Dilan Polat Engin Polat

Dilan Polat Engin Polat

Son dakika Dilan Polat Engin Polat haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Dilan Polat Engin Polat ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Dilan Polat Engin Polat haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Dilan Polat Engin Polat

haberleri sayfasında son dakika yaşanan dilan polat engin polat gelişmeleri de dahil olmak üzere 175 dilan polat engin polat haberi bulunmuştur. Tüm dilan polat engin polat haberleri aşağıda listelenmiştir.
Mahkemeden Engin ve Dilan Polat kararı
Mahkemeden Engin ve Dilan Polat kararı Banu Parlak'ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırıyı azmettirdikleri iddia edilen Dilan ve Engin Polat çifti ile Sezgin Polat'ın da aralarında olduğu 8 sanıkla ilgili karar verildi.
4.04.2024 Gündem
Dilan Polat mahkeme kararı ne zaman, Dilan Polat mahkemeye ne zaman çıkacak? Dilan Polat çıktı mı, serbest bırakıldı mı, Dilan Polat dava sonucu ne oldu?
Dilan Polat mahkeme kararı ne zaman, Dilan Polat mahkemeye ne zaman çıkacak? Dilan Polat çıktı mı, serbest bırakıldı mı, Dilan Polat dava sonucu ne oldu? Dilan Polat ve eşi Engin Polat kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalardan tutuklanmıştı. Dilan Polat'ın arkadaşı Sevim Alan 4 Kasım'dan bu yana cezaevinde olan Polat ailesinin mahkeme tarihini paylaştı. Peki, Dilan Polat mahkemeye ne zaman çıkacak? Dilan Polat mahkemeye çıktı mı?
25.01.2024 Gündem
Dilan Polat ile ilgili son dakika gelişmesi! Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne götürüldü
Dilan Polat ile ilgili son dakika gelişmesi! Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne götürüldü Kara para aklama, vergi kaçırma, örgüt kurma suçlamalarıyla tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat çiftine yönelik yürütülen soruşturmada son dakika gelişmesi yaşandı. Dilan Polat Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne götürüldü. İşte Dilan Polat ile ilgili yaşanan son dakika gelişmesinin ayrıntıları...
31.12.2023 Gündem
Dilan Polat'ın kremlerini TMSF satacak! Polat çiftinin franchise verdiği 100’ü aşkın firma için flaş karar
Dilan Polat'ın kremlerini TMSF satacak! Polat çiftinin franchise verdiği 100’ü aşkın firma için flaş karar Dilan Polat - Engin Polat çifti için başlatılan soruşturma kapsamında TMSF’nin kayyım olduğu şirketlerin e-ticaret sitelerindeki ürün satışları yeniden başlıyor. Fon 39 şirketteki çalışanların maaşını ödemeye başladı. Polat çiftinin franchise verdiği 100’ü aşkın firma da hizmetine devam edecek.
27.12.2023 Gündem
Dilan ve Engin Polat çifti cezaevinde öpüşmenin yolunu buldu! Şok eden detay
Dilan ve Engin Polat çifti cezaevinde öpüşmenin yolunu buldu! Şok eden detay Hakkında vergi kaçırma iddiasına ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Dilan Polat ile Engin Polat'ın avukatı Hüseyin Kaya, fenomen çiftin cezaevindeki ilginç 'buluşma' yöntemini anlattı. '2.Sayfa' sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, canlı yayında 'cezaevi romantizmi'ni masaya yatırdı.
7.12.2023 Gündem
Dilan Polat ve Engin Polat ile ilgili yen iddia: Uyuşturucu imal ediyorlar! Başsavcılık harekete geçti
Dilan Polat ve Engin Polat ile ilgili yen iddia: Uyuşturucu imal ediyorlar! Başsavcılık harekete geçti Kara para aklama, vergi kaçırma, örgüt kurma suçlamalarıyla tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat çiftine yönelik yürütülen soruşturmalar yeni bir boyut kazandı. Avukat Feyza Altun kendisine Kapalıçarşı'da esnaf olduğunu söyleyen bir kişiden, "Dilan ve Engin Polat Dipomed Medikal şirketleri aracılığı ile kaçak yollarla uyuşturucu hammaddesi getirip laboratuvarlarda ayrıştırıyorlar" telefonu üzerine savcılığa ihbarda bulundu. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Polat çiftine "uyuşturucu veya uyarıcı madde imal etme" suçundan da soruşturma başlattı. Konunun şoke eden detayları ortaya çıktı.
