Emine Erdoğan

Emine Erdoğan

Son dakika Emine Erdoğan haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Emine Erdoğan ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Emine Erdoğan haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Emine Erdoğan

haberleri sayfasında son dakika yaşanan emine erdoğan gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.335 emine erdoğan haberi bulunmuştur. Tüm emine erdoğan haberleri aşağıda listelenmiştir.
Emine Erdoğan, BM'de 'Sıfır Atık' oturumuna katılacak
Emine Erdoğan, BM'de 'Sıfır Atık' oturumuna katılacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu'nda ilk kez düzenlenecek '30 Mart Uluslararası Sıfır Atık Günü' özel oturumuna katılacak.
23.03.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan 22 Mart Dünya Su Günü mesajı
Emine Erdoğan'dan 22 Mart Dünya Su Günü mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 22 Mart Dünya Su Günü dolayısı ile Twitter'dan bir mesaj paylaştı. Emine Erdoğan, 'Doğayı, yalnızca geçmişten alınan bir miras değil, gelecekten alınmış bir emanet olarak gören bakış açısıyla, iklim değişikliğiyle mücadelemizi dünden daha güçlü sürdüreceğiz.' ifadelerini kullandı.
22.03.2023Gündem
Emine Erdoğan, Nevruz Bayramı'nı kutladı
Emine Erdoğan, Nevruz Bayramı'nı kutladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 21 Mart Nevruz Bayramı'nı kutladı.
21.03.2023Gündem
AK Parti ve MHP, Erdoğan'ın adaylığı için YSK'ya başvurdu
AK Parti ve MHP, Erdoğan'ın adaylığı için YSK'ya başvurduAk Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkanı Ali İhsan Yavuz, MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay ve MHP Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 14 Mayıs seçimleri için olan adaylık belgesini YSK'ya teslim etti.
21.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Cumhurbaşkanı Herzog ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Cumhurbaşkanı Herzog ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
21.03.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan Nevruz mesajı
Emine Erdoğan'dan Nevruz mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Nevruz Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
21.03.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
Emine Erdoğan'dan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından 18 Mart Çanakkale Zaferi'ne ilişkin bir mesaj paylaştı.
18.03.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan selde vefat edenlere başsağlığı
Emine Erdoğan'dan selde vefat edenlere başsağlığıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, deprem bölgesinde yaşanan sel felaketinde hayatını kaybedenlere başsağlığı diledi.
15.03.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan 'Tıp Bayramı' mesajı
Emine Erdoğan'dan 'Tıp Bayramı' mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, '14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı.
14.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan depremzede aileye ziyaret
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan depremzede aileye ziyaretCumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, depremzede Hülya Çelebi ve ailesini Ankara'da yerleştikleri evde ziyaret etti.
8.03.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü paylaşımı
Emine Erdoğan'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü paylaşımıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yaptığı paylaşımda, "İmkânsızlıklara rağmen üretmekten, yarınları kurmaktan vazgeçmeyen tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum" dedi.
8.03.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan Berat Kandili mesajı
Emine Erdoğan'dan Berat Kandili mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj paylaştı.
6.03.2023Gündem
Emine Erdoğan, BM Habitat İcra Direktörü Sharif ile deprem bölgesine gitti
Emine Erdoğan, BM Habitat İcra Direktörü Sharif ile deprem bölgesine gittiKahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep'in Nurdağı ve İslahiye ilçelerini ziyaret eden Emine Erdoğan ile BM Habitat İcra Direktörü Maimunah Mohd Sharif Sharif, konteyner kentte kalan depremzedelerle bir araya geldi. Emine Erdoğan deprem bölgesinde "Çok zor günler geçiriyoruz. Bunları hep birlikte aşacağız. Birbirimizin elinden tutarak, birbirimize teselli olacağız" ifadelerini kullandı.
