. Bunlardan ilki idari izinlerin maaşta kesintiye neden olup olmayacağı, ikincisi ise idari izinlerin yıllık izinden düşüp düşmeyeceği. Peki, İdari izinler yıllık izinden düşer mi? İdari izin yıllık izinden sayılır mı? İdari izin maaştan kesilir mi? İdari izinde çalışanın mesaisi nasıl hesaplanır? İşte idari izin konusunda bilmeniz gerekenler…
İdari izinde bankalar açık mı? 13-14 temmuz idari izinde bankalar çalışacak mı?
İdari izinde bankalar açık mı? 13-14 temmuz idari izinde bankalar çalışacak mı? Milyonlar Kurban Bayramı tatilinin uzayıp uzamayacağını merak ediyordu. Bell oldu. Kabine toplantısının ardından bayram tatili ile ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı ile 15 Temmuz arasında kalan 2 gün kamuda idari izin kapsamında olacağını duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarının ardından kamu bankaları ile özel banka çalışanları 13-14 Temmuz’da idari izinli olup olmayacaklarını araştırıyor. Peki, Kurban Bayramı sonrası idari izinde bankalar açık olacak mı? İdari izinde bankalar açık mı? 13-14 Temmuz idari izinde bankalar çalışacak mı? İşte bayram tatili ile ilgili detaylar…
28.06.2022Ekonomi
Bayram tatili kaç gün olacak? Milyonlar bekliyordu, ve belli oldu
Bayram tatili kaç gün olacak? Milyonlar bekliyordu, ve belli olduKurban Bayramı yaklaşırken, bayram tarihi ve tatilin kaç gün olacağı Google aramalarında yer almaya başladı. Peki, Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Kurban Bayramı tatili kaç gün sürecek, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü ile birleşecek mi? Bütün bu soruların cevabını Kabine Toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı. İşte cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları...
27.06.2022Gündem
Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı başladı! Asgari ücret ne kadar olacak?
Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı başladı! Asgari ücret ne kadar olacak?Asgari ücrete ara zam hazırlıkları nedeniyle milyonlarca çalışanın gözü Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısına çevrildi. Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında başladı.
27.06.2022Siyaset
Bayram tatili 9 gün olur mu? Bayram tatili birleşecek mi? Kabine sonrası bayram tatili belli olur mu?
Bayram tatili 9 gün olur mu? Bayram tatili birleşecek mi? Kabine sonrası bayram tatili belli olur mu? Kurban Bayramı’na kısa süre kaldı! Milyonlar bayram tatilinin birleşip birleşmeyeceğini merak ediyor. Gözler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak Kabine toplantısına çevrildi. Ekonomik gelişmelerin ele alınacağı toplantıda Kurban Bayramı’nın 15 Temmuz ile birleştirilip birleştirilmeyeceği de görüşülecek konular arasında yer alıyor. Peki, Bayram tatili 9 gün olur mu? Bayram tatili birleşti mi? Kabine sonrası bayram tatili belli olur mu? Kurban Bayramı tatili kaç gün 2022? İşte Kabine toplantısının gündemi…
27.06.2022Gündem
Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı? Milyonlar bekliyor! Nefesler tutuldu
Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı? Milyonlar bekliyor! Nefesler tutulduKurban Bayramı tatili ile ilgili flaş gelişme. Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı sorusu cevabını bulacak. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığındaki kabine toplantısında milyonların dört gözle beklediği başlıklar masada olacak. Toplantıda asgari ücrette artış beklentisi, NATO Zirvesi ve orman yangınlarıyla mücadele konuları değerlendirilecek. Toplantıda 4 günlük Kurban Bayramı tatilinin uzatılıp uzatılmayacağı da ele alınacak önemli başlıklardan birisi olacak. Bu sene 9-10-11-12 Temmuz’da kutlanacak Kurban Bayramı’nın son iki günü pazartesi ve salı gününe denk geliyor. Resmi tatil olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü de cuma gününe denk geldiği için milyonlarca kamu çalışanının 13-14 Temmuz’da idari izinli sayılıp sayılmayacağı da bugünkü kabine toplantısında netleştirilecek. Kamu çalışanlarının 13-14 Temmuz’da idari izinli sayılmaları halinde Kurban Bayramı tatili, 9-17 Temmuz arasında yapılacak. Böylece bayram tatili 9 güne uzayacak. İşte kabine toplatası ile ilgili flaş detaylar...
27.06.2022Gündem
Kabine ne zaman toplanacak? Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı?
Kabine ne zaman toplanacak? Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı? Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplanıyor. Kurban Bayramı tatili Kabine toplantısının gündeminde! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak kritik Kabine toplantısı beklenirken milyonlar Kabine toplantısının gündemini merak ediyor. Gündemde Kurban Bayramı ile 15 Temmuz arasında kalan 2 gün (13-14 Temmuz) memurların idari izinli sayılıp sayılmayacağına karar verilecek. Peki, Kabine ne zaman toplanacak? Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Kabine toplantısının gündemi!
26.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Resmi Tatil ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki resmi tatil haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.