Fatih Erbakan

Fatih Erbakan

Son dakika Fatih ERBAKAN haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Fatih ERBAKAN ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Fatih ERBAKAN haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Fatih Erbakan

haberleri sayfasında son dakika yaşanan fatih erbakan gelişmeleri de dahil olmak üzere 427 fatih erbakan haberi bulunmuştur. Tüm fatih erbakan haberleri aşağıda listelenmiştir.
Fatih Erbakan: İşçiye, memura, emekliye yüzde 100 maaş zammı ile işe başlayacağız
Fatih Erbakan: İşçiye, memura, emekliye yüzde 100 maaş zammı ile işe başlayacağızYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Pendik Meydanı’nda halkla buluştu. Meydanda bulunan AK Parti, Saadet Partisi standlarını ve esnafı ziyaret eden Dr. Erbakan meydanda yaptığı konuşmada, “Türkiye’de paylaşım ve yönetimde adaleti sağlayacağız. Bahane, mazeret üretmeyeceğiz. Milli kaynak paketleri kitabımız, projelerimiz hazır. 'Önce millet' diyerek dar gelirli 85 milyona adil şekilde bu kaynak aktarılacak. İşçiye, memura, emekliye gelir gelmez en az yüzde 100 maaş zammıyla işe başlayacağız" dedi.
2.07.2022Siyaset
Fatih Erbakan’dan NATO açıklaması: Türkiye adına somut bir kazanım elde edilemedi
Fatih Erbakan’dan NATO açıklaması: Türkiye adına somut bir kazanım elde edilemediYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Finlandiya ve İsveç ile Türkiye arasında yapılan üçlü anlaşmada Türkiye adına somut bir kazanım elde edilemedi” dedi.
30.06.2022Siyaset
Fatih Erbakan: Bu topraklarda LGBT sapkınlığına geçit vermeyeceğiz
Fatih Erbakan: Bu topraklarda LGBT sapkınlığına geçit vermeyeceğizYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Aile toplumun sigortasıdır. LGBT sapkınlığı dış güçler eliyle toplumumuzun dibine bir dinamit olarak yerleştirilmek isteniyor. Cinsiyetsiz ailesiz bir toplum isteniyor. Bu LGBT sapkınlığına bu topraklarda geçit vermeyeceğimizi bununla mücadele edeceğimizi bütün Türkiye’ye ilan ediyoruz” dedi.
27.06.2022Siyaset
Fatih Erbakan: Bu organizasyon adil bir dünyanın ilk adımıdır
 Fatih Erbakan: Bu organizasyon adil bir dünyanın ilk adımıdırYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan "D-8 organizasyonu yeni bir dünyanın çekirdeği, adil bir dünyanın ilk ve tek somut adımı niteliğini taşıyor" dedi.
15.06.2022Siyaset
Fatih Erbakan: Ekonomiyi düze çıkaracak projelerimiz hazır
Fatih Erbakan: Ekonomiyi düze çıkaracak projelerimiz hazırYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, iktidara geldiklerinde ekonomiyi düze çıkaracak projelerinin hazır olduğunu söyleyerek, “Yeniden Refah iktidarında ‘Milli Kaynak Paketleri’ var, ‘önce millet, önce ezilenler, önce mazlumlar anlayışı var” dedi.
6.06.2022Siyaset
MHP lideri Bahçeli: 'Yeri geldiğinde bu hesap kıran kırana görülecek'
MHP lideri Bahçeli: 'Yeri geldiğinde bu hesap kıran kırana görülecek'MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Milliyetçi-Ülkücü Hareket ihtiyaç hasıl olursa, karanlık emeller bir kez daha sahneye çıkarsa, bilinmelidir ki; mazisindeki emsalsiz fedakarlıkları tekrarlamaya, Türk milletinin geri dönmeyi düşünmeyen 57’inci Alayı olmaya hazırdır, buna da yeminlidir" dedi.
27.05.2022Siyaset
Davutoğlu, DP Genel Başkanı Uysal'la görüştü
Davutoğlu, DP Genel Başkanı Uysal'la görüştüGelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal'la bir araya geldi.
