Cumhurbaşkanlığı Kabinesi

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi

Son dakika Cumhurbaşkanlığı Kabinesi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Cumhurbaşkanlığı Kabinesi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan cumhurbaşkanlığı kabinesi gelişmeleri de dahil olmak üzere 529 cumhurbaşkanlığı kabinesi haberi bulunmuştur. Tüm cumhurbaşkanlığı kabinesi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Gözler kritik toplantıya çevrildi! İşte masadaki ana gündem maddesi
Gözler kritik toplantıya çevrildi! İşte masadaki ana gündem maddesiCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde bugün toplanacak. Deprem bölgesindeki çalışmalar ve depremzedeler için 1 yılda tamamlanmak üzere temeli atılan konutlar başta olmak üzere Türkiye'nin 81 ilinde gerçekleştirilen dar ve orta gelirlilerle ilgili konut kampanyalarına ilişkin çalışmalar ele alınacak. Ekonomi ve dış politikayla ilgili de önemli başlıklar da masada olacak.
19.03.2023Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı oldu
Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olduTürkiye siyaseti seçim sathı mailine girdi. Geçtiğimiz günlerde anlaşmazlık yaşayan 6'lı masa liderleri yeniden bir araya geldi. Kritik toplantı sonrası açıklama yapıldı. Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı oldu. 6'lı Masa'nın adayı Kılıçdaroğlu eğer seçimi kazanırsa, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ı uygun gördüğü zamanda Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak atayacak. #Seçim2023
6.03.2023Gündem
Gözler Beştepe'de! Kabine gündemi deprem ve seçim
Gözler Beştepe'de! Kabine gündemi deprem ve seçimCumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak toplantısında, deprem bölgesinde yürütülen çalışmalar ile seçim konusunun ele alınması bekleniyor.
6.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan AFAD merkezinde: Milletimiz yarınlara güvenle bakacaktır
Cumhurbaşkanı Erdoğan AFAD merkezinde: Milletimiz yarınlara güvenle bakacaktırCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) merkez binasında toplandı. Toplantının gündeminde deprem felaketi var. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AFAD Koordinasyon Merkezi'nde görev yapan çalışanlara hitap ederken, 'Milletimle beraber bunun üstesinden geleceğiz. Hiç endişeniz olmasın. Bu millet bu tür felaketlerin altından nasıl kalktıysa bundan da kalkacak.' ifadelerini kullandı.
14.02.2023Vatan TV
Cumhurbaşkanı Erdoğan AFAD merkezinde: Milletimiz yarınlara güvenle bakacaktır
Cumhurbaşkanı Erdoğan AFAD merkezinde: Milletimiz yarınlara güvenle bakacaktırCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) merkez binasında toplandı. Toplantının gündeminde deprem felaketi var. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AFAD Koordinasyon Merkezi'nde görev yapan çalışanlara hitap ederken, 'Milletimle beraber bunun üstesinden geleceğiz. Hiç endişeniz olmasın. Bu millet bu tür felaketlerin altından nasıl kalktıysa bundan da kalkacak.' ifadelerini kullandı.
14.02.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki Kabine toplantısı başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki Kabine toplantısı başladıCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AFAD merkez binasında toplandı.
14.02.2023Gündem
Kabine bugün AFAD merkez binasında toplanıyor: Tek gündem deprem
Kabine bugün AFAD merkez binasında toplanıyor: Tek gündem deprem Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) merkez binasında toplanacak. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısı saat 15.00'te başlayacak.
14.02.2023Gündem
Gözler kritik toplantıya çevrildi! İşte masadaki konu başlıkları
Gözler kritik toplantıya çevrildi! İşte masadaki konu başlıklarıCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında bugün Beştepe'de toplanacak. Terörle mücadele ile İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyelik süreci, EYT teklifi toplantıda öne çıkacak başlıklar arasında yer alacak.
5.02.2023Gündem
Kabine toplantısında kritik gündem! Gözler Ankara'da
Kabine toplantısında kritik gündem! Gözler Ankara'daCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak. Kabine'de İsveç-Finlandiya'nın NATO üyeliği, ekonomi, geçici işçi düzenlemesi ve seçim takviminin ele alınması bekleniyor.
5.02.2023Gündem
Gözler Kabine toplantısına çevrildi! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni müjdenin detaylarını açıklayacak
Gözler Kabine toplantısına çevrildi! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni müjdenin detaylarını açıklayacakCumhuriyet tarihinin en kapsamlı borç yapılandırma paketi için gözler Beştepe'de olacak. Paketin kapsamı ve ayrıntıları Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki Kabine Toplantısı'nda ele alınacak. İsveç'te peş peşe yaşanan skandal eylemler de Kabine'nin bir diğer önemli gündem maddesi olacak.
