Felç

Felç

Son dakika felç haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan felç ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını felç haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Felç

haberleri sayfasında son dakika yaşanan felç gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.450 felç haberi bulunmuştur. Tüm felç haberleri aşağıda listelenmiştir.
Dinamik bir yüz için hangi işlemler tercih edilebilir?
Dinamik bir yüz için hangi işlemler tercih edilebilir?Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Op. Dr. İlsun Aka, dinamik ve genç bir yüz görünüme kavuşmak isteyenlerin tercih edebileceği işlemleri derledi.
20.01.2022Sağlık
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hemen müracaatımızı yaptık. Onunla beraber 14 kişi var
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hemen müracaatımızı yaptık. Onunla beraber 14 kişi varCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın'da düzenlenen 'Darbeler ve Demokrasi Söyleşi'sinde konuştu. Erdoğan, HDP milletvekili Semra Güzel'in PKK'lı teröristle ortaya çıkan fotoğrafıyla ilgili yaptığı açıklamasında "Adımlarımızı attık. Geçenlerde konuşmamda da söyledim. 'Biz bu parlamentoda bunları görmek istemiyoruz' dedik. Hemen müracaatımızı yaptık. Onunla beraber 14 kişi var. Süratle dokunulmazlıklarının kaldırılması için adım atıldı. Onun diğerlerinden dosyasını ayırıp, bir an önce adım atılsın diye Meclis Başkanı ile konuştum" ifadelerini kullandı.
16.01.2022Siyaset
Hekimoğlu İsmail (Ömer Okçu) hayatını kaybetti! Hekimoğlu İsmail kimdir?
Hekimoğlu İsmail (Ömer Okçu) hayatını kaybetti! Hekimoğlu İsmail kimdir?Hekimoğlu İsmail ismiyle tanınan, "Minyeli Abdullah" ve "Maznun" gibi kitapların yazarı Ömer Okçu hayatını kaybetti.
15.01.2022Kültür Sanat
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunun bedelini ödeyeceksiniz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunun bedelini ödeyeceksinizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Aydın İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Konuşmasında CHP'ye sert sözlerle tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "10 yıl süren başbakanlığı döneminde Menderes milletimizin gönlünde taht kurmuştur. Şehit edilmesinin üzerinden 60 sene geçmesine rağmen milletimiz Menderes'i unutmamıştır. Bilhassa Yassıada mahkemeleriyle onu idama götürenleri asla unutmamıştır. Bu cinayetin failleri aradan geçen 60 seneye rağmen nefretle hatırlanıyor. Ey CHP bunun bedelini ama bu dünyada ama ebedi alemde ödeyeceksiniz." diye konuştu.
15.01.2022Siyaset
Kredi ve kredi kartı borcu olanlar dikkat! İmzayı atanın itiraz hakkı yok
Kredi ve kredi kartı borcu olanlar dikkat! İmzayı atanın itiraz hakkı yokKredi ve kredi kartı borcu olan milyonları kapsıyor! Bankaların paranıza el koyma hakkı var. Artık modern ekonomik sistemin ve sosyal hayatın içerisinde olmak istiyorsak, mutlaka bankalar ile bağlantımız, ilişkimiz olmak zorunda. Aksi takdirde, sosyal hayatımız, ekonomik hayatımız felç olur. Bankalarda hesap açarken mutlaka hepimiz 12 punto büyüklüğünde bir sözleşme imzalarız. İşte bu sözleşmelerde genellikle bankalara, bankaya karşı borçlarımızın olması halinde, hesabımızdaki para üzerinde kullanması için bazı haklar tanırız. Rehin hakkı ise alacaklının, alacağını teminata bağlamak için borçlunun veya üçüncü kişinin mal varlığı üzerinde kurulan sınırlı bir ayni haktır. Yani bankanın, müşterisine karşı alacaklarının teminatı olarak müşterisinin hesabındaki para üzerinde sahip olduğu ayni bir haktır. Bankaya mevduat sözleşmesi ile tanınan en önemli hak, hesabımızdaki para üzerinde banka lehine rehin hakkıdır. Müşterinin bankadaki her türlü hak ve alacakları üzerinde bankanın rehin ve hapis hakkının bulunduğu şeklinde veya aynı anlama gelecek başka şekilde ifade edilir.
15.01.2022Ekonomi
Göbek yağı nasıl eritilir? Göbek eritmek için ne yapılmalı? Göbek eritme diyet listesi!
