Sağlık Bakanı Fahrettin Koca

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca

Son dakika Sağlık Bakanı Fahrettin Koca haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Sağlık Bakanı Fahrettin Koca haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca

haberleri sayfasında son dakika yaşanan sağlık bakanı fahrettin koca gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.476 sağlık bakanı fahrettin koca haberi bulunmuştur. Tüm sağlık bakanı fahrettin koca haberleri aşağıda listelenmiştir.
Türkiye'de bir ilk gerçekleştirildi! Sağlık Bakanı Koca detayları paylaştı...
Türkiye'de bir ilk gerçekleştirildi! Sağlık Bakanı Koca detayları paylaştı...Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Türkiye'de bugüne kadar en yaşlı kişiye yapılan akciğer naklinin detaylarını aktardı.
9.06.2023Gündem
TBMM'de yemin töreni... Yemin etmemiş olan vekiller yemin ediyor
TBMM'de yemin töreni... Yemin etmemiş olan vekiller yemin ediyorTürkiye Büyük Millet Meclisi'nde daha önce yemin etmeyen milletvekilleri için yemin töreni düzenleniyor. Törende önce eski kabine üyeleri , daha sonra yeni kabinede yer alan bakanlar yemin etti.
7.06.2023Gündem
SMA ve Diş hekimliği uygulaması! Bakan Koca: Yakında uygulamaya geçecek
SMA ve Diş hekimliği uygulaması! Bakan Koca: Yakında uygulamaya geçecekSağlık Bakanı Fahrettin Koca, SMA Bilim Kurulu’nun gen terapisini kimlere uygulanabileceğini belirlediğini ifade ederek, “Hangi hasta grubunda kullanılabileceğini tespit etti. Etkili olduğu bir hasta grubu var. Uygulanmak üzere planımızı yaptık. Yakında uygulamaya geçecek” dedi. Bakan Koca ayrıca, İstanbul’da nadir hastalıkların tedavisi için yeni bir hastanenin kurulduğunu da açıkladı.
7.06.2023Gündem
Sağlık Bakanı Koca yeni dönemde yapılacakları sıraladı
Sağlık Bakanı Koca yeni dönemde yapılacakları sıraladıSağlık Bakanı Fahrettin Koca yeni dönemle ilgili Twitter hesabından yapılacakları açıkladı.
6.06.2023Gündem
Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte yeni dönemde yapılacaklar
Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte yeni dönemde yapılacaklarSağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni dönemde yapılacakları açıkladı. Twitter hesabından paylaşım yapan Bakan Koca, "Yeni dönemde de görevlerimizin her biri öncelikli. Öncelikli görevlerimizin bir kısmını şöyle sıralayabiliriz." dedi.
5.06.2023Gündem
Bakan Koca: Görevimizde yeni döneme başladık
Bakan Koca: Görevimizde yeni döneme başladıkSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bakanlık görevinde yeni döneme başladıklarını belirterek, önceliklerinin koruyucu sağlık hizmetleri olduğunu açıkladı.
5.06.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Resmi Gazete'de yayımlandı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Resmi Gazete'de yayımlandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan cumhurbaşkanı yardımcısı ve bakanların ataması kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
4.06.2023Gündem
Bakan Koca ve Bakan Ersoy ikinci kez kabinede
Bakan Koca ve Bakan Ersoy ikinci kez kabinedeSağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yeni Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde de yerlerini alarak, eski kabineden yeni listede tekrar yer alan iki bakan oldu.
3.06.2023Gündem
Türkiye Yüzyılı'nın ilk bakanları! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kabineyi açıkladı
Türkiye Yüzyılı'nın ilk bakanları! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kabineyi açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan, Çankaya Köşkü'nde yeni Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’ni açıkladı. Yeni kabine ilk toplantısını Salı günü gerçekleştirecek.
3.06.2023Gündem
Bakan Koca duyurdu! İşte 'Evde Sağlık Hizmetleri'nin yeni yönetmeliği
Bakan Koca duyurdu! İşte 'Evde Sağlık Hizmetleri'nin yeni yönetmeliğiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'Evde Sağlık Hizmetleri' için yeni yönetmeliğin Resmi Gazete'de yayınlandığını duyurdu. 6 maddeyle yeni yönetmiliği paylaşan Koca, 'Hayırlı olsun' ifadesini kullandı.
2.06.2023Gündem
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın acı günü
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın acı günüSağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın vefat eden anneannesi Sultan Yaylalı Konya’nın Kulu ilçesinde defnedildi. Cenaze namazına Bakan Koca da katıldı.
29.05.2023Gündem
Macron ve Zelenski'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Türkçe tebrik mesajı: Birlikte ilerlemeye devam edeceğiz
Macron ve Zelenski'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Türkçe tebrik mesajı: Birlikte ilerlemeye devam edeceğizCumhurbaşkanı Seçimi 2. turunun kesin olmayan ikinci oylaması sonuçlarına ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yurt dışı ve yurt içinden tebrikler peş peşe geldi. Katar Emiri ilk tebrik edenlerden olurken, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Erdoğan’ı telefonla arayarak tebrik etti. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Twitter hesabından yaptığı türkçe paylaşımda "Yeniden seçilmesi dolayısıyla tebriklerimi ilettiğim Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte, ilerlemeye devam edeceğiz" dedi.
