Emine Erdoğan

Emine Erdoğan

Son dakika Emine Erdoğan haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Emine Erdoğan ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Emine Erdoğan haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Emine Erdoğan

haberleri sayfasında son dakika yaşanan emine erdoğan gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.167 emine erdoğan haberi bulunmuştur. Tüm emine erdoğan haberleri aşağıda listelenmiştir.
Emine Erdoğan'dan koruyucu ailelere anlamlı mesajı
Emine Erdoğan'dan koruyucu ailelere anlamlı mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, koruyucu ailelere yolladığı tebrik kartında, "Kıymetli koruyucu ailemiz, sizin yüce gönlünüz ve yüksek sorumluluk duygunuz sayesinde çocuklarımız sevgiyle büyüyor" ifadelerini kullandı.
30.06.2022Siyaset
Emine Erdoğan, Kraliçe Letizia ile görüştü
Emine Erdoğan, Kraliçe Letizia ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğana İspanya resmi ziyaretinde eşlik eden Emine Erdoğan, İspanya Kraliçesi Letizia Ortiz Rocasolano ile Kraliyet Sarayında görüştü.
29.06.2022Siyaset
İklim Şurası'nda 217 önemli karar alındı
İklim Şurası'nda 217 önemli karar alındıTürkiye, 2022 yılında gerek çevreden enerjiye, gerek sanayiden tarıma, gerekse şehirleşmeden ulaşıma kadar birçok alanda yürütülen projelerle iklim değişikliği ile mücadelede her geçen gün elini daha da güçlendiriyor.
27.06.2022Ekonomi
'AKM'de protesto' iddiasına yalanlama
'AKM'de protesto' iddiasına yalanlamaAtatürk Kültür Merkezi'nde Lazgi Dans Performansı'nın geç başlamasıyla ilgili açıklama yapan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, "Gösterinin geç başlamasına ilişkin seyircinin alkış tepkisini, Sayın Hanımefendi Emine Erdoğan'a yönelik diye lanse edilmesi yalan haberciliğin başka bir örneği olmuştur." dedi.
24.06.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Babalar Günü mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Babalar Günü mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Babalar Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Erdoğan, "Bir evlat gücünü, omzunda elini daima hissettiği babasından alır. Ebediyete uğurlasa da evladın omzundan baba eli, yüreğinden sevgisi silinmez. Babamı hasret ve dua ile anıyor, şehitlerimizin babalarına sabır diliyorum. Değerli eşimin ve tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum." dedi.
19.06.2022Siyaset
MEB harekete geçti! Flaş okul kararı, tüm öğrenciler artık...
MEB harekete geçti! Flaş okul kararı, tüm öğrenciler artık...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) harekete geçti. Milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiriyor. Resmen başlıyor. Okulların 3 aylık yaz tatiline girmesinin ardından karar verildi. İlk kez olacak. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “Bu yaz ilk defa milli eğitim bakanlığı olarak çocuklarımızı yalnız bırakmayacağız. Yaz okullarında yanlarında olacağız. 4 tane yaz okulu açıyoruz. Film yaz okulu, matematik yaz okulu ve İngilizce yaz okulu, Türkiye’nin neresine gidersin gitsin öğrencilerimiz başvurarak ücretsiz yararlanabilecek. Öte yandan 2021-2022 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte 2023 eğitim öğretim yılı takvimi MEB tarafından yayınlandı. Karnelerini alan öğrenciler "yaz tatili ne zaman bitecek?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte 2023 eğitim öğretim yılı takvimi ve son dakika haberinin detayları...
18.06.2022Eğitim
First Lady Olena Zelenska kocasının kararını televizyondan öğrenmiş: Pasaportum bile hazır değildi...
First Lady Olena Zelenska kocasının kararını televizyondan öğrenmiş: Pasaportum bile hazır değildi...Rus ordusunun Ukrayna topraklarındaki işgali devam ederken bölgeden çatışma haberleri gelmeye devam ediyor. Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenski'nin eşi First Lady Olena Zelenska, The Guardian Gazetesi'ne dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İşgal öncesi savaşın başlayacağına inanmadığını söyleyen Zelenska "Elbette kimse benimle askeri sırları paylaşmadı. Açıkçası savaşın olacağına inanmıyordum. Pasaportum bile hazır değildi" ifadelerini kullandı.
18.06.2022Dünya
Emine Erdoğan YKS'ye girecek öğrencilere başarılar diledi
Emine Erdoğan YKS'ye girecek öğrencilere başarılar dilediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.
