Bakan Koca

Bakan Koca

Son dakika Bakan Koca haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Bakan Koca ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Bakan Koca haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Bakan Koca

haberleri sayfasında son dakika yaşanan bakan koca gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.459 bakan koca haberi bulunmuştur. Tüm bakan koca haberleri aşağıda listelenmiştir.
Emine Erdoğan: Türkiye'nin GETAT uygulamalarında dünya için bir cazibe merkezi olacağına eminim
Emine Erdoğan: Türkiye'nin GETAT uygulamalarında dünya için bir cazibe merkezi olacağına eminimBursa'da 'İntegratif ve Anadolu Tıbbı Kongresi'nin açılış programına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Tüm dünyada, geleneksel ve tamamlayıcı tıp, son derece talep görür hale geldi. Çünkü bu metot, insanı ruh ve beden bütünlüğü çerçevesinde değerlendiriyor. Koruyucu hekimliği esas alıyor. Ancak, GETAT uygulamalarının bilimsel ve akademik zeminde yürütülmesi son derece önemli. Ülkemizin bu anlamda potansiyeli ve mirası var. Türkiye'nin GETAT uygulamalarında önde gelen ülkelerden biri ve tüm dünya için cazibe merkezi olacağına eminim" dedi.
13.05.2022Siyaset
Maaş ve ek ödemelere zam geliyor! "Çok yakında" diyerek müjdeyi duyurdu
Maaş ve ek ödemelere zam geliyor! "Çok yakında" diyerek müjdeyi duyurduMaaş ve ek ödemeler ile ilgili flaş gelişme. Müjdeli haberi verdi. Meclis gündemine alınacak. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sağlık çalışanlarının maaş ödeme sistemleri ve özlük haklarında iyileştirmeler sağlayacak düzenlemelerin, çok yakında Meclis gündemine alınacağını duyurdu. Sağlık Bakanı Koca'nın paylaştığı 3 başlık şu şekilde: Sabit ek ödemeler, maaşla tek bordroda merkezi bütçeden ödenecek; herhangi kayba yol açmaksızın emekliliğe yansıtılacak. Döner sermayeden ek ödeme vermeyen hastane kalmayacak. Özverili çalışan hekimlerin, sağlık personelinin ek ödemelerinde artış yapılacak. 3600 Ek Gösterge düzenlemesiyle birlikte emeklilikte yeniden düzenleme yapılacak. İşte son dakika haberinin detayları...
Kadına ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin önlenmesini de içeren kanun teklifi kabul edildi
Kadına ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin önlenmesini de içeren kanun teklifi kabul edildiKadına ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin önlenmesini de içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Kadına ve sağlık çalışanlarına yönelik kasten işlenen suçlar katalog suçlara girecek.
12.05.2022Gündem
Bakan Koca: 73 bin 965 sağlık çalışanı bayram tatilinde görev başındaydı
Bakan Koca: 73 bin 965 sağlık çalışanı bayram tatilinde görev başındaydıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ramazan Bayramı tatilinde 73 bin 965 sağlık çalışanının görev yaptığını açıkladı.
4.05.2022Gündem
Bakan Koca açıkladı! Usta sanatçı Metin Özlen hayatını kaybetti
Bakan Koca açıkladı! Usta sanatçı Metin Özlen hayatını kaybettiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Karagöz sanatçısı Metin Özlen'in tedavi gördüğü Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybettiğini duyurdu.
Bakan Koca'dan hastanelere gece yarısı sürpriz ziyaret
Bakan Koca'dan hastanelere gece yarısı sürpriz ziyaretSağlık Bakanı Fahrettin Koca, gece yarısı İstanbul'da bazı hastanelerin acil servislerini ziyaret ederek sağlık çalışanlarının ve hastaların Ramazan Bayramı'nı kutladı.
3.05.2022Siyaset
1 Mayıs 2022 koronavirüs tablosu açıklandı! İşte yeni vaka ve vefat sayısı...
1 Mayıs 2022 koronavirüs tablosu açıklandı! İşte yeni vaka ve vefat sayısı...Sağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 108 bin 802 testte 1480 vaka tespit edildi. 12 kişi hayatını kaybederken, 2 bin 113 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi.
1.05.2022Gündem
30 Nisan koronavirüs tablosu! İşte yeni vaka ve vefat sayısı...
30 Nisan koronavirüs tablosu! İşte yeni vaka ve vefat sayısı...Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı günlük verilere göre, son 24 saatte 11 kişi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti; günlük vaka sayısı 1772 olarak açıklandı.
