G20 Liderler Zirvesi

G20 Liderler Zirvesi

Son dakika G20 Liderler Zirvesi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan G20 Liderler Zirvesi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını G20 Liderler Zirvesi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

G20 Liderler Zirvesi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan g20 liderler zirvesi gelişmeleri de dahil olmak üzere 311 g20 liderler zirvesi haberi bulunmuştur. Tüm g20 liderler zirvesi haberleri aşağıda listelenmiştir.
2022 yılı böyle geçti: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan küresel barış için yoğun diplomasi trafiği
2022 yılı böyle geçti: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan küresel barış için yoğun diplomasi trafiğiUluslararası temaslarını 2022 yılı boyunca yoğun şekilde sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 ülkeye 27 ziyaret gerçekleştirdi. Dünya liderleriyle yaklaşık 200 telefon görüşmesi gerçekleştiren Erdoğan, çok sayıda devlet ve hükümet başkanını ağırladı.
30.12.2022Gündem
Pençe-Kılıç Hava Harekatı başladı! MSB: Alçaklardan hain saldırıların hesabı soruluyor
Pençe-Kılıç Hava Harekatı başladı! MSB: Alçaklardan hain saldırıların hesabı soruluyorMilli Savunma Bakanlığı, Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyinde PKK/KCK/YPG'li teröristler tarafından Türkiye'ye saldırılarda üs olarak kullanılan bölgelere Pençe-Kılıç Hava Harekatı icra edildiğini açıkladı. Türk Silahları Kuvvetleri'nin Suriye'de; "Tel Rıfat, Maranez, Derbesiye, Malikiye, Ayn el Arap, Karaçok , Ayn Dagne," bölgelerine, Irak'ta ise; "Sincar, Süleymaniye, Kandil" bölgelerine hava harekatı düzenlediği bilgisi verildi.
20.11.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj: Hiçbir provokasyona pabuç bırakmayız
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj: Hiçbir provokasyona pabuç bırakmayızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya'nın Bali adasında 17'nci G20 Liderler Zirvesi kapsamındaki temaslarını tamamladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, zirve kapsamında kritik görüşmeler yaptı. Erdoğan, Endonezya ziyareti sonunda gazetecilerle söyleyişi gerçekleştirdi. İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısıyla ilgili net mesaj veren Erdoğan, 'Biz hiçbir provokasyona Allah’ın izniyle pabuç bırakmayız. Gereği neyse bunun gereğini yaparız ve yapacağız' dedi. Togg için Akşener ve Kılıçdaroğlu'ndan gelen talebi açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İYİ Parti'ye de 6'lı masa için çağrı yaptı.
17.11.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması 120 gün süreyle uzatılmıştır
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması 120 gün süreyle uzatılmıştırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması'nın 120 gün süreyle uzatıldığını duyurdu.
17.11.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan G20 Liderler Zirvesi paylaşımı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan G20 Liderler Zirvesi paylaşımıCumhurbaşkanı Erdoğan G20 Liderler Zirvesi için bulunduğu Endonezya ziyaretini tamamlayarak yurda döndü.
16.11.2022Siyaset
Yörük 4x4 teknik özellikleri ne? Yerli ve milli Yörük 4X4 nerelerde kullanılıyor?
Yörük 4x4 teknik özellikleri ne? Yerli ve milli Yörük 4X4 nerelerde kullanılıyor? Türk savunma sanayisi ürünü zırhlı araç Yörük 4X4, Endonezya'daki G20 Liderler Zirvesi’ne damga vurdu. Emniyet güçlerinin ve askeri birliklerin kullanımı için tasarlanan Yerli ve milli Yörük 4X4 Endonezya güvenlik güçlerinin envanterine katılmaya hazırlanıyor. G20’de dikkat çeken Yörük 4x4 teknoloji transferi yoluyla Endonezya'da ortak üretilecek. Peki, Yörük 4x4 teknik özellikleri ne? Yerli ve milli Yörük 4X4 nerelerde kullanılıyor? İşte detaylar...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Teröre destek verenler dökülen her kana ortaktır
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Teröre destek verenler dökülen her kana ortaktırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya'nın Bali adasında düzenlenen G20 Liderler Zirvesi'ndeki Medya Merkezi'nde basın toplantısı düzenledi. Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, İstiklal Caddesi'nde meydana gelen terör saldırısı ile ilgili; "Terör örgütüne destek verenler dökülen her kana ortaktır. Teröristlerin kimin arkasına saklanırsa saklansın kendilerini bekleyen akıbetten kurtulamayacaklardır." ifadelerini kullandı.
