Bakan Bozdağ

Bakan Bozdağ

Son dakika Bakan Bozdağ haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Bakan Bozdağ ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Bakan Bozdağ haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Bakan Bozdağ

haberleri sayfasında son dakika yaşanan bakan bozdağ gelişmeleri de dahil olmak üzere 836 bakan bozdağ haberi bulunmuştur. Tüm bakan bozdağ haberleri aşağıda listelenmiştir.
Siyasilerin sandıklarından ilk sonuçlar geldi
Siyasilerin sandıklarından ilk sonuçlar geldiCumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylamasında YSK'nın seçim yasağını kaldırmasının ardından ilk sonuçlar gelmeye başladı. Siyasilerin oy kullandıkları sandıklardan hangi adaya daha çok oy çıktı?
28.05.2023Gündem
Bakan Bozdağ: Öcalan ile hiçbir görüşme yapılmamıştır
Bakan Bozdağ: Öcalan ile hiçbir görüşme yapılmamıştırAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "İmralı’da teröristbaşı Öcalan ile hiçbir görüşme yapılmamıştır" dedi.
27.05.2023Gündem
AK Partili Zengin: Kılıçdaroğlu ve çevresinde müthiş keskin dönüşler var
AK Partili Zengin: Kılıçdaroğlu ve çevresinde müthiş keskin dönüşler varAK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, CNN Türk'te Dicle Canova'nın sorularını yanıtladı.
23.05.2023Gündem
Bakan Bozdağ: Sinan Oğan'a yapılan linçleri lanetliyorum
Bakan Bozdağ: Sinan Oğan'a yapılan linçleri lanetliyorumAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Sinan Oğan'ın 2.tur kararının ardından gelen tepkilerle ilgili konuştu. Bakan Bozdağ konu ile ilgili konuşarak, "Sinan Oğan'a yapılan linçleri lanetliyorum. Onun ilkelerini hayata geçirecek olan sayın Erdoğan'dır. Aksi olsa kendi görüşleri ile ters düşmüş olurdu." ifadelerini kullandı.
23.05.2023Gündem
Bakan Bozdağ: Değişmesi gereken iktidar değil, muhalefettir
Bakan Bozdağ: Değişmesi gereken iktidar değil, muhalefettirAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, “14 Mayıs seçim sonuçları bir değişim sürecinin de başlangıç tarihidir. 28 Mayıs'tan sonra pek çok partide tartışma olacak, yönetimlerinde değişim olacaktır. Bu milletin de gördüğü, sandıkta verdiği bir talimattır. 'Ya bırakın ya da aranızda bu işi halledin' talimatı vermiştir. Türkiye'de iktidar sorunu değil muhalefet sorunu var. Değişmesi gereken iktidar değil muhalefettir” dedi.
18.05.2023Gündem
Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı’na çağrıldı
Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı’na çağrıldıAlmanya'da 2 Türk gazeteci gözaltına alındı. Diplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Ankara'nın Ankara Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı.
17.05.2023Gündem
Bakan Bozdağ, oyunu kullandı
Bakan Bozdağ, oyunu kullandıADALET Bakanı Bekir Bozdağ, seçim bölgesi Şanlıurfa’da, 1075 numaralı sandıkta oyunu kullandı.
14.05.2023Gündem
Bakan Bozdağ, oyunu kullandı
Bakan Bozdağ, oyunu kullandıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, seçim bölgesi Şanlıurfa’da, 1075 numaralı sandıkta oyunu kullandı.
14.05.2023Gündem
Bakan Bozdağ: Seçim sonrası iftira atanlar, 'Erdoğan kazandı' demek zorunda kalacak
Bakan Bozdağ: Seçim sonrası iftira atanlar, 'Erdoğan kazandı' demek zorunda kalacakAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, siyaseti dizayn etmeye çalışan ve iftira atanların 14 Mayıs'ta gereken cevabı alacağını belirterek, "Bu alçaklığa cevap vermek, bunları alçalta alçalta sandığın dibine gömmek bizim işimiz. Siz kimsiniz? Siz kimden hangi gücü alıyorsunuz da bu ülkenin siyasetçilerine geri adım attırma cüreti gösteriyorsunuz? Onların karşısında dimdik duran anlayışı Cumhurbaşkanımız temsil ediyor. Seçim sonrasında, iftira atanlar, iftiradan medet umanlar, 'Yine Erdoğan kazandı' demek zorunda kalacaktır” dedi.
12.05.2023Gündem
Bakan Bozdağ'dan Muharrem İnce yorumu
Bakan Bozdağ'dan Muharrem İnce yorumuŞanlıurfa’da genç sporcularla bir araya gelip sorularını cevaplayan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Memleket partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesini değerlendi.
