İdari İzin

İdari İzin

Son dakika idari izin haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan idari izin ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını idari izin haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İdari İzin

haberleri sayfasında son dakika yaşanan idari izin gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.179 idari izin haberi bulunmuştur. Tüm idari izin haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bankalar açık mı, 20-21 Haziran bankalar kapalı mı? Bugün bankalar tatil mi, çalışıyor mu? 20 Haziran 2024 bankalar açık mı?
Bankalar açık mı, 20-21 Haziran bankalar kapalı mı? Bugün bankalar tatil mi, çalışıyor mu? 20 Haziran 2024 bankalar açık mı? Vatandaşlar, bayram sonrası bankaların çalışma saatlerini merak ediyor. 2024 Kurban Bayramı, 16 Haziran Pazartesi günü başlayıp 19 Haziran Çarşamba günü sona erdi. Bu yıl, bayram tatiline ek olarak 2 günlük idari izinle birlikte tatil süresi 9 güne çıkarıldı. Resmi tatil günlerinde bankalar, kargo firmaları, hastaneler ve diğer kamu kurumları kapalı oluyor. Ancak idari izin günlerinde bankaların durumu farklılık gösterebiliyor. Peki, 20-21 Haziran tarihlerinde bankalar açık mı, çalışıyor mu?
20.06.2024 Gündem
Bankalar 20-21 Haziran açık mı, kamu bankaları ne zaman açılıyor? 20 Haziran Perşembe bankalar açık mı?
Bankalar 20-21 Haziran açık mı, kamu bankaları ne zaman açılıyor? 20 Haziran Perşembe bankalar açık mı? 16 Haziran’da başlayan Kurban Bayramı 19 Haziran'da sona eriyor. 20-21 Haziran Perşembe ve Cuma günleri sadece kamu çalışanlarına idari izin olarak verilmişti. Söz konusu karar nedeniyle bankaların perşembe ve cuma günü açık olup olmadığı sorgulanıyor. Peki, Bankalar perşembe açık mı, bankalar 20-21 Haziran açık mı? Kamu bankaları ne zaman açılıyor?
19.06.2024 Gündem
20 Haziran borsa açık mı, Borsa İstanbul ne zaman açılacak? Borsa bayram tatili ne zaman bitiyor, borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak 2024?
20 Haziran borsa açık mı, Borsa İstanbul ne zaman açılacak? Borsa bayram tatili ne zaman bitiyor, borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak 2024? Kurban Bayramı tatili sonrası Borsa'nın açılacağı tarih, yatırımcılar tarafından araştırılmaya başlandı. Borsa İstanbul ne zaman açılacak, sorusu yatırımcılar tarafından sorgulanmaya başlandı. Kurban Bayramı'nda borsa mesai saatleri, BIST (Borsa İstanbul) çalışma takvimiyle belli oldu. Borsa, resmi tatil günlerinde kapalı oluyor. Kurban bayramı kapsamında 20-21 Haziran tarihlerinin de idari izin olarak belirlenmesi nedeniyle “20 Haziran borsa açık mı, Borsa İstanbul ne zaman açılacak? Borsa bayram tatili ne zaman bitiyor, borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak 2024?” sorularına yanıt aranıyor.
19.06.2024 Ekonomi
Borsa İstanbul ne zaman açılacak? BIST 100 20 Haziran'da açık mı? İdari izin Borsa İstanbul'u kapsıyor mu?
Borsa İstanbul ne zaman açılacak? BIST 100 20 Haziran'da açık mı? İdari izin Borsa İstanbul'u kapsıyor mu? Borsa İstanbul bu Cuma günü son mesaisini yaptı. Kurban Bayramı dolayısıyla idari izinli sayılan kurumlar arasında Borsa İstanbul yer almadı. Kurban Bayramı 4 gün sürecek. BIST 17-18-19 Haziran açık olacak mı merak ediliyor. Peki Borsa İstanbul 20 Haziran'da açık alacak mı?
18.06.2024 Ekonomi
18 Haziran 2024 bankalar açık mı, bugün bankalar kapalı mı? Kurban Bayramı'nda 17-18-19-20 Haziran bankalar çalışıyor mu?