22.01.2023Ekonomi
Kabine toplantısı başladı! Masada EYT, sözleşmeliye kadro ve yargı paketi var
Kabine toplantısı başladı! Masada EYT, sözleşmeliye kadro ve yargı paketi varYılın ilk Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında başladı. Toplantı gündeminde EYT, sözleşmelilere kadro düzenlemesi ve 7'nci Yargı Paketi için Meclis çalışma takvimi olacak.
9.01.2023Gündem
Yılın ilk kabine toplantısı yarın yapılacak!
Yılın ilk kabine toplantısı yarın yapılacak!2023'ün ilk Kabine toplantısı yarın Beştepe'de yapılacak. EYT ve sözleşmelilere kadro düzenlemesi ile 7'nci Yargı Paketi için meclis çalışma takvimi gündemde olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığındaki toplantıda enflasyonla mücadelede yeni yılda atılacak adımlar da ele alınacak.
8.01.2023Siyaset
Adalet Bakanlığı 7. yargı paketi içeriği ne, maddeleri açıklandı mı?
Adalet Bakanlığı 7. yargı paketi içeriği ne, maddeleri açıklandı mı?Adalet Bakanlığı'nca, '7'nci Yargı Paketi' üzerindeki çalışmaların tamamlandığı; Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde sunum yapmasının ardından düzenlemenin Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) gönderileceği açıklandı. Peki, Adalet Bakanlığı 7. yargı paketi içeriği ne, maddeleri açıklandı mı?
2.01.2023Gündem
Gözler yılın son Kabine toplantısında! Vatandaşlar müjdeye kilitlendi
Gözler yılın son Kabine toplantısında! Vatandaşlar müjdeye kilitlendiCumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında 2022 yılının son toplantısını yapacak. Toplantının ana gündem maddesi, ekonomi, emeklilikte yaşa takılanlar düzenlemesi ve fahiş fiyat artışlarıyla mücadele olacak. Ayrıca Erdoğan, Karadeniz doğal gazı konusunda "Pazartesi günü bu konuda yeni müjdeleri milletimizle paylaşacağız" demişti. Gözler bir yandan da Erdoğan'ın vereceği müjdeye kilitlendi.
26.12.2022Ekonomi
Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? 26 Aralık Pazartesi Kabine toplantısının gündemi ne? Yılın son Kabine toplantısında kritik gündem!
Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? 26 Aralık Pazartesi Kabine toplantısının gündemi ne? Yılın son Kabine toplantısında kritik gündem!Milyonların gözü kulağı kritik konuların görüşüleceği 2022 yılının son Kabine toplantısında olacak. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi 26 Aralık Pazartesi günü (yarın) Beştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Yılın sonuna yaklaşılırken Kabine gündeminde kritik konular masada olacak. En önemli gündem maddesi ise yüz binlerce kişinin beklediği emeklilikte yaşa takılanlar düzenlemesinde (EYT) olacak. Ayrıca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Karadeniz gazı ile ilgili müjdesi de toplantının gündeminde yer alırken, ekonomi ve dış siyaset ile ilgili değerlendirmeler de toplantıda görüşülecek. Peki, Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? 26 Aralık Pazartesi Kabine toplantısının gündemi ne? Yılın son Kabine toplantısının gündemi…
25.12.2022Gündem
Asgari ücret ve EYT! Kabine toplantısı başladı...
Asgari ücret ve EYT! Kabine toplantısı başladı...Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de toplandı.
12.12.2022Gündem
Kabine toplantısı bugün saat kaçta? Kabine toplantısında hangi konular görüşülecek? Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? (12 Aralık 2022)
Kabine toplantısı bugün saat kaçta? Kabine toplantısında hangi konular görüşülecek? Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? (12 Aralık 2022)Milyonların gözü yılın en kritik Kabine toplantısında! Beştepe’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenecek Kabine toplantısında gündem asgari ücret ve EYT olacak. Kabinenin masasında olacak bu önemli kik kritik konu ile ilgili yol haritası belirlenecek. Peki, Kabine toplantısı bugün saat kaçta? Kabine toplantısında hangi konular görüşülecek? Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? İşte detaylar…
12.12.2022Gündem
Gözler Kabine toplantısına çevrildi! Gündemde 4 kritik konu var
Gözler Kabine toplantısına çevrildi! Gündemde 4 kritik konu varCumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün Beştepe'de toplanacak. Çalışma hayatına ilişkin yasal düzenlemeler, toplantının öncelikli gündemi olacak. Milyonlarca çalışanı ilgilendiren asgari ücret, EYT, memur ve emekliye yönelik çalışmalardaki son durum ele alınacak. Terörle mücadele ve sınır ötesi operasyonlar da gündemde.