30.04.2022Gündem
Bakan Koca 'senkronizasyon hatası" diyerek duyurdu: Toplam aktif vaka sayısı 17 bin 259
Bakan Koca 'senkronizasyon hatası" diyerek duyurdu: Toplam aktif vaka sayısı 17 bin 259Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından önemli bir açıklama yaptı. Covid-19 verilerinin tutulduğu sistemler arasında, 14 Nisan'dan beri yaşanan senkronizasyon hatasının, aktif vaka sayısının matematiksel olarak mümkün olmayacak şekilde eksiye düşmesi sonucu fark edildiğini söyleyen Bakan Koca, problemin çözüldüğünü belirterek toplam aktif vaka sayısı 17.259 olduğunu söyledi. İşte son dakika gelişmesinin detayları...
30.04.2022Gündem
Bakan Koca'dan son dakika aşı açıklaması
Bakan Koca'dan son dakika aşı açıklamasıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs pandemisinde fırtınanın geçtiğini ama aşının öneminin devam ettiğini kaydetti.
30.04.2022Gündem
Bakan Koca sevindiren gelişmeyi açıkladı! İki yıl sonra bir ilk
Bakan Koca sevindiren gelişmeyi açıkladı! İki yıl sonra bir ilkSağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs kaynaklı vefat sayısının 24 Mart 2020'den sonra ilk kez 10'un altına düştüğünü duyurdu. Bakan Koca, "Kaybettiğimiz 9 hastaya Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Bugün 1.924 olan vaka sayısında da düşüş devam ediyor. Daha sevindirici haberler, inanıyoruz ki çok yakın." ifadelerini kullandı.
29.04.2022Gündem
Uçakta maske kalktı mı? Uçakta maske takmak zorunlu mu?
Uçakta maske kalktı mı? Uçakta maske takmak zorunlu mu? Kapalı alanlarda maske yasağı kalktı. Maske zorunluluğunun kaldırılmasının ardından açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, uçaklardaki maske zorunluluğu ile ilgili soruları yanıtladı. Peki, Uçakta maske kalktı mı? Uçakta maske takmak zorunlu mu? İşte Bakan Koca’nın açıklamaları…
27.04.2022Gündem
Okullarla ilgili son dakika açıklaması! Bakan duyurdu: Artık zorunlu değil
Okullarla ilgili son dakika açıklaması! Bakan duyurdu: Artık zorunlu değilOkullarla ilgili son dakika açıklaması! Bakan resmen duyurdu, artık zorunlu değil. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Okullarda ve diğer kapalı alanlarda maske mecburiyeti kalktı” dedi.
26.04.2022Gündem
Bilim kurulu toplantısı bitti mi? 26 Nisan Bilim kurulu toplantısı sonuçları açıklandı mı?
Bilim kurulu toplantısı bitti mi? 26 Nisan Bilim kurulu toplantısı sonuçları açıklandı mı?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında yapılan Koronavirüs Bilim Kurulu son toplantısını gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, alınan kararlara ilişkin Bilim Kurulu üyeleriyle açıklama yapıyor. Peki, Bilim kurulu toplantısı bitti mi? 26 Nisan Bilim kurulu toplantısı sonuçları açıklandı mı?
26.04.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak, bayram tatili uzatılacak mı? Bilim Kurulu Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı açıklama yapacak!
Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak, bayram tatili uzatılacak mı? Bilim Kurulu Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı açıklama yapacak!Koronavirüsle mücadele kapsamında önemli kararların alınacağı Bilim Kurulu toplantısı başladı. Toplantıda bazı alanlarda devam eden maske zorunluluğunun kaldırılması yönünde karar çıkması bekleniyor. Öte yandan Bilim Kurulunda alınan kararların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapacağı belirtildi. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak?
26.04.2022Gündem
Maske yasağı ile ilgili flaş karar! Ve başladı
Maske yasağı ile ilgili flaş karar! Ve başladıSağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın "Kurulun en önemli toplantılarından biri olacak" dediği Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı başladı. Toplantıda kapalı alanlarda maske şartının esnetilmesi gündemde olacak. Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 15:00'te Bilim Kurulu üyeleriyle açıklama yapacak.
26.04.2022Gündem
Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, hangi gün toplanıyor, saat kaçta? Toplantı sonucu bayram tatili ve maske açıklaması yapılacak mı?
Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, hangi gün toplanıyor, saat kaçta? Toplantı sonucu bayram tatili ve maske açıklaması yapılacak mı?Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman olacak, saat kaçta başlayacak? Maske ile ilgili önemli kararların alınmasının beklendiği Bilim Kurulu toplantısının tarihi bir kez daha değişti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından toplantıya ilişkin açıklama yaptı. Peki, Bilim Kurulu hangi gün toplanıyor, toplantı sonucu bayram tatili ve maske açıklaması yapılacak mı?
