Burç

Burç

Son dakika burç haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan burç ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını burç haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Burç

haberleri sayfasında son dakika yaşanan burç gelişmeleri de dahil olmak üzere 835 burç haberi bulunmuştur. Tüm burç haberleri aşağıda listelenmiştir.
Sinan Oğan boyu kaç? Sinan Oğan hangi burç, nereli?
Sinan Oğan boyu kaç? Sinan Oğan hangi burç, nereli?Sinan Oğan boyu kaç sorusunun yanıtı merak ediliyor. Ata İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararını açıkladı. Açıklama sonrası Oğan'ın hayatı hakkında araştırmalar hızlandı. Peki Sinan Oğan'ın burcu ne, nereli?
28.05.2023Gündem
İkizler burcu kadını anlaşabildiği ve anlaşamadığı burçlar neler? Nasıl erkeklerden hoşlanır?
İkizler burcu kadını anlaşabildiği ve anlaşamadığı burçlar neler? Nasıl erkeklerden hoşlanır?Merkür zekasına sahip olan ikizler burcu coşkulu, neşeli ve üst düzey yaşam enerjisine sahip insanları tercih eder. Bu özelliklere uygun olan koç, yay ve aslan burcu erkekleri ile kısa zamanda uyum sağlayarak iyi anlaşır.
11.05.2023Astroloji
Burçların trip atma cümleleri... Hangi burç nasıl trip atıyor?
Burçların trip atma cümleleri... Hangi burç nasıl trip atıyor?Birçoğumuz gündelik hayatta ilişkide bulunduğumuz insanlardan trip yiyoruz. Aslında çoğu zaman bu bir sitemin göstergesi olabiliyor. Ancak trip cümleleri burçlara göre değişebiliyor. Özellikle sevgiliden yediğiniz atarlı sözlerin kaynağında burç özellikleri var. Peki hangi burç nasıl trip atıyor? İşte burçların trip atma cümleleri...
7.05.2023Astroloji
5 Mayıs ay tutulması akrep burcuna etkisi! 5 Mayıs ay tutulması 2023 burç yorumları nelerdir, 5 Mayıs ay tutulmasının burçlara etkisi nasıl olacak?
5 Mayıs ay tutulması akrep burcuna etkisi! 5 Mayıs ay tutulması 2023 burç yorumları nelerdir, 5 Mayıs ay tutulmasının burçlara etkisi nasıl olacak? 5 Mayıs'ta Akrep burcunun 14. derecesinde Uranüs etkili ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma yeniden doğuş, kriz, cinsellik, güç-güçsüzlük, yeni faz’ temalarını ekstra bir şekilde güçlendirecek. Peki, 5 Mayıs ay tutulması saat kaçta, ay tutulması ne zaman 2023? 5 Mayıs ay tutulmasının burçlara etkisi nedir?
5.05.2023Astroloji
Burçlar cevapladı: Ne kadar paran olsa çalışmazsın? Bu burçlar paraya para demiyor!
Burçlar cevapladı: Ne kadar paran olsa çalışmazsın? Bu burçlar paraya para demiyor!Ne kadar paran olsa çalışmazsın sorusu, herkesin farklı bir cevap verdiği kritik bir sorudur. Cevaplarken hayallerine sınır koymayanların yanısıra ne kadar olursa olsun çalışmayı bırakmayan işkolikler de yer alıyor. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık burçları ne kadar paraya çalışmayı bırakıyor?
3.03.2023Gündem
Tek dertleri cinsellik olan 3 burç! Aşkı ikinci plana atıyorlar
Tek dertleri cinsellik olan 3 burç! Aşkı ikinci plana atıyorlarBurçların aşk uyumu pek çok yazıya konu olmuştur. Astroloji meraklıları günlük burç yorumlarını okumakla birlikte aşk hayatlarında yaşanan gelişmeleri de bu uyuma göre takip ediyor. Fakat aşk ararken tek dertleri cinsellik olan insanlarda karşılarına çıkabiliyor. Peki aşkı ikinci plana atan insanların burçlarını merak ettiniz mi?
3.03.2023Gündem
Burcunuza göre hangi doğal afetsiniz? Deprem hangi burç?
Burcunuza göre hangi doğal afetsiniz? Deprem hangi burç? Malum Türkiye bir deprem ülkesi... Kahramanmaraş ve ardından Hatay'da meydana gelen depremler tüm Türkiye'yi sarstı. Artçı sarsıntılar ise neredeyse 7 bölgede devam ediyor. Peki burçlar doğal afetler konusunda ne diyor? Örneğin deprem hangi burçtur? Burçlara göre doğal afetler listesini hazırladık.
