En Pahalı

En Pahalı

Son dakika en pahalı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan en pahalı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını en pahalı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

En Pahalı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan en pahalı gelişmeleri de dahil olmak üzere 5.526 en pahalı haberi bulunmuştur. Tüm en pahalı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Sigaraya zam geldi mi? Sigara fiyatları ne kadar oldu? Sigara fiyatları değişti mi? İşte güncel sigara fiyatları!
Sigaraya zam geldi mi? Sigara fiyatları ne kadar oldu? Sigara fiyatları değişti mi? İşte güncel sigara fiyatları!Sigara zammı sosyal medyada gündem oldu! Sigaraya yeni bir zam geleceği iddiaları üzerine yeni fiyat listeleri pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar’ın sigara ve alkollü ürünlere yeni zam beklendiğini duyurmasıyla sigaraya gelecek zammın ne kadar olacağı merak ediliyor. Peki, Sigaraya zam geldi mi? Sigara fiyatları ne kadar oldu? Sigara fiyatları değişti mi? İşte güncel sigara fiyatları!
14.08.2022Ekonomi
Sebze fiyatlarında büyük düşüş! Kilosu 5 liraya kadar indi...
Sebze fiyatlarında büyük düşüş! Kilosu 5 liraya kadar indi...Kocaeli’de pazarlarda Ağustos ayı bolluğu yaşanıyor. Tezgâhın en pahalısı kuru bamya olurken kilosu 40 liradan alıcı buluyor, 5 liraya kadar düşen şeftaliye ise rağbet arttı.
5.08.2022Ekonomi
Kiralık daire fiyatları ve yurt ücretleri ile ilgili son dakika açıklaması, yüzde 65 zam! 'Eylülde bulunamayacak'
Kiralık daire fiyatları ve yurt ücretleri ile ilgili son dakika açıklaması, yüzde 65 zam! 'Eylülde bulunamayacak'Kiralardaki fahiş artış gündemdeki yerini koruyor. Özellikle yaz sonunda üniversite öğrencilerinin de kiralık ve yurt arayışına girmesi ile fiyatların artması bekleniyor. Yurt ücretleri geçen yıla göre en az yüzde 65 arttı. İstanbul’da penceresiz, havalandırmasız odaların fiyatları bile bin 700 TL oldu. Eylülde öğrenci akınıyla birlikte kiralık daire bulmak ise daha zor hale gelecek...
2.08.2022Ekonomi
Sigara fiyatlarına yeni zam geldi mi 27 Temmuz 2022? Güncel sigara fiyatları ne kadar?
Sigara fiyatlarına yeni zam geldi mi 27 Temmuz 2022? Güncel sigara fiyatları ne kadar?Sigara fiyatları güncel liste gündem olmaya devam ediyor. Sigaraya uygulanan %10 oranındaki ÖTV zammı ile birlikte 1 paket sigaradan alınan asgari maktu vergi tutarı 0,71'den 0,79'a yükselmiş ve Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, JTİ grubuna uygulanan zammın ardından Philip Morris, BAT ve İmperial gruplarına da zam yapıldığını duyurmuştu. Sosyal medyada “sigaraya zam geldi” iddialarının ardından 27 Temmuz 2022 sigara zammı var mı, sigaraya zam geldi mi? sorularına yanıt aranmaya başlandı. Peki, güncel sigara fiyatları ne kadar?
27.07.2022Ekonomi
Kim Min Jae transfer bedeli ne kadar, Napoli’ye ne kadara gitti? Kim Min Jae Napoli sözleşmesi
Kim Min Jae transfer bedeli ne kadar, Napoli’ye ne kadara gitti? Kim Min Jae Napoli sözleşmesiFenerbahçe, Güney Koreli futbolcusu Fenerbahçe, Kim Min Jae transferi için Napoli ile anlaşmaya varıldığını KAP'a bildirdi ve transferin maddi detayları da paylaşıldı. Peki, Kim Min Jae Napoli’ye ne kadara gitti? Kim Min Jae kaça satıldı? İşte Kim Min Jae transfer bedeli ve Napoli sözleşmesi…
27.07.2022Şampiy10
Pembe elmas bulundu! 170 karat büyüklüğünde, son 300 yılın...
Pembe elmas bulundu! 170 karat büyüklüğünde, son 300 yılın...Angola'da 170 karat büyüklüğünde pembe elmas bulundu. Elmasın son 300 yılın en büyük pembe elmaslarından biri olduğu belirtildi.