3.12.2023 Gündem
Dilan Polat ile ilgili şoke eden yeni gelişme! 'Bu yol ölüme uzanır'
Dilan Polat ile ilgili şoke eden yeni gelişme! 'Bu yol ölüme uzanır' "Kara para aklama" ve "vergi kaçırma" suçundan tutuklanan Dilan Polat hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Dilan Polat'ın Ağustos 2023'te sosyal medyadan kendisini eleştirdiği iddiasıyla Afranur A.'ya "ayağını denk al, magazin yaparken ölüme kadar uzanır" şeklinde sonu küfürle biten tehdit mesajları attığı ortaya çıktı. Genç kadının şikayeti üzerine açılan soruşturmada Dilan Polat, mesaj attığını hatırlamadığını söylerken, dosya tarafların uzlaşma ihtimaline istinaden Uzlaştırma Büro'ya gönderildi. İşte detaylar...
30.11.2023 Gündem
Evinin önüne kendi mezarını yaptırdı
Evinin önüne kendi mezarını yaptırdı  Van'ın Gürpınar ilçesinde kravata olan düşkünlüğüyle bilinen bu nedeniyle evinin bir bölümünü kravat koleksiyonuna çeviren Bedir Akbulut (71), ölmeden önce kendi mezarını yaptırdı. İsmi ve doğum tarihi yazılı, ölüm tarihinin ise boş bırakıldığı mezarını bir ay önce yaşamını yitiren oğlu Mehmet Akbulut'un (35) vasiyeti üzerine yaptırdığını belirten Akbulut, "Oğlum ölmeden önce bana, mezarımı hazırlamamı istemişti. Ben de onun vasiyetini yerine getirdim. Kravata olan tutkum nedeniyle de mezar taşımın her iki tarafına kravat resminin bulunmasını istedim" dedi.
25.11.2023 Yaşam
Bulana ya da doğru konum bildirene 20 bin lira ödül!
Bulana ya da doğru konum bildirene 20 bin lira ödül! Ümraniye'de motosiklet güpegündüz saniyeler içerisinde çalındı. Motosikletini 3 ay önce krediyle aldığını söyleyen Mert Öğüt getirine ya da doğru konum bildirene 20 bin lira ödül vereceğini söyledi. Motosiklet hırsızlığı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
25.11.2023 Gündem
Dilan Polat -Engin Polat soruşturmasında 'para kasası' itirafçı oldu! 1 milyar liranın sırrı ortaya çıktı
Dilan Polat -Engin Polat soruşturmasında 'para kasası' itirafçı oldu! 1 milyar liranın sırrı ortaya çıktı Engin Polat - Dilan Polat soruşturmasında, avukat Ahmet Gün'ün yanında çalışan mali müşavir  Zümrüt Yerebaka MASAK raporunda yer alan tüm şirketlerin kredi kartı ve e-ticaret platformlarının dökümlerini CD içinde emniyete teslim ederek itirafçı oldu. Yerebakan'ın emniyetteki ifadesinden şoke eden ayrıntılar ortaya çıktı.  Tutuklu olan Polatların mali müşaviri Zümrüt Yerebakan, MASAK raporunda Gün tarafından kesilen naylon fatura miktarının 300 milyon lira olarak belirtildiğine dikkat çeken Zümrüt Yerebakan, naylon fatura miktarının 1 milyar liranın üzerinde olduğunu açıkladı. İşte Polat soruşturması ile ilgili son dakika gelişmelerinin ayrıntıları...
