Gostomel

Gostomel

Son dakika gostomel haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan gostomel ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını gostomel haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Gostomel

haberleri sayfasında son dakika yaşanan gostomel gelişmeleri de dahil olmak üzere 35 gostomel haberi bulunmuştur. Tüm gostomel haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kablosuz kulaklığı sayesinde her şeyi böyle ortaya çıkardı!
Kablosuz kulaklığı sayesinde her şeyi böyle ortaya çıkardı!Ukrayna’nın Gostomel şehrinde Vitaliy Semenets adlı vatandaş, Rus askerleri tarafından evinden çalınan kablosuz kulaklığı sayesinde askerlerin konumunu adım adım takip etti.
20.04.2022Dünya
'Gizemli' virüs giderek yayılıyor! Enfeksiyon sebebi belirlenemiyor...
'Gizemli' virüs giderek yayılıyor! Enfeksiyon sebebi belirlenemiyor...İngiltere'de de bu yılın başlarından itibaren 74 çocukta görülen ve enfeksiyon sebebi belirlenemeyen hepatit virüsünün, Avrupa ülkeleri ve ABD'ye de yayıldığı açıklandı. Bu gelişmelerin ardından İsrail’de de 12 çocukta enfeksiyon sebebi belirlenemeyen hepatit virüsü tespit edildi.
20.04.2022Dünya
Gostomel’de milyonlarca renkli şişe etrafa saçıldı
Gostomel’de milyonlarca renkli şişe etrafa saçıldıUkrayna’nın Gostomel kentinde Rusya tarafından hedef alınan cam şişe fabrikasında bulunan milyonlarca renkli şişe etrafa dağıldı.
20.04.2022Dünya
Ukrayna’da Rus askerlerinin kaldığı ev kullanılamaz hale geldi
Ukrayna’da Rus askerlerinin kaldığı ev kullanılamaz hale geldiUkrayna’nın Gostomel kentinde günlerce Rus askerleri ile aynı yerde kalan ve geri döndüğünde evini tanınmaz halde bulan Ukraynalı kadın yaşadığı korku dolu anları anlattı.
18.04.2022Dünya
Rusya'nın saldırılarında korunmak için bahçeye “çocuklar var” yazdılar
Rusya'nın saldırılarında korunmak için bahçeye “çocuklar var” yazdılarGostomel’de bir aile, Rusya’nın hava saldırılarından korunmak için evlerinin bahçesine “çocuklar var” yazdı.
16.04.2022Dünya
Rusya Federal Güvenlik Servisi'in kritik ismi Sergei Beseda hapse atıldı! 13 yıldır Putin'in en yakınındaydı...
Rusya Federal Güvenlik Servisi'in kritik ismi Sergei Beseda hapse atıldı! 13 yıldır Putin'in en yakınındaydı...Ukrayna-Rusya savaşıbda 9 komutanın dahil olduğu ağır kayıplar veren ve gizli askeri planları ABD ve İngiltere istihbaratı tarafından ele geçirilen Putin'in yakın çevresine bir cadı avı başlattığı ve herkesi göz hapsine aldığı öğrenilmişti. Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) dış istihbarat birimi başkanı Sergei Beseda'nın Moskova'nın yüksek güvenlikli Lefortovo hapishanesine gönderildiği iddia edildi. 13 yıldır Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e çok yakın bir noktada görev yapan Beseda, 'vatana ihanet' suçlaması ile karşı kaşıya...
12.04.2022Dünya
Rus askerlerinin çekildiği Gostomel’de geriye bir enkaz kaldı
Rus askerlerinin çekildiği Gostomel’de geriye bir enkaz kaldıRus güçlerinin Ukrayna'nın Kiev yakınlarında bulunan Gostomel kentinden çekilmesinin ardından bölgede meydana gelen yıkım görüntülendi.
12.04.2022Dünya
Gostomel’de sivillere ait cesetler bulundu
Gostomel’de sivillere ait cesetler bulunduRus askerlerinin Kiev çevresinden çekilmesinin ardından Ukrayna güçlerinin Gostomel şehrinde yaptığı aramalarda sivillere ait cesetler bulundu.
12.04.2022Dünya
Rus ordusunun Bucha’da bir sivili vurma anı ortaya çıktı
Rus ordusunun Bucha’da bir sivili vurma anı ortaya çıktıUkrayna’nın Bucha kentinde bir sivilin Rus ordusu tarafından vurulma anlarına ilişkin görüntüler ortaya çıktı.