11.05.2023Gündem
Seçim mitinginde taşlı saldırıyla ilgili Bozdağ ve Çelik'ten peş peşe açıklamalar
Seçim mitinginde taşlı saldırıyla ilgili Bozdağ ve Çelik'ten peş peşe açıklamalarAdalet Bakanı Bekir Bozdağ ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, dün Erzurum'da Ekrem İmamoğlu'nun seçim mitinginde taşlı saldırıyla ilgili açıklama yaptılar.
8.05.2023Gündem
Bakan Bozdağ'dan İmralı iddialarına tepki: Akşener yayınlamazsa ben yayınlayacağım
Bakan Bozdağ'dan İmralı iddialarına tepki: Akşener yayınlamazsa ben yayınlayacağımAdalet Bakanı Bekir Bozdağ CNN TÜRK'te gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bakan Bozdağ, The Economist'in bugün paylaştığı kapağa tepki gösterirken, 'Amaç Türkiye'nin tercihine müdahale girişimi.' dedi. Bozdağ, Kemal Kılıçdaroğlu'nun 17-25 Aralık sürecine ilişkin sözlerine ise "Yıllar sonra da olsa cumhurbaşkanımıza kumpas kurulduğunu, o kasetlerin kurmaca olduğunu, kumpasa destek verdiğini itiraf etti. Kendisini Türk halkından özür dilemeye davet ediyorum" dedi. Bozdağ, Meral Akşener'in 'İmralı' iddialarıyla ilgili de "Orada bir sürü teknik sorun oluyor. Belge dedikleri şey teknik görüşmelerle ilgili yazışma. Bunları yayınlasınlar, yayınlamazlarsa ben yayınlayacağım" ifadelerini kullandı.
5.05.2023Gündem
Bozdağ: 'Orta Doğu bataklığına kodlanmış kafalar' olarak yaftalayan zihniyetle karşı karşıyayız
Bozdağ: 'Orta Doğu bataklığına kodlanmış kafalar' olarak yaftalayan zihniyetle karşı karşıyayızAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Benim söylediğim bir lafta, 'şükür namazı', 'secde' geçiyor diye ‘secdeyi’, ‘şükür namazını' 'Orta Doğu bataklığına kodlanmış kafalar' olarak yaftalayan ilkel bir zihniyetle karşı karşıyayız. Söylediği lafın nereye gittiğini Kılıçdaroğlu da bilmiyor, avanesi de bilmiyor” dedi.
29.04.2023Gündem
Fahiş kira artışına karşı hapis cezası yolda! Bakan Bozdağ: 3 alternatif hazırladık
Fahiş kira artışına karşı hapis cezası yolda! Bakan Bozdağ: 3 alternatif hazırladıkFahiş kira artışları ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Yeni dönemde yaptırım getirmenin söz konusu olduğunu söyleyen Bakan Bozdağ, kira artışlarındaki yüzde 25'lik sınır düzenlemesinin uzatılacağını belirterek, "Fahiş kira artışı yapanlara hapis cezası gündemde. Fahiş kira artışını önlemek için 3 alternatif hazırladık" dedi.
25.04.2023Gündem
Bakan Bozdağ: Hayvanların dahi gezemediği yerlerde şimdi halaylar çekiliyor
Bakan Bozdağ: Hayvanların dahi gezemediği yerlerde şimdi halaylar çekiliyorŞanlıurfa'da konuşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Huzur, barış, güvenlik her yerde; dağda da ovada da merada da. Hayvanların dahi dağlarda gezemediği yerlerde şimdi halaylar çekiliyor, düğünler yapılıyor. Bu istikrar ve huzur Türkiye'nin gücüdür" dedi.
17.04.2023Gündem
Bakan Bozdağ açıkladı: Personel alımı sayısı 22 bin 120'ye çıkarıldı
Bakan Bozdağ açıkladı: Personel alımı sayısı 22 bin 120'ye çıkarıldıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bakan Bozdağ 14 Mayıs'taki cumhurbaşkanı ve milletvekilliği seçimleri ile ilgili olarak, 'Seçim ilk turda bitecek, çok net. Cumhur İttifakı'nın Meclis'te çoğunluğu alacağı bir netice olacak' dedi. Bakan Bozdağ ayrıca, daha önce 18 bin 500 olarak açıklanan yeni personel alımı sayısının 22 bin 120'ye çıkarıldığını, önümüzdeki hafta ilanların yayımlanacağını bildirdi.
