E-Devlet Kapısı

E-Devlet Kapısı

Son dakika e-devlet kapısı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan e-devlet kapısı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını e-devlet kapısı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

E-Devlet Kapısı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan e-devlet kapısı gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.310 e-devlet kapısı haberi bulunmuştur. Tüm e-devlet kapısı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ocak ayı aile destek ödemeleri ne zaman yatacak? Aile destek parasına zam geldi mi, ne kadar?
Ocak ayı aile destek ödemeleri ne zaman yatacak? Aile destek parasına zam geldi mi, ne kadar?Aile destek parasına zam geldi mi 2023, aile destek paketi ne zaman yatacak 2023? Aile destek paketi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahiplerine veriliyor. Yeni yıla girilmesiyle aile destek ödemelerine zam gelip gelmeyeceği merak edilirken ocak ayı aile destek ödemelerinin ne zaman yatacağı da merak konusu oldu.
24.01.2023Ekonomi
Mersin TOKİ kura çekimi sonuçları 2023 isim listesi! Silifke, Tarsus, Anamur, Aydıncık, Mut, Toroslar, Merkez kura çekilişi sonuçları nasıl sorgulanır?
Mersin TOKİ kura çekimi sonuçları 2023 isim listesi! Silifke, Tarsus, Anamur, Aydıncık, Mut, Toroslar, Merkez kura çekilişi sonuçları nasıl sorgulanır?Mersin TOKİ kura çekimi sonuçları merakla sorgulanıyor. TOKİ İlk Evim İlk İş Yerim sosyal konut projesi kapsamdaki kura çekiminin 6. etabı başladı. TOKİ kura takvimine göre bugün kuralar Mersin için çekildi. 14 Ocak 2023 tarihinde saat 10:00’da başlayan Mersin Silifke, Tarsus, Anamur, Aydıncık, Mut, Toroslar, merkez için 5.100 konutun kura çekimi 17 Ocak’a kadar sürecek. Mersin TOKİ kura çekiminin tamamlanmasıyla 5 bin 100 konut hak sahibini bulacak. Peki, Mersin TOKİ kura çekimi sonuçları açıklandı mı, Mersin TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte Mersin TOKİ kura çekimi sonuçları 2023 isim listesi…
14.01.2023Ekonomi
E-Devlet'te dijital kimlik dönemi! Fuat Oktay: Yeni bir devrim olacak
E-Devlet'te dijital kimlik dönemi! Fuat Oktay: Yeni bir devrim olacakCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "e-Devlet'te yeni bir devrim olacak blok zincir tabanlı bir giriş sistemini, dijital kimliği getiriyoruz. e-Cüzdan uygulaması kapsamında çalışacak giriş sistemi ile vatandaşlarımız blok zincir ağında oluşturulmuş dijital kimliklerle e-Devlet'e girebilecek" dedi.
2.01.2023Gündem
1680 sözleşmeli Jandarma astsubay alımı şartları neler, astsubay alımı başvurusu nasıl yapılır? Muvazzaf/sözleşmeli erkek ve kadın astsubay alımı!
1680 sözleşmeli Jandarma astsubay alımı şartları neler, astsubay alımı başvurusu nasıl yapılır? Muvazzaf/sözleşmeli erkek ve kadın astsubay alımı!Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı 2 bin 218 personel alımı yapacağını duyurdu. Subay, astsubay, sözleşmeli personel, uzman yardımcısı ve memur kategorisinde yapılacak alımların detayları sorgulanmaya başlandı. İşte Subay, astsubay, uzman yardımcısı, sözleşmeli personel, memur başvuru tarihleri ve şartları...
Bakanlık duyurdu! Son tarih 31 Aralık
Bakanlık duyurdu! Son tarih 31 AralıkTarım ve Orman Bakanlığı, Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) için başvuruların 31 Aralık 2022 tarihinde son bulacağını açıkladı.
29.12.2022Ekonomi
Aile destek parası ne zaman yatacak? Aile Destek Programı ödemeleri yılbaşından önce yatacak mı? Aile destek yardımı ocak ayı ödemeleri ne zaman?
Aile destek parası ne zaman yatacak? Aile Destek Programı ödemeleri yılbaşından önce yatacak mı? Aile destek yardımı ocak ayı ödemeleri ne zaman?Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Aile destek yardımı ödemeleri yılbaşından önce hesaplara yatırılacak. İhtiyaç sahibi ailelerin yararlandığı Aile Destek Programı ödemeleri ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısının ardından açıklama yaptı. Peki, Aile destek parası ne zaman yatacak? Aile Destek Programı ödemeleri yılbaşından önce yatacak mı? Aile destek yardımı ocak ayı ödemeleri ne zaman? İşte detaylar…
27.12.2022Ekonomi
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personel alımı yapacak! SGK personel alımı şartları!