5.04.2022Dünya
Fransa, Ukrayna’da "savaş suçu" için 3 soruşturma başlattı
Fransa, Ukrayna’da "savaş suçu" için 3 soruşturma başlattıFransa’da savcılık Ukrayna'da "savaş suçu" işlendiğine yönelik iddialara ilişkin 3 yeni soruşturma açtığını açıkladı.
5.04.2022Dünya
Gostomel'de büyük yıkım
Gostomel'de büyük yıkımUkrayna'nın Kiev bölgesinde yer alan Gostomel'in son hali, Rus saldırılarının boyutunu gözler önüne serdi.
5.04.2022Dünya
Irpin’de siviller evlerinin bahçesine gömüldü
Irpin’de siviller evlerinin bahçesine gömüldüUkrayna’nın Kiev bölgesinde bulunan Irpin şehrinde Rus saldırılarında hayatını kaybeden siviller evlerinin bahçelerine gömüldü.
4.04.2022Dünya
Kiev bölgesinde 4 bin 997 bomba bulundu
Kiev bölgesinde 4 bin 997 bomba bulunduRus ordusunun çekildiği Ukrayna’nın Kiev bölgesinde, Acil Durumlar Servisi personeli tarafından yapılan aramalarda patlamış ve patlamamış olarak toplam 4 bin 997 bombanın bulunduğu açıklandı.
4.04.2022Dünya
Dünyanın en büyük kargo uçağı Antonov An-225’in enkazı görüntülendi
Dünyanın en büyük kargo uçağı Antonov An-225’in enkazı görüntülendiRusya’nın Ukrayna’ya saldırıları sırasında ağır hasar alarak ikiye ayrılan dünyanın en büyük kargo uçağı Antonov An-225 Gostomel Havalimanı’nda görüntülendi.
4.04.2022Dünya
Zelenskiy Rus ordusuna sert çıktı: Kasten ve zevkle insan öldürdüler!
Zelenskiy Rus ordusuna sert çıktı: Kasten ve zevkle insan öldürdüler!Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Bucha’da Rus ordusu tarafından sivil katliamlar yapıldığına dair ifadelerini tekrarlayarak, “Her Rus askerinin annesinin Bucha'da, Irpin'de, Gostomel'de öldürülen insanların cesetlerini görmesini istiyorum” dedi.
3.04.2022Dünya
Rus ordusundan temizlenen Buça'daki yıkım görüntülendi
Rus ordusundan temizlenen Buça'daki yıkım görüntülendiUkrayna'nın başkenti Kiev yakınlarındaki Buça, Rus askerlerinden temizlendikten sonra görüntülendi. Birçok ev, iş yeri ve aracın kullanılamaz hale geldi.
2.04.2022Dünya
Dünya bu olayı konuşuyor! Yüksek Mahkeme yargıcı marketten sosis çaldı, mahkum oldu
Dünya bu olayı konuşuyor! Yüksek Mahkeme yargıcı marketten sosis çaldı, mahkum olduİsveç’te Yüksek Mahkeme üyesi bir kadın yargıç, geçen yıl Noel döneminde bir marketten jambon ve sosis çalmak suçundan para cezasına mahkum oldu.
1.04.2022Dünya
Rus güçleri, Gostomel'deki havaalanını terk etti
Rus güçleri, Gostomel'deki havaalanını terk ettiRus birlikleri, dünyanın en büyük kargo uçağı Antonov An-225 tipi "Mriya" adlı uçağın vurulduğu Gostomel'deki havaalanından çekildi.
1.04.2022Dünya
Ukrayna Başbakan Yardımcısı Vereşuk: İnsani yardım konvoyuna yapılan engelleri kaldırmaya çalışacağız
Ukrayna Başbakan Yardımcısı Vereşuk: İnsani yardım konvoyuna yapılan engelleri kaldırmaya çalışacağızUkrayna Başbakan Yardımcısı İrina Vereşuk bugün yapılacak tahliyelere ilişkin bilgi vererek, “İnsani yardım konvoyuna yapılan engelleri kaldırmaya çalışacağız” dedi.
14.03.2022Dünya
Rusya-Ukrayna savaşında son dakika! Avrupa kırmızı alarma geçti: Rusya NATO'nun dibindeki üssü vurdu...