16.04.2023Gündem
Bakan Bozdağ: Biz söz verdik mi hep yaptık
Bakan Bozdağ: Biz söz verdik mi hep yaptıkAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Biz söz verdik mi hep yaptık. Tayyip Bey hangi sözü verdiyse yaptı. İlk nükleer güç santrali' dedik, yaptık mı, yaptık. 'S400'leri alacağız' dedik, aldık mı? Aldık. 'Türkiye'nin ilk füzelerini yapacağız' dedik, yaptık mı? Yaptık. Cumhurbaşkanımızın söz verip de tutmadığı bir sözü yok” dedi.
14.04.2023Gündem
AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'na Bakanlar TOGG'la geldi!
AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'na Bakanlar TOGG'la geldi!Ankara Spor Salonu'nda AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı yapılıyor. Kabine üyeleri toplantının yapıldığı salona, makam aracı olarak kullanmaya başladıkları Togg ile geldi.
11.04.2023Ekonomi
Bakan Bozdağ, Togg ile ilk sürüşünü gerçekleştirdi
Bakan Bozdağ, Togg ile ilk sürüşünü gerçekleştirdiAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili Togg'u bakanlığa gelişinde kullandı.
10.04.2023Ekonomi
Bakan Bozdağ: Erdoğan'ın adaylığını AYM'ye taşımak beyhude çabadır
Bakan Bozdağ: Erdoğan'ın adaylığını AYM'ye taşımak beyhude çabadırAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yüksek Seçim Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığına engel herhangi bir engel bulunmadığını belirterek kesinleştirdi. Bunu Anayasa Mahkemesi'ne taşımak beyhude bir çabadır" dedi. Öte yandan İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı binasına düzenlenen saldırının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında konuşan Meral Akşener için Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan çağrı geldi.
1.04.2023Gündem
Bakan Akar: 30 bin 62 personel alımı yapacağız
Bakan Akar: 30 bin 62 personel alımı yapacağızMilli Savunma Bakanı Akar, "Bakanlık olarak bu yıl içinde toplam 30 bin 62 personel alımı yapacağız. Sürecimiz başladı, uygulamalarımız devam ediyor" açıklamasını yaptı.
26.03.2023Gündem
Bakan Bozdağ: 18 bin 305 personel alımı için ilana çıkıyoruz
Bakan Bozdağ: 18 bin 305 personel alımı için ilana çıkıyoruzAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Personel Genel Müdürlüğü bünyesinde 9 bin 229, Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 8 bin 376, İcra Dairesi Başkanlığı bünyesinde 700 olmak üzere toplam 18 bin 305 personel alımı için ilana çıkıyoruz" dedi.
25.03.2023Gündem
Bakan Bozdağ: Sahip olduğunuz haklar kaybolmamaktadır
Bakan Bozdağ: Sahip olduğunuz haklar kaybolmamaktadırAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Deprem nedeniyle bazı vatandaşımız başka illerde oylarını kullanacak. Vatandaşlarımızın seçmen listesinde yanlışlıklar varsa düzeltebilir. Şu an çadırda, konteyner kentte ve başka illerde çok sayıda ikamet değişikliği var. Seçmen listesinde ismi yok ise gerekli müracaatları yapması lazım. 2 Nisan saat 17.00’a kadar düzeltme imkanı var. Deprem nedeniyle yer değiştiren vatandaşlarımızın da dikkat etmesi gerekiyor. Bazı vatandaşlarımız yer değiştirirsem devletin verdiği hakları kaybederim diye düşünüyor. Sahip olduğunuz haklar ne ise kaybolmamaktadır” dedi.
22.03.2023Gündem
Bakan Kurum: 5 ilde hasar tespiti tamamlandı
Bakan Kurum: 5 ilde hasar tespiti tamamlandıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman, Osmaniye ve Kilis'te 1 milyon 760 bin binada hasar tespit çalışmalarının yapıldığını ifade ederek, “Hasar tespit çalışmalarımızda sona geldik, 5 ilimizden olan Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman, Osmaniye ve Kilis'te tespitler tamamlandı. Depremden etkilenen illerimizden 5 milyon 4 bin bağımsız bölümden oluşan hasar tespit çalışmaları çerçevesinde 1 milyon 760 bin binada inceleme yapılmış durumda. İçerisinde 820 bin 302 bağımsız bölümden oluşan 279 bin binanın yıkık, acil yıkılacak ağır hasarlı ve orta hasarlı olduğunun tespitini yapmış olduk” dedi.
11.03.2023Gündem
Bakan Bozdağ, İskenderun’da AFAD Kriz Merkezi'ni ziyaret etti
Bakan Bozdağ, İskenderun’da AFAD Kriz Merkezi'ni ziyaret ettiAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Hatay'ın İskenderun ilçesindeki AFAD Kriz Merkezi'ni ziyaret edip çalışmalar hakkında brifing aldı.
9.03.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Bozdağ ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki bakan bozdağ haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.