18 Haziran 2024 bankalar açık mı, bugün bankalar kapalı mı? Kurban Bayramı'nda 17-18-19-20 Haziran bankalar çalışıyor mu? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı sonrasındaki 2 günlük sürenin de idari izin kapsamına alındığını ve tatilin 9 güne uzatıldığını açıkladı. Kurban Bayramı'nın ilk günü 16 Haziran tarihine denk geldi. Bugün bayramın 3. Günü idrak edilirken, bankalarda işi olanlar “18 Haziran 2024 bankalar açık mı, bugün bankalar kapalı mı? Kurban Bayramı'nda 17-18-19-20 Haziran bankalar çalışıyor mu?” sorusuna yanıt arıyor.
18.06.2024 Gündem
Bayram tatilinde bankalar açık mı? Bankalar 20 Haziran’da açık mı, bankaların bayram tatili kaç gün 2024, bankalar için bayram tatili kaç gün?
Bayram tatilinde bankalar açık mı? Bankalar 20 Haziran’da açık mı, bankaların bayram tatili kaç gün 2024, bankalar için bayram tatili kaç gün? Kurban Bayramı tatilinde bankaların çalışma günleri merak konusu oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı sonrasındaki 2 günlük sürenin de idari izin kapsamına alındığını ve tatilin 9 güne uzatıldığını açıkladı. Kurban Bayramı'nın ilk günü 16 Haziran tarihine denk gelecek. Peki, Bayram tatilinde bankalar açık mı? Bankalar 20 Haziran’da açık mı, bankaların bayram tatili kaç gün 2024, bankalar için bayram tatili kaç gün?
8.06.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı tatilinin süresini açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı tatilinin süresini açıkladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kurban Bayramı ikramiyelerimizi 10-14 Haziran tarihileri arasında emeklilerimizin hesaplarına yatırıyoruz. Böylece tek kalemde emeklilerimize 42 bin TL tutarında ödeme yapacağız" dedi. Erdoğan yaptığı açıklamada Bayram tatili için alınan kararı açıkladı.
4.06.2024 Gündem
Devlet bankaları pazartesi açık mı, kapalı mı, 8 Nisan Pazartesi bankalar tatil mi? Arefe günü bankalar işlem yapacak mı?
Devlet bankaları pazartesi açık mı, kapalı mı, 8 Nisan Pazartesi bankalar tatil mi? Arefe günü bankalar işlem yapacak mı? Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla vatandaşlar bankaların çalışma günleri ile bayram tatili günlerini sorgulamaya başladı. Ramazan Bayramı sabırsızlıkla beklenirken, banka işlemleri olanlar 10 Nisan’da başlayacak bayramın öncesinde “Pazartesi (8 Nisan) bankalar açık mı, bankalar arefe günü çalışıyor mu, kapalı mı?” sorularına yanıt aramaya başladı.
5.04.2024 Yaşam
Arefe günü kargolar çalışıyor mu, kaça kadar, bayramda kargolar açık mı? Kargo firmaları kaç gün kapalı 2024? Aras, Yurtiçi, MNG, Sürat, PTT, UPS kargo dağıtım yapacak mı?
Arefe günü kargolar çalışıyor mu, kaça kadar, bayramda kargolar açık mı? Kargo firmaları kaç gün kapalı 2024? Aras, Yurtiçi, MNG, Sürat, PTT, UPS kargo dağıtım yapacak mı? 9 günlük idari izin kapsamında kamu kurumları ve kuruluşları 8 Nisan Pazartesi kapalı olacak. Kamu kurum ve kuruluşların kapalı olması nedeniyle vatandaşlar kargoların arefe günü ve bayramdaki mesailerini sorgulamaya başladı. Kargo işlemleri olanlar “Bayramda kargolar çalışır mı, arefe günü kargolar açık mı 2024, bayramda kargolar kaç gün kapalı 2024?” sorularına yanıt arıyor.
4.04.2024 Yaşam
9 Günlük bayram tatilinde bankalar açık mı, kapalı mı, bayram tatilinde bankalar kaç gün kapalı?  Pazartesi Salı bankalar çalışacak mı, tatil mi?
