Feribot

Feribot

Son dakika feribot haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan feribot ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını feribot haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Feribot

haberleri sayfasında son dakika yaşanan feribot gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.152 feribot haberi bulunmuştur. Tüm feribot haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bakan Karaismailoğlu: Osmangazi Köprüsü'nde 87 bin 352 araç geçişi ile rekor kırıldı
Bakan Karaismailoğlu: Osmangazi Köprüsü'nde 87 bin 352 araç geçişi ile rekor kırıldı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Osmangazi Köprüsü'nde 22 Nisan'da 87 bin 352 araç geçişi ile rekor kırıldığını duyurdu.
23.04.2023Ekonomi
Bozcaada ve Gökçeada feribot seferlerine 'fırtına' engeli
Bozcaada ve Gökçeada feribot seferlerine 'fırtına' engeliÇanakkale'de, kuzey Ege'de etkili olması beklenen fırtına nedeniyle, Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine bugün yapılması planlanan bazı feribot seferleri iptal edildi.
1.04.2023Gündem
Bozcaada ve Gökçeada feribot seferlerine 'fırtına' engeli
Bozcaada ve Gökçeada feribot seferlerine 'fırtına' engeliÇanakkale'de, kuzey Ege'de etkili olması beklenen fırtına nedeniyle Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine yarın için planlanan bazı feribot seferleri iptal edildi.
16.03.2023Gündem
Bozcaada ve Gökçeada’ya yarınki feribot seferlerine fırtına engeli
Bozcaada ve Gökçeada’ya yarınki feribot seferlerine fırtına engeliÇanakkale’nin Kuzey Ege Denizi’ndeki Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine yarın yapılması planlanan bazı tarifeli feribot seferleri olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
16.03.2023Gündem
Bodrum'da feribot seferine 'fırtına' engeli
Bodrum'da feribot seferine 'fırtına' engeliMuğla'nın Bodrum-Datça ilçeleri arasında yarın düzenlenecek olan feribot seferi, fırtına nedeniyle iptal edildi.
10.03.2023Gündem
Yenikapı'da taksicilerin 'sefer iptal' yalanı! '1000 TL'ye götürürüm'
Yenikapı'da taksicilerin 'sefer iptal' yalanı! '1000 TL'ye götürürüm'Yenikapı'da bulunan İDO Yalova Feribot İskelesi önünde bekleyen bazı taksicilerin yağmurlu ve rüzgarlı havalarda, 'sefer iptal' iddiasıyla kandırdığı kişileri yüksek fiyatlara taşıdığı ortaya çıktı.
8.03.2023Yaşam
Tekirdağ'da feribot yangını! 30 kişi dumandan etkilendi
Tekirdağ'da feribot yangını! 30 kişi dumandan etkilendiMarmara Denizi'nde Tekirdağ-Balıkesir (Bandırma) seferini yapan feribotta yangın çıktı, 30 yolcu dumandan etkilendi. Yangın mürettebat ve ekiplerin çabasıyla söndürülürken, yolculara kıyıda bekleyen sağlık ekipleri müdahale etti.
2.03.2023Yaşam
Feribot seferleri iptal mi? Hafta sonu Bozcaada ve Gökçeada seferleri var mı?
Feribot seferleri iptal mi? Hafta sonu Bozcaada ve Gökçeada seferleri var mı? Çanakkale'nin Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine yarın yapılması planlanan tarifeli tüm feribot seferlerinin olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildiği açıklandı.
25.02.2023Gündem
Zayıf binaya izolatör ve karbon fiber çare mi? Binaların yükü yöntemi belirliyor
Zayıf binaya izolatör ve karbon fiber çare mi? Binaların yükü yöntemi belirliyorKahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler tüm Türkiye'yi derinden etkiledi. Uluslararası müteahhitlik firması sahibi ve metalurji-malzeme mühendisi Erhan Mataracı, depremde binaların neden yıkıldığı ve alınabilecek tedbirlerle ile ilgili açıklamalarda bulundu. Mataracı, izolatör ve karbon fiber yöntemiyle ilgili önemli uyarılarda bulunurken, deprem uzmanı Prof. Dr. Şükrü Ersoy ise İstanbul'da deprem sonrası gerçekleştirilecek olan tahliye planı ile ilgili bilgi verdi.
25.02.2023Gündem
Çanakkale-Eceabat feribot seferleri durduruldu
Çanakkale-Eceabat feribot seferleri durdurulduÇanakkale Boğazı’nda, Çanakkale-Eceabat arasındaki feribot seferleri, kar yağışı nedeniyle görüş mesafesinin düşmesi üzerine durduruldu.
6.02.2023Gündem
Bozcaada ve Gökçeada'ya 2 gün feribot seferi yok
Bozcaada ve Gökçeada'ya 2 gün feribot seferi yokÇanakkale'nin Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine, Kuzey Ege Denizi’nde etkili olması beklenen fırtına nedeniyle yarın ve 6 Şubat'ta yapılması planlanan feribot seferleri iptal edildi.
4.02.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bursa'ya hızlı tren müjdesi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bursa'ya hızlı tren müjdesi!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Gemlik Büyükkumla Barajı, Bursa Bölge İdare Mahkemesi Hizmet Binası, Dağyenice Doğal Yaşam Turizm Kompleksi ve Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni’ne katıldı. Erdoğan, kuraklık yaşandığını belirterek ''Çare bizim de yaptığımız gibi baraj. Eğer barajlarınız olmazsa kuraklıkla mücadele edemezsiniz.'' dedi. Erdoğan, "Bandırma-Bursa-Osmaneli Hızlı Tren Hattı'nı 2025 yılında hizmete açmayı planlıyoruz" dedi.
