Kariyer

Kariyer

Son dakika Kariyer haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Kariyer ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Kariyer haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kariyer

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kariyer gelişmeleri de dahil olmak üzere 4.186 kariyer haberi bulunmuştur. Tüm kariyer haberleri aşağıda listelenmiştir.
Spotify şarkı falı nasıl bakılır? Spotify şarkı falı ücretli mi, Spotify falı özelliği nasıl açılır?
Spotify şarkı falı nasıl bakılır? Spotify şarkı falı ücretli mi, Spotify falı özelliği nasıl açılır? Spotify Şarkı Falı ( Song Psychic) özelliği kullanıma sunuldu. Yeni özellik, kullanıcıların soru sormalarına ve müzik biçiminde yanıtlar almalarına olanak tanıyor.
2.03.2024 Gündem
Başöğretmenlik süresi düşecek mi? Uzman öğretmenlik 7 yıl olacak mı, uzman öğretmenlik süresi kısalacak mı?
Başöğretmenlik süresi düşecek mi? Uzman öğretmenlik 7 yıl olacak mı, uzman öğretmenlik süresi kısalacak mı? Öğretmenlik Meslek Kanunuyla birlikte kariyer basamakları Milli Eğitim Bakanlığında tanımlandı. Buna göre 10 yılını dolduran öğretmenler uzman öğretmen, 10 yıl uzman öğretmenlik yapanlar da Başöğretmen ünvanına sahip oluyor. Öğretmen başöğretmenlik ve uzman öğretmenlik süresinin düşüp düşmeyeceği ise merak ediliyor. Peki, Başöğretmenlik süresi düşecek mi? Uzman öğretmenlik 7 yıl olacak mı, uzman öğretmenlik süresi kısalacak mı?
23.02.2024 Çalışma Hayatı
İç Anadolu’nun en büyük kariyer fuarı başlıyor
İç Anadolu’nun en büyük kariyer fuarı başlıyor İç Anadolu bölgesinin en büyük kariyer fuarı İKAF’24 sayesinde öğrenciler, sektör çalışanları ve işverenler bir araya gelecek.
22.02.2024 Ekonomi
AK Parti Denizli mitingi! Cumhurbaşkanı Erdoğan: KAAN 2028'de envantere katılacak
AK Parti Denizli mitingi! Cumhurbaşkanı Erdoğan: KAAN 2028'de envantere katılacak Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Denizli mitinginde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "5. Nesil Savaş uçağımız Kaan ilk uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi. 15 yıllık çalışmanın başarısı olan KAAN önemli bir testle kritik eşiği aştı. 2028'de hava envanterimize katılmasını bekliyoruz." dedi.
22.02.2024 Gündem
Kapadokya Alan Başkanlığı personel alımı 2024! Kültür ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığı 19 personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları
Kapadokya Alan Başkanlığı personel alımı 2024! Kültür ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığı 19 personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları Kültür ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığı Personel alımı ilanı yayınlandı. Peki, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığı 19 personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Kapadokya Alan Başkanlığı personel alımı şartları nelerdir?
22.02.2024 Çalışma Hayatı
KPSS puanı ile personel alımı yapılacak! Başvuru süreci bugün başladı
KPSS puanı ile personel alımı yapılacak! Başvuru süreci bugün başladı Kamuda çalışmak isteyenleri ilgilendiriyor. Personel alımı yapılacak. KPSS şartı bulunuyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, personel alım ilanını Resmi Gazete'den duyurdu.
21.02.2024 Çalışma Hayatı
Türk Hava Yolları 2024 yılı için 5 bin kişiyi işe alacak
Türk Hava Yolları 2024 yılı için 5 bin kişiyi işe alacak Türk Hava Yolları İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdulkerim Çay, 2024 yılı için yaklaşık 5 bin kişiyi işe almayı planladıklarını duyurdu.
20.02.2024 Ekonomi
AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum: Bizim dönemimizde trafik çilesi bitecek
AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum: Bizim dönemimizde trafik çilesi bitecek Pendik'te düzenlenen mitingde konuşan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, "Sizlere söz veriyorum. Bizim dönemimizde trafik çilesi bitecek. Ailelerimize, çocuklarımıza, evlatlarımıza zaman kalacak" ifadelerini kullandı.
12.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Muhalefet her gün yeni bir skandal üretiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Muhalefet her gün yeni bir skandal üretiyor Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Adıyaman İlçe Belediye Başkan Adaylarını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, programda yaptığı açıklamada, "Adıyaman, 6'lı masa denen proje yapının ve Cumhurbaşkanı adaylarının yalan ve bühtan siyasetine fırsat vermedi" dedi. Erdoğan, "14-28 Mayıs seçimlerinin üzerinden 8 ay geçti ama CHP ve eski ortakları arasındaki kavganın, gürültünün arkası hiç kesilmedi. Her gün yeni bir skandala uyanıyor, özellikle CHP'li vatandaşlarımızın umutlarını kıran bir Bizans oyununa şahit oluyoruz" diye konuştu.
