İstanbulkart

İstanbulkart

Son dakika İstanbulkart haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan İstanbulkart ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını İstanbulkart haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İstanbulkart

haberleri sayfasında son dakika yaşanan istanbulkart gelişmeleri de dahil olmak üzere 227 istanbulkart haberi bulunmuştur. Tüm istanbulkart haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bayramın 3. günü otobüsler bedava mı, toplu taşıma ne zamana kadar ücretsiz? Metro, metrobüs, otobüs bayramda kaç gün ücretsiz?
Bayramın 3. günü otobüsler bedava mı, toplu taşıma ne zamana kadar ücretsiz? Metro, metrobüs, otobüs bayramda kaç gün ücretsiz? Kurban Bayramı 16 Haziran’da başladı, 19 Haziran’a kadar devam edecek. Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasının ardından bayramda toplu taşımaların kaç gün ücretsiz olacağı da sorgulanmaya başlandı. Bayram ziyaretlerinde bulunacaklar ya da bayramda gezmek isteyenler bayramda toplu taşıma kaç gün ücretsiz, metro metrobüs otobüs ne zamana kadar ücretsiz, sorularının yanıtını araştırıyor. İşte Bayramın 3. günü otobüsler bedava mı, toplu taşıma ne zamana kadar ücretsiz? Metro, metrobüs, otobüs bayramda kaç gün ücretsiz? Sorularının yanıtı…
18.06.2024 Gündem
Bayramda toplu taşıma ücretsiz mi 2024, İstanbul'da bayramda toplu taşıma kaç gün ücretsiz?
Bayramda toplu taşıma ücretsiz mi 2024, İstanbul'da bayramda toplu taşıma kaç gün ücretsiz? İstanbul'da Kurban Bayramı hazırlıkları tamamlandı. Bayram süresince kişileştirilmiş İstanbulkart sahiplerine toplu ulaşım ücretsiz olacak. Peki, Bayramda toplu taşıma ücretsiz mi 2024, İstanbul'da bayramda toplu taşıma kaç gün ücretsiz?
5.06.2024 Gündem
İstanbul'da bayram hazırlıkları tamamlandı! Toplu taşıma ücretsiz olacak mı?
İstanbul'da bayram hazırlıkları tamamlandı! Toplu taşıma ücretsiz olacak mı? İstanbul'da Kurban Bayramı hazırlıkları tamamlandı. Bayram süresince kişileştirilmiş İstanbulkart sahiplerine toplu ulaşım ücretsiz olacak. Kaçan kurbanlıklar için 'Boğa Yakalama Tim'i kurulurken İBB'ye ait 5 tesiste kurban satış ve kesim hizmeti verilecek.
5.06.2024 Gündem
2 Haziran Pazar günü otobüsler ücretsiz mi, LGS sınavında toplu taşıma bedava mı? Metro, metrobüs, füniküler de ücretsiz mi olacak?
2 Haziran Pazar günü otobüsler ücretsiz mi, LGS sınavında toplu taşıma bedava mı? Metro, metrobüs, füniküler de ücretsiz mi olacak? LGS sınavında toplu taşıma ücretsiz mi olacak? 2 Haziran Pazar günü milyonlarca öğrenci istediği liseye girmek için ter dökecek. LGS sınavına girecek öğrenciler sınav gününde toplu taşımanın ücretsiz olup olmadığını araştırıyor.
1.06.2024 Gündem
2 Haziran’da İstanbul’da LGS nedeniyle otobüsler ücretsiz mi? Pazar günü LGS sınavında toplu taşıma bedava mı?
2 Haziran’da İstanbul’da LGS nedeniyle otobüsler ücretsiz mi? Pazar günü LGS sınavında toplu taşıma bedava mı? İstanbul’da 2 Haziran pazar günü yapılacak Liselere Geçiş Sistemi Sınavı (LGS) ve Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı'na (YDUS) girecek kişiselleştirilmiş İstanbulkart sahiplerine toplu ulaşım ücretsiz olacak.