26.04.2022Gündem
Maskeler kalktı mı 26 Nisan? Bilim Kurulu Toplantısı kararı sonrası okullarda, otobüslerde, kapalı alanlarda maske zorunluluğu kalktı mı?
Maskeler kalktı mı 26 Nisan? Bilim Kurulu Toplantısı kararı sonrası okullarda, otobüslerde, kapalı alanlarda maske zorunluluğu kalktı mı?Maske yasağı kalktı mı? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından Koronavirüs Bilim Kurulu'nun toplanma tarihine ilişkin “Bakan Koca, "Hayırlı kararları çarşambaya bırakmayalım, salı günü toplanalım. Bilim Kurulu beklenen toplantısını bugün yapıyor" diyerek çarşamba günü yapılması planlanan Bilim Kurulu Toplantısı’nın bugün yapılacağını duyurdu. Peki, Bilim Kurulu Toplantısı kararı sonrası okullarda, otobüslerde, kapalı alanlarda maske zorunluluğu kalkacak mı?
26.04.2022Gündem
Yasak kalkacak mı? Milyonlar merak ediyordu, bugün belli oluyor
Yasak kalkacak mı? Milyonlar merak ediyordu, bugün belli oluyorKoronavirüs salgının başından beri devam edem maske takma zorunluluğu kalkacak mı? Çarşamba günü yapılması planlanan bilim kurulu toplantısı bugün yapılacak. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'Hayırlı kararları çarşambaya bırakmayalım' diyerek Bilim Kurulu'nun bugün toplanacağını açıkladı.
26.04.2022Gündem
Bakan Koca'dan Bilim Kurulu toplantısıyla ilgili açıklama!
Bakan Koca'dan Bilim Kurulu toplantısıyla ilgili açıklama!Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısıyla ilgili açıklama yaptı.
25.04.2022Gündem
Bakan Koca yeni gelişmeyi duyurdu! Sağlık çalışanlarına saldırı...
Bakan Koca yeni gelişmeyi duyurdu! Sağlık çalışanlarına saldırı...Diyarbakır'ın Lice ilçesinde elektrik akımına kapılarak hayatını kaybeden kişinin yakınları sağlık çalışanlarına saldırdı. Müdahale sırasında bir kişinin polisin silahını alarak açtığı ateş sonucu kurşun duvara isabet etti. Bakan Koca yaşanan şiddet olayları sonrası bir kişinin tutuklandığını duyurdu.
25.04.2022Gündem
Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, maske açıklaması bugün mü yapılacak? Bilim Kurulu ne zaman toplanacak, saat kaçta?
Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, maske açıklaması bugün mü yapılacak? Bilim Kurulu ne zaman toplanacak, saat kaçta?Bilim Kurulu Toplantısı maske yasağıyla kritik bir karar alacak. Geçen hafta çarşamba günü yapılması planlanan Bilim Kurulu Toplantısı ertelendi. Yeni kararların alınacağı toplantının yeni tarihi ise belli oldu. Peki, Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, maske açıklaması bugün mü yapılacak? Bilim Kurulu ne zaman toplanacak, saat kaçta?
25.04.2022Gündem
Tazminatla ilgili flaş karar! Bakan resmen açıkladı, artık ödenmeyecek
Tazminatla ilgili flaş karar! Bakan resmen açıkladı, artık ödenmeyecekHekimler 'yanlış' tedaviye tazminat ödemeyecek. Bakan Koca resmen açıkladı. Tamamen değişiyor. Artık ödeme yapılmayacak. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, “Hekim, sağlık çalışanı, kasıtlı davranmadığı sürece, uyguladığı tedaviden doğacak problemler sebebiyle artık tazminat ödemeyecek” dedi. Öte yandan hekimlerin maaşlarının iyileştirilmesiyle ilgili ise Koca, “Bu ülkenin, intörnüne, pratisyen hekimine, asistan hekimine, uzman hekimine, harçlık, ‘liracık’ değil; geçim kaygısı duymayacağı maaşın verilmesi için elimden geleni yaptığımı bilmenizi isterim” ifadelerini kullandı. İşte son dakika haberinin detayları...
22.04.2022Ekonomi
Sağlık Bakanı Koca'ya Adıyaman'da yoğun ilgi
Sağlık Bakanı Koca'ya Adıyaman'da yoğun ilgi Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Adıyaman’a gelen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.
22.04.2022Siyaset
Maske ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Koca duyurdu
Maske ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Koca duyurduSağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Bilim Kurulu'nda maske başta olmak üzere birçok konuyu ele alacağız. Salgın bitiyor artık aşıya ihtiyaç yok diye düşünmemek gerekiyor. Aşı hastalığın akciğere inmesini engelliyor. Turkovac aşımız var. Hatırlatma dozlarını ihmal etmememiz gerekiyor" dedi.
22.04.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Koca ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki bakan koca haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.