8.02.2024 Gündem
Ukrayna Güvenlik Servisi, Rus ajan ağını deşifre etti: Aralarında belediye meclisi yetkilisi de var
Ukrayna Güvenlik Servisi, Rus ajan ağını deşifre etti: Aralarında belediye meclisi yetkilisi de var Ukrayna Güvenlik Servisi (SBU), Rusya Federal Güvenlik Servisi’nin (FSB) ajan ağının deşifre edildiğini duyurdu. SBU, gözaltına alınan kişiler arasında Donetsk bölgesindeki savunma fabrikasının mühendisi ve belediye meclisi yetkilisinin de bulunduğunu açıkladı.
5.02.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete tepki: Ortaya saçılanlar buz dağının sadece görünen kısmı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete tepki: Ortaya saçılanlar buz dağının sadece görünen kısmı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “İşte CHP'nin halini görüyorsunuz. Herkes bir köşe başına yapışmanın derdinde. Ne ülkenin hali, ne şehirlerimizin durumu umurlarında değil. Daha düne kadar ittifak içinde oldukları partileri bile gözleri görmüyor, çiğneyip geçiyorlar. Kendi arkadaşlarına ve müttefiklerine bu derece hoyratça davrananların, şehirler ve oralarda yaşayanlara şefkat göstermesi mümkün mü?” dedi.
2.02.2024 Gündem
THY'den 2'nci pilot aday adayları için iş ilanı
THY'den 2'nci pilot aday adayları için iş ilanı Türk Hava Yolları(THY), büyüme hedefleri doğrultusunda yetiştirilmek üzere ikinci pilot aday adayları için iş ilanı açtı.
2.02.2024 Gündem
GSB Gençlik Çalışanı alımı sonuçları ne zaman açıklanacak 2024? Kariyer Kapısı gençlik çalışanı sonuçları sorgulama
GSB Gençlik Çalışanı alımı sonuçları ne zaman açıklanacak 2024? Kariyer Kapısı gençlik çalışanı sonuçları sorgulama GS 1071 personel alımı sonuçları, gençlik çalışan kadrosuna başvuranlar tarafından yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Gençlik çalışanı başvuruları 8 Ocak’ta sona erdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı üzerinden gerçekleştirilen başvuruların sona ermesinin ardından GSB 1071 personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Sorusuna yanıt aramalar da başladı. Peki, GSB Gençlik Çalışanı alımı sonuçları ne zaman açıklanacak 2024?
27.01.2024 Çalışma Hayatı
AK Parti Çankaya Belediye Başkan adayı Duhan Kalkan kimdir? Duhan Kalkan kaç yaşında, ne mezunu?
AK Parti Çankaya Belediye Başkan adayı Duhan Kalkan kimdir? Duhan Kalkan kaç yaşında, ne mezunu? AK Parti Çankaya Belediye Başkan adayı belli oldu. 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde AK Parti'nin Çankara Belediye Başkan adayı Duhan Kalkan kimdir? Duhan Kalkan kaç yaşında?
24.01.2024 Gündem
Uzmanı kadınları uyardı: Yumurta dondurma 40 yaşından önce yapılmalı
Uzmanı kadınları uyardı: Yumurta dondurma 40 yaşından önce yapılmalı Sağlık sorunları, kariyer gibi nedenlerle çocuk doğurmayı erteleyen ve yumurtalarını donduran kadınların sayısının her geçen gün arttığını ifade eden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Nur Dokuzeylül Güngör, “Yumurta çözüldüğünde verimli olması için 40 yaşından önce dondurulması gerekir” dedi.
24.01.2024 Sağlık
NBA'de Alperen Şengün'den kariyer rekoru
NBA'de Alperen Şengün'den kariyer rekoru NBA'de bu sezon harikalar yaratan milli basketbolcumuz Alperen Şengün, bu gece oynanan Utah Jazz maçına da damga vurdu. All Star adaylarından olan Alperen, uzatmaya giden maçta kariyer rekoru kırarak takımına galibiyeti getirdi.
21.01.2024 Şampiy10
Diyarbakır ve İzmir'de dolandırıcılara 'Paydos' operasyonu: 12 gözaltı
Diyarbakır ve İzmir'de dolandırıcılara 'Paydos' operasyonu: 12 gözaltı Diyarbakır ve İzmir'de, sosyal medyada oluşturdukları kariyer platformlarından iş arayanları dolandıran ve paralarını alıp kamuda iş vaadinde bulunan 12 şüpheli, 'Paydos' adlı operasyonla yakalandı. Şüphelilerin aldıkları paraları, farklı hesaplara yatırıp 'türbülans' ismi verdikleri yöntemle izini kaybettirmeye çalıştığı ortaya çıktı.