31.05.2024 Gündem
Otobüsler neden ücretsiz, 29 Mayıs ne bayramı (ne günü)? Metrolar, füniküler, metrobüsler, vapurlar bugün ücretsiz mi, İETT 29 Mayıs bedava mı? İstanbul’da toplu taşıma neden ücretsiz?
Otobüsler neden ücretsiz, 29 Mayıs ne bayramı (ne günü)? Metrolar, füniküler, metrobüsler, vapurlar bugün ücretsiz mi, İETT 29 Mayıs bedava mı? İstanbul’da toplu taşıma neden ücretsiz? 29 Mayıs’ta toplu taşıma ücretsiz mi, bedava mı? İstanbul'un Fethi'nin 571. yılı İstanbullular tarafından coşkuyla kutlanacak. Kutlamalara katılacak olan vatandaşlar İstanbul’da toplu taşımanın durumunu sorguluyor. Peki, 29 Mayıs'ta otobüs, metro, metrobüs Marmaray bedava mı?
29.05.2024 Gündem
İstanbul’da 19 Mayıs toplu taşıma ücretsiz mi, 19 Mayıs Pazar günü İETT ücretsiz mi 2024? Otobüs, metro, Marmaray 19 Mayıs Pazar günü bedava mı?
İstanbul’da 19 Mayıs toplu taşıma ücretsiz mi, 19 Mayıs Pazar günü İETT ücretsiz mi 2024? Otobüs, metro, Marmaray 19 Mayıs Pazar günü bedava mı? 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu başladı. Pazar günü toplu taşıma araçlarını kullanacak vatandaşlar 19 Mayıs günü Marmaray, otobüsler, metro ve metrobüs ücretsiz mi sorusuna yanıt arıyor. Ücretsiz toplu taşıma hizmeti olup olmadığını merak eden vatandaşlar 19 Mayıs İstanbul toplu taşıma ücretsiz mi, İETT 19 Mayıs’ta bedava mı? Otobüs, metro, Marmaray 19 Mayıs Pazar günü ücretsiz mi?
18.05.2024 Gündem
Bayramda İstanbul'da ücretsiz olacak! İBB açıkladı
Bayramda İstanbul'da ücretsiz olacak! İBB açıkladı İBB, Ramazan Bayramı için hazırlıklarını tamamladı. İstanbulluların 9 günlük bayram tatilini güvenli ve huzurlu bir şekilde geçirebilmesi için de çok sayıda ekip sahada olacak. Ramazan Bayramı boyunca kişiselleştirilmiş İstanbulkart sahiplerine toplu ulaşım ücretsiz olacak.
5.04.2024 Ekonomi
İBB duyurdu: İstanbulkart yüklemesine 50 TL indirim! Bir tıklamayla hesaba yükleniyor
İBB duyurdu: İstanbulkart yüklemesine 50 TL indirim! Bir tıklamayla hesaba yükleniyor İstanbullulara müjde geldi. İstanbulkart'a yapılan yüklemelerde yeni kampanya var. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbulkart kullanıcılarına yönelik 50 TL'lik fırsat duyuruldu.
4.03.2024 Gündem
İstanbulkartlılar dikkat! İBB açıkladı, ücretler güncellendi
İstanbulkartlılar dikkat! İBB açıkladı, ücretler güncellendi İstanbulkart yüklemelerinde, bankalar tarafından alınan komisyon ücretlerinde değişikliğe gidiliyor. 15 Mart 2024 tarihinden itibaren geçerli olacak yeni ücretler İBB tarafından açıklandı.
15.02.2024 Ekonomi
İstanbulkart tam, öğrenci bilet ne kadar? Aylık mavi kart kaç TL oldu? 8 Ocak 2024 Ulaşım zammı...