2.03.2023Gündem
Çılgına dönüp İlişkileri mahvediyorlar! İşte en öfkeli 5 burç
Çılgına dönüp İlişkileri mahvediyorlar! İşte en öfkeli 5 burçBurçlar bir çok insanın yaşamında önemli yer tutar. Astrolojiye inanmayan insanların bile burç yorumu okudukları bilinir. Bazı insanlar, özellikle öfke söz konusu olduğunda, duygularını yönetmekte çok zorlanır. Hayal kırıklığı ve öfke, bir insanı kör edebilir ve bu nedenle ister profesyonel ister özel hayatı olsun, doğru kararlar almasına engel olabilir. Öfkesini kontrol edemeyen kişiler genellikle ilişkilerini ve evliliklerini mahvedebilir. En öfkeli burçların listesini bu yazıda bulabilisiniz.
27.02.2023Astroloji
Korktuğu her şey başına gelen en şanssız 3 burç
Korktuğu her şey başına gelen en şanssız 3 burçAklınız neyi kabul edip inanıyorsa, onu gerçekleştirebilir. Korkulan şeyin başa gelmesi durumuna kendini gerçekleştiren kehanet de denilebilir. Bu güçlü duygu durum pek çok kişinin ortak derdidir. Ancak korktuğu şeylerin başına geldiği insanların bir ortak noktası da burçlarıdır.
27.02.2023Astroloji
Mart ayında zengin olacak burçlar belli oldu! Şans ayaklarına gelecek
Mart ayında zengin olacak burçlar belli oldu! Şans ayaklarına gelecekMart ayının zengin olacak burçları belli oldu. Her ay olduğu gibi bu ayda burçların yorumları çok merak ediliyor. En çok arananların tepesinde ise hangi burçlar zengin olacak gibi sorular yer alıyor. Yeni umutlarla ve sevinçlerle başladığımız 2022 yılının Mart ayında hangi burçlar zengin olacak? İşte detaylarıyla yanıtı...
25.02.2023Astroloji
2023 yılı burç yorumları! Yeni yıl, hangi burca neler getirecek? Aşk, para, kariyer...
2023 yılı burç yorumları! Yeni yıl, hangi burca neler getirecek? Aşk, para, kariyer...Yeni yıla girerken en fazla merak edilen konuların başında burçlar geliyor. Hangi burcu yeni yılda neler bekliyor? Yengeçler ani bir kararla yurtdışına taşınabilir, Aslanlar bir anda istifa edebilir. Teraziler nisanda müstakbel eşleriyle tanışacak. Akreplerse uzun soluklu bir ilişkiye hazır olmalı. İşte Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının 2023 burç yorumları...
31.12.2022Gündem
2023 Kova Çağı olacak! Yeni yılda burçları neler bekliyor? 2023 yılının en şanslı burçları hangileri? İşte tüm burçlar için 2023 burç yorumları!
2023 Kova Çağı olacak! Yeni yılda burçları neler bekliyor? 2023 yılının en şanslı burçları hangileri? İşte tüm burçlar için 2023 burç yorumları!2023 yılına kısa bir süre kaldı. Pek çok kişi yeni yılı sabırsızlıkla beklerken, yeni yılda burçların neler yaşayacağı, aşk ve iş hayatında nelerin beklediği sıklıkla araştırılıyor. Yeni yıl hedeflerinin gerçekleşmesi için dilekler şimdiden dilenirken hepimizin dört gözle beklediği bazı hedeflerin gerçekleşmesi için 2023 yılını da beklemeye koyulduk. Hedeflere kendimiz için ulaşmayı ne kadar istesek de, kısıtlamalar ve çevresel faktörlerin yanında içsel dünyamızda da neler yaşadığımız önem taşıyor. Astrologlara göre, yeni yılda burçları bekleyen pek çok yenilik var. Gezegenlerin, zodyak burçlarının enerjileri yeni yıla damgasını vuracak ve hepimizi etkileyecek. Peki, 2023’te burçları neler bekliyor? 2023 yılının en şanslı burçları hangileri? 2023 yılında iş ve aşk hayatında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm burçlar için 2023 yılı yıllık burç tahminleri!
26.12.2022Astroloji
Kasımpaşa’da restoran önünde duran genç husumetlileri tarafından silahlı saldırıya uğradı
Kasımpaşa’da restoran önünde duran genç husumetlileri tarafından silahlı saldırıya uğradıSaldırı sonucu genç bacağından yaralanırken, saldırgan ve ona gözcülük yapan 2 şüpheli Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği polisleri tarafından yakalandı.
6.12.2022Yaşam
İkizler dolunayı ne zaman? İkizler dolunayı ne demek, burçlara etkileri nelerdir, ne zaman bitiyor?