27.07.2022Dünya
Bakan Dönmez'den doğal gaz faturalarıyla ilgili flaş açıklama! Bir detaya dikkat çekti
Bakan Dönmez'den doğal gaz faturalarıyla ilgili flaş açıklama! Bir detaya dikkat çektiSon dakika gelişmesi. Havaların soğumasının ardından depolanan doğal gazın yetip yetmeyeceğine ilişkin Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Tedarikçiler, sevkiyat planlarına ve kontratlara uyduğunda böyle bir problemimiz olmayacak." dedi. Ayrıca Bakan Dönmez, doğal gaz faturalarıyla ilgili, "Aylık 500 lira doğal gaz faturası ödüyorsanız aslında 2 bin lira gereken bir faturanın bin 500 lirasını devlet kaynağı ile karşılıyor. Size 500 lirasını yansıtıyor." diye konuştu.
26.07.2022Ekonomi
6,2 milyar TL’lik projede ışık göründü
6,2 milyar TL’lik projede ışık göründüKaradeniz Sahil Yolu Projesi çerçevesinde olan ve 2019 yılında ilk etabı tamamlanarak hizmete açılan, Ordu Çevre Yolu'nun ikinci etabında bulunan Akçatepe Tüneli’nde ışık görme töreni düzenlendi.
26.07.2022Ekonomi
Paraya para demiyorlar! Köpekler buluyor! Kilosu 700 ila 4 bin euro arasında
Paraya para demiyorlar! Köpekler buluyor! Kilosu 700 ila 4 bin euro arasındaSamsun’da Havza, Kavak ve Çarşamba ilçelerindeki ormanlık alanlarda envanteri yapılan sahalardan yıllık yaklaşık 225 kilo trüf mantarı toplanabilecek. Köpekler ile aranan trüf mantarları Avrupa'da türüne göre kilosu 700 ila 4 bin euro arasında alıcı buluyor.
22.07.2022Ekonomi
Sigara fiyatları ne kadar oldu, sigaraya YENİ zam geldi mi? Sigara zammı sonrası 21 Temmuz güncel sigara fiyatları listesi
Sigara fiyatları ne kadar oldu, sigaraya YENİ zam geldi mi? Sigara zammı sonrası 21 Temmuz güncel sigara fiyatları listesiSigara fiyatları gündemdeki yerini koruyor. Temmuz ayının başında JTİ grubun uygulanan zammın ardından Philip Morris, BAT ve İmperial grubu sigaralara da zam yapıldığı duyurulmuştu. Sigara gruplarının peş peşe zam yapmasıyla güncel sigara fiyatları araştırılıyor. Peki, sigara zamlarından sonra en ucuz ve en pahalı sigara fiyatı ne oldu, sigara fiyatları ne kadar? 21 Temmuz 2022 güncel sigara fiyatları...
21.07.2022Ekonomi
Ucuz doğal gaz açıklaması! GAZ-BİR duyurdu
Ucuz doğal gaz açıklaması! GAZ-BİR duyurduGAZ-BİR’in Avrupa ülkelerini kapsayan sektör raporuna göre Avrupa başkentlerinde en pahalı doğalgazı kullanan şehir Amsterdam oldu. Aynı raporda en ucuz doğalgazı kullanan başkent ise Ankara olarak kayıtlara geçti.
19.07.2022Ekonomi
Lazio'da temiz Brugge'da sorunlu çıktı Vedat Muriç transferi FIFA'lık olmaya...
Lazio'da temiz Brugge'da sorunlu çıktı Vedat Muriç transferi FIFA'lık olmaya...Belçika devi Club Brugge'un sağlık sorunları var diyerek transferini yarıda kestiği Vedat Muriç için Lazio'nun karşı atağa geçtiği ve durumu FIFA'ya taşıyacağı bildirildi.
12.07.2022İtalya
17'lik yıldız için çıldırdılar! Sat Paqueta'yı, Aouar'ı al Arda'yı
17'lik yıldız için çıldırdılar! Sat Paqueta'yı, Aouar'ı al Arda'yıTransfermarkt’ın verilerine göre dünyanın en pahalı 4.futbolcusu olan Arda Güler için Fransız devi Lyon devreye girdi.
1.07.2022Fenerbahçe
Dünyanın en pahalı ve en değerli maddeleri belirlendi! Gramı milyonlarca dolar değerinde bulan zengin oluyor...
Dünyanın en pahalı ve en değerli maddeleri belirlendi! Gramı milyonlarca dolar değerinde bulan zengin oluyor...Dünyanın en pahalı ve en değerli maddeleri bulanları zengin ediyor. Gezegenimizde bulunan bazı maddeler ve madenler diğerlerine göre oldukça nadir ve bir o kadar da pahalıdır.
