Msb

Msb

Son dakika msb haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan msb ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını msb haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Msb

haberleri sayfasında son dakika yaşanan msb gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.754 msb haberi bulunmuştur. Tüm msb haberleri aşağıda listelenmiştir.
MSB, Kış tatbikatında Mehmetçiğin uçaktan atlayış görüntüsünü paylaştı
MSB, Kış tatbikatında Mehmetçiğin uçaktan atlayış görüntüsünü paylaştıMilli Savunma Bakanlığı, Mehmetçiğin Kış Tatbikatı’nda nefes kesen uçaktan atlayış görüntülerini paylaştı.
28.01.2023Gündem
MSB'den sürüklenen mayın açıklaması: İmha edildi
MSB'den sürüklenen mayın açıklaması: İmha edildiMilli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "26 Mart-18 Ekim 2022 tarihleri arasında 4 deniz mayını SAS Timlere tarafından imha edildi" denildi.
25.01.2023Gündem
25 Ocak askerlik saat kaçta açıklanacak, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? 25 Ocak askerlik celp dönemleri!
25 Ocak askerlik saat kaçta açıklanacak, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? 25 Ocak askerlik celp dönemleri!Askerlik yerleri bugün açıklanıyor. Yoklama ve askerlik hizmet tercihi ve celp tercihi tamamlandı, gözler askerlik seçim ve sınıflandırma sonuçları için e devlet ekranlarına çevrildi. Askeralma Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada Şubat 2023 celbi askerlik yerlerinin 25 Ocak 2023 tarihinde ilan edileceğini duyurdu. MSB tarafından yapılacak duyuruyla 2023 Şubat celbi Askerlik yerleri öğrenilebilecek. Peki, 25 Ocak askerlik saat kaçta açıklanacak, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? 25 Ocak askerlik celp dönemleri hakkında merak edilenler…
25.01.2023Gündem
MSB askerlik yerleri açıklandı mı? Milli Savunma Bakanlığı askerlik yeri öğrenme ve MSB e devlet 2023 Şubat celbi Askerlik yerleri sorgulama…
MSB askerlik yerleri açıklandı mı? Milli Savunma Bakanlığı askerlik yeri öğrenme ve MSB e devlet 2023 Şubat celbi Askerlik yerleri sorgulama…Askerlik yerleri sabırsızlıkla bekleniyor, MSB açıklama yaptı. Yoklama ve askerlik hizmet tercihi ile celp tercihini yapan adayların seçim ve sınıflandırma sonuçları e-Devlet üzerinden erişime açılacak. Askeralma Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Şubat 2023 celbi askerlik yerleri 25 Ocak 2023 tarihinde ilan edilecek” ifadeleri kullanıldı. Peki, 2023 Şubat celbi Askerlik yerleri açıklandı mı, Milli Savunma Bakanlığı askerlik yerleri nasıl ve nereden öğrenilir?
25.01.2023Gündem
MSB duyurdu! Öldürülen terörist sayısı 20'ye yükseldi
MSB duyurdu! Öldürülen terörist sayısı 20'ye yükseldiMilli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Tel Rıfat’tan Öncüpınar Hudut Karakolumuza yapılan hain saldırı sonrası başlatılan meşru müdafaa atışları sonucunda dün 6 terörist etkisiz hâle getirilmişti. Bugün de 3 terörist daha etkisiz hâle getirilerek bölgede etkisiz hâle getirilen terörist sayısı 20’ye yükseldi." ifadeleri kullanıldı.
23.01.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şırnaklı şehidin ailesine telefonla taziyelerini iletti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şırnaklı şehidin ailesine telefonla taziyelerini ilettiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan korucu Nimet Encü'nün ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakan Soylu ile yaptığı telefon görüşmesinde Encü'nün ailesine başsağlığı dileklerini iletti.