9 Günlük bayram tatilinde bankalar açık mı, kapalı mı, bayram tatilinde bankalar kaç gün kapalı?  Pazartesi Salı bankalar çalışacak mı, tatil mi? Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla tatil öncesinde banka işlerini halledecekler 8 Nisan Pazartesi ile 9 Nisan Salı günü bankaların açık olup olmadığını sorguluyor. 8 Nisan resmi tatil takviminde yer almıyor, ancak kamu çalışanları için tatil ilan edildi. Peki, 8 Nisan Pazartesi günü bankalar açık mı, bayram tatilinde banaklar kaç gün kapalı, 9 günlük bayram tatilinde bankalar çalışacak mı?
4.04.2024 Yaşam
Bayramda kargolar çalışır mı, kaça kadar açık, kargo firmaları bayramda kaç gün kapalı 2024? Kargolar bayram tatiline ne zaman giriyor 2024, 8-9 Nisan’da açık mı?
Bayramda kargolar çalışır mı, kaça kadar açık, kargo firmaları bayramda kaç gün kapalı 2024? Kargolar bayram tatiline ne zaman giriyor 2024, 8-9 Nisan’da açık mı? Bayram tatilinde bankaların çalışma durumu için araştırmalar hızlandı. Bu yıl Ramazan Bayramı 10-11-12 Nisan tarihine denk geliyor. Dini bayramlar kategorisine yer alan Ramazan Bayramı'nda kamu kurum ve kuruluşları resmi tatil yapıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bayram tatilinin 9 güne çıkarıldığına duyurunca kargo firmalarının çalışma günleri merak ediliyor. Peki, kargolar bayramda çalışıyor mu, bayramda kargo firmaları açık mı kapalı mı, PTT, MNG, Yurtiçi, ARAS, Sürat kargo kaç gün kapalı?
4.04.2024 Gündem
9 günlük bayram tatilinden kimler yararlanacak? İşte kamu ve özel sektör çalışanlarıyla ilgili flaş detay
9 günlük bayram tatilinden kimler yararlanacak? İşte kamu ve özel sektör çalışanlarıyla ilgili flaş detay Ramazan Bayramı için 8 Nisan Pazartesi ve sonraki salı günü de dahil edildi, bayram tatili dokuz güne çıkarıldı. Ancak bu süre herkes için geçerli değil. Özel sektör çalışanları için bayram tatili 9 Nisan Salı günü öğlen başlayacak ve 14 Nisan Pazar günü son bulacak. Yani, 5.5 gün tatil yapabilecekler. Bu süreyi dokuz güne çıkarmak şirketlere bağlı. Birçok şirket idari izin veriyor ama herkes için geçerli değil. Peki bayram tatilinden kimler yararlanacak. İşte detaylar...
4.04.2024 Çalışma Hayatı
Memur maaşları erken yatar mı? Ramazan bayramı öncesi memur maaşları hesaplara yatacak mı, ne zaman yatacak?
Memur maaşları erken yatar mı? Ramazan bayramı öncesi memur maaşları hesaplara yatacak mı, ne zaman yatacak? Memur Nisan maaşı ödeme tarihi milyonların merak konusu oldu. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığında emeklilerin bayram ikramiyesi alacağı tarihler belli olmuştu. Geçtiğimiz bayram hem maaşlar hem de ikramiyeler yatmıştı. Bu yıl Ramazan bayramının 10 Nisan'a denk gelmesi, 1,5 gün idari izin olması memur maaşlarının ödeme tarihlerini öne çeker mi? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın açıklayacağı son dakika bilgisiyle memur maaşları erken yatar mı sorusunun cevabı da netlik kazanacak.
1.04.2024 Ekonomi
Seçimden sonraki gün okullar tatil mi, 1 Nisan’da okullar açık mı? Seçimden sonra özel okullar tatil mi, okullar seçimin ertesi kaç gün tatil olacak?