25.02.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan Nurdağı'nda depremzedelere ziyaret
Emine Erdoğan'dan Nurdağı'nda depremzedelere ziyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, depremin vurduğu Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde afetzedeleri ziyaret edip, ailelerle görüştü.
25.02.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı ve Başbakanını kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı ve Başbakanını kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve KKTC Başbakanı Ünal Üstel ile Vahdettin Köşkü’nde bir araya geldi.
25.02.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan Nurdağı'nda depremzedelere ziyaret
Emine Erdoğan'dan Nurdağı'nda depremzedelere ziyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, depremin vurduğu Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde afetzedeleri ziyaret edip, ailelerle görüştü.
25.02.2023Gündem
Emine Erdoğan, BM Habitat İcra Direktörü Sharif ile bir araya geldi
Emine Erdoğan, BM Habitat İcra Direktörü Sharif ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) Habitat İcra Direktörü Maimunah Mohd Sharif ile bir araya geldi. Emine Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Türkiye'ye "geçmiş olsun" ziyaretinde bulunan Sharif'i, Huber Köşkü'nde kabul etti.
24.02.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, enkazdan 248 saat sonra kurtarılan Aleyna Ölmez'i ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, enkazdan 248 saat sonra kurtarılan Aleyna Ölmez'i ziyaret ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Kahramanmaraş'ta 248'inci saatte enkazdan yaralı kurtarılan Aleyna Ölmez'i (17) tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
22.02.2023Gündem
Hatay'da 6.4 ve 5.8 büyüklüğünde 2 deprem!
Hatay'da 6.4 ve 5.8 büyüklüğünde 2 deprem!AFAD, dün saat 20.04'te merkez üssü Hatay'ın Defne ilçesi olan 6.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. Bu depremin ardından Samandağ'da 5.8 ve 5.2 büyüklüğünde iki sarsıntı daha kaydedildi. Deprem Kayseri, Antalya, Urfa, Osmaniye, Diyarbakır'a kadar geniş bir alanda hissedildi. Depremde 6 kişi hayatını kaybetti, 294 kişi yaralandı.
21.02.2023Gündem
Depremzedeler için 'Evim Yuvan Olsun' kampanyası başlatıldı
Depremzedeler için 'Evim Yuvan Olsun' kampanyası başlatıldıKahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen vatandaşların barınma sorununun çözümüne katkı sağlamak üzere 'Evim Yuvan Olsun' uygulaması hayata geçirildi.
18.02.2023Gündem
İçişleri Bakanlığı, afetzedeleri taşıyacak nakliye firmalarının fiyat tarifelerini belirledi
İçişleri Bakanlığı, afetzedeleri taşıyacak nakliye firmalarının fiyat tarifelerini belirlediİçişleri Bakanlığı, nakliye firmalarının piyasa koşullarındaki taşınma bedelleri üzerinden bölgesel koşulları da değerlendirerek aşağı ya da yukarı yönlü %15 esneklik bandında fiyatlandırma yapacaklarını duyurdu.
18.02.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Fahiş fiyat artışına cüret edenler hesap verecekler
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Fahiş fiyat artışına cüret edenler hesap vereceklerCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “Fahiş fiyatlarla kira artışlarına cüret edenler olduğunu biliyoruz. Bu, afet üzerinden fırsatçılıktır. Bunun hesabını sorarız, soracağız da.” dedi.
18.02.2023Gündem
Dünya liderlerinin eşlerinden Emine Erdoğan'a dayanışma ve taziye mesajları
Dünya liderlerinin eşlerinden Emine Erdoğan'a dayanışma ve taziye mesajlarıKahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle lider eşleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a dayanışma ve taziye mesajları gönderdi.
18.02.2023Gündem
Lider eşlerinden Emine Erdoğan'a dayanışma ve taziye mesajları
Lider eşlerinden Emine Erdoğan'a dayanışma ve taziye mesajlarıLider eşleri, Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a taziye mesajı gönderdi.
18.02.2023Gündem
Emine Erdoğan: Azerbaycanlı kardeşlerimizi unutmayacağız
Emine Erdoğan: Azerbaycanlı kardeşlerimizi unutmayacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan; "Acınız, acımızdır" diyen Azerbaycanlı kardeşlerimizi unutmayacağız" dedi.
16.02.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Emine Erdoğan ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki emine erdoğan haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.