27.05.2022Siyaset
Fatih Erbakan: Milyarlarca lira faize gidiyor
Fatih Erbakan: Milyarlarca lira faize gidiyorYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Bursa’da basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu. Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Erbakan, "Bugüne kadar 520 milyar dolar faiz ödenmiş, 20 senede. Eğer 3 sene daha iktidar da kalırsam 852 milyar lira faiz daha ödeyeceğim orta vadeli programda yazıyor. 520 milyar dolar faiz ödenmiş, 852 milyar lira daha ödenecek. İyi ki faize karşı olan bir hükümetimiz var. Bir de faize karşı olmasalar kim bilir ne kadar faiz ödenecek. Bu durumda elbette ki vatandaşa, işçiye, esnafa, memura, çiftçiye imkan kalmıyor. Milyarlarca lira faize gidiyor” dedi.
27.05.2022Siyaset
Fatih Erbakan’dan ‘DSÖ’ uyarısı: Egemenliğimizi kaybetmemize yol açar
Fatih Erbakan’dan ‘DSÖ’ uyarısı: Egemenliğimizi kaybetmemize yol açarYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Cenevre’deki Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Kurulu’nda sağlık alanında ulusal egemenliğimizi kaybetmemize yol açacak maddelere asla kabul oyu verilmemesi için ve DSÖ İstanbul Ofisi’ne verilen ‘devlet içinde devlet’ yetkilerinin bir an önce ortadan kaldırılması için hükümeti uyarıyoruz” dedi.
26.05.2022Siyaset
Fatih Erbakan’dan Sultan Abdülhamid Han açıklaması
Fatih Erbakan’dan Sultan Abdülhamid Han açıklamasıYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Sultan Abdülhamid Han tartışması ile ilgili, “Dünya kamuoyu tarafından tüm zamanların en büyük siyasi dehası kabul edilen Sultan Abdülhamid’in, ‘istibdatçı’ olduğunu iddia edenleri hayatını objektif kaynaklardan okumaya davet ediyoruz” dedi.
25.05.2022Siyaset
Fatih Erbakan: Yeniden Refah iktidarında işsizlik ve fakirlik kalmayacak
Fatih Erbakan: Yeniden Refah iktidarında işsizlik ve fakirlik kalmayacakYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Yeniden Refah iktidarında işsizlik ve fakirlik diye bir sorun kalmayacak" dedi.
22.05.2022Siyaset
Oy oranları belli oldu, son seçim anketinde ilginç sonuç! Fark açıldı: Erdoğan, Yavaş, İmamoğlu, Kılıçdaroğlu, Akşener...
Oy oranları belli oldu, son seçim anketinde ilginç sonuç! Fark açıldı: Erdoğan, Yavaş, İmamoğlu, Kılıçdaroğlu, Akşener...Son dönemde cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili yapılan anketler öne çıkıyor. Son seçim anketi Hakan Bayrakçı'nın başkanı olduğu Sonar'dan geldi. Geçtiğimiz haftalarda 2840 kişi ile, yüz yüze görüşme yöntemiyle araştırma yapıldı. Ankete katılanlara ‘Yapılacak ilk seçimde kimi cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorsunuz?’ sorusu soruldu. Çıkan sonuçlar ise dikkat çekti.
18.05.2022Siyaset
Fatih Erbakan: HDP olmadan İstanbul'u ve Ankara'yı alamazlardı
Fatih Erbakan: HDP olmadan İstanbul'u ve Ankara'yı alamazlardıKocaeli'de bir televizyon programına konuk olan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Millet İttifakı'nı eleştirerek, "HDP olmadan İstanbul'u ve Ankara'yı alamazlardı" dedi.
17.05.2022Siyaset
Muharrem İnce’den Fatih Erbakan’a ziyaret
Muharrem İnce’den Fatih Erbakan’a ziyaretMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce beraberindeki heyetle birlikte Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ı ziyaret etti.
13.05.2022Siyaset
MSB duyurdu, 3 PKK’lı terörist öldürüldü! Sayı 76’ya yükseldi
MSB duyurdu, 3 PKK’lı terörist öldürüldü! Sayı 76’ya yükseldiPençe-Kilit Operasyon bölgesinde tespit edilen 3 PKK’lı terörist ateş destek vasıtaları ile etkisiz hale getirildi. Pençe-Kilit Operasyonu’nda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 76’ya yükseldi.
11.05.2022Gündem
Şırnak'ta toprağa gömülü C4 ve TNT patlayıcılar bulundu! İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama
Şırnak'ta toprağa gömülü C4 ve TNT patlayıcılar bulundu! İçişleri Bakanlığı'ndan açıklamaŞırnak'ta icra edilen operasyonda, toprağa gömülü C4 ve TNT patlayıcıların ele geçirildiği bildirildi. Konuyla ilgili İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama yapıldı.