17.06.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 100 milyon yardımcı kaynağı öğrencilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 100 milyon yardımcı kaynağı öğrencilerimizle buluşturmayı hedefliyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Burhan Felek Stadyumu'nda 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Karne Dağıtım Töreni'ne katıldı. Erdoğan, "Yarının Türkiye'sini gözlerinin parıltısı kalbimizi ısıtan bu çocuklar, gençler inşa edecek. Sene sonuna kadar 100 milyon yardımcı kaynağı öğrencilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz." dedi.
17.06.2022Siyaset
Emine Erdoğan’dan ‘sıfır atık’ çalışmalarına övgü
Emine Erdoğan’dan ‘sıfır atık’ çalışmalarına övgüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Ekolojik Sanat" sergisini ziyaret etti. Emine Erdoğan, yaklaşık 40 sanatçının 30 atölyede çalışmalarını sürdürdüğü, Ulucanlar Cezaevi'nde bulunan Sanat Sokağı'na gelerek, buradaki atölyeleri gezdi. Burada sanatçılarla sohbet eden Emine Erdoğan, atölyelerde yapılan eserleri inceledi.
15.06.2022Siyaset
Emine Erdoğan’dan Büyükşehir’in ‘Sıfır Atık’ çalışmalarına övgü
Emine Erdoğan’dan Büyükşehir’in ‘Sıfır Atık’ çalışmalarına övgüEtnospor Kültür Festivali’nde Büyükşehir Belediyesinin standını ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, sıfır atık projesi çerçevesinde yapılan el sanatlarını yerinde inceledi.
15.06.2022Gündem
Emine Erdoğan'dan Etnospor Kültür Festivali'ne ziyaret
Emine Erdoğan'dan Etnospor Kültür Festivali'ne ziyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, İstanbul'da düzenlenen 5. Etnospor Kültür Festivali etkinlik alanını ziyaret etti.
10.06.2022Siyaset
Emine Erdoğan, İzmir'de kültür sanat merkezinin açılışını gerçekleştirdi
Emine Erdoğan, İzmir'de kültür sanat merkezinin açılışını gerçekleştirdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile birlikte İzmir Olgunlaşma Enstitüsü Kültür Sanat Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi.
Emine Erdoğan ve Venezuela Cumhurbaşkanı Maduro'nun eşi Cilia Flores Millet Kütüphanesi'ni ziyaret etti
Emine Erdoğan ve Venezuela Cumhurbaşkanı Maduro'nun eşi Cilia Flores Millet Kütüphanesi'ni ziyaret ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Venezuela Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro'nun eşi Cilia Flores ile birlikte Millet Kütüphanesini gezdi. Emine Erdoğan yaptığı paylaşımda, "Ülkemize resmi ziyarette bulunan Venezuela Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro ve değerli eşi Cilia Flores’i ağırlamaktan mutluluk duyduk. Cilia Flores ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanemizi ziyaret ettik. Türk Müziği Tarihi ile Sıfır Noktası sergilerini inceledik." ifadeleini kullandı.
8.06.2022Gündem
Emine Erdoğan: Su tüketimi bilincine sahip olmanın hayati önemi var
Emine Erdoğan: Su tüketimi bilincine sahip olmanın hayati önemi varCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Geleceğe dair su kıtlığı uyarıları verilen dünyamızda, doğru su tüketimi bilincine sahip olmanın hayati bir önemi var" dedi.
6.06.2022Gündem
Çevre Günü'nde 10 milyon 'sıfır atık çantası' dağıtıldı
Çevre Günü'nde 10 milyon 'sıfır atık çantası' dağıtıldıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, bu yılki temasını "Sıfır Atık" olarak belirlediği Türkiye Çevre Haftası’nı 81 ilde çeşitli etkinliklerle kutluyor. Etkinlikler çerçevesinde Çevre Günü’nde 10 milyon vatandaşa sıfır atık çantası dağıtıldı.
5.06.2022Gündem
Emine Erdoğan, gençlerle çevre yürüyüşüne katıldı
Emine Erdoğan, gençlerle çevre yürüyüşüne katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Kızılcahamam'da Soğuksu Milli Parkı'ndan başlatılan '81 İlde 81 Milyar Adım Çevre Yürüyüşü'ne katılarak gençlerle yürüyüş yaptı.
5.06.2022Siyaset
Çevre gününde 10 milyon vatandaşa sıfır atık çantası dağıtıldı
Çevre gününde 10 milyon vatandaşa sıfır atık çantası dağıtıldıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, bu yılki temasını "Sıfır Atık" olarak belirlediği Türkiye Çevre Haftası’nı 81 ilde çeşitli etkinliklerle kutluyor. Etkinlikler kapsamında Çevre Günü’nde 10 milyon vatandaşa sıfır atık çantası dağıtıldı. Son 3 yılda plastik poşet kullanımı yüzde 65 oranında azalırken 3.8 milyar TL tasarruf sağlandı.