Göbek yağı nasıl eritilir? Göbek eritmek için ne yapılmalı? Göbek eritme diyet listesi!Sağlık açısından da sağlığı olumsuz yönde etkileyen göbek etrafında yağlanma genellikle hareketsiz hayat ve yanlış beslenme ile ortaya çıkan bir durumdur. Bu bölgeden yağ kaybetmek zor olsa da, birkaç ipucuyla karın yağını azaltmak mümkün. Peki, Göbek eritme diyeti nedir ve nasıl yapılır? Göbek eritme diyeti listesinde neler bulunur? Göbek eritmek için ne yapılmalı? İşte göbek yağından kurtulmanın yolları…
13.01.2022Sağlık
Kolesterol diyeti nedir, nasıl yapılır? Kolesterolu olanlara diyet listesi...
Kolesterol diyeti nedir, nasıl yapılır? Kolesterolu olanlara diyet listesi...Kolesterol diyeti sıklıkla kullanılan diyet programlarından bir tanesidir. Özellikle kolesterol seviyesi yüksek olan kişilerin uygulaması gereken bir diyet programıdır. Pek çok diyet programı vardır. Kişiler diyet programı ile ilgili bilgileri farklı kaynaklardan edinebilmektedir. Kolesterol diyeti nedir ve nasıl uygulanır tüm detayları ile derledik.
12.01.2022Sağlık
Meteoroloji'den son dakika fırtına uyarısı! İstanbul'a 80 kilometre hızla geliyor, sabah erken saatlerde...
Meteoroloji'den son dakika fırtına uyarısı! İstanbul'a 80 kilometre hızla geliyor, sabah erken saatlerde... Son dakika fırtına uyarısı yapıldı. Meteoroloji duyurdu. İstanbul için kritik açıklama! 80 kilometre hızla geliyor. Vatandaşlar tedbirli olmaları konusunda uyarıldı. Geçtiğimiz aylarda görülen lodos İstanbul'da hayatı felç etmiş, uçan çatılar nedeni ile hayatını kaybeden vatandaşlar olmuştu. İstanbul'a fırtına yeniden geliyor. MGM İstanbul için yeni bir uyarıda bulundu. İstanbul'da yarın kuvvetli fırtına bekleniyor. Erken saatlerde başlayacak fırtına gece geç saatlere kadar etkisini sürdürecek.
10.01.2022Gündem
Kolesterolü 4 haftada yok ediyor, kalp krizi ve felci önlüyor! Süper besin...
Kolesterolü 4 haftada yok ediyor, kalp krizi ve felci önlüyor! Süper besin...Kalp krizini ve felci önlüyor, faydaları say say bitmiyor. Bağırsak bakterileri üzerinde faydalı, kolesterolü düşürüyor. Kan şekeri düzeylerini ve kan basıncı düzeylerini azaltabiliyor, kronik iltihabı azaltıyor. Tam bir antioksidanlar deposu. İşte dört haftada birçok hastalığı yok eden mucizevi besin...
8.01.2022Sağlık
Stephen Hawking'in 80. doğum günü! Stephen Hawking kimdir?
Stephen Hawking'in 80. doğum günü! Stephen Hawking kimdir? Stephen Hawking Google'a Doodle oldu! Dünyaca ünlü fizikçi, Stephen Hawking'in 80. doğum günü Google'in tasarımıyla kutlanıyor. Yaşamı boyunca fikirleri, kitapları ve hastalığı ile çokça konuşulan Stephen Hawking, Einstein'dan bu yanan dünyaya gelen en parlak teorik fizikçi olarak kabul ediliyor. Peki, Stephen Hawking kimdir? Stephen Hawking hastalığı ne, neden öldü? İşte Stephen Hawking kitapları!
8.01.2022Gündem
Kar fırtınası 'Bomba kasırgasına' dönüştürebilir! ABD'de peş peşe uyarılar geldi 2.200 uçuş iptal edildi...
Kar fırtınası 'Bomba kasırgasına' dönüştürebilir! ABD'de peş peşe uyarılar geldi 2.200 uçuş iptal edildi...Kar fırtınası ABD'de hayatı felç etti. Ülkede 2.200 uçuşun iptal edildiği bildirilirken 100 milyon Amerikalıyı etkileyecek fırtına bugün de devam edecek.