29.05.2023Dünya
Erdoğan'a tebrik mesajları yağıyor: Türkiye Yüzyılı başlamıştır
Erdoğan'a tebrik mesajları yağıyor: Türkiye Yüzyılı başlamıştır28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tur seçiminde sandıkların büyük bir bölümü açıldı. Kesin olmayan sonuçlara göre seçimin galibi Cumhurbaşkanı Erdoğan oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik mesajları gelmeye başladı.
28.05.2023Gündem
Sağlık Bakanı Koca, oyunu Üsküdar’da kullandı
Sağlık Bakanı Koca, oyunu Üsküdar’da kullandıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, oyunu Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulu'nda kullandı
28.05.2023Gündem
Bakan Koca SMA vaadine cevap verdi: Kemal Bey biz onu zaten yapıyoruz
Bakan Koca SMA vaadine cevap verdi: Kemal Bey biz onu zaten yapıyoruzSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun SMA hastaları konusundaki ifadeleri sonrası açıklama yaptı. Bakan Koca, açıklamasında "Şüphesiz, SMA konusundaki her hassasiyet takdir edilesidir, ama vaadi Bakanlığımızın çoktan hayata geçmiş, yerleşmiş bir uygulamasını hayata geçirme vaadiydi. SMA taraması programı 2021'de başladı." dedi.
25.05.2023Gündem
Defne Hastanesi açılıyor! Bakan Koca: Bütün birimlerde muayene olunabilir
Defne Hastanesi açılıyor! Bakan Koca: Bütün birimlerde muayene olunabilirHatay’da Defne Hastanesi’nde CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk’ün sorularını yanıtlayan Sağlık Bakanı Koca, "Cildiye, dahiliye, nöroloji olmak üzere bütün birimlerde muayene olabilir, MR çekilebilir. Kan tetkikleri yapılabilir görüntüleme yapılabilir." dedi.
21.05.2023Gündem
Defne Devlet Hastanesi açılıyor! Yapımı 60 günde tamamlandı
Defne Devlet Hastanesi açılıyor! Yapımı 60 günde tamamlandı6 Şubat merkezli depremlerin en büyük yıkımı yaptığı Hatay’da, atıldığı temelle gündem olan Defne Devlet Hastanesi 60 günde tamamlandı. Hastane yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretiyle hizmete açılacak.
20.05.2023Gündem
Bakan Koca'dan 19 Mayıs mesajı
Bakan Koca'dan 19 Mayıs mesajıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, "19 Mayıs söz konusu olunca 85 milyon hepimiz genciz. Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun" dedi.
19.05.2023Gündem
81 ilden gençler Anıtkabir'de! Bakan Kasapoğlu: Yarınlar gençlerimizle birlikte daha aydınlık olacak
81 ilden gençler Anıtkabir'de! Bakan Kasapoğlu: Yarınlar gençlerimizle birlikte daha aydınlık olacakGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla 81 ilden gelen gençlerle Anıtkabir'i ziyaret etti.
19.05.2023Gündem
Bakan Koca: TUS'a ilişkin 9 bin 2 kontenjan ÖSYM'ye gönderildi
Bakan Koca: TUS'a ilişkin 9 bin 2 kontenjan ÖSYM'ye gönderildiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 2023 Tıpta Uzmanlık Sınavı'na (TUS) ilişkin toplam 9 bin 2 kontenjanın yayımlanmak üzere Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'ne (ÖSYM) gönderildiğini açıkladı.
18.05.2023Gündem
Bakan Koca'dan şehitler için başsağlığı mesajı
Bakan Koca'dan şehitler için başsağlığı mesajıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Şırnak'ın Bestler Dereler Bölgesi'nde bölücü terör örgütü PKK'ya karşı yürütülen operasyonda şehit olan 4 jandarma personeli ve 1 güvenlik korucusu için başsağlığı mesajı paylaştı.
17.05.2023Gündem
Bakan Koca: Seçimlerde 9 bin 670 hastaya ulaşım hizmeti sağlandı
Bakan Koca: Seçimlerde 9 bin 670 hastaya ulaşım hizmeti sağlandıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde 9 bin 670 hastaya oy kullanmaları için ulaşım hizmeti sağlandığını duyurdu.
14.05.2023Gündem
Bakan Koca: Hasta seçmenlere sağlık personeli refakat edecek
Bakan Koca: Hasta seçmenlere sağlık personeli refakat edecekSağlık Bakanı Fahrettin Koca, "İllerdeki Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Merkezleri, 14 Mayıs günü oy kullanma saatleri süresinde açık tutulacak. Oy kullanmaya götürülen hastalara sağlık personeli de refakat edecek" dedi.
11.05.2023Gündem
Sağlık Bakanı Koca'dan Kızılay açıklaması
Sağlık Bakanı Koca'dan Kızılay açıklamasıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Üsküdar'da yaptığı açıklamada, "Bir kişinin bile kan vermesini, bir vatandaşımızın bile kan vermesini, kan ihtiyacı için kan vermesini etkileyebilecek bir algıya sebep olabiliyorsak, biz orada durmamalıyız" dedi.
11.05.2023Gündem
Bakan Koca: 10 ilde rehabilitasyon merkezleri kurulmaya başlandı
Bakan Koca: 10 ilde rehabilitasyon merkezleri kurulmaya başlandıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sultangazi Belediyesi’nin düzenlediği programda engelli vatandaşlar ve aileleriyle bir araya geldi. Bakan Koca, 10 ilde rehabilitasyon merkezlerinin kurulmaya başlandığı müjdesini verdi.
10.05.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki sağlık bakanı fahrettin koca haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.