5.06.2022Gündem
Emine Erdoğan'dan 'Dünya Çevre Günü' mesajı
Emine Erdoğan'dan 'Dünya Çevre Günü' mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Doğayı yok etmekle onun şifacısı olmak arasında yalnızca bir bakış açısı farkı var. Kaybettiklerimizi ikame edebilir, yeryüzünün yaralarını sarabiliriz" dedi.
4.06.2022Siyaset
AK Parti Kızılcahamam kampı ne zaman, kaç gün sürecek? AK Parti Kızılcahamam kampı hangi otelde yapılıyor?
AK Parti Kızılcahamam kampı ne zaman, kaç gün sürecek? AK Parti Kızılcahamam kampı hangi otelde yapılıyor?AK Parti kampa giriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlık edeceği toplantıda kritik 3600 ek gösterge, dış politika ve ekonomiyle ilgili kararlar alınması bekleniyor. Peki, AK Parti Kızılcahamam kampı ne zaman, kaç gün sürecek? AK Parti Kızılcahamam kampı hangi otelde yapılıyor?
4.06.2022Gündem
MEB son dakika duyurdu! Yaz tatili öncesi flaş karar, 81 ilde geçerli, 4,5,6,7,8,9,10,11 ve 12. sınıf öğrencilerini kapsıyor, ilk kez...
MEB son dakika duyurdu! Yaz tatili öncesi flaş karar, 81 ilde geçerli, 4,5,6,7,8,9,10,11 ve 12. sınıf öğrencilerini kapsıyor, ilk kez...Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. Milyonlarca öğrenciye güzel haber. 4. sınıftan 12. sınıfa kadar olan tüm öğrencileri ilgilendiriyor. İlk kez uygulanacak. Bakan Özer 'kronik bir problem' diyerek duyurdu ve detayları paylaştı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Çankırı'da anaokulunun açılış töreninden yaptığı açıklamada, "4. sınıftan 12. sınıfa, tüm öğrencilerimizi oyun kıvamındaki matematik seferberliğiyle yaz okulunda buluşturuyoruz. Dördüncüsü yıllardan beri kronik bir problem olan yabancı dille, İngilizce ile ilgili, bunu çözmek için İngilizce yaz okulunu açıyoruz" dedi.
3.06.2022Eğitim
Emine Erdoğan, 'Dünya Ortak Evimiz' yazarlarının çevre önerilerini dinledi
Emine Erdoğan, 'Dünya Ortak Evimiz' yazarlarının çevre önerilerini dinlediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kendisinin ve 28 çevre gönüllüsünün hikayelerinin yer aldığı 'Dünya Ortak Evimiz' kitabı yazarlarının çevre ile ilgili önerilerini dinledi.
3.06.2022Gündem
LGS sınavı ile ilgili Bakan Özer'den flaş açıklama! Yıllar sonra bir ilk...
LGS sınavı ile ilgili Bakan Özer'den flaş açıklama! Yıllar sonra bir ilk...Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, LGS'ye girecek öğrencilere başarılar dileyerek, "Covid-19 salgınından sonra ilk defa öğrencilerimiz maskesiz bir şekilde sınava girecek. İnşallah, bu defa maskesiz olduğu için çok daha rahat bir şekilde sınav sürecini geçirecekler" dedi.
3.06.2022Eğitim
Emine Erdoğan: Büyük bir dönüşüme ihtiyacımız var
Emine Erdoğan: Büyük bir dönüşüme ihtiyacımız var Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, iklim değişikliğine ilişkin, "Okyanus ısınma oranı son 20 yılda hızla artarken sıcaklık her zamankinden daha derine tesir ediyor. Doğa artık bu stresi kaldıramıyor. Büyük bir dönüşüme ihtiyacımız var ve bunu başarmak, insanların her zamankinden çok dayanışma içinde olmasına bağlı" dedi.
1.06.2022Gündem
Milli Eğitim Bakanı Özer duyurdu! 'İki hafta içerisinde kurmuş olacağız'
Milli Eğitim Bakanı Özer duyurdu! 'İki hafta içerisinde kurmuş olacağız'Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer son dakika açıklamasında bulundu. Bakan Özer, “18 yaş üstü engelli kardeşlerimizin devam edebilecekleri bir eğitim mekanizması yoktu. Nasıl yardımcı olabiliriz diye çaba sarf ediyorduk. İnşallah 2 hafta içerisinde tüm süreç tamamlanmış olacak. İstanbul, Ankara ve İzmir’de ilk pilot uygulaması olmak üzere sadece engelli vatandaşlarımızın hizmetinde olan ve onlara hizmet veren Halk Eğitim Merkezlerini kurmuş olacağız” dedi.
1.06.2022Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Emine Erdoğan ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki emine erdoğan haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.