Mustafa Destici

Mustafa Destici

Son dakika mustafa destici haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan mustafa destici ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını mustafa destici haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Mustafa Destici

haberleri sayfasında son dakika yaşanan mustafa destici gelişmeleri de dahil olmak üzere 489 mustafa destici haberi bulunmuştur. Tüm mustafa destici haberleri aşağıda listelenmiştir.
Rize-Artvin Havalimanı açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Havayolu ulaşımında alınan mesafenin sembolüdür
Rize-Artvin Havalimanı açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Havayolu ulaşımında alınan mesafenin sembolüdürOrdu-Giresun Havalimanı'nın ardından deniz dolgusuna yapılan Türkiye'nin ve Karadeniz Bölgesi'nin 2. havalimanı olma özelliğine sahip Rize-Artvin Havalimanı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, BBP Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile çok sayıda bakanın katılımıyla hizmete açıldı. Çok sayıda Rizeli açılışı hem havalimanı içerisinde oluşturulan alanda hem de havalimanını gören yamaçtaki çay bahçelerinden takip etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Türkiye'nin kalkınmada özellikle de havayolu ulaşımında son 20 yılda kat ettiği mesafesinin sembolü olarak gördüğüm bu eser ne dağ ne denizlerin bizim hizmet azmimizin önünde duramayacağının işaretidir" dedi.
14.05.2022Ekonomi
Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev: Türkiye'nin gücünü gösteriyor
Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev: Türkiye'nin gücünü gösteriyorRize-Artvin Havalimanı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, BBP Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile çok sayıda bakanın katılımıyla hizmete açıldı. Açılış törenin konuşma yapan Aliyev, "Türkiye süratle gelişiyor. Türkiye bugün dünya çapında söz sahibi olur, büyük güç sahibi oluyor. Havalimanları, barajlar, yollar, okullar Türkiye'nin gücünü gösteriyor" dedi.
14.05.2022Ekonomi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: Yapamayacağımız bir şey yok
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: Yapamayacağımız bir şey yokTürkiye'nin ve Karadeniz Bölgesi'nin 2. havalimanı olma özelliğine sahip Rize-Artvin Havalimanı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'im katıldığı törenle açıldı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu törende yaptığı açıklamada, "Rize-Artvin Havalimanı büyük ve güçlü Türkiye adına dünyaya önemli bir mesajdır. Yapamayacağımız bir şey olmadığını göstermiştir." dedi.
14.05.2022Ekonomi
AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım: İşte Türkiye'nin gücü, hayırlı olsun
AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım: İşte Türkiye'nin gücü, hayırlı olsunOrdu-Giresun Havalimanı'nın ardından deniz dolgusuna yapılan Türkiye'nin ve Karadeniz Bölgesi'nin 2. havalimanı olma özelliğine sahip Rize-Artvin Havalimanı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, BBP Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile çok sayıda bakanın katılımıyla hizmete açıldı. Çok sayıda Rizeli açılışı hem havalimanı içerisinde oluşturulan alanda hem de havalimanını gören yamaçtaki çay bahçelerinden takip etti. AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım açılış töreninde konuşma yaptı..
14.05.2022Ekonomi
Rize-Artvin Havalimanı açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında müjdeleri peş peşe duyurdu
Rize-Artvin Havalimanı açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında müjdeleri peş peşe duyurduRize-Artvin Havalimanı bugün açılıyor. Dünyada sadece 5 tane olan dev havalimanının açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev gerçekleştirdi. Erdoğan açılış töreninde, yaş çay alım fiyatları konusunda da müjde verdi. Erdoğan, "Bir müjdede İkizdere Çamlıhemşinli çay üreticilerine vermek istiyorum. 100 ton kapasiteye sahip 5 binin üzerinde üreticiye sahip çay fabrikalarının inşaatlarını projeleri var." dedi.
14.05.2022Siyaset
Destici: Sığınmacılar üzerinden siyasi rant elde etme peşindeler!
Destici: Sığınmacılar üzerinden siyasi rant elde etme peşindeler!Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, sığınmacılar üzerinden bir çatışma alanı oluşturulmaya çalışıldığını ifade ederek, “Maalesef Türkiye'deki bazı siyasi partiler, bazı siyasi parti genel başkanları, siyasetçiler ve toplum mühendisleri de buna çanak tutmaktadır ve bunun üzerinden bir siyasi rant elde etme peşindedir” dedi.