25.11.2023 Gündem
Dilan Polat ile ilgili yeni iddia! Avukatları acil olarak cezaevine gitti
Dilan Polat ile ilgili yeni iddia! Avukatları acil olarak cezaevine gitti Kara para aklama soruşturmasında tutuklanan Dilan ve Engin Polat çifti Türkiye'nin gündeminde olmaya devam ediyor.. Polat soruşturması ile ilgili detaylar vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Öte yandan dava ile ilgili son dakika bilgileri de geliyor. Son olarak Dilan Polat ve Engin Polat arasında gerçekleşen telefon görüşmesi ile ilgili ayrıntılar sızdı. İşte Polat çifti arasında yaşananlar...
25.11.2023 Gündem
Dilan Polat ile Engin Polat arasındaki telefon görüşmesi sızdı! Dilan Polat ile ilgili bomba iddia kayıtlara geçti
Dilan Polat ile Engin Polat arasındaki telefon görüşmesi sızdı! Dilan Polat ile ilgili bomba iddia kayıtlara geçti Kara para aklama soruşturmasında tutuklanan Dilan ve Engin Polat çifti Türkiye'nin gündeminde olmaya devam ediyor.. Polat soruşturması ile ilgili detaylar vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Öte yandan dava ile ilgili son dakika bilgileri de geliyor. Son olarak Dilan Polat ve Engin Polat arasında gerçekleşen telefon görüşmesi ile ilgili ayrıntılar sızdı. İşte Polat çifti arasında yaşananlar...
24.11.2023 Gündem
Polat soruşturmasında bir kişi daha tutuklandı! Engin ve Dilan Polat'a büyük şok
Polat soruşturmasında bir kişi daha tutuklandı! Engin ve Dilan Polat'a büyük şok Polat çiftine yönelik soruşturma kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan Zümrüt Yerebakan itirafçı oldu, önemli açıklamalarda bulundu. Tutuklu fenomen Dilan Polat'ın en yakınındaki kilit isimlerden biri olan şirketlerin mali müşaviri de itirafçı oldu. Savcıya, Polatların kara para döngüsünü bir bir anlattı. O itiraflarda Polatların daha gözaltına alınmadan gizli MASAK raporuna ulaştığı, hatta ekip olarak o raporu inceledikleri ortaya çıktı. Öte yandan Polat soruşturmasında dikkat çeken bir kişi daha tutuklandı. Ahmet Gün’ün ofisinde çalışan muhasebeci Harun Abak tutuklandı. İşte Dilan - Engin Polat soruşturmasında son dakika gellişmeleri...
23.11.2023 Gündem
Dilan Polat ve Engin Polat'a büyük darbe! Kilit isim her şeyi açıkladı, MASAK raporu detayı ortaya döküldü
Dilan Polat ve Engin Polat'a büyük darbe! Kilit isim her şeyi açıkladı, MASAK raporu detayı ortaya döküldü Polatlar davasında ipin ucu yakalandı arkası çorap söküğü gibi geliyor. Polat çiftine yönelik soruşturma kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan Zümrüt Yerebakan yakalandı. Tutuklu fenomen Dilan Polat'ın en yakınındaki kilit isimlerden biri olan şirketlerin mali müşaviri de itirafçı oldu. Savcıya, Polatların kara para döngüsünü bir bir anlattı. O itiraflarda Polatların daha gözaltına alınmadan gizli MASAK raporuna ulaştığı, hatta ekip olarak o raporu inceledikleri ortaya çıktı
23.11.2023 Gündem
Dilan Polat - Engin Polat soruşturmasında kilit isim itirafçı oldu! Soruşturmanın seyri değişti, serbest kaldı
Dilan Polat - Engin Polat soruşturmasında kilit isim itirafçı oldu! Soruşturmanın seyri değişti, serbest kaldı Kara para aklamak, suç işlemek maksadıyla örgüt kurmak ve vergi kanununa muhalefet suçlarıyla yargılanan Dilan ve Engin Polat gözaltına alındıktan sonra tutuklanmıştı. Dilan ve Engin Polat soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı. Firari olan mali müşavir Zümrüt Yerebakan etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanarak itirafçı oldu. Tutuklu Ahmet Gün ile birlikte çalışan Yerebakan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
22.11.2023 Gündem
Dilan Polat - Engin Polat soruşturmasında son dakika gelişmesi! Serbest bırakıldı
Dilan Polat - Engin Polat soruşturmasında son dakika gelişmesi! Serbest bırakıldı Kara para aklamak, suç işlemek maksadıyla örgüt kurmak ve vergi kanununa muhalefet suçlarıyla yargılanan Dilan ve Engin Polat gözaltına alındıktan sonra tutuklanmıştı. Dilan ve Engin Polat soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı. Yakalama kararı bulunan mali müşavir Zümrüt Yerebakan’a yurt dışına çıkış yasağı uygulanarak serbest bırakıldı.