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personel alımı yapacak! SGK personel alımı şartları!Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı (SGK) sınavla 30 müfettiş yardımcısı istihdam edecek. Başvurular, e-Devlet kapısı üzerinden alınacak. Peki, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? SGK personel alımı şartları…
Kapora ve kimlik bilgisi tuzağı! 'Evde paketleme işi' yapmak isteyen herkesi kapsıyor
Kapora ve kimlik bilgisi tuzağı! 'Evde paketleme işi' yapmak isteyen herkesi kapsıyor'İŞKUR evde paketleme işi', 'evde ek iş fırsatı' adı altında sosyal medyadan reklamlar yapılıyor ve gönderiler paylaşıyorlar. Karşı tarafa ek iş amacıyla para gönderen vatandaşlar da var, kimlik bilgilerini verenler de... Son aylarda şikayetler gittikçe artmaya başladı. Peki parasını geri alamayan ve kimlik bilgilerini paylaşan kişiler ne yapabilir? Burada çok önemli bir detay göz ardı ediliyor. İşte kritik bilgiler...
17.12.2022Gündem
Maden Tetkik ve Arama (MTA) personel alacak! İşte MTA personel alımı şartları!
Maden Tetkik ve Arama (MTA) personel alacak! İşte MTA personel alımı şartları!Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA) duyurdu. En az lise mezunu personel alacak! Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü’ne (MTA) mühendis, tekniker ve teknisyen kadrolarına KPSS’den en az 70 puanla personel alınacak. Peki, MTA personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte MTA personel alımı şartları!
KYK burs sonuçları açıklandı mı? KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK bursuna zam gelecek mi? KYK burs sonuç tarihi!
KYK burs sonuçları açıklandı mı? KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK bursuna zam gelecek mi? KYK burs sonuç tarihi!Üniversite öğrencileri ile yüksek lisans ve doktora öğrencilerine verilen KYK bursu başvuruları 17 Kasım’da sona ermişti. Yıl sonuna yaklaşılırken milyonlarca öğrencinin gözü Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından açıklanacak KYK burs sonuçlarına çevrildi. Peki, KYK burs sonuçları açıklandı mı? KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK bursuna zam gelecek mi? KYK burs sonuç tarihi ie ilgili merak edilenler…
11.12.2022Eğitim
Sahil Güvenlik Komutanlığı memur alımı! 7 ilde yapılacak devlet memuru alımı başvuru şartları nelerdir, kontenjan ve branş dağılımı belli mi?
Sahil Güvenlik Komutanlığı memur alımı! 7 ilde yapılacak devlet memuru alımı başvuru şartları nelerdir, kontenjan ve branş dağılımı belli mi?Sahil Güvenlik Komutanlığı 7 ilde memur alımı yapacak. Sahil Güvenlik bünyesinde görev almak isteyen vatandaşlar başvuru şartları ve diğer detaylara ilişkin aramalarını sıklaştırdı. 9 Aralık 2022 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan ilanın ardından kontenjan ve şartlar belli oldu. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı memur alımı başvuruları ne zaman? Sahil Güvenlik memur alımı başvuru şartları nelerdir, kontenjan ve branş dağılımı nasıl olacak?
Bakan Karaismailoğlu: Ankara-Sivas hızlı tren hattı bittiğinde seyahat süresi 2 saate düşecek
Bakan Karaismailoğlu: Ankara-Sivas hızlı tren hattı bittiğinde seyahat süresi 2 saate düşecekUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Ankara-Sivas hızlı tren hattının altyapı yapım çalışmalarında yüzde 99,67 fiziki ilerleme sağladık. Kısmi olarak test ve sertifikasyon çalışmaları tamamlandı. Proje 2023 yılı Nisan ayında tamamlandığında seyahat süresi, 12 saatten 2 saate düşecek" dedi.
21.11.2022Gündem
Sağlık Bakanlığı duyurdu! 2022 ilk defa ve yeniden atama başvuruları başladı! İşte başvuru şartları, kura takvimi ve PBS başvuru ekranı
Sağlık Bakanlığı duyurdu! 2022 ilk defa ve yeniden atama başvuruları başladı! İşte başvuru şartları, kura takvimi ve PBS başvuru ekranıSağlık Bakanlığı duyurdu! Personel alınacak! 2022 yılı 4. dönem ilk defa ve yeniden atama kurası ilanı yayınlandı. Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları için, tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar ile uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadrolarına ilk defa veya yeniden yapılacak atama yerleştirme başvuruları başladı. Peki, Sağlık Bakanlığı atama başvurusu nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı ilk defa ve yeniden atama başvuru şartları ne? İşte Sağlık Bakanlığı atama kurası takvimi!