İkizler dolunayı ne zaman? İkizler dolunayı ne demek, burçlara etkileri nelerdir, ne zaman bitiyor?Aralık ayına giriş yapınca ikizler dolunayının tarihi de sorgulanmaya başlandı. Her ay meydana gelen dolunay bu ay ikizler burcunda olacak. Ay'ın Güneş'e göre Dünya'nın ters tarafında kaldığı evresine dolunay denir. Peki ikizler dolunayı ne zaman, hangi gün, burçlara etkileri nelerdir, ne zaman bitiyor? İkizler dolunay ne demek?
3.12.2022Astroloji
Burçları aralık ayında neler bekliyor? Merkür retrosu ve aralık ayı burçları nasıl etkileyecek? İşte Aralık 2022 burç yorumları!
Burçları aralık ayında neler bekliyor? Merkür retrosu ve aralık ayı burçları nasıl etkileyecek? İşte Aralık 2022 burç yorumları!2022 yılı yavaş bir tempoyla bitiyor. Aralık ayı başlarken ve 2023 yılının etkilerini en yoğun hissedeceğimiz ay aralık ayı olacak. 2022 yılında sadece daha fazla tükenmişlik ve endişe hissetmekle kalmadık, aynı zamanda her fırsatta kafa karışıklığı ve iletişimsizlik hissettik. Merkür retrosu Aralık ayında da bir kez daha geri dönüyor ve etkileri ay ortasında yoğun bir şekilde hissedilecek. Mars'ın geri gitme döngüleri ocak ayının ortasına kadar devam edecek. Aralık ayı ise durgunluk ve gecikmelerin, geç kalmışlıkların ayı olacak. Peki, Burçları aralık ayında neler bekliyor? Merkür retrosu ve aralık ayı burçları nasıl etkileyecek? İşte Aralık 2022 burç yorumları!
1.12.2022Astroloji
Ankara'da 15 katlı binanın çatısında yangın! Kısa sürede büyüdü
Ankara'da 15 katlı binanın çatısında yangın! Kısa sürede büyüdüAnkara'nın Yenimahalle ilçesinde 15 katlı bir binanın çatısında çıkan yangın sonucu 3 kişi dumandan etkilendi.
25.11.2022Yaşam
Ay tutulmasından en çok bu burçlar etkilenecek! 'İkili ilişkiler sınavdan geçiyor'
Ay tutulmasından en çok bu burçlar etkilenecek! 'İkili ilişkiler sınavdan geçiyor'Doğrudan duygularımızı etkileyen Ay tutulması bugün saat 14.00'te gerçekleşti. Ruhsal bunalımların etkili olduğu günler yaşanacak, olaylar yeni bir şekil alacak. Kader planları yeniden yazılacak. Bazı burçların iş ile ilgili değişimleri söz konusu olurken, bazılarının ise ilişkileri sınanacak. Ay tutulması burçları nasıl etkileyecek? Ay tutulması ne kadar sürecek ve yeni kararlar almak için doğru zaman mı? İşte detaylar...
8.11.2022Astroloji
Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek, 25 Ekim güneş tutulması etkileri nelerdir? Ay'ın, Yer ile Güneş arasına girmesinin 12 burca etkisi!
Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek, 25 Ekim güneş tutulması etkileri nelerdir? Ay'ın, Yer ile Güneş arasına girmesinin 12 burca etkisi!Güneş tutulması etkileri nelerdir, güneş tutulması burçları nasıl etkiliyor? 25 Ekim güneş tutulmasının burçlara etkisi  için aramalar yoğunlaştı. Yılın en önemli doğa olaylarından biri olan Güneş tutulması bugün gerçekleşecek. Yılın son parçalı Güneş tutulması Türkiye'den de izlenebilecek. Güneş tutulması 12 burcu da etkileyecek. Peki, Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek? 25 Ekim güneş tutulması etkileri nelerdir?
25.10.2022Astroloji
Alanya Kalesi'nde büyük keşif sert dalgalarla ortaya çıktı
Alanya Kalesi'nde büyük keşif sert dalgalarla ortaya çıktıHelenistik dönemde inşa edilen ve 1221'de kenti fetheden Selçukluların yeniden inşa ettiği Alanya Kalesi'nde, Kızılkule önündeki sahilde, bu yıl sert geçen kış ve oluşturduğu dalgalar ilginç bir keşfe yol açtı. Kazı Başkanı Prof. Dr. Osman Eravşar, "Bu sene şiddetli bir kış geçirdik ve dalgalar şanslı bir veriyi ortaya çıkardı. Kızılkule'nin önünde yosunlar ve kumulların altında olan Roma dönemine ait bir tersane, gemi çekek yerinin varlığı ortaya çıkartıldı" dedi.
