Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Son dakika Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

haberleri sayfasında son dakika yaşanan cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan gelişmeleri de dahil olmak üzere 29.514 cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan haberi bulunmuştur. Tüm cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan haberleri aşağıda listelenmiştir.
Guterres ve Emine Erdoğan, BM Genel Kurulunda düzenlenen Sıfır Atık Özel Oturumu’nda konuştu
Guterres ve Emine Erdoğan, BM Genel Kurulunda düzenlenen Sıfır Atık Özel Oturumu’nda konuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreterliğinin özel davetlisi olarak katıldığı BM Genel Kurulu'ndaki Sıfır Atık Özel Oturumu'nda, iklim ve çevre sorununda dünyada adil dağılım ilkesine dayalı hakkaniyetli bir sisteme ihtiyaç olduğunu söyledi.
30.03.2023Gündem
Bakan Kurum: Nurdağı’nı ve İslahiye’yi sizlerle birlikte inşa edeceğiz
Bakan Kurum: Nurdağı’nı ve İslahiye’yi sizlerle birlikte inşa edeceğizÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Bakanlık himayesinde sivil kadın hareketi olarak tasarlanıp, toplumdaki iklim değişikliği ve sıfır atık konularındaki farkındalığı artırma hedefiyle kurulan "Doğanın Anneleri" hareketi gönüllüleri ve depremzede ailelerle Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde düzenlenen iftarda bir araya geldi. Bakan Murat Kurum, burada “Ülkece zor ve karanlık günlerden geçiyoruz ama depremin ilk günlerinden itibaren tüm milletimiz, yani 85 milyonluk büyük Türkiye ailesi; Gaziantep, Hatay, Adıyaman, İslahiye, Nurdağı, Kahramanmaraş ve Kilis’imiz için tek yürek oldular, seferber oldular.” dedi.
30.03.2023Gündem
Emine Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres'le görüştü
Emine Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres'le görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler'deki (BM) 30 Mart Uluslararası Sıfır Atık Günü özel oturumuna katılmak için geldiği New York'ta Genel Sekreter Antonio Guterres'le bir araya geldi.
30.03.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan dünyaya sıfır atık çağrısı
Emine Erdoğan'dan dünyaya sıfır atık çağrısıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, BM Genel Kurulunda 30 Mart Sıfır Atık Günü özel oturumunda konuştu. Emine Erdoğan konuşmasında "İklim değişikliği kaynaklı kuraklık sebebiyle hala binlerce çocuk ölüyorsa kaybedecek 1 dakikamız bile yok demektir" ifadelerini kullandı.
30.03.2023Gündem
MGK, Erdoğan başkanlığında toplandı
MGK, Erdoğan başkanlığında toplandıMilli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantı, saat 15.35'te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
30.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BAE Devlet Başkanı ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BAE Devlet Başkanı ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Muhammed bin Zayed ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
30.03.2023Gündem
Bakan Kurum: Deprem bölgesinde inşa edeceğimiz 650 bin konutumuzu sıfır atık uyumlu olacak şekilde inşa edeceğiz
Bakan Kurum: Deprem bölgesinde inşa edeceğimiz 650 bin konutumuzu sıfır atık uyumlu olacak şekilde inşa edeceğizÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde 2017'de başlatılan Sıfır Atık Hareketi’nin tüm dünyanın katkı ve katılım sağlayacağı “30 Mart Uluslararası Sıfır Atık Günü” dolayısıyla yazılı açıklamada bulundu.
30.03.2023Ekonomi
Memura ek zam var mı, seçim zammı olacak mı? Memura ara zam, bayram ikramiyesi, seyyanen zam, refah zammı verilecek mi 2023?
Memura ek zam var mı, seçim zammı olacak mı? Memura ara zam, bayram ikramiyesi, seyyanen zam, refah zammı verilecek mi 2023?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, en düşük emekli maaşının 7500 TL olduğunu duyurunca zamlı maaşların memur emeklileri için de yapılıp yapılmayacağı merak konusu oldu. En düşük emekli maaşına yüzde 36'dan fazla zam yapılması sonrasında memurlar “Memura ek zam var mı 2023, memurlara ek zam yapılacak mı? Memurlara bayram ikramiyesi verilecek mi?” sorularına yanıt aramaya başladı.
30.03.2023Memur
Temmuzda asgari ücrete zam var mı, asgari ücrete ara zam olacak mı? Asgari ücrete ek zam gelecek mi?
Temmuzda asgari ücrete zam var mı, asgari ücrete ara zam olacak mı? Asgari ücrete ek zam gelecek mi?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı’nın ardından gazetecilerin asgari ücretle ilgili sorusunu cevapladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, temmuz ayında asgari ücrete ara zam konusuna da değindi. Peki, Asgari ücrete ara zam gelecek mi, temmuzda ara zam olacak mı? Asgari ücrete ek zam var mı?
TOKİ Tuzla çekilişleri tamamlandı! Şimdi sırada Çatalca ve Selimpaşa kuraları var
TOKİ Tuzla çekilişleri tamamlandı! Şimdi sırada Çatalca ve Selimpaşa kuraları varCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve TOKİ ile hayata geçirilen İlk Evim, İlk İşyerim projesinde İstanbul'a yapılması planlanan 50 bin konuttan Tuzla'ya yapılacak 20 bin 920'sinin kura çekimi tamamlandı.