8.01.2022Dünya
ABD'de hayat felç oldu! Kar fırtınası 'Bomba kasırgasına' dönüştürebilir
ABD'de hayat felç oldu! Kar fırtınası 'Bomba kasırgasına' dönüştürebilirABD'de etkili olan kar fırtınası hayatı felç etti. Ülkede 2.200 uçuşun iptal edildiği bildirilirken 100 milyon Amerikalıyı etkileyecek fırtına bugün de devam edecek.
7.01.2022Dünya
Sigara bırakma yöntemleri neler? Sigarayı bırakmak için ipuçları!
Sigara bırakma yöntemleri neler? Sigarayı bırakmak için ipuçları!Sigara içmenin sağlığa birçok olumsuz etkisi var. Lekeli cilt, kalp hastalığı ve akciğer kanseri, sigara içmenin getirdiği birçok tehlikeden sadece birkaçıdır. Ancak sigaranın tehlikelerini bilmek, bırakmayı kolaylaştırmıyor. Sigara içen birçok insan için sigara içmek günlük rutinlerinin büyük bir parçası. Yemekten sonra, ilk uyandığınızda veya işe giderken sigara içmenin yerine başka bir şey koymak oldukça zor olabilir. Peki, Sigara bırakma yöntemleri neler? Sigarayı bırakmak için neler yapmalı? İşte “Sigarayı nasıl bırakırım?” diyenlere Sigarayı bırakmak için ipucu!
5.01.2022Sağlık
Dünya gündemine bomba gibi düşen olay! Gizlenme yeteneklerine' sahip üçgen 'UFO' paniği...
Dünya gündemine bomba gibi düşen olay! Gizlenme yeteneklerine' sahip üçgen 'UFO' paniği...Gökyüzünde görünen yabancı cisimler yıllardır pek çok habere konu oldu. En son ABD Savunma Bakanlığı yani Pentagon'un bile araştırmak üzere özel birlik oluşturduğunu duyurduğu UFO'lar 2022'de de gündemde.
5.01.2022Dünya
Avrupa'nın en kapsamlı ve en büyük fizik tedavi hastanesi İstanbul'da açılıyor
Avrupa'nın en kapsamlı ve en büyük fizik tedavi hastanesi İstanbul'da açılıyorArupa'nın en büyük fizik tedavi hastanesi Mart ayında İstanbul Bahçelievler'de açılıyor. 102 bin metrekare alanda, 650 yatak kapasitesi ile kurulan devasa merkezde, inme kliniğinden ameliyathanelere, uzuv kayıplarında kişiye özel protez ve ortez üretmeye yönelik atölyelere, konuşma terapileri ve hidroterapiye kadar, sadece “fiziki" tedavi değil, A'dan Z'ye her şeyin bir arada olduğu bir yapı ile hizmet verilecek. Yeni hastanenin açılışının Mart ayında gerçekleşeceğini söyleyen İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, yenilenen merkezin son durumuyla ilgili ilk kez Demirören Haber Ajansı'na açıklamalarda bulundu.
3.01.2022Gündem
Okullar tatil edildi! Kar yağışı sonrası valiliklerden son dakika kararı
Okullar tatil edildi! Kar yağışı sonrası valiliklerden son dakika kararıOkullar tatil edildi. O illerde kar yağışı sonrası flaş karar. Soğuk havaların kendini iyiden iyiye hissettirmesinin ardından yurdun birçok yerinde kar yağışı da etkisini artırdı. Yoğun kar yağışı nedeniyle de bazı il ve ilçelerde de yüz yüze eğitime bir gün ara verildi. Tatil ilan edilen yerler arasında Erzincan, Iğdır, Van'ın merkez ilçeleri, Ordu'nun Mesudiye ve Akkuş ilçeleri ve Giresun'un Çamoluk ilçesi yer alıyor.
2.01.2022Gündem
Çamlıca Tepesi beyaza büründü, ortaya kartpostallık görüntüler çıktı
Çamlıca Tepesi beyaza büründü, ortaya kartpostallık görüntüler çıktıİstanbul’da gece saatlerinde etkili olan kar yağışı sonrası birçok ilçe beyaza büründü. Çamlıca tepesine yağan kar sonrası kartpostallık görüntüler ortaya çıktı.
23.12.2021Yaşam
Kar ve tipi birçok noktada hayatı felç etti!