21.01.2023Gündem
Bozcaada ve Gökçeada'ya feribot seferlerine fırtına iptali
Bozcaada ve Gökçeada'ya feribot seferlerine fırtına iptaliKuzey Ege Denizi'ndeki fırtına nedeniyle Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine yarın yapılması planlanan bazı feribot seferleri, iptal edildi.
19.01.2023Gündem
Lodos fırtınası nedeniyle Bozcaada ve Gökçeada’ya tüm feribot seferleri iptal edildi
Lodos fırtınası nedeniyle Bozcaada ve Gökçeada’ya tüm feribot seferleri iptal edildiÇanakkale’nin Kuzey Ege Denizi’ndeki Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine yapılması planlanan tarifeli feribot seferleri lodos fırtınası nedeniyle iptal edildi.
18.01.2023Gündem
Bozcaada ve Gökçeada'ya yarınki feribot seferleri iptal edildi
Bozcaada ve Gökçeada'ya yarınki feribot seferleri iptal edildiÇanakkale'nin Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine olumsuz hava şartları nedeniyle yarın yapılması planlanan tüm feribot seferi iptal edildi.
9.01.2023Ekonomi
Hava kirliliği araştırmasında dikkat çeken sonuçlar
Hava kirliliği araştırmasında dikkat çeken sonuçlar2022 Air Quality & Health in Cities raporuna göre küresel ortalama NO2 (Azot Dioksit) maruziyetinin araştırmaya katılan ülkelerin en büyük şehirlerinde yüksek düzeyde olduğu görülüyor. İstanbul, 35.3’lük NO2 maruziyeti seviyesi ile dünya çapında 20 şehir arasında 9. Sırada yer alıyor. PM2.5 (Partikül Madde) kirliliğine bakıldığında ise düşük ve orta gelirli ülkelerdeki şehirlerdeki seviyelerin yüksek olduğu görülüyor.
5.01.2023Sağlık
Gökçeada ve Bozcaada’ya feribot seferlerine 2 gün fırtına engeli
Gökçeada ve Bozcaada’ya feribot seferlerine 2 gün fırtına engeliÇanakkale’nin Kuzey Ege Denizi’ndeki Gökçeada ve Bozcaada ilçelerine Pazartesi ve Salı günleri yapılması planlanan tarifeli tüm feribot seferleri beklenen fırtına nedeniyle iptal edildi.
18.12.2022Gündem
Meteoroloji'den Muğla’ya kuvvetli sağanak ve fırtına uyarısı
Meteoroloji'den Muğla’ya kuvvetli sağanak ve fırtına uyarısıMeteoroloji’nin şiddetli sağanak yağış ve fırtına uyarısı yaptığı Muğla’nın Bodrum ilçesinde Datça’ya yapılacak feribot seferleri iptal edildi.
22.11.2022Gündem
Feribot seferlerine fırtına engeli
Feribot seferlerine fırtına engeliMuğla'nın Bodrum ilçesinde yarın etkili olması beklenen fırtına nedeniyle, Bodrum-Datça arası feribot seferleri iptal edildi.
22.11.2022Gündem
Meteoroloji'den çok kuvvetli yağış ve lodos açıklaması! Günlerce sürecek, onlarca kentte alarm
Meteoroloji'den çok kuvvetli yağış ve lodos açıklaması! Günlerce sürecek, onlarca kentte alarmMeteoroloji'den uyarılar peş peşe yapıldı. Bugün çok sayıda ilde kuvvetli yağış etkisini gösteriyor. İstanbul'da beklenen yağış gece saatlerinde başladı. Cadde ve sokakları su bastı, Marmara Denizi'ndeki fırtına, arabalı feribot yolcularına zorluk yaşattı. Meteoroloji Uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen de hava durumuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. İşte 22 Kasım Salı günü ve önümüzdeki günlerde hava durumu...
22.11.2022Gündem
Marmara Denizinde korku dolu anlar: Dalgalar metrelerce yükseldi
Marmara Denizinde korku dolu anlar: Dalgalar metrelerce yükseldi Marmara Denizi'nde etkili olan şiddetli rüzgar ve sağanak yağış sonrası İDO deniz feribotundaki arabalı yolcular metrelerce yükselen dalgalar sonucu zor anlar yaşadı.
21.11.2022Gündem
Bozcaada ve Gökçeada’ya tüm feribot seferleri iptal edildi
Bozcaada ve Gökçeada’ya tüm feribot seferleri iptal edildiÇanakkale’nin Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine yapılması planlanan tarifeli tüm feribot seferleri fırtına nedeniyle iptal edildi.
21.11.2022Gündem
Bozcaada feribot seferlerine 'olumsuz hava' engeli
Bozcaada feribot seferlerine 'olumsuz hava' engeliÇanakkale'de, Kuzey Ege'deki olumsuz hava şartları nedeniyle Bozcaada'ya yarın yapılması planlanan tüm feribot seferleri iptal edildi.
20.11.2022Yaşam
Gökçeada ve Bozcaada’ya yarınki feribot seferlerine fırtına engeli
Gökçeada ve Bozcaada’ya yarınki feribot seferlerine fırtına engeliÇanakkale’nin Gökçeada ve Bozcaada ilçesine yarın yapılması planlanan feribot seferleri fırtına nedeniyle iptal edildi.
19.11.2022Gündem
Gökçeada ve Bozcaada feribot seferlerine 'olumsuz hava' engeli!
Gökçeada ve Bozcaada feribot seferlerine 'olumsuz hava' engeli!Çanakkale'de, Kuzey Ege'deki olumsuz hava şartları nedeniyle Bozcaada ve Gökçeada'ya yarın yapılması planlanan feribot seferleri iptal edildi.
18.11.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Feribot ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki feribot haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.