İstanbulkart tam, öğrenci bilet ne kadar? Aylık mavi kart kaç TL oldu? 8 Ocak 2024 Ulaşım zammı... İstanbul'da toplu ulaşıma zam geldi. 8 Ocak 2024 İBB ve UKOME toplantısından çıkan zam kararıyla birlikte İstanbulkart tam, İstanbulkart öğrenci fiyatı değişti. Taksi ve servis ücretleri de yüzde 28 zamlandı. Taksilerde indi bindi ne kadar oldu? Son dakika gelen habere göre İstanbul'da toplu ulaşıma zam geldi. Okul servis ücretleri de en kısa mesafe 1665 lira oldu. Peki İstanbulkart tam, öğrenci fiyatı ne kadar oldu?
9.01.2024 Ekonomi
Metro seferlerine Yılbaşı tarifesi: Bazı seferler sabaha kadar uzatıldı
Metro seferlerine Yılbaşı tarifesi: Bazı seferler sabaha kadar uzatıldı İstanbul'da metro seferlerine yılbaşı düzenlemesi geldi. Metro İstanbul'un yaptığı duyuruya göre 31 Aralık gecesi bazı metro ve tramvay hatları gece saatlerinde de hizmet verecek. 1 Ocak'ta ise seferler ücretsiz olacak.
29.12.2023 Gündem
Öğretmenler Günü'nde toplu taşıma ücretsiz mi, 24 Kasım otobüsler bedava mı? Bugün metro, metrobüs, marmaray, tramvay ücretsiz mi, öğretmenlere ulaşım indirimli mi?
Öğretmenler Günü'nde toplu taşıma ücretsiz mi, 24 Kasım otobüsler bedava mı? Bugün metro, metrobüs, marmaray, tramvay ücretsiz mi, öğretmenlere ulaşım indirimli mi? 24 Kasım Öğretmenler Günü tüm yurtta kutlanırken 24 Kasım toplu taşımanın ücretsiz olup olmadığı sorgulanmaya başlandı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün başöğretmen kabul edildiği 24 Kasım günü her yıl Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor. 2022 yılında 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde İstanbulkart Mobil’de "Dijital Öğretmen Kart" tanımlı olan öğretmenler, toplu taşıma araçlarını ücretsiz bir şekilde kullanmıştı. Peki, bugün otobüsler ücretsiz mi, 24 Kasım toplu taşıma ücretsiz mi? Öğretmenlere otobüs, metrobüs, metro, vapur, marmaray, tramvay bedava mı?
24.11.2023 Gündem
Yarın otobüsler ücretsiz mi? Cumartesi, Pazar İETT bedava mı?
Yarın otobüsler ücretsiz mi? Cumartesi, Pazar İETT bedava mı? Cumhuriyet’in 100. yılı nedeniyle hafta sonu toplu taşımaların ücretsiz olup olmayacağı sorgulanıyor. Vatandaşlar arama motorları üzerinden yarın otobüsler ücretsiz mi? Cumartesi, Pazar İETT bedava mı? sorularının yanıtını sorguluyor.
27.10.2023 Gündem
İstanbul'da hafta sonu toplu taşıma ücretsiz! Bu yolları kullanacak olanlar dikkat
İstanbul'da hafta sonu toplu taşıma ücretsiz! Bu yolları kullanacak olanlar dikkat İstanbul'da İBB'ye bağlı toplu taşıma araçları hafta sonu ücretsiz olacak. Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla yarın gerçekleştirilecek Büyük Filistin Mitinginde trafiğe kapanacak yollar belli oldu.
27.10.2023 Gündem
28-29 Ekim otobüsler ücretsiz mi, hafta sonu İETT bedava mı? 28 Ekim ve Cumhuriyet Bayramı’nda Marmaray, metro, tramvay metrobüs ücretsiz mi?
28-29 Ekim otobüsler ücretsiz mi, hafta sonu İETT bedava mı? 28 Ekim ve Cumhuriyet Bayramı’nda Marmaray, metro, tramvay metrobüs ücretsiz mi? 28-29 Ekim otobüsler ücretsiz mi, hafta sonu İETT bedava mı? İstanbul’da İBB’ye bağlı toplu taşıma araçları hafta sonu ücretsiz olacak. Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla hafta sonu İstanbul’da toplu taşıma ücretsiz olacak. Ücretsiz geçiş için İstanbulkart’ın kişiselleştirilmiş olması gerekiyor.