30.03.2023Ekonomi
MGK bugün toplanıyor: Seçim güvenliği gündemde
MGK bugün toplanıyor: Seçim güvenliği gündemdeMilli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılacak toplantıda seçim güvenliği, terörle mücadele operasyonları ile bölgesel ve küresel gelişmelerin ele alınması bekleniyor.
30.03.2023Gündem
Emine Erdoğan, New York'ta Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Gafarova ile bir araya geldi
Emine Erdoğan, New York'ta Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Gafarova ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, New York'ta Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Sahibe Gafarova ile bir araya geldi.
30.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Macaristan’a her türlü desteği vermeye hazırız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Macaristan’a her türlü desteği vermeye hazırızCumhurbaşkanı Erdoğan ve Macaristan Cumhurbaşkanı Katalin Novak ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, "Macaristan’a her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.
29.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Cumhurbaşkanı Novak'ı resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Cumhurbaşkanı Novak'ı resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Macaristan Cumhurbaşkanı Katalin Novak'ı resmi törenle karşıladı.
29.03.2023Gündem
Macaristan Cumhurbaşkanı Ankara'da! Erdoğan resmi törenle karşıladı
Macaristan Cumhurbaşkanı Ankara'da! Erdoğan resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Macaristan Cumhurbaşkanı Katalin Novak’ı Ankara’da resmi törenle karşıladı.
29.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Destici görüştü! EYT'de çırak-staj mağdurları gündeme geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Destici görüştü! EYT'de çırak-staj mağdurları gündeme geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BBP Genel Merkezi'nde Mustafa Destici'yi ziyaret etti. Mustafa Destici, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, "Meclis çalışmalarını tamamlayacak. Çırak-staj mağdurları olsun, taşeronlar olsun, 3600 ek gösterge bekleyen kamu şeflerimiz, ücretli öğretmenlerimiz olsun, tarım danışmanlarımız olsun, yani bütün bu kesimlerin bize ulaşan taleplerini de Sayın Cumhurbaşkanımızla paylaşma imkanını da tekrar değerlendirdiğimizi ifade etmek istiyorum" ifadelerini kullandı.
29.03.2023Gündem
Emine Erdoğan New York'ta Türkevi'ni ziyaret etti
Emine Erdoğan New York'ta Türkevi'ni ziyaret ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan New York'taki temaslarına devam ediyor. Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile New York'ta gurbetçi bir aile ile iftar yaptıktan sonra Türkevi'ni ziyaret etti.
29.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan asgari ücrete ara zam müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan asgari ücrete ara zam müjdesiCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu. TOGG ön siparişinin 177 bini geçtiğini duyuran Erdoğan, "Bu tablo milletimizin lisansı, tasarımı ve üretimiyle gerçek anlamda ilk yerli otomobile samimiyetle sahip çıktığını gösteriyor." ifadelerini kullandı. Erdoğan, elektrikte tüm abonelere yüzde 15, sanayide ise doğal gazda yüzde 20 indirime gidileceğini duyurdu. Öte yandan Erdoğan asgari ücretle ilgili açıklamalarda bulundu .Erdoğan, "Temmuz'da asgari ücrete ara zam var." dedi.
29.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün BBP lideri Destici'yi ziyaret edecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün BBP lideri Destici'yi ziyaret edecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün BBP Genel Merkezi'nde Mustafa Destici'yi ziyaret edecek.
29.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni projelerle milletimizin karşısına çıkacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni projelerle milletimizin karşısına çıkacağızCumhurbaşkanı Erdoğan, İnsani Yardım Tugayı ile bir araya geldiği iftar programında konuştu. Erdoğan, "Her ne kadar birileri fitne çıkartmak için sürekli zırvalayıp dursa da biz askerlerimizin deprem bölgesinde fedakarca yürüttüğü çalışmaları iyi biliyoruz." dedi.
28.03.2023Gündem
Bakan Bilgin, asgari ücrete zam için tarih verdi
Bakan Bilgin, asgari ücrete zam için tarih verdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile görüştü. Toplantı öncesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, “Asgari ücrete zam Temmuz’da” dedi.
28.03.2023Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Bilgin'i kabul edecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Bilgin'i kabul edecekCumhurbaşkanı Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile görüşecek.
28.03.2023Ekonomi
Fatih Erbakan, Erdoğan ile görüşmesinin ardından açıklamalarda bulundu
Fatih Erbakan, Erdoğan ile görüşmesinin ardından açıklamalarda bulunduYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinin ardından açıklamalarda bulundu.
28.03.2023Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeniden Refah'a ziyaret
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeniden Refah'a ziyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yeniden Refah Partisi binasındaki ziyareti yaklaşık 50 dakika sürdü. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan görüşme sonrası, 'İttifak kararımız ilkeler üzerine inşa edilmiştir. Cumhur İttifakı'na girerek milli bir adım attık' dedi.
28.03.2023Gündem
TBMM Başkanı Şentop: Erdoğan'ın adaylığında hukuken sorun yok
TBMM Başkanı Şentop: Erdoğan'ın adaylığında hukuken sorun yokTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden cumhurbaşkanı adaylığı tartışmalarına ilişkin, "Bu konuda hukuken hiçbir sorun yok. Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ikinci defa adaylığı söz konusudur. Çünkü iki defa adaylık hakkı veren 101'inci madde 30 Nisan 2018'de yürürlüğe girmiştir" dedi.
28.03.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.