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personel alacak! İşte başvuru şartları!
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personel alacak! İşte başvuru şartları!Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 10 sözleşmeli bilişim uzmanı ile 34 sözleşmeli programcı ve 11 sözleşmeli çözümleyici alınacak. Peki, SGK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? SGK personel alımı başvuru şartları ne? İşte SGK personel alımı başvuru şartları!
Sağlık Bakanlığı duyurdu! İstifa sonrası yeniden atama kurası ilanı yayınlandı! İşte alım yapılacak branşlar ve e-Devlet PBS başvuru ekranı!
Sağlık Bakanlığı duyurdu! İstifa sonrası yeniden atama kurası ilanı yayınlandı! İşte alım yapılacak branşlar ve e-Devlet PBS başvuru ekranı!Sağlık Bakanlığı 2022 yılı 2. dönem istifa sonrası yeniden (açıktan) atama kurası ilanı yayınlandı. İlana göre, sağlık memuru ve sağlık teknikeri kadrolarına alım yapılacak. Alım yapılacak kadrolara alınacak personelin branş dağılımı da ilanda açıklandı. Peki, Sağlık Bakanlığı açıktan atama 2022 başvurusu nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı personel alımı PBS başvuru ekranı ve atama kurası takvimi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gençlere staj müjdesi: Asgari ücret seviyesine yükseltiyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gençlere staj müjdesi: Asgari ücret seviyesine yükseltiyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen E-İnsan Programı'nda açıklamalarda bulundu. Gençlere bir müjde veren Erdoğan, ulusal staj programına başvuruların bugün itibarıyla başladığını duyurarak "Yaz stajları için ödediğimiz asgari ücretin yüzde 30'una tekabül eden rakamı, 2023'ten itibaren asgari ücret seviyesine yükseltiyoruz" dedi.
18.10.2022Siyaset
DGS ek yerleştirme sonuçları açıklandı mı? 2022 DGS ek tercih sonuçları sorgulama: Nasıl ve nereden sorgulanır?
DGS ek yerleştirme sonuçları açıklandı mı? 2022 DGS ek tercih sonuçları sorgulama: Nasıl ve nereden sorgulanır?2022 DGS ek yerleştirme sonuçları açıklandı. Adaylar, ek yerleştirme sonuçlarına 17 Ekim 2022 tarihinde 10.00’dan itibaren https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler. İşte DGS ek yerleştirme sonuçları…
17.10.2022Eğitim
İş arama, çalışmaya başlama, sigorta, emeklilik, mesleki yeterlilik işlemlerine nereden bakılır? İşte e-Devlet Çalışma Hayatım hizmeti!
İş arama, çalışmaya başlama, sigorta, emeklilik, mesleki yeterlilik işlemlerine nereden bakılır? İşte e-Devlet Çalışma Hayatım hizmeti!Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Çalışma Hayatım işlemi ile iş arama, çalışmaya başlama, sigorta, emeklilik, mesleki yeterlilik gibi çalışma hayatını oluşturan tüm iş ve işlemlere ulaşılabiliyor. Emekliliğe ne kadar süre kaldığını öğrenmek, emeklilik işlemleri ve aylık bilgilerine ulaşılabiliyor. Peki, Çalışma Hayatım bilgilerine nereden, nasıl ulaşılır? E-Devlet Çalışma Hayatım ile emeklilik yaşı hesaplama ekranı!
Yurt time spor projesi nedir, e devlet yurt time spor projesi başvurusu nasıl yapılır? YURT-TİME SPOR PROJESİ BAŞVURU EKRANI
Yurt time spor projesi nedir, e devlet yurt time spor projesi başvurusu nasıl yapılır? YURT-TİME SPOR PROJESİ BAŞVURU EKRANIYurt-Time Spor Projesi başvuruları açıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Yurt-Time Spor Projesi başvurularının açılmasıyla Yurt-Time Spor Projesi hakkında yapılan aramalar arttı. Proje hakkında bilgisi yeni olanlar Yurt time spor projesi nedir, e devlet yurt time spor projesi başvurusu nasıl yapılır? sorularına yanıt arıyor.
13.10.2022Eğitim
Sosyal yardım paraları ne zaman yatacak? Türkiye Aile Destek Programı ekim ayı ödemeleri yattı mı?