Seçimden sonraki gün okullar tatil mi, 1 Nisan’da okullar açık mı? Seçimden sonra özel okullar tatil mi, okullar seçimin ertesi kaç gün tatil olacak? 31 Mart Pazar günü Türkiye'de yerel seçimler gerçekleşecek ve bu seçimlerde okullar da oy kullanımına açılacak. Sandık görevlisi olarak görev alacak birçok öğretmen bulunuyor. Geçmişte, 14 Mayıs'ta gerçekleşen seçimlerin ardından 15 Mayıs'ta okullar tatil edilmişti. Peki, 1 Nisan Pazartesi günü okullar tatil mi olacak?
29.03.2024 Gündem
1 Nisan memurlara idari izin var mı? 1 Nisan Pazartesi resmi tatil mi? Seçimlerde görevli memurlar idari izinli sayılacak mı?
1 Nisan memurlara idari izin var mı? 1 Nisan Pazartesi resmi tatil mi? Seçimlerde görevli memurlar idari izinli sayılacak mı? Türkiye 31 Mart 2024 Pazar günü yerel seçimlere gidiyor. Milyonlar seçmen oy kullanmak için sandık başına gidecek. Sandık kurullarında görevli olan memurlar ise ertesi günü yani 1 Nisan'ı düşünüyor olacak. Son dakika bilgisine göre 1 Nisan 2024 Pazartesi günü seçimlerde, sandıkta görevli memurlara idari izin kararı çıkarıldı. Peki seçimlerde görevli memurlar idari izinli sayılacak mı?
26.03.2024 Gündem
Yerel seçim için idari izin kararı! 1 Nisan Pazartesi günü izinli olacaklar
Yerel seçim için idari izin kararı! 1 Nisan Pazartesi günü izinli olacaklar 31 Mart’ta yerel seçimlerde sandık kurullarında görev alan kamu personeli 1 Nisan pazartesi izinli sayılacak.
26.03.2024 Çalışma Hayatı
8 Nisan resmi tatil mi? 8 Nisan Pazartesi hastaneler açık mı, okullar tatil mi?
8 Nisan resmi tatil mi? 8 Nisan Pazartesi hastaneler açık mı, okullar tatil mi? Nisan ayında kutlanacak Ramazan Bayramı'nda, arife gününden bir gün öncesine denk gelen 8 Nisan Pazartesi'nin idari tatil olup olmadığı sorgulanıyor. Hastanelerin açık olmadığı da merak edilen konu başlıklarından biri. Peki, 8 Nisan resmi tatil mi? 8 Nisan pazartesi hastaneler açık mı, okullar tatil mi?
25.03.2024 Gündem
Ramazan bayramı tatili 2024: Ramazan bayramı tatili 9 gün olacak mı 2024, üniversitelerde ve okullarda ramazan bayramı tatili kaç gün 2024?
Ramazan bayramı tatili 2024: Ramazan bayramı tatili 9 gün olacak mı 2024, üniversitelerde ve okullarda ramazan bayramı tatili kaç gün 2024? Ramazan Bayramı tatiline ilişkin net açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından geldi. 2024 Ramazan Bayramı 10 Nisan 2024 Çarşamba günü başlayacak ve 12 Nisan 2024 Cuma günü sona erecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olacağını söyledi. Peki, Ramazan Bayramı sonrası okullar ne zaman açılacak? Okullarda ramazan tatili ne zaman 2024?
23.03.2024 Yaşam
Özel sektörde bayram tatili kaç gün? 9 günlük bayram tatili özel sektörü kapsıyor mu?
Özel sektörde bayram tatili kaç gün? 9 günlük bayram tatili özel sektörü kapsıyor mu? Ramazan Bayramı tatili çalışanların gündemindeki yerini aldı. Konu ile ilgili son dakika açıklamasını Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı. Erdoğan, 10 Nisan'da başlayacak Ramazan Bayramı öncesinde 1,5 günlük idari izin kararı aldıklarını duyurdu. ''9 gün bayram tatili özel sektörü kapsıyor mu?'' sorusu gündemdeki yerini aldı. Peki özel sektörde bayram tatili kaç gün? İşte, özel sektörde bayram tatili süresi ve tüm detaylar…
20.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Bayram tatili 9 gün oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Bayram tatili 9 gün oldu Ankara’da "Şoför Esnafları ile iftar" programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamu çalışanlarının Ramazan Bayramı tatilinin 9 güne çıkarıldığını açıklayarak "Özel sektörümüzün de böyle bir yaklaşıma sahip olduğunu biliyoruz" dedi.
