Askerlik Durum Belgesi

Askerlik Durum Belgesi

Son dakika askerlik durum belgesi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan askerlik durum belgesi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını askerlik durum belgesi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Askerlik Durum Belgesi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan askerlik durum belgesi gelişmeleri de dahil olmak üzere 228 askerlik durum belgesi haberi bulunmuştur. Tüm askerlik durum belgesi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Askerlik sülüs belgesi nasıl alınır? Sülüs nedir, sülüs belgesi nereden alınır? 2023 e-Devlet sülüs (sevk) belgesi alma ekranı 2023
Askerlik sülüs belgesi nasıl alınır? Sülüs nedir, sülüs belgesi nereden alınır? 2023 e-Devlet sülüs (sevk) belgesi alma ekranı 2023Askerlik sülüs belgesi nasıl alınır, nereden, sülüs nedir? Sülüs belgesi askerlik yerleriyle gündeme geldi. Asker olacakların sevk başlangıç tarihi, askerlik yapacak kişinin askerlik görevini yapacağı birliğe teslim olacağı tarihin başlangıcı gibi detayların yer aldığı sülüs belgesi e devlet üzerinden alınabiliyor. Sülüs belgesi almak için öncelikle https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/gir adresine giril yapmak gerekiyor. Peki, sülüs