21.06.2022Ekonomi
Fenerbahçe tribün yerleri! Şükrü Saraçoğlu oturma planı nasıl, Fenerbahçe kombine bileti nasıl alınır? Fenerbahçe kombine al!
Fenerbahçe tribün yerleri! Şükrü Saraçoğlu oturma planı nasıl, Fenerbahçe kombine bileti nasıl alınır? Fenerbahçe kombine al!Fenerbahçe, 2022-2023 futbol sezonu kombine kartlarının yenileme süreci, genel satışı ve öğrenci Tribünü kombine satışı başladı. Fenerbahçe kombine fiyatlarının satışa sunulmasının ardından Fenerbahçe tribün yerleri sorgulanmaya başlandı. Peki, Şükrü Saraçoğlu oturma planı nasıl, Fenerbahçe kombine bileti nasıl alınır? Fenerbahçe kombine al ekranı ve Fenerbahçe tribün yerleri…
7.06.2022Şampiy10
ÖTV zammı sonrası 2 Haziran 2022 sigara fiyatları! Sigaraya zam geldi mi, güncel sigara fiyatları ne kadar? Sigara zammı son durum!
ÖTV zammı sonrası 2 Haziran 2022 sigara fiyatları! Sigaraya zam geldi mi, güncel sigara fiyatları ne kadar? Sigara zammı son durum!Sigara fiyatları 2 Haziran 2022 için aramalar arttı. Sigara kullanıcıları “Sigaraya zam geldi mi?” sorusuna yanıt arıyor. Tütün içeren veya tütün yerine geçen maddelerden yapılmış sigaralarda ÖTV artışı sonrası zam gelip gelmediği merak ediliyor. JTI, BAT ve Philip Morris grubu ile ilgili son gelişmeler yakından takip ediliyor. En pahalı ve en ucuz sigaralar sorgulanıyor. En son Philips Morris ve BAT Grubu sigaralara 5 Mayıs itibarı ile 2 TL zam gelmişti. Peki, ÖTV zammı sonrası Marlboro, Kent, Tekel, Winston, Camel fiyatları arttı mı? İşte 2 Haziran sigara fiyatları güncel liste 2022…
2.06.2022Ekonomi
Pasifik’te yıllarca balıkçı gemilerinde köpekbalığı yüzgeci tespit edildi, soruşturma dün açıldı
Pasifik’te yıllarca balıkçı gemilerinde köpekbalığı yüzgeci tespit edildi, soruşturma dün açıldıİngiltere merkezli köpekbalığını koruma derneğinin araştırmacıları, Pasifik Okyanusu’nda balıkçılık yapan gemilerde son yıllarda avlanması yasak olan köpekbalığı yüzgeci tespit etti. Son iki yılda 24 farklı tespitin ardından balıkçılık ve denizcilik otoritesi Denizcilik Koruma Konseyi (MSC), dün soruşturma başlattığını açıkladı. Köpekbalığı yüzgeci, en pahalı deniz ürünü olarak biliniyor ve yüzgecini kaybeden köpekbalığı, denize dibine batarak yavaş ve acı verici bir şekilde hayatını kaybediyor.
26.05.2022Dünya
Sigaraya zam geldi mi, güncel 26 Mayıs sigara fiyatları ne kadar? Sigara zammı! Marlboro, Lark, Parliament, Murattı, LM fiyatları son durum!
Sigaraya zam geldi mi, güncel 26 Mayıs sigara fiyatları ne kadar? Sigara zammı! Marlboro, Lark, Parliament, Murattı, LM fiyatları son durum!Sigara fiyatları için güncel fiyat listesi araştırılıyor. Tütün ürünü kullanıcıları sigara zammı ile ilgili güncel açıklamaları, zamlı fiyat listelerini yakından takip ediyor. 2022 yılında toplamda 3 defa zam uygulanan sigara fiyatlarına son zamla birlikte 8 TL'lik zam gelmişti. Peki, Sigaraya zam geldi mi, sigara zammı var mı? En ucuz sigara ne kadar? Sigaraya ne zaman zam gelecek? 26 Mayıs güncel sigara fiyatları listesi…
26.05.2022Ekonomi
Osman Hamdi Bey eserleri nelerdir? Osman Hamdi Bey eserlerinin özellikleri!
