İbrahim Reisi

İbrahim Reisi

Son dakika İbrahim Reisi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan İbrahim Reisi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını İbrahim Reisi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İbrahim Reisi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ibrahim reisi gelişmeleri de dahil olmak üzere 89 ibrahim reisi haberi bulunmuştur. Tüm ibrahim reisi haberleri aşağıda listelenmiştir.
2022 yılı böyle geçti: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan küresel barış için yoğun diplomasi trafiği
2022 yılı böyle geçti: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan küresel barış için yoğun diplomasi trafiğiUluslararası temaslarını 2022 yılı boyunca yoğun şekilde sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 ülkeye 27 ziyaret gerçekleştirdi. Dünya liderleriyle yaklaşık 200 telefon görüşmesi gerçekleştiren Erdoğan, çok sayıda devlet ve hükümet başkanını ağırladı.
30.12.2022Gündem
İran Cumhurbaşkanı Reisi: ABD Başkanı yaptığı açıklamalarla diğer ülkelerde kaos ve terörü kışkırtıyor
İran Cumhurbaşkanı Reisi: ABD Başkanı yaptığı açıklamalarla diğer ülkelerde kaos ve terörü kışkırtıyorİran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi, ABD Başkanı Joe Biden’ın İran’daki gösterilere ilişkin açıklamasına tepki göstererek, “ABD Başkanı yaptığı açıklamalarla diğer ülkelerde kaos ve terörü kışkırtıyor” dedi.
16.10.2022Dünya
İran Cumhurbaşkanı Reisi: Nükleer müzakereden kaçmayacağız
İran Cumhurbaşkanı Reisi: Nükleer müzakereden kaçmayacağızİran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi, ABD ile nükleer anlaşmaya bağımlı olmadıklarını söyleyerek, "Nükleer müzakereden kaçmayacağız" dedi.
8.10.2022Dünya
İran'da Mahsa Amini'nin ölümü sonrası korkunç olay! Nika Şakarami'nin başı ezildi, cesedi çalındı
İran'da Mahsa Amini'nin ölümü sonrası korkunç olay! Nika Şakarami'nin başı ezildi, cesedi çalındıİran’da Mahsa Amini'nin işkence sonucu yaşamını yitirmesiyle tüm İran'a yayılan rejim karşıtı protestolara lise öğrencileri de dahil oldu. Öğrenciler, sansasyonel paylaşımlarda bulunurken, 10 gündür kayıp olan Nika Şakarami'nin cesedinin başına gelenler ise ülkeyi iyice karıştırdı.
5.10.2022Dünya
İran Cumhurbaşkanı Reisi: "Hiçbir koşulda halkın güvenlik ve huzurunun tehlikeye atılmasına izin vermeyeceğiz"
İran Cumhurbaşkanı Reisi: "Hiçbir koşulda halkın güvenlik ve huzurunun tehlikeye atılmasına izin vermeyeceğiz"  İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi, "Düşmanlar kaos çıkarmak istiyor. Hiçbir koşulda halkın güvenlik ve huzurunun tehlikeye atılmasına izin vermeyeceğiz" dedi.
23.09.2022Dünya
İran Cumhurbaşkanı Reisi, CNN muhabiri Amanpour ile olan röportajını iptal etti
İran Cumhurbaşkanı Reisi, CNN muhabiri Amanpour ile olan röportajını iptal ettiCNN muhabiri Christiane Amanpour, ABD'nin New York kentinde bulunan İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile yapacağı röportajın başörtüsü takmayı kabul etmediği için iptal edildiğini ileri sürdü.
22.09.2022Dünya
İsrail'in BM Daimi Temsilcisi Erdan, İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin konuşması sırasında salonu terk etti
İsrail'in BM Daimi Temsilcisi Erdan, İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin konuşması sırasında salonu terk ettiİsrail'in Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Gilad Erdan, ABD'nin New York kentinde düzenlenen Birleşmiş Milletler 77. Genel Kurulu'nda İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin konuşma yaptığı esnada salonu terk etti.