12.05.2022Siyaset
Destici: Sığınmacılar üzerinden siyasi rant elde etme peşindeler
Destici: Sığınmacılar üzerinden siyasi rant elde etme peşindelerBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, sığınmacılar üzerinden bir çatışma alanı oluşturulmaya çalışıldığını ifade ederek, “Maalesef Türkiye'deki bazı siyasi partiler, bazı siyasi parti genel başkanları, siyasetçiler ve toplum mühendisleri de buna çanak tutmaktadır ve bunun üzerinden bir siyasi rant elde etme peşindedir” dedi.
12.05.2022Siyaset
Destici: AYM artık bu işi uzatmamalı
Destici: AYM artık bu işi uzatmamalıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, HDP'nin kapatılması davasına ilişkin, "Anayasa Mahkemesi (AYM) bu işi artık daha fazla uzatmamalı. Anayasamızın ilgili maddelerinde çok açık ve net, hala neyi beklediğini sormak istiyorum" dedi.
27.04.2022Siyaset
Destici: Pençe-Kilit harekatı ile Kandil, yerle bir edilecek
Destici: Pençe-Kilit harekatı ile Kandil, yerle bir edilecekBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Pençe- Kilit harekatı, Kandil ile devam edecek ve Kandil yerle bir edilecek. PKK'nın inlerine girilerek orada PKK terör örgütü tamamen imha edilecektir" dedi.
25.04.2022Siyaset
BBP Genel Başkanı Destici: Bize Esed ile görüşme teklifi geldi, biz devletimizle istişare ederek gitmedik
BBP Genel Başkanı Destici: Bize Esed ile görüşme teklifi geldi, biz devletimizle istişare ederek gitmedikBBP Genel Başkanı Destici, parlamento muhabirleri ile bir araya geldi. Destici, Pençe Kilit Operasyonu'nun milleti sevindirdiğini aktararak, “Başarılı operasyonun birinci aşamasının tamamlandığı açıklandı. Şehitlerimiz var. Ben şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Harekata katılan Mehmetçiğin alnından öpüyorum. PKK bu sefer içerisinde yok seviyesine inmişti, Pençe Kilit ile ağır darbe almış vaziyette” ifadelerini kullandı.
21.04.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Destici'ye ziyaret
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Destici'ye ziyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'yi ziyaret etti.
14.04.2022Siyaset
BBP Genel Başkanı Destici: HDP kapatılmalıdır
BBP Genel Başkanı Destici: HDP kapatılmalıdırBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, PKK'nın sözcüsü olan HDP'nin Anayasaya göre yüzde yüz kapatılması gerektiğini söyledi. Destici, "Kemal Kılıçdaroğlu, HDP eş başkanlarıyla görüştüğünde bir sorsa Semra Güzel nerede diye. Gelsin yargıya teslim olsun ama biliyoruz ki o soluğu Kandil'de aldı" dedi.
9.04.2022Siyaset
Destici: Asgari ücret 6 ayda bir belirlenmeli
Destici: Asgari ücret 6 ayda bir belirlenmeliBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Asgari ücret bize göre 6 ayda bir belirlenmeli ve asgari ücretlimiz de memurlarımız, emeklilerimiz gibi enflasyona ezdirilmemeli" dedi.
6.04.2022Siyaset
BBP Genel Başkanı Destici: Türkiye gözlerin çevrildiği ülke haline dönüştü
BBP Genel Başkanı Destici: Türkiye gözlerin çevrildiği ülke haline dönüştüBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Türkiye'nin, savaşın sona erdirilmesi için gözlerin çevrildiği, ümitlerin beklendiği ülke haline dönüştüğünü belirterek, "İnşallah beklentimiz, ümidimiz; kısa zamanda savaşın sona ermesi, buna da Türkiye'nin vesile olması. Türkiye'de barış görüşmeleri sonucunda böyle bir kararın ortaya çıkması, Türkiye için de büyük bir başarı ve kazanç olacak" dedi.
29.03.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muhsin Yazıcıoğlu’nu anma programına mesaj gönderdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muhsin Yazıcıoğlu’nu anma programına mesaj gönderdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu anma programına bir mesaj gönderdi.