27.10.2023 Gündem
İstanbul'da ulaşımda fiyatlar değişti: Otobüste 15, metrobüste 37.75 TL ücret farkı
İstanbul'da ulaşımda fiyatlar değişti: Otobüste 15, metrobüste 37.75 TL ücret farkı Toplu ulaşımda, kredi kartı ve banka kartlarıyla temassız ödeme yöntemi UKOME kararıyla; 26 Ekim 2022’den itibaren uygulanmaya başlandı. Yeni ücret tarifesiyle, 22.25 TL olan metrobüs ücretinin, kredi kartı ve banka kartıyla yapılan temassız ödemelerde 60 TL, İET otobüslerindeki 15 TL’lik tam bilet ücretinin ise 30 TL olduğu görüldü. Kredi kartı kullanarak ödeme yapan bazı İstanbullular, ücret farkını yüksek buldu. Metrobüse binmek için kredi kartıyla temassız ödeme yapan Asiye Zengin, "Bu ücret çok fazla, normalde 22,5 lira, benden 60 lira aldı. 60 lira bayağı yüksek" dedi. Zengin daha sonra, iade almak istediğini belirterek güvenlik görevlisinden yardım istedi, o anlar kameraya yansıdı.
16.08.2023 Ekonomi
Park et devam et uygulaması nedir? Yenikapı Otopark Alanı park et, devam et ne iş yarar?
Park et devam et uygulaması nedir? Yenikapı Otopark Alanı park et, devam et ne iş yarar? İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Tarihi Yarımada'ya araç girişini azaltmak için "Park et, devam et" uygulamasını başlatıyor. Buğra Gökce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, aracını Yenikapı otopark alanına park edenlerin, ring hattının ücretsiz kullanabileceğini belirtti.
12.08.2023 Gündem
Papara kimin? Trabzonspor stad ismi ne oldu, Trabzonspor'un yeni stadyum sponsoru Papara'nın sahibi Ahmed Faruk Karslı kimdir, kaç yaşında, nereli?
Papara kimin? Trabzonspor stad ismi ne oldu, Trabzonspor'un yeni stadyum sponsoru Papara'nın sahibi Ahmed Faruk Karslı kimdir, kaç yaşında, nereli? Trabzonspor, PAPARA ile stadyum isim sponsorluğu imzaladığını açıkladı. Trabzonspor'un yeni stad sponsorunun Papara olmasının ardından Papara kimin, sahibi kim? Sorularında artış yaşandı. Peki, Trabzonspor'un yeni stadyum sponsoru Papara'nın sahibi Ahmed Faruk Karslı kimdir, kaç yaşında, nereli?
8.08.2023 Şampiy10
65 yaş üstü otobüs ücretli mi oldu, İstanbul'da 65 yaş üstü ücretsiz ulaşım kalktı mı? İstanbul'da 65 yaş üstü ulaşım ücretli mi, 65 yaş üstü otobüs bedava mı, paralı mı oldu?
65 yaş üstü otobüs ücretli mi oldu, İstanbul'da 65 yaş üstü ücretsiz ulaşım kalktı mı? İstanbul'da 65 yaş üstü ulaşım ücretli mi, 65 yaş üstü otobüs bedava mı, paralı mı oldu? 65 yaş üstü otobüs bedava mı, İstanbul’da 65 yaş üstü otobüs kartı kalktı mı? İstanbullu 65 yaş üzeri vatandaşlar metro, metrobüs, otobüs, tramvay gibi toplu taşıma araçlarının ücretsiz olup olmadığını sorguluyor. Bazı illerde 65 yaş üstü otobüs kartlarının iptal edilip, ücretli yapılması İstanbul’daki vatandaşların 65 yaş üstü otobüs ücretli mi oldu 2023? Sorusuna yanıt aramasına neden oldu. Peki, 65 yaş üstü otobüs bedava mı, 65 yaş üstü ulaşım paralı mı oldu?