11.05.2022Gündem
Fatih Erbakan’dan Sarıgül’e ziyaret
Fatih Erbakan’dan Sarıgül’e ziyaretYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ü ziyaret etti.
11.05.2022Gündem
Fatih Erbakan’dan ‘Gezi Davası’ açıklaması: Tasvip etmemiz mümkün değil
Fatih Erbakan’dan ‘Gezi Davası’ açıklaması: Tasvip etmemiz mümkün değilYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Türkiye’de dış bağlantılı Gezi olayları gibi kalkışmaları tasvip etmelerinin mümkün olmadığını belirterek, davada verilen kararların da adil olup olmadığını söylemek için gerekçeli kararın beklenmesi gerektiğini söyledi.
29.04.2022Siyaset
Eski milletvekili Mehmet Delikaya için TBMM'de tören
Eski milletvekili Mehmet Delikaya için TBMM'de törenAnkara'da önceki gün hayatını kaybeden 11'inci Dönem Malatya Milletvekili Mehmet Delikaya (98) için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi.
25.04.2022Siyaset
Fatih Erbakan: Kamu kuruluşlarına denk bütçe yapma zorunluluğu getireceğiz
Fatih Erbakan: Kamu kuruluşlarına denk bütçe yapma zorunluluğu getireceğizYeniden Refah Partisi, Fatih Erbakan'ın katılımıyla iftar programı düzenledi. Programda açıklamalarda bulunan Erbakan, seçildiklerinde denk bütçe yapma zorunluluğu getireceklerini belirterek “Belediyelere, bakanlıklara, külliyeye ve bütün kamu kuruluşlarına denk bütçe yapma zorunluluğu getirilecek. Hiç kimse birbirinden daha fazla bir gider, harcama yapma imkanına sahip olmayacak” dedi.
25.04.2022Siyaset
Fatih Erbakan: Emekli maaşlarını ve ikramiyelerini olması gereken seviyeye getireceğiz
Fatih Erbakan: Emekli maaşlarını ve ikramiyelerini olması gereken seviyeye getireceğizYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Biz Yeniden Refah Partisi olarak en kısa zamanda geleceğiz ve ‘Önce Millet’ anlayışıyla hem Emeklilikte Yaşa Takılanların (EYT) mağduriyetlerini ortadan kaldıracağız ve hem de emekli maaşlarını, emekli ikramiyelerini olması gereken seviyeye getireceğiz” dedi.
20.04.2022Siyaset
Fatih Erbakan: Kaynaklar millete aktarılmalı
Fatih Erbakan: Kaynaklar millete aktarılmalıYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan yaptığı yazılı açıklamada, “Yapılması gereken ‘önce millet’ anlayışıyla kaynaklar millete aktarılmalıdır. ‘Önce millet’ anlayışıyla bütün bu adımları atacak olan da adil paylaşımla aziz milletimizi bu durumdan kurtaracak olan da Millî Görüş’tür, Yeniden Refah Partisi’dir” dedi.
18.04.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şentop’u kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şentop’u kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop’u kabul etti.
7.04.2022Siyaset
İYİ Parti lideri Akşener: Seçmen, siyasetçinin velinimetidir
İYİ Parti lideri Akşener: Seçmen, siyasetçinin velinimetidirİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçmenin velinimet olduğunu belirterek, “Bu unutuldu, ağalara bunu birlikte hatırlatacağız. Ben dahil, hepsi karşınızda ‘hazır ol’da duracak. Siz seçmensiniz. Seçmenin velinimet olduğunu anlatmak için yollardayım. Sizlerle el ele tutuşup seçimde sandıkta bu arkadaşları demokrasiyle göndereceğiz” dedi.
7.04.2022Siyaset
Fatih Erbakan: Mansur Yavaş'ın adaylığı olası değil
Fatih Erbakan: Mansur Yavaş'ın adaylığı olası değilYeni Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Millet İttifakı’nda şimdiden Cumhurbaşkanlığı adaylığı problemi baş gösterdiğini belirterek, Mansur Yavaş’ın adaylığını olası görmediğini, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığının kuvvetle muhtemel olduğunu söyledi.
7.04.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Fatih Erbakan ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki fatih erbakan haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.