12.12.2022Ekonomi
Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta toplanacak? Yarın Kabine toplantısı var mı? İşte Kabine toplantısı gündemi (12 Aralık 2022)
Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta toplanacak? Yarın Kabine toplantısı var mı? İşte Kabine toplantısı gündemi (12 Aralık 2022)Aralık ayının sonlarına yaklaşılırken hükümetin zirvesinde yoğun gündem bulunuyor. Asgari Ücret, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesi, enflasyonla mücadele ve ekonomideki gelişmelerin yanı sıra Meclis’te görüşülecek pek çok önemli konu hükümetin masasında yer alıyor. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde de görüşülecek bu kritik konular için milyonların gözü toplantıya çevrildi. Peki, Kabine toplantısı ne zaman? Kabine ne zaman toplanacak? 12 Aralık’ta Kabine toplantısı var mı? Kabine gündeminde hangi konular var? İşte detaylar…
11.12.2022Gündem
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, sona erdi
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, sona erdiCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de toplandı. 3 saat süren toplantı sona erdi.
28.11.2022Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sona erdi
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sona erdiKabine, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında yoğun gündemle toplandı. Yaklaşık 3 saat süren toplantı sona erdi. Toplantıda Meclis'e sunulması beklenen başörtüsü teklifine ilişkin yol haritası ele alındı.
7.11.2022Siyaset
Kabine Toplantısı ne zaman Kasım, saat kaçta yapılacak? Cumhurbaşkanı ulusa sesleniş konuşması saati ne?
Kabine Toplantısı ne zaman Kasım, saat kaçta yapılacak? Cumhurbaşkanı ulusa sesleniş konuşması saati ne? Kasım ayı kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine toplantısı merakla bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Kabine toplantılarında alınacak kararların detayları sabahın ilk saatleriyle sorgulandı. Kabine en son 24 Ekim'de yapılmıştı. Peki, 7 Kasım Kabine ne saat kaçta, ulusa sesleniş bugün kaçta başlayacak?
7.11.2022Gündem
Kabine toplanacak mı? Kabine toplantısı ne zaman? Kabine gündeminde hangi konular var?
Kabine toplanacak mı? Kabine toplantısı ne zaman? Kabine gündeminde hangi konular var? Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplanıyor. Kabine toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de toplanacak. Kritik gündemle toplanacak Kabine toplantısında, ekonomiye yönelik atılacak adımlar masada olacak. Adalet Bakanı Bozdağ'ın başörtüsü düzenlemesi ile ilgili sunum yapması beklenirken, toplantıda işçi, memur ve emekliler için yapılacak 2023 zamlarına ek olarak verilecek refah payının da görüşüleceği tahmin ediliyor. Peki, Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? İşte 7 Kasım 2022 Kabine toplantısı gündemi!
6.11.2022Gündem
Togg sahneye çıktı! Açılışa o fotoğraf damga vurdu
Togg sahneye çıktı! Açılışa o fotoğraf damga vurduBir otomobilden daha fazlası diyerek yola çıkan Togg’un Gemlik’teki kampüsünün açılışı, tarihe yönelik göndermeler ve tarihi karşılaştırmalara sahne oldu. Cumhuriyet’in 10’uncu yılında Uşak’ta çekilen, "Cumhuriyeti biz böyle kazandık.” pankartının yer aldığı unutulmaz fotoğraf ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gemlik’te “Yaşasın Cumhuriyet” yazısı önündeki karesi, törenin simgesel anlamına değer kattı.
31.10.2022Ekonomi
Türkiye Yüzyılı'nın ilk eseri Togg! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ön satışı şubatta, ilk siparişi ben veriyorum
Türkiye Yüzyılı'nın ilk eseri Togg! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ön satışı şubatta, ilk siparişi ben veriyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togg Gemlik Kampüsü Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulundu.Cumhurbaşkanı Erdoğan togg için ön siparişlerin Şubat ayında başlayacağını duyururken otomobilin fiyatına ilişkin ise "Önümüzdeki senenin mart ayı sonunda pazara çıkacak ürünün fiyatının bugünden ilanı hem doğru hem de mümkün değildir. Ön satışın başlayacağı Şubat ayında Togg’un fiyatı da açıklanacaktır. Telaşa gerek yok" ifadelerini kullandı.
29.10.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki cumhurbaşkanlığı kabinesi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.