16.11.2022Siyaset
İtalya Başbakanı Meloni’den İtalya ile Türkiye arasında NATO içinde iş birliğinin önemine vurgu
İtalya Başbakanı Meloni’den İtalya ile Türkiye arasında NATO içinde iş birliğinin önemine vurguİtalya Başbakanlığı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İtalya Başbakanı Giorgia Meloni görüşmesine ilişkin yapılan yazılı açıklamada, Meloni’nin, İtalya ile Türkiye arasında NATO içinde iş birliğinin önemini vurgu yaptığı aktarıldı.
15.11.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya uyarı: Gıda krizi yaşanabilir
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya uyarı: Gıda krizi yaşanabilirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya’nın Bali Adası’nda toplanan G20 Liderler Zirvesi’ne katıldı. Erdoğan zirve kapsamında liderlerle peş peşe görüşmeler yaptı. Erdoğan, ABD Başkanı Biden ile görüşmesinin ardından Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile bir araya geldi. Görüşmede ABD Başkanı Biden, İstiklal Caddesi'ndeki saldırı için taziyelerini iletti. Öte yandan Endonez'yadaki G20 zirvesinde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Dünya, buğday, ayçiçeği yağı ve mısırda olduğu gibi pirinçte de kriz yaşanması ihtimaliyle karşı karşıyadır." dedi.
15.11.2022Siyaset
G20 zirvesi nedir? G20 ülkeleri hangileri? G20 liderler zirvesinde hangi konular ele alacak?
G20 zirvesi nedir? G20 ülkeleri hangileri? G20 liderler zirvesinde hangi konular ele alacak?Endonezya’nın Bali Adası’nda toplanan G20 Liderler Zirvesi ile birlikte G20 kuruluş amacı, kararları ve G20 ülkeleri pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, G20 zirvesi nedir? G20 ülkeleri hangileri? Türkiye G20’ye ne zaman girdi? G20’de kimler var? G20 açılımı ne? G20 ülkeleri ne yapar? G20 liderler zirvesinde hangi konular ele alacak? İşte detaylar…
15.11.2022Ekonomi
G20 Liderler Zirvesi başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan art arda görüşmeler
G20 Liderler Zirvesi başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan art arda görüşmelerCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya’nın Bali Adası’nda gerçekleştirilen G20 Liderler Zirvesi’nin "Gıda ve Enerji Güvenliği" konulu ilk oturumuna katıldı.
15.11.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bali'deki G20 Liderler Zirvesi kapsamında Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman ile görüştü.
15.11.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan G20 Liderler Zirvesi’ne katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan G20 Liderler Zirvesi’ne katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya’nın Bali Adası’nda toplanan G20 Liderler Zirvesi’ne katıldı.
15.11.2022Siyaset
Çavuşoğlu: Teröristler ve onları destekleyenler hesap verecek
Çavuşoğlu: Teröristler ve onları destekleyenler hesap verecek Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, G20 Liderler Zirvesi öncesi Endonezya ve Türkiye arasında bir dizi anlaşmanın imza törenine katıldı. Burada konuşma yapan Çavuşoğlu, Endonezya Savunma Bakanı Prabowo Subianto’ya taziye mesajı için teşekkür ederek, “Failler, teröristler ve teröristlerin arkasında olanlar hesap verecek” dedi.
14.11.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Endonezya Devlet Başkanı Widodo ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Endonezya Devlet Başkanı Widodo ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya Devlet Başkanı Joko Widodo ile görüştü.
14.11.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan Endonezya'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan Endonezya'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi’ne katılmak üzere Endonezya'nın Bali adasına geldi.
14.11.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi’ne katılmak üzere Endonezya’ya gidiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi’ne katılmak üzere Endonezya’ya gidiyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın G20 Liderler Zirvesi’ne katılmak üzere Endonezya Cumhuriyeti’ne gideceği aktarıldı.
12.11.2022Siyaset
ABD Başkanı Biden ve Çin Devlet Başkanı Xi, 14 Kasım'da Endonezya’da bir araya gelecek
ABD Başkanı Biden ve Çin Devlet Başkanı Xi, 14 Kasım'da Endonezya’da bir araya gelecekBeyaz Saray tarafından yapılan açıklamada, ABD Başkanı Joe Biden ile Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ile 14 Kasım’da Endonezya’nın Bali Adası’nda bir araya geleceği bildirildi.