22.01.2023Gündem
MSB: 6 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 6 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye'nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerine taciz ateşi açan 6 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
22.01.2023Gündem
MSB: PKK/YPG'li 11 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: PKK/YPG'li 11 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Tel Rıfat'tan Öncüpınar Hudut Karakolu sorumluluk sahasına saldıran 11 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
20.01.2023Gündem
Türkiye ve ABD arasında temas! F-35'lerle ilgili flaş gelişme
Türkiye ve ABD arasında temas! F-35'lerle ilgili flaş gelişmeMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Türk ve ABD Savunma Bakanlık heyetlerinin F-35 istişarelerinin devamı konusunda mutabık kaldığını duyurdu.
19.01.2023Gündem
Bedelli askerlik sınıflandırma grubu nedir? Bedelli askerlik sınıf grubu 1, 2, 3 rakamları ne anlama geliyor?
Bedelli askerlik sınıflandırma grubu nedir? Bedelli askerlik sınıf grubu 1, 2, 3 rakamları ne anlama geliyor?Bedelli askerlik sınıflandırma sonuçları açıklandı. Sonuçlarını öğrenen hükümlüler sonuç kısmında yazan bedelli askerlik sınıf grubu 1, 2, 3 rakamlarının ne anlama geldiğini sorguluyor. Peki Bedelli askerlik sınıflandırma grubu nedir?
18.01.2023Gündem
MSB: Türkiye'ye sızmaya çalışan 2'si FETÖ mensubu 16 kişi yakalandı
MSB: Türkiye'ye sızmaya çalışan 2'si FETÖ mensubu 16 kişi yakalandıMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Yunanistan'dan Türkiye'ye sızmaya çalışan 2'si FETÖ mensubu 16 kişinin Edirne'de yakalandığını açıkladı.
16.01.2023Gündem
Pençe-Kilit operasyonlarıyla teröristlere geçit verilmedi
Pençe-Kilit operasyonlarıyla teröristlere geçit verilmediSınır güvenliğini ileriden sağlamak amacıyla geçen yıl başlatılan Pençe-Kilit operasyonlarıyla teröristlere geçit verilmedi. Operasyonlarda terör hedefleri birer birer etkisiz hale getirilirken teröristlerin inleri başlarına yıkıldı. Harekat kapsamında ’girilemez' denilen her yere girildi, 'ulaşılamaz' denilen her noktaya ulaşılarak TSK tarafından kontrol altına alındı.
15.01.2023Gündem
Milli Savunma Bakanı Akar, İngiltere’de
Milli Savunma Bakanı Akar, İngiltere’deMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace’ın resmi davetlisi olarak İngiltere’nin başkenti Londra’ya geldi.
15.01.2023Gündem
Pençe-Kilit ile mağaralar teröristlerin başlarına yıkıldı
Pençe-Kilit ile mağaralar teröristlerin başlarına yıkıldıTürk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) 17 Nisan 2022'de başlatılan Pençe-Kilit Harekatı ile mağaralar teröristlerin başlarına yıkıldı.
15.01.2023Gündem
MSB: Ukrayna limanlarından 17 milyon 254 bin ton tahıl taşındı
MSB: Ukrayna limanlarından 17 milyon 254 bin ton tahıl taşındıMilli Savunma Bakanlığı’nca, Ukrayna limanlarından bugüne kadar 643 gemi ile 17 milyon 254 bin tondan fazla tahıl taşındığı açıklandı.
14.01.2023Gündem
MSB: Fırat Kalkanı Harekatı Bölgesi’nde 1 asker şehit oldu
MSB: Fırat Kalkanı Harekatı Bölgesi’nde 1 asker şehit olduMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Fırat Kalkanı Harekât Bölgesi’nde bölücü terör örgütleri mensuplarınca üst bölgesine açılan taciz ateşi sonucunda ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan Tnk. Uzm. Çvş. Selçuk Kurt’un şehit olduğunu açıkladı.