8.08.2023 Gündem
İstanbulkart minibüslere entegre edilecek! Düğmeye basıldı
İstanbulkart minibüslere entegre edilecek! Düğmeye basıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Temmuz ayı toplantısı İBB Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökce başkanlığında Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. İstanbulkart minibüslere entegre edilecek.
29.07.2023 Ekonomi
Minibüslere istanbulkart mı geldi, minibüslerde istanbulkart geçerli mi olacak?
Minibüslere istanbulkart mı geldi, minibüslerde istanbulkart geçerli mi olacak? Minibüslere istanbulkart mı geldi, minibüslerde istanbulkart mı kullanılacak? UKOME Toplantısı, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökce başkanlığında toplu ulaşım ücretlerine zam gündemiyle Çırpıcı Sosyal Tesisleri'nde toplandı. Toplantıda, Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Genel Müdürlüğünün yediemin otoparklarına çekilerek muhafaza altına alınan araçların günlük otopark ve çekici ücretlerinin yeniden düzenlenmesi teklifi değerlendirildi. Yediemin otopark ve araç çekme ücretlerine yüzde 50 ila 67 zam yapılmasına karar verildi. İşte minibüslerde istanbulkart ile ilgili detaylar…
27.07.2023 Gündem
İstanbul'daki taşımalarda yeni dönem: Minibüslerde geçerli olacak
İstanbul'daki taşımalarda yeni dönem: Minibüslerde geçerli olacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi toplantısında İstanbul'da hizmet veren minibüslerin elektronik bilet entegrasyonuna dahil edilmesi teklifi görüşüldü. Teklif oy birliğiyle kabul edildi. Bundan sonra minibüslerde İstanbulkart'ta geçerli olacak.
27.07.2023 Ekonomi
15 Temmuz'da otobüsler ücretsiz mi, 15 Temmuz toplu taşıma ücretsiz mi? İstanbul, Ankara ve İzmir'de bugün otobüsler, metro, metrobüs, vapur, tramvay, minibüs, Marmaray bedava mı, resmi tatillerde toplu taşıma ücretsiz mi?
15 Temmuz'da otobüsler ücretsiz mi, 15 Temmuz toplu taşıma ücretsiz mi? İstanbul, Ankara ve İzmir'de bugün otobüsler, metro, metrobüs, vapur, tramvay, minibüs, Marmaray bedava mı, resmi tatillerde toplu taşıma ücretsiz mi? Otobüsler bedava mı, 15 Temmuz'da toplu taşıma (otobüsler, metro, metrobüs, vapur, tramvay, minibüs, Marmaray) ücretsiz mi? Demokrasi ve Milli Birlik Günü olarak kutlanan 15 Temmuz günü toplu taşıma tarifesinin ücretsiz olup olmadığı sorgulanmaya başlandı. 15 Temmuz resmi tatil olarak kabul edildiğinden vatandaşlar "15 Temmuz'da Ankara, İzmir ve İstanbul'da metro, metrobüs, vapur, tramvay, minibüs, marmaray, otobüs, ücretsiz mi, İZBAN, Ankaray, EGO ve İETT saat kaça kadar ücretsiz ve bedava olacak?" sorularına yanıt arıyor.
15.07.2023 Gündem
İstanbul'da skuter kullanımında yeni dönem! İşte detayları
İstanbul'da skuter kullanımında yeni dönem! İşte detayları İstanbul'da skuter kullanımını kolaylaştırmak ve park sorununun önüne geçmek amacıyla yeni eylem planı hayata geçirildi. Böylece, şehirde bin 500 yeni park alanı oluşturulacak, bazı bölgelerde hız sınırları belirlenecek ve kullanıcılara düzenli olarak eğitimler verilecek.  Uygulamaların İstanbulkart ile entegre olacağı eylem planının detaylarını paylaşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Utku Cihan, "Amacımız şu anda teşvik mekanizmalarıyla, eğitim yöntemiyle, skuter kullanımını düzenlemek" dedi.
4.04.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İstanbulkart ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki istanbulkart haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.