10.11.2022Dünya
Biden, Suudi Arabistan ile ilişkileri yeniden değerlendirirken “sistemli” davranacak
Biden, Suudi Arabistan ile ilişkileri yeniden değerlendirirken “sistemli” davranacakABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan, OPEC+ grubunun petrol üretimini gelecek aydan itibaren azaltma kararı sonrası ABD Başkanı Joe Biden'ın Suudi Arabistan ile ilişkileri yeniden değerlendirirken “sistemli” davranacağını ifade etti.
16.10.2022Dünya
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'dan sert tepkiler! Ukrayna'yı suçladı, Almanya Başbakanı Scholz'u hedef aldı
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'dan sert tepkiler! Ukrayna'yı suçladı, Almanya Başbakanı Scholz'u hedef aldıRusya ile Ukrayna arasındaki savaş tüm hızıyla devam ederken, dünya gelişmeleri yakından takip ediyor. Son olarak peşe peşe sert açıklamalarda bulunan Lavrov, Almanya’yı sert bir dille eleştirdi ve müzakerelerin devam etmemesinden dolayı Kiev yönetimini eleştirdi. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, “Almanya, Scholz hükümeti iktidara geldikten sonra bağımsızlığının son belirtilerini de kaybetti” dedi. Lavrov barış müzakerelerine ilişkin de “Rusya ile Ukrayna arasında müzakereler devam etmiyor çünkü Kiev bu süreçten çekildi” dedi. Kremlin Sözcüsü Peskov ise Putin’in, Ankara’yı ziyaret planlanı olmadığını söyledi.
17.05.2022Dünya
ABD, Rusya'nın katıldığı G20 toplantılarına katılmayacak
ABD, Rusya'nın katıldığı G20 toplantılarına katılmayacakABD Hazine Bakanı Janet Yellen, ABD'nin Rusya'nın katıldığı G20 toplantılarına katılmayacağını açıkladı.
6.04.2022Dünya
İtalyan basınından G20 yorumu: Erdoğan zirvenin kazananı!
İtalyan basınından G20 yorumu: Erdoğan zirvenin kazananı!İtalyan basınında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Roma'da geçen hafta sonu düzenlenen G20 Liderler Zirvesi'nin "kazananı" olduğu yorumları yapıldı.
2.11.2021Siyaset
MHP lideri Devlet Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki: Geri dönülmez yola girdi
MHP lideri Devlet Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki: Geri dönülmez yola girdiMilliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu.Bahçeli, "Kılıçdaroğlu artık geri dönüş yolların kapanmıştır. Kendini de partini de ateşe attın. Kılıçdaroğlu diyor ki, yabancı askerler Türkiye'ye geliyor. Hiç kimsenin topraklarımızı çiğneyeceği yoktur. Ülkemizin DEAŞ karşı uluslararası koalisyonun üslerimizden yararlanmasını sağlamaktadır." dedi.
2.11.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Roma dönüşü çarpıcı mesajlar: Ne gerekiyorsa biz bunu yaparız
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Roma dönüşü çarpıcı mesajlar: Ne gerekiyorsa biz bunu yaparızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Roma'daki G-20 zirvesinden sonra yurda dönüşünde uçakta gazetecilere gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ABD Başkanı Biden ile görüşmesi hakkında "Bizim bu F-35 konumuz var. Malum bizim 1 milyar 400 milyon dolarlık yaptığımız bir ödeme var. Bununla ilgili olarak da F-16 tedarikini müzakere ettik. Biden 'Çok kısa zamanda netice alamayabiliriz. Biliyorsunuz iki farklı bölümden, Temsilciler Meclisi ve Senato’dan geçiyor. Malum, durum 50-50 ama ben elimden geleni yapacağım' dedi" ifadelerini kullandı.
1.11.2021Siyaset
Macron'dan skandal açıklama! Yalancılıkla suçladı
Macron'dan skandal açıklama! Yalancılıkla suçladıFransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, denizaltı anlaşmasının iptali konusunda Fransa'yı önceden bilgilendirdiklerini açıklayan Avustralya Başbakanı Scott Morrison'un yalan söylediğini iddia etti.
1.11.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

G20 Liderler Zirvesi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki g20 liderler zirvesi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.