13.01.2023Yaşam
Bakan Akar: İsveç’i derhal tedbir almaya davet ediyoruz
Bakan Akar: İsveç’i derhal tedbir almaya davet ediyoruzMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İsveç’te PKK terör örgütü üyelerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye'yi hedef almasına ilişkin, “İğrenç eylemi şiddetle kınıyor, İsveç’i derhal tedbir almaya davet ediyoruz” dedi.
12.01.2023Gündem
MSB 16 bin personel alımı şartları neler? Milli Savunma Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak, MSB sözleşmeli er erbaş alımı başvurusu başladı mı?
MSB 16 bin personel alımı şartları neler? Milli Savunma Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak, MSB sözleşmeli er erbaş alımı başvurusu başladı mı?Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 16 bin sözleşmeli er ve erbaş alımı yapacak. Milli Savunma Bakanlığı’nca, 2023’te toplam 16 bin sözleşmeli erbaş ve erin istihdam edileceğinin açıklanmasının ardından MSB 16 bin personel alımı şartları, MSB sözleşmeli er erbaş alımı başvuru tarihine yönelik aramalar arttı.  Bakanlık geçtiğimiz yıl da 12 bin 940 sözleşmeli er ve erbaş alımı yapmıştı. Peki, MSB 16 bin personel alımı şartları neler? Milli Savunma Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak, MSB sözleşmeli er erbaş alımı başvurusu başladı mı?
10 terörist etkisiz hale getirildi
10 terörist etkisiz hale getirildiFırat Kalkanı bölgesine saldırı hazırlığında olan 8 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi. Zeytin Dalı bölgesinde ise 2 PKK/YPG'li terörist Mehmetçik tarafından etkisiz hale getirildi.
8.01.2023Gündem
MSB: Saldırı girişiminde bulunan 12 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi
MSB: Saldırı girişiminde bulunan 12 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerinde huzur ve güvenlik ortamını bozmak için saldırı girişiminde bulunan 12 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
5.01.2023Gündem
MSB'den yeni yıla özel 'Önce Vatan' klibi
MSB'den yeni yıla özel 'Önce Vatan' klibiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), yeni yıla özel rap müzikle 'Önce Vatan' klibi hazırladı.
1.01.2023Gündem
Suriye ile 11 yıl sonra ilk görüşme! Bakan Akar'dan flaş açıklama
Suriye ile 11 yıl sonra ilk görüşme! Bakan Akar'dan flaş açıklamaMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Moskova'da savunma bakanları ve istihbarat başkanları arasında gerçekleştirilen üçlü toplantıya ilişkin, "Bizim Türkiye’de ve Suriye’de yaşayan Suriyeli kardeşlerimizin aleyhine bir şey yapmamız hiçbir şekilde söz konusu değildir. Onları zora sokacak bir davranış içinde hiçbir zaman bulunmadık, bulunmayız. Bunu herkes bu şekilde bilmeli ve ona göre davranmalıdır" dedi.
29.12.2022Gündem
Şırnak’ta 15 bölge “geçici özel güvenlik bölgesi” ilan edildi
Şırnak’ta 15 bölge “geçici özel güvenlik bölgesi” ilan edildiŞırnak ve 6 ilçesine bağlı bulunan 15 bölge, 15 gün süre ile “Geçici Özel Güvenlik Bölgesi” ilan edildi.
27.12.2022Gündem
Irak'ın kuzeyindeki Gara'da 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
Irak'ın kuzeyindeki Gara'da 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildiMSB'den açıklama geldi. Irak’ın kuzeyindeki Gara bölgesinde 3 PKK'lı teröristin etkisiz hâle getirildiği duyuruldu.
27.12.2022Gündem
MSB duyurdu! Sıcak çatışma, hepsi öldürüldü
MSB duyurdu! Sıcak çatışma, hepsi öldürüldüMilli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklama göre, "Suriye’nin kuzeyindeki Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerine taciz ateşi açan 12 PKK/YPG'li terörist başarılı bir operasyonla etkisiz hale getirildi." dedi.
27.12.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Msb ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki msb haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.