21.09.2022Dünya
Mahsa Amini kimdir, nasıl öldü? İranlı Mahsa Amini kaç yaşında, neden öldü? İşte Mahsa Amini olayı…
Mahsa Amini kimdir, nasıl öldü? İranlı Mahsa Amini kaç yaşında, neden öldü? İşte Mahsa Amini olayı…Mahsa Amini'nin "kıyafet kurallarına uymadığı" gerekçesiyle gözaltına alınmasının ardından hayatını kaybetmesi üzerine başlayan protestolar devam ediyor. Peki, Mahsa Amini kimdir, nasıl öldü? İranlı Mahsa Amini kaç yaşında, neden öldü?
21.09.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Reisi bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Reisi bir araya geldiÖzbekistan'ın Semerkant kentinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi arasındaki görüşme başladı.
16.09.2022Siyaset
Yerli SİHA'lar için Rusya ve BAE'den sürpriz teklif!
Yerli SİHA'lar için Rusya ve BAE'den sürpriz teklif!Dağlık Karabağ, Suriye, Libya ve Ukrayna savaşında üstün bir başarı ortaya koyan yerli SİHA'lar dünyanın dilinden düşmüyor. Bu kapsamda Türk SİHA'ları için Rusya ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye sürpriz bir teklif geldi.
26.07.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tahran dönüşü flaş açıklamalar: Amerika askerini çeksin!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tahran dönüşü flaş açıklamalar: Amerika askerini çeksin!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran'ın başkenti Tahran'daki tarihi zirve dönüşü çok önemli açıklamalar yaptı. Erdoğan, "Şu anda terör örgütü, Fırat’ın doğusunda özellikle petrol kuyularını emiyor, sömürüyor; ondan sonra rejime de satıyor" dedi. "Amerika’nın oradaki elemanları terör örgütü mensuplarına eğitim yaptırıyor. Bu eğitim esnasında rejimin bayrağını da orada bunlar dalgalandırıyorlar" diyen Erdoğan, "Burada da kalkıp rejimin bayrağını orada dalgalandırmakla acaba Türk ordusunu aldatır mıyız diye düşünüyorlar. Bunu yemezler" ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Amerika şu anda bir defa Fırat’ın doğusunu terk etmek durumunda. Astana sürecinden çıkan tespit bu. Diyorlar ki, Fırat’ın doğusundan Amerika askerini çeksin" diye konuştu.
20.07.2022Siyaset
Putin'den Erdoğan'a teşekkür! İran'daki kritik üçlü zirve dünya basınında...
Putin'den Erdoğan'a teşekkür! İran'daki kritik üçlü zirve dünya basınında...İran'ın başkenti Tahran'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile üçlü zirvede bir araya geldi. Tarihi zirve dünya basınında manşet oldu.
20.07.2022Dünya
Üçlü zirvenin ardından 16 maddelik bildiri! Suriye detayı dikkat çekti
Üçlü zirvenin ardından 16 maddelik bildiri! Suriye detayı dikkat çektiDünyanın merakla takip ettiği 3'lü zirve sonrası 16 maddelik bildiri yayımlandı. Bildiride, "Suriye'nin çeşitli bölgelerindeki terör örgütleri ve bunlarla iltisaklı farklı isimlerdeki grupların artan varlık ve faaliyetlerini kınamışlardır." denildi.
19.07.2022Siyaset
Türkiye ve İran’dan ortak bildiri! Suriye mesajı dikkat çekti
Türkiye ve İran’dan ortak bildiri! Suriye mesajı dikkat çektiRecep Tayyip Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin eş başkanlığında gerçekleştirilen 7. Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi Toplantısı sonrası yayınlanan ortak bildiride, "Suriye'nin toprak bütünlüğüne, siyasi birliğine ve ulusal egemenliğine olan bağlılık vurgulanırken, Suriye halkının acılarını hafifletmenin tek yolunun siyasi bir çözümden geçtiğini vurgulandı" denildi.
19.07.2022Siyaset
Dünyanın gözü bu zirvede! Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran'da Putin ile görüştü
Dünyanın gözü bu zirvede! Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran'da Putin ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasındaki ikili görüşme sona erdi. İki liderin görüşmesinde Suriye konusu ve Ukrayna'dan tahıl sevkiyatı krizini değerlendirdi. Erdoğan görüşme öncesi yaptığı açıklamada "İstanbul'da Rus heyetinin yaklaşım tarzı olumluydu. Buradan alacağımız netice tüm dünyayı olumlu yönde etkileyecektir. Görüşmelerimizin olumlu geçeceğini umuyorum." ifadelerini kullandı.