17.10.2022Yaşam
3 yaşındaki Lina Nazlı'nın cesedini derin dondurucuya atmışlardı! Korkunç ayrıntıyı ilk ifadelerinde itiraf ettiler
3 yaşındaki Lina Nazlı'nın cesedini derin dondurucuya atmışlardı! Korkunç ayrıntıyı ilk ifadelerinde itiraf ettilerGaziantep'te, kayıp olarak aranırken cesedi derin dondurucuda bulunan Lina Nazlı Erbay'ın (3) öldürülmesine ilişkin tutuklanan Mehmet Aksu ile sevgilisi Muhabbet Toz'un ifadeleri ortaya çıktı. Aksu ile Toz'un, Lina''nın cesedini derin dondurucuya koymadan önce yakıp, parçalarını gömmeyi tartıştıkları belirlendi. Lina'nın öldüğü sırada kardeşi Naime Ceyda'nın ise diğer odada uyuduğu ifade edildi.
28.09.2022Gündem
Ağustos 2022 burç yorumları! Aşk, para, iş: Ağustosta Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak ve Balık burcunu neler bekliyor?
Ağustos 2022 burç yorumları! Aşk, para, iş: Ağustosta Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak ve Balık burcunu neler bekliyor?Filiz Özkol, ağustos ayı aylık burç yorumlarını açıkladı! Özkol ağustos ayında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler beklediğini detayları ile anlattı. İşte 2022 ağustos ayı burç yorumları...
3.08.2022Astroloji
Pandemi dönemi resmen onlara yaradı! Aylık 20 bin lira kazanıyorlar
Pandemi dönemi resmen onlara yaradı! Aylık 20 bin lira kazanıyorlarPandemiyle birlikte artan e-ticaret ve online alışveriş, motokurye ihtiyacını artırdı. Motokuryelerin aylık kazançları da merak edilen konuların başında geliyor. Hızlı teslimat sektörü firmalarından Vigo’nun kurucu ortağı Burç Öztüfekçi, motokurye maaşlarının markadan markaya değişiklik gösterdiğini belirterek, "Farklı etkenlere göre belirlenen kazanç miktarı, aylık ortalama 15 bin ile 20 bin lira arasında değişiyor" dedi.
27.07.2022Ekonomi
Bayramda milli parklara 4 milyon ziyaret
Bayramda milli parklara 4 milyon ziyaretDoğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü sorumluluğunda bulunan 48 milli park ve 262 tabiat parkını, 4 günlük Kurban Bayramı'nı da içine alan 9- 17 Temmuz arasında 4 milyon 90 bin 498 kişi ziyaret etti.
26.07.2022Yaşam
Burçların tatil haritası belli oldu! Valizleri hazırlayın, tutkunun başkenti sizi bekliyor
Burçların tatil haritası belli oldu! Valizleri hazırlayın, tutkunun başkenti sizi bekliyorBurçların tatil haritası ortaya çıktı! Yüksek kaliteye ve konfora olan düşkünlüğüyle biline burç için Antalya, Kemer tavsiye edilirken, aynı anda hem tarihi keşfetmek hem uzun doğa yürüyüşlerine çıkmak isteyen burç için ise Mısır öneriliyor. Yemek yemeyi çok sevmesi ile bilinen burç için gelen tavsiyeler ise dikkat çekici. Peki hangi burç nerede tatil yapmalı, hangi mutfakları deneyimlemeli? İşte Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu, Başak burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcunun tatil haritaları...
22.07.2022Yaşam
'Boşnak gençler FETÖ tuzağından kurtarılıyor'
 'Boşnak gençler FETÖ tuzağından kurtarılıyor'Türkiye, FETÖ tehdidine karşı tüm kurumlarıyla mücadele veriyor. Bosna Hersek’te faaliyet gösteren FETÖ okulu Boşnak gençleri okullarına yönlendirmek için kendilerini gizliyor. İki kez isim değiştiren okulun yöneticileri tuzağa düşürecek gençler için türlü yollara başvuruyor. Maarif Vakfı da Saraybosna'da açtığı okullarla bölgedeki gençlerin kaliteli bir eğitim alması için çalışıyor. FETÖ'nün gerçek yüzünü görenler, bu okullara kayıt oluyor, yakınlarını da FETÖ gerçeğine karşı uyarıyor. FETÖ kuruluşlarına karşı doğru ve kaliteli bir alternatifteşkil eden bir diğer kurum ise SEDEF Vakfına bağlı Uluslararası Saraybosna Üniversitesi. Üniversite Boşnak gençleri FETÖ tuzağından kurtarmak için çalışıyor.
19.07.2022Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Burç ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki burç haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.