25.03.2022Siyaset
Destici: CHP’nin çok tehlikeli bir oyuna kalkıştığını söylemek zorundayız
Destici: CHP’nin çok tehlikeli bir oyuna kalkıştığını söylemek zorundayızBÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "CHP’nin seçim kazanmak uğruna çok tehlikeli bir oyuna kalkıştığını, Cumhuriyetin temel ilkelerini hiçe sayarak, iç hukuka ve uluslararası hukuka aykırı bir yola saptığını söylemek zorundayız" dedi.
23.03.2022Siyaset
Destici: Seçim barajı olmamalı, oluyorsa da yüzde 3 olur
Destici: Seçim barajı olmamalı, oluyorsa da yüzde 3 olurBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Seçim barajı olmamalı oluyorsa da yüzde 3 olur. 10'dan 7'ye inmesi bir şey midir? Evet bir şeydir; ama yeterli değildir" dedi.
16.03.2022Siyaset
Destici: Türkiye diplomaside doğru bir çizgi izliyor
Destici: Türkiye diplomaside doğru bir çizgi izliyorBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Ukrayna'daki gelişmeleri takip ettiklerini belirterek, "Türkiye bizce diplomaside doğru bir çizgi izliyor" dedi.
9.03.2022Siyaset
Gazeteci Batuhan Yaşar, son yolculuğuna uğurlandı
Gazeteci Batuhan Yaşar, son yolculuğuna uğurlandıAnkara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden gazeteci Batuhan Yaşar (52), kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.
6.03.2022Gündem
Destici: Rusya, Türkiye’nin Montrö’yü delerek kendi lehine kararlar vermesini istiyor
Destici: Rusya, Türkiye’nin Montrö’yü delerek kendi lehine kararlar vermesini istiyorBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Rusya’nın, Ukrayna’ya yönelik saldırısına ilişkin, "Rusya’nın gözü boğazlarda, boğazları da almak istiyor. Türkiye’nin, Montrö’yü delerek kendi lehine kararlar vermesini istiyor. Türkiye bugüne kadar Montrö’yü, maddelerinde ne yazıyorsa, sözleşmenin gerekleri neyse ona göre uygulamıştır ve hiçbir devlet Türkiye’den bundan başka türlüsünü bekleyemez” dedi.
3.03.2022Siyaset
BBP lideri Destici: Montrö'nün kontrol ve yönetim hakları Türkiye'ye ait
BBP lideri Destici: Montrö'nün kontrol ve yönetim hakları Türkiye'ye aitBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Türkiye'nin, Rusya-Ukrayna savaşının sona erdirilmesi ve barışın tesis ettirilmesiyle ilgili kararlılığının devam ettirmesi gerektiğini belirtti. Destici, "Kararlarımızı ve istikametimizi uluslararası hukuka göre belirleyeceğiz. Montrö'nün kontrol ve yönetim hakları Türkiye'ye aittir" dedi.
1.03.2022Siyaset
Eski bakan Sadi Somuncuoğlu için TBMM'de tören
Eski bakan Sadi Somuncuoğlu için TBMM'de törenAnkara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Devlet Bakanı Sadi Somuncuoğlu (82) için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) tören düzenlendi.
1.03.2022Yaşam
Eski bakan Sadi Somuncuoğlu için TBMM'de tören
Eski bakan Sadi Somuncuoğlu için TBMM'de törenAnkara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Devlet Bakanı Sadi Somuncuoğlu (82) için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) tören düzenlendi.
1.03.2022Siyaset
Destici’den 28 Şubat mesajı
Destici’den 28 Şubat mesajıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 28 Şubat Post Modern Darbesi’nin 25’inci yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
28.02.2022Siyaset
Destici: Ukrayna'ya saldırıyı şiddetle kınıyoruz
Destici: Ukrayna'ya saldırıyı şiddetle kınıyoruzBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Rusya'nın Ukrayna'ya gerçekleştirdiği saldırının NATO müdahalesiyle durdurulmasını beklediklerini belirterek, "Rusya’nın bu yayılmacı politikasını, Ukrayna’ya saldırmasını şiddetle kınıyoruz" dedi.
26.02.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Mustafa Destici ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki mustafa destici haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.