21.11.2023 Gündem
Eylül Öztürk hakkında olay iddia! Daha önce hiç gündeme gelmemişti, ortaya çıktı
Eylül Öztürk hakkında olay iddia! Daha önce hiç gündeme gelmemişti, ortaya çıktı Dilan Polat, Engin Polat çiftiyle bir dönem samimiyeti dikkat çeken sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk'ün kısa sürede akıl almaz zenginliği magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Eylül Öztürk'ün hayatı ile ilgili şaşırtan ayrıntılar ortaya çıkarken fenomen isimden ilk açıklama geldi.
21.11.2023 Gündem
Dilan Polat ve eşi Engin Polat çiftinin avukatından inanılmaz ifadeler! Milyonlar böyle buhar olmuş...
Dilan Polat ve eşi Engin Polat çiftinin avukatından inanılmaz ifadeler! Milyonlar böyle buhar olmuş... Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin avukatı sorgu bilinmeyenleri açıkladı. Etkin pişmanlıktan faydalanmak isteyen ailenin muhasebe işlerine bakan avukatı Ahmet Gün'ün ifadesine ulaşıldı. Gün ifadesinde çok kritik bilgiler verdi. Öte yandan Polatlara ait kayyum atanan şirketlerin kasalarının boş olduğu öğrenilirken para trafiği ile ilgili de avukat Ahmet Gün yeni itiraflarda bulundu. Sık sık yurt dışına çıkan ve gittiği ülkede pırlanta mağazası da olan Polat ailesinin kıymetli taşlarla yurtdışına para kaçırdığı iddia ediliyor.
20.11.2023 Gündem
Fenomen Nevra Bilem'in skandal ses kaydı ortaya çıktı: Sen duanı et, para bulur seni
Fenomen Nevra Bilem'in skandal ses kaydı ortaya çıktı: Sen duanı et, para bulur seni Dilan Polat-Engin Polat, Candan kardeşler, Özlem-Tayyar Öz, Şule Kayatürk ve Yasin Türk'ten sonra dolandırıcılıkla suçlanan sosyal medya fenomeni Nevra Bilem'in skandal ses kaydı ortaya çıktı. Nevra Bilem, parasını geri isteyen mağdura bakın nasıl cevap verdi. İşte son dakika haberin detayları...
20.11.2023 Gündem
Dilan Polat ve Engin Polat için yeni karar!  Güvenlik gerekçesiyle değiştirildi
Dilan Polat ve Engin Polat için yeni karar! Güvenlik gerekçesiyle değiştirildi Haklarında “Kara para aklama” soruşturması başlatılan ve tutuklanan sosyal medya fenomeni, güzellik merkezleri sahibi Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında yeni karar ortaya çıktı. Dilan Polat, Engin Polat ve Sıla Doğu'nun da aralarında bulunduğu şüphelilerden 14'ünün tutuklandığı soruşturma kapsamında erkek tutuklular güvenlik gerekçesiyle Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndan başka cezaevlerine nakledildiler.