19.07.2022Siyaset
İran'da tarihi zirve! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 30 milyar dolar hedefini yakalamayı umuyoruz
İran'da tarihi zirve! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 30 milyar dolar hedefini yakalamayı umuyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran'ın başkenti Tahran'daki Sadabad Sarayı'nda resmi törenle karşılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi, Türkiye-İran Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi'nin 7'nci Toplantısı'nın ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "30 milyar dolarlık bir ticari hacme ulaşma hedefimiz vardı. Maalesef Covid olayı nedeniyle ciddi manada gerilemeyle karşı karşıya kaldık. Şu an itibarıyla 7,5 milyar doları yakaladık. En kısa zamanda 30 milyar dolar ticaret hedefini yakalamayı umuyoruz." dedi. Reisi yaptığı açıklamada, "Bu ziyaret ikili ilişkiler gelişmesinde önemli bir dönüm noktası olacaktır. Yaptığımız görüşmelerde, iki ülkenin ekonomik ve ticari ilişkilerin gelişmesiyle ilgili ciddi bir irade ortaya koyduk." dedi.
19.07.2022Siyaset
Dünyanın gözü Tahran’daki üçlü zirvede! Rusya-Ukrayna savaşı sonrası ilk toplantı
Dünyanın gözü Tahran’daki üçlü zirvede! Rusya-Ukrayna savaşı sonrası ilk toplantıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün gece İran’ın başkenti Tahran’a gitti. Dünya basını, Erdoğan’ın bugün Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile gerçekleştireceği zirveye odaklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu sabah 08.30 sıralarında İran'ın başkenti Tahran'da resmi törenle karşılandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği İran’da Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile görüştü.
19.07.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan İran'da! Ziyaretten ilk fotoğraflar geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan İran'da! Ziyaretten ilk fotoğraflar geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi’nin davetine icabetle İran’ın başkenti Tahran’a geldi. Ziyaretten ilk fotoğraflar geldi. Erdoğan ayrıca, Rus mevkidaşı Putin ile ikili bir görüşme de gerçekleştirecek.
18.07.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran'a hareket etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran'a hareket ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran'a geçekleştireceği resmi ziyaret için, Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan hareket etti.
18.07.2022Siyaset
Türkiye, İran ve Rusya'da kritik zirve! Tarih belli oldu
Türkiye, İran ve Rusya'da kritik zirve! Tarih belli olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere yarın İran'ın başkenti Tahran'a gidecek. Astana formatındaki üçlü zirvenin ana gündem maddelerinin Suriye, PKK/YPG ve DEAŞ olacağı belirtilirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Putin ve Reisi ile ayrı ayrı başbaşa görüşmeler yapması da planlanıyor.
17.07.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran'a gidiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran'a gidiyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin davetine icabetle, 18-19 Temmuz 2022 tarihinde İran'a resmi ziyaret gerçekleştirecek.
17.07.2022Siyaset
Erdoğan Putin zirvesinin yeri ve tarihini Kremlin duyurdu!
Erdoğan Putin zirvesinin yeri ve tarihini Kremlin duyurdu!Rusya'dan yapılan son dakika açıklamasına göre, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi 19 Temmuz Salı günü Tahran'da 3'lü zirve gerçekleştirecek.
12.07.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin ne zaman, saat kaçta görüşecek?
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin ne zaman, saat kaçta görüşecek?Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin ne zaman, saat kaçta görüşecek? Rusya'dan gelen son dakika açıklamasına göre Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya lideri Putin'in görüşeceği açıklandı.
12.07.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan liderlere bayram tebriği
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan liderlere bayram tebriğiCumhurbaşkanı Erdoğan'ın bayram diplomasisi 3. günde de devam ediyor. Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo ve Libya Milli Birlik Hükümeti Başbakanı Abdülhamid Dibeybe ile ayrı ayrı telefon görüşmeleri gerçekleştirdi.
4.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan liderlerle bayramlaştı
Cumhurbaşkanı Erdoğan liderlerle bayramlaştıCumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla birçok ülke liderleriyle telefonla görüşerek bayramlaştı.
2.05.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

İbrahim Reisi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ibrahim reisi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.