Kar ve tipi birçok noktada hayatı felç etti!Doğu Anadolu Bölgesi’nin yüksek kesimlerinde kar ve tipi etkisini artırdı. Erzincan-Sivas kara yolu Sakaltutan ve Kızıldağ geçitlerinde ağır tonajlı araçlar yolda kaldı.
19.12.2021Yaşam
TEM bağlantı yolunda tır üstgeçide sıkıştı, trafik felç oldu
TEM bağlantı yolunda tır üstgeçide sıkıştı, trafik felç olduTEM bağlantı yolu Esenler mevkiinde bir tır üst geçitte sıkıştı. Tırın sıkışması nedeniyle Edirne istikametinde trafik yoğunluğu oluştu.
14.12.2021Vatan TV
Stresli yaşam donuk omuz sendromunu tetikliyor!
Stresli yaşam donuk omuz sendromunu tetikliyor!Donuk omuz sendromunun, omuz ekleminde meydana gelen sertlik ve ağrı ile belirti verdiğini dile getiren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği’nden Uzm. Dr. Emine Bukan Arıca, “Yaşam kalitesini ileri derecede bozabilen, kişinin hareketlerini kısıtlayabilen veya ağrı semptomlarıyla kendini gösteren donuk omuz sendromu, ciddi bir sağlık problemidir. Omuz eklem kapsülünün daralması, kalınlaşması, iltihaplanması ve eklem içi sıvının azalmasına bağlı olarak eklem hareketinin sınırlanması sonucunda meydana gelir” dedi.
13.12.2021Sağlık
TIR köprünün altına sıkıştı, D-100 ulaşıma kapandı
TIR köprünün altına sıkıştı, D-100 ulaşıma kapandıİzmit'te asit tankı taşıyan TIR köprünün altına sıkışınca, D-100 kara yolu trafiğe kapandı.
13.12.2021Gündem
Koronavirüse yakalanma kaygısı ruh sağlığını bozdu! O hastalıkta büyük artış yaşanıyor
Koronavirüse yakalanma kaygısı ruh sağlığını bozdu! O hastalıkta büyük artış yaşanıyorKoronavirüsle mücadele devam ederken, tüm Türkiye Omicron varyantının şokunu yaşıyor. Uzmanlar art arda aşı uyarısında bulunurken, pandeminin yeni bir etkisi daha ortaya çıktı. Psikiyatri Uzmanı Dr. Yağmur Kır, koronavirüse yakalanma korkusunun yoğun yaşandığı pandemi sürecinde panik atak ve panik bozukluk oranının arttığını duyurdu.
12.12.2021Sağlık
İstanbul'da viyadükte korku dolu anlar! Yarısı bariyerler üzerinde kaldı
İstanbul'da viyadükte korku dolu anlar! Yarısı bariyerler üzerinde kaldıTEM Otoyolu Bağcılar Mevkii Mahmutbey Viyadüğü'nde cezaevi midibüsü kaza yaptı. Bariyerlere çarparak devrilen midibüsün yarısı bariyerler üzerinde kaldı. Metrelerce yükseklikten düşme tehlikesi bulunan midibüste yaralananlar oldu. Kaza nedeniyle trafik felç oldu.
7.12.2021Gündem
Beyin çipi nedir, ne işe yarayacak? Elon Musk, 'beyin çipi' projesi Neuralink için yine tarih verdi!
Beyin çipi nedir, ne işe yarayacak? Elon Musk, 'beyin çipi' projesi Neuralink için yine tarih verdi!ABD'li milyarder Elon Musk, Wall Street Journal CEO Konseyi Zirvesi'nde yaptığı açıklamada, Neuralink firmasının ürettiği, bir maymun üzerinde denenmesi ve başarıyla sonuçlanmasının ardından duyurdukları çipin, 2022 yılına kadar insan beynine de yerleştirilebileceğine dair umudunu koruduğunu anlattı. Peki, beyin çipi nedir, ne işe yarayacak?
7.12.2021Gündem
Sırp forvet Stevan Jelovac hayatını kaybetti
Sırp forvet Stevan Jelovac hayatını kaybettiYunanistan ekibi AEK, ülkemizde bir dönem Antalya BB ve Gaziantep Basketbol'da da forma giyen Stevan Jelovac'ın 32 yaşında hayatını kaybettiğini duyurdu.
6.12.2021Basketbol

Benzer Haber Etiketleri

fırtınakarcumhurbaşkanıerdoğanhava durumu

Felç ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki felç haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.