16.11.2023 Gündem
Dilan Polat ve Engin Polat 2. kez yandılar! Telefon kayıtları patladı, 'paraları aldık' itirafı
Dilan Polat ve Engin Polat 2. kez yandılar! Telefon kayıtları patladı, 'paraları aldık' itirafı Dilan Polat ve Engin Polat'ı 2. kez yakan delil. Telefon kayıtları olayların seyrini değiştirdi. Dilan Polat, Engin Polat ve babası Sezgin Polat'ın, Şarkıcı Banu Parlak’ın güzellik merkezinin kurşunlanmasına ilişkin yürütülen soruşturmada önemli detaylar ortaya çıktı. Dilan ve Engin Polat'ın avukatının yaptığı tutukluluk itirazının sulh ceza hakimliği tarafından reddedilmesinin ardından tekrar değerlendirme yapan asliye ceza mahkemesi de itirazı reddetti.
16.11.2023 Gündem
Kayyum atandı ne demek, kayyum nedir? Kayyum neden atanır, kayyum atandıktan sonra ne olur? (Polat çiftinin işyerlerine kayyum atandı)
Kayyum atandı ne demek, kayyum nedir? Kayyum neden atanır, kayyum atandıktan sonra ne olur? (Polat çiftinin işyerlerine kayyum atandı) Dilan ve Engin Polat çiftinin 27 şirketine kayyum atandı. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Dilan Polat, Engin Polat ve yakınlarına ait olan 27 şirkete kayyum atanmasını talep edilmişti. Talebi değerlendiren mahkeme 27 şirkete kayyum atanmasına karar verdi. Söz konusu gelişmenin ardından kayyumun neden atandığı, atanınca ne olduğu merak konusu oldu.
16.11.2023 Gündem
Dilan-Engin Polat çiftiyle ilgili flaş gelişme! Şirketlerine kayyum atandı
Dilan-Engin Polat çiftiyle ilgili flaş gelişme! Şirketlerine kayyum atandı Dilan Polat, Engin Polat ve Sıla Doğu'ya ait şirketlere mahkeme kararı doğrultusunda kayyum atandı. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından şirketlere Halil İbrahim Akyıldız, Mehmet Nihat Arcagök, Bülent Girgin, İcat Sayda, Gülşen Altınay, Münevver Gökgün Akkaya, Elif Düzen Özomay, Ahmet Miraç Akmen'nin atanmalarına karar verildi.
15.11.2023 Gündem
Arzu Yanardağ ve Ali Serter 15 yıl sonra mahkemelik oldu
Arzu Yanardağ ve Ali Serter 15 yıl sonra mahkemelik oldu Arzu Yanardağ 15 yıl önce boşandığı Ali Serter’e 17 yaşındaki kızları Alara ile ilgilenmediği ve yıllardır maddi manevi destekte bulunmadığı iddiasıyla 35 bin TL’lik nafaka davası açtı.
13.11.2023 Magazin
Dilan Polat - Engin Polat olayında yeni detay! Kıbrıs - Gürcistan - Dubai üçgeni ve 500 milyon TL ayrıntısı
Dilan Polat - Engin Polat olayında yeni detay! Kıbrıs - Gürcistan - Dubai üçgeni ve 500 milyon TL ayrıntısı Haklarında “Kara para aklama” soruşturması başlatılan ve tutuklanan sosyal medya fenomeni, güzellik merkezleri sahibi Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Dilan Polat, 21 Eylül'de katıldığı bir programda altın tozlu kahve içip günde 750 bin lira harcadığı yönünde açıklamalar yaptı. Dilan Polat'ın bu ifadelerinin ardından MASAK'ın radarına girdiği öğrenildi. Ünlü fenomenin, hakkında inceleme talimatı verildiği gün ise gözyaşları içinde "Alın teriyle çalışıyoruz, her şeyimiz şeffaf" diyerek video çekip paylaşım yaptığı ortaya çıktı. Peki Dilan Polat olayının ucu nereye uzanır?
13.11.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Dilan Polat Engin Polat ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki dilan polat engin polat haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.