20.01.2024 Gündem
Porsun ne demek, Porsun astsubay nedir? Deniz kuvvetleri Porsun ne iş yapar?
Porsun ne demek, Porsun astsubay nedir? Deniz kuvvetleri Porsun ne iş yapar? Askerlik hizmetini Deniz Kuvvetlilerine bağlı olarak yapanlar tarafından bilinir ki Deniz Kuvvetlerinin farklı gelenekleri, isimlendirmeleri ve yaklaşımları vardır. Porsun astsubaylık da bunlardan biridir. Peki, Porsun ne demek, Porsun astsubay nedir? Deniz kuvvetleri Porsun ne iş yapar?
19.01.2024 Çalışma Hayatı
Rüyada Yufka Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yufka Yemek Nasıl Yorumlanır?
Rüyada Yufka Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yufka Yemek Nasıl Yorumlanır? Rüyada yufka görmek mali durumun iyileşmesi ve daha rahat bir hayat anlamına gelir. Farklı rüya yorumcularına göre bekar kişilerin evlenmesi, evlilerin ise tartışma yaşaması şeklinde yorumlanmaktadır.
16.01.2024 Eğitim
Rüyada Yağ Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ekmeğe Yağ Sürmek Nasıl Yorumlanır?
Rüyada Yağ Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ekmeğe Yağ Sürmek Nasıl Yorumlanır? Yüksek bir gelir eşliğinde rüyada yağ görmek yorumlanır. Özellikle doğrudan rüya sahibinin önemli bir kazanç elde edeceğine yönelik yorumlar olarak öne çıkar. Genel çerçevede kişi adına olumlu şekilde gelişecek olan olayları anlatmaktadır. Aynı zamanda rüyada ekmeğe yağ sürmek rüya sahibi olumlu ya da olumsuz biçimde öne çıkar. Rahat etmek, güven kaybı yaşamak ve ihanet gibi durumlar şeklinde delalet etmektedir.
16.01.2024 Eğitim
Rüyada Tencere Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yemek Pişirmek Nasıl Yorumlanır?
Rüyada Tencere Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yemek Pişirmek Nasıl Yorumlanır? Rüyada tencere görmek resmi makamlar ile yapılacak olan işlerin olumlu sonuçlanacağını gösteren bir rüyadır. Rüyada tencere görmek maddi olarak daha iyi bir hayat yaşanacağı şeklinde de yorumlanabilir.
16.01.2024 Eğitim
Rüyada Televizyon Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Televizyon İzlemek Nasıl Yorumlanır?
Rüyada Televizyon Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Televizyon İzlemek Nasıl Yorumlanır? Bereket ve bolluk ile birlikte maddi açıdan rahatlık rüyada televizyon görmek üzerinden delalet eder. Aynı zamanda gelecek olan müjdeli haberler ve buna sevilmek biçiminde rivayet edilir. Rüya sahibinin yakın zamanda yaşamış olduğu sıkıntı ve sorunları geride bırakarak maddi açıdan istediği noktaya geleceğine dair yorumlar yapılır. Aynı zamanda rüyada televizyon izlemek sürpriz olaylar ve bu olaylara sevinmek biçiminde rivayet edilir.
15.01.2024 Eğitim
Rüyada Sütlaç Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Sütlaç Yemek Nasıl Yorumlanır?
Rüyada Sütlaç Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Sütlaç Yemek Nasıl Yorumlanır? Rüyada sütlaç görmek yakın zaman içinde büyük bir sevinç yaşanacağı anlamındadır. Bu sevinçli durum genellikle rüya sahibinin beklediği bir haber olarak yorumlanır.
15.01.2024 Eğitim
Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek Nasıl Yorumlanır?
Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek Nasıl Yorumlanır? Rüyada siyah ayakkabı görmek olumlu bir rüya olarak kabul edilmektedir. Rüya sahibi daha neşeli ve daha güzel bir hayat yaşayacak anlamına da gelir.
15.01.2024 Eğitim
Rüyada Saksıda Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Saksıya Çiçek Ekmek Nasıl Yorumlanır?
Rüyada Saksıda Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Saksıya Çiçek Ekmek Nasıl Yorumlanır? Hedeflerine ulaşmak ve başarılı bir hayat üzerine rüyada saksıda çiçek görmek yorumlanır. Özellikle rüya sahibinin önünün açık olduğuna ve önemli başarılar elde edeceği yönünde delalet eder. Sorunların bitmesi, mutlu günlerin gelmesi ve maddi, manevi sorunları geride bırakmak şeklinde yorumlar yapılır. Aynı durum rüyada saksıda çiçek ekmek şeklinde de ifade edilir. Kişinin iş hayatı ve özel yaşantısı ile sosyal hayatında güzel gelişmeler olarak değerlendirilmektedir.
14.01.2024 Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Kariyer ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kariyer haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.