19.03.2024 Gündem
Ramazan bayramı tatili kaç gün 2024 (üniversite)? Üniversitelere bayram tatili var mı 2024, üniversite öğrencilerine bayram tatili kaç gün?
Ramazan bayramı tatili kaç gün 2024 (üniversite)? Üniversitelere bayram tatili var mı 2024, üniversite öğrencilerine bayram tatili kaç gün? İslam aleminin heyecanla beklediği Ramazan-ı Şerif 11 Mart 2024 günü başlayacak. Ramazanın sona ermesiyle bayram idrak edilecek. Bayramla ilgili en merak edilen konu ise bayram tatili oldu. Peki, ramazan bayramı tatili kaç gün olacak, ramazan bayramı ne zaman başlıyor 2024? ramazan bayramı tatili 9 gün mü?
9.03.2024 Gündem
Ramazan bayramı tatili kaç gün 2024, 9 gün mü? Bayramı tatil ne zaman başlıyor ve bitiyor 2024? Ramazan bayramı tatili okullar için kaç gün 2024?
Ramazan bayramı tatili kaç gün 2024, 9 gün mü? Bayramı tatil ne zaman başlıyor ve bitiyor 2024? Ramazan bayramı tatili okullar için kaç gün 2024? Bu yıl ramazan bayramı tatili kaç gün? İslam alemi 11 ayın sultanı Ramazan ayını bekliyor. Bu yıl Ramazan 11 Mart günü başlayacak. Ramazan ayının ardından da bayram başlayacak. Bayrama sayılı günler kala bayram tatilinin kaç gün olacağı vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı. Tatil planını bayramda verilecek tatile göre şekillendirecek olan vatandaşlar “Ramazan bayramı tatili ne zaman başlıyor, bu yıl ramazan bayramı tatili kaç gün olacak?” sorusuna yanıt aranıyor. Peki, ramazan bayramı tatili 9 gün olacak mı 2024, birleşecek mi?
9.03.2024 Gündem
Kar dalgası onlarca kenti vuracak! Meteoroloji'den son dakika uyarısı geldi, lapa lapa kar start verdi
Kar dalgası onlarca kenti vuracak! Meteoroloji'den son dakika uyarısı geldi, lapa lapa kar start verdi Kar yağışı ile ilgili son dakika uyarıları vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. İstanbul dahil onlarca kent için yoğun kar yağışı ve fırtına uyarısı yapıldı. Meteoroloji ve uzmanlar tarafından yapılan açıklamalarda iller tek tek sıralandı. Lapa lapa kar yağışı tüm yurdu etkisi altına alırken hava sıcaklıklarında ani düşüşler görülecek. Yapılan son dakika kar uyarılarının ardından pek çok kent güne beyaz örtüyle uyandı. Bir ilde kuma çalışanlarına idari izin verildi. Gün içerisinde kar yağışı dalga dalga yayılacak. İşte kar yağışı için alarm verilen kentler ve İstanbul kar yağışı ile ilgili son dakika gelişmelerinin detayları...
23.01.2024 Gündem
Tunceli ve Bingöl'de eğitime 'kar' engeli
Tunceli ve Bingöl'de eğitime 'kar' engeli Tunceli'nin 5 ilçesi ile Bingöl’ün 2 ilçesinde yoğun kar nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.
16.01.2024 Gündem
Bugün borsa açık mı (28 Haziran 2023)? Bayramda borsa kapalı mı, borsa ne zaman açılıyor?
Bugün borsa açık mı (28 Haziran 2023)? Bayramda borsa kapalı mı, borsa ne zaman açılıyor? Borsada alım satım işlemi yapanlar borsanın bayramdaki çalışma durumunu sorguluyor. 26-27 Haziran tarihleri idari izin kapsamına alındı, bugün de bayramın birinci günü idrak ediliyor. Borsa, resmi tatil günlerinde kapalı oluyor. Peki, bayramda borsa kapalı mı, bugün borsa açık mı?
28.06.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

İdari İzin ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki idari izin haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.