Osman Hamdi Bey eserleri nelerdir? Osman Hamdi Bey eserlerinin özellikleri!Çağdaş Türk müzeciliğinin kurucusu, arkeolog ve ressam Osman Hamdi Bey ressam, arkeolog, eğitimci ve müzeci kimliği yanında, farklı alanlarda üstlendiği bazı girişimci rolleriyle de öne çıkıyor. Türkiye'de figürlü resmin ilk temsilcisi Osman Hamdi Bey’in eserleri ve eserlerinin özellikleri sıklıkla merak ediliyor. Peki, Osman Hamdi Bey kimdir? Osman Hamdi Bey eserleri nelerdir? Osman Hamdi Bey eserlerinin özellikleri…
25.05.2022Kültür Sanat
Leonardo Da Vinci eserleri nelerdir? Leonardo Da Vinci eserlerinin özellikleri...
Leonardo Da Vinci eserleri nelerdir? Leonardo Da Vinci eserlerinin özellikleri...15 Nisan 1452 tarihinde İtalya'nın Anchiano kentinde doğan Leonardo Da Vinci Mona Lisa tablosuyla bilinse de Son Akşam Yemeği, Salvator Mundi, Vitrivius Adamı gibi birbirinden değerli eserlere de imza atmıştır.
25.05.2022Kültür Sanat
Ertesi gün hapı fiyatı ne kadar? Ertesi gün hapı markaları neler? Ertesi gün hapı 2022 fiyatları!
Ertesi gün hapı fiyatı ne kadar? Ertesi gün hapı markaları neler? Ertesi gün hapı 2022 fiyatları!Ertesi gün hapı fiyatı ilaç fiyatlarında en son 1 ay önce gelen zamların ardından sosyal medyada gündem oldu. İlaç fiyatlarında yapılan değişikliğin ardından geçerli olan fiyatlar Avro değeri ile çarpılarak hesaplanıyor. İlaç fiyatlarına gelen zamlardan ertesi gün hapı da etkilendi. Peki, Ertesi gün hapı fiyatı ne kadar? Ertes, Norlevo, Postpill One, Ella ertesi gün hapı 2022 fiyatları ne kadar oldu? Ertesi gün hapı markaları neler? Ertesi gün hapı 2022 fiyatları!
25.05.2022Sağlık
Bakan Varank: Türk uzay yolcusu için 150 kişi başvurusunu tamamladı
Bakan Varank: Türk uzay yolcusu için 150 kişi başvurusunu tamamladıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu Milli Uzay Programı kapsamında uzaya gönderilecek Türk vatandaşı için başvuruların başladığını söyledi. Varank, "Şu anda bütün şartları sağlayan ve başvurusunu tamamlayan kişi sayısı 150" dedi.
Türkiye’nin uzay projesinin detayları belli oldu! Ve başlıyor...
Türkiye’nin uzay projesinin detayları belli oldu! Ve başlıyor...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada Milli Uzay Programı çerçevesinde ‘Türk Uzay Yolcusu ve Bilim Misyonu’ görevini başlattıklarını açıkladı. Türk uzay yolcusunda aranacak kriterler ise 45 yaşından küçük olmak, Mühendislik, Fen Bilimleri, Temel Bilimler, Fen Bilimleri ve Temel Bilimler alanındaki Eğitim ve Tıp Fakültelerinden birini bitirmek olacak.
23.05.2022Gündem
KIZILELMA MİUS yeni bir dönem başlatıyor! Sahadaki dinamiği değiştirecek, önemli detaylar ortaya çıktı
KIZILELMA MİUS yeni bir dönem başlatıyor! Sahadaki dinamiği değiştirecek, önemli detaylar ortaya çıktıSelçuk Bayraktar’ın yaptığı sunum, KIZILELMA MİUS’un geleceği, yapısı hakkında önemli detaylar veriyor. TCG Anadolu üzerinden kalkış ve iniş animasyonu ilk kez yayınlanan KIZILELMA yeni bir dönem başlatacak. Herhangi bir destek sistemi olmadan gemiden kalkacak platform uzmanlara göre sahadaki dinamiği değiştirecek.
23.05.2022Ekonomi
Ödemeler başlıyor! Faizsiz olarak veriliyor, yarın hesaplarda olacak...
Ödemeler başlıyor! Faizsiz olarak veriliyor, yarın hesaplarda olacak...Paralar hesaplara yatırılıyor. Ödemeler yarın başlıyor. Bakan duyurdu. 490 milyon TL nakdi avans ödemesi yapılacak. 3 defa ödeniyordu, 5'e çıkarıldı. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Türkşeker ile 'Sözleşmeli Tarım' kapsamında bu yıl pancar eken 28 bin 800 çiftçiye 24 Mayıs'ta, toplamda yaklaşık 490 milyon TL ödeme yapılacağını duyurdu.
23.05.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

En Pahalı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki en pahalı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.