Sosyal yardım paraları ne zaman yatacak? Türkiye Aile Destek Programı ekim ayı ödemeleri yattı mı? Türkiye Aile Destek Programı başvuruları devam ediyor. Başvuru işlemlerini tamamlayan ve hak sahipliği onaylanan vatandaşların ekim ayı ödemelerinin ödeneceği tarih merak konusu oldu. Ödemeleri 850 ile 1.250 TL'ye çıkarılan sosyal yardım paraları eylül ve ekim ayı ödemeleri henüz yatırılmadı. Peki, Sosyal yardım paraları ne zaman yatacak? Türkiye Aile Destek Programı ekim ayı ödemeleri yattı mı? İşte detaylar…
6.10.2022Ekonomi
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alacak! İşte uzman erbaş alımı başvuru şartları!
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alacak! İşte uzman erbaş alımı başvuru şartları!Sahil Güvenlik Komutanlığı duyurdu! Uzman erbaş alınacak. Yayımlanan ilana göre, Sahil Güvenlik Komutanlığı Karargâhı ile bağlısı birlik ve kurumlarda istihdam edilmek üzere topçu, motorcu ve şoför kadrolarında 150 uzman erbaş alınacak. Başvurular, 10-20 Ekim tarihleri arasında alınacak. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır? Sahil Güvenlik uzman erbaş alımı şartları ve başvuru ekranı!
Çiftçi Kayıt Sistemi’ne (ÇKS) başvuru tarihleri ne zaman? ÇKS belgesi nasıl alınır? ÇKS yönetmeliğinde değişiklik Resmi Gazete’de!
Çiftçi Kayıt Sistemi’ne (ÇKS) başvuru tarihleri ne zaman? ÇKS belgesi nasıl alınır? ÇKS yönetmeliğinde değişiklik Resmi Gazete’de!Tarım ve Orman Bakanlığı duyurdu! Çiftçi Kayıt Sistemi yönetmeliğinde değişiklik yapılmasına dair yönetmelik Resmi Gazete’de yayımlandı. Yapılan değişikliğe göre Çiftçi Kayıt Sistemi başvuru tarihleri değişti. Peki, Çiftçi Kayıt Sistemi’ne (ÇKS) başvurular ne zaman başlar, ne zaman biter? Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) nedir, çiftçi kayıtları ne zaman bitiyor? Çiftçi kayıt sistemi başvurusu nasıl, nereden yapılır? e-Devlet’ten ÇKS kayıt nasıl yapılır? ÇKS başvuru tarihleri!
5.10.2022Ekonomi
Aile destek ödemeleri ekim ayı ne zaman yatacak? Eylül ayı aile destek ödemeleri zammı ekim ayının kaçında verilecek, nereden alınacak?
Aile destek ödemeleri ekim ayı ne zaman yatacak? Eylül ayı aile destek ödemeleri zammı ekim ayının kaçında verilecek, nereden alınacak?Ekim aile destek programı ne zaman yatacak, aile destek ödemeleri ayın kaçında verilecek? Aile destek programına başvurular Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından alınmaya devam ederken, ödemelerin ne zaman yapılacağı da merak ediliyor. 12 ay boyunca verilecek Aile Destek Programı ağustos ödemeleri 7 Eylül'de başladı, eylül ödemeleri için ise gözler bakanlığa çevrildi. Peki, ylül ayı aile destek ödemeleri ekim ayının kaçında yatacak?
4.10.2022Ekonomi
Sağlık Bakanlığı duyurdu! Atama takvimi güncellendi! Sağlık Bakanlığı atama kurası başvuruları sona eriyor! İşte 2022 yılı atama kurası takvimi!
Sağlık Bakanlığı duyurdu! Atama takvimi güncellendi! Sağlık Bakanlığı atama kurası başvuruları sona eriyor! İşte 2022 yılı atama kurası takvimi!Sağlık Bakanlığı duyurdu! İlk defa ve yeniden atama kurası takvimi güncellendi! Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları için tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar ile uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadrolarına ilk defa veya yeniden yapılacak atama başvuruları sona eriyor. Peki, Sağlık Bakanlığı atama kurası başvurusu ne zaman, saat kaçta sona eriyor? Sağlık Bakanlığı atama başvurusu nasıl yapılır? İşte Sağlık Bakanlığı 2022 yılı 3. dönem ilk defa ve yeniden atama kurası takvimi!

Benzer Haber Etiketleri

E-Devlet Kapısı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki e-devlet kapısı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.