Rusya-Ukrayna savaşında son dakika! Avrupa kırmızı alarma geçti: Rusya NATO'nun dibindeki üssü vurdu...Ukrayna, Rus ordusuna direnmeye devam ederken bölgede sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. ABD, Rusya'nın büyük kayıplar verdikten sonra Ukrayna'yı işgalinde Çin'den silah ve yardım istediğini iddia etti. Rusya ile Ukrayna arasındaki müzakerelerin 4'üncü turu çevrim içi başladı. Moskova'nın askeri üsse gerçekleştirdiği füze saldırısı Polonya'da paniğe sebep oldu.
14.03.2022Dünya
Kiev teyakkuza geçti! Füzelerle bekliyorlar
Kiev teyakkuza geçti! Füzelerle bekliyorlarRusya, Ukrayna’nın başkenti Kiev’i adeta kıskaca almaya başladı. Rus askerleri çevredeki kasabalara saldırırken, şehir merkezinde de direniş için tam anlamıyla teyakkuz var. Ankara’ya ulaşan istihbarat bilgilerine göre, Kiev merkezi açılan siperlerle köstebek yuvasına dönmüş durumda. Neredeyse her askerin ve gönüllünün omzunda bir taşınabilir füze sistemi görülüyor...
13.03.2022Dünya
Ukrayna'dan Ruslara ağır darbe! Kiev kapısında büyük taktik savaşı...
Ukrayna'dan Ruslara ağır darbe! Kiev kapısında büyük taktik savaşı...Ukrayna işgalinde Rusya'nın en büyük hedefi olan Kiev'de direniş sürüyor. Ukrayna tarafına göre, Ruslar Kiev’i çevrelemek için büyük konvoydan 30 motorize taktik taarruz tugayını devreye soktu. Kiev’in banliyölerinde ciddi çatışmalar yaşanıyor. Rus birliklerin Kiev yakınında devam eden pozisyon kapma savaşında en az 150 zırhlı araç ile 600’ün üzerinde asker kaybettiği ileri sürülüyor.
4.03.2022Dünya
Ukrayna'da dehşet anları! Türk gazeteciler çatışmanın ortasında kaldı
Ukrayna'da dehşet anları! Türk gazeteciler çatışmanın ortasında kaldıRusya'nın Ukrayna'daki saldırısında 8. gün geride kalırken sıcak görüntüler gelmeye devam ediyor. TRT Haber Muhabiri Murat Can Öztürk ve ekibi, Kiev'e yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta Ukrayna topçu birlikleri ile Rus birlikleri arasındaki çatışmanın ortasında kaldı. Öztürk korku dolu dakikaları anlatırken, 'Saklanacak yer yok' derken o anlar kameraya yansıdı.
3.03.2022Dünya
Rusya'nın vurduğu Gostomel Havaalanının görüntüleri ortaya çıktı
Rusya'nın vurduğu Gostomel Havaalanının görüntüleri ortaya çıktıUkrayna’nın başkenti Kiev’e yakın bir noktada bulunan Rusya'nın vurduğu Gostomel Antonov Askeri Havaalanı’nın görüntüleri ortaya çıktı.
3.03.2022Dünya
Ukrayna Rusya müzakerelerinde son dakika kararı! Anlaşmaya vardılar, resmen açıkladılar
Ukrayna Rusya müzakerelerinde son dakika kararı! Anlaşmaya vardılar, resmen açıkladılarUkrayna - Rusya savaşı 8'inci gününde de tüm şiddetiyle sürüyor. İki ülke heyetleri ikinci tur müzakereler için Brest'te bir araya gelmişti. Bölgeden gelen son dakika haberine göre; toplantı sonra erdi. İkinci toplantıdan çıkan somut sonuç iki tarafın da insani koridor etrafında geçici ateşkes üzerinde uzlaşıya varması oldu. Bu gelişmelerden hemen önce Ukrayna lideri Zelenski ve Putin peş peşe açıklamalar yaptı. Zelenski, "Putin'in endişelerinin farkındayım, konuşmak zorundayız" mesajı verdi. Putin ise söyleminde bir değişime gitmedi ve "Nazilerle savaşıyoruz" dedi. Öte yandan İkinci tur görüşmelerin ardından Rus heyetinden de bir açıklama geldi. Başmüzakereci Vladimir Medinski, "Ciddi ilerleme sağlandığını düşünüyoruz" derken, sivillerin tahliyesi için oluşturulacak insani koridor etrafından muhtemel ateşkeste anlaşma sağlandığını açıkladı. İşte son dakika haberinin detayları...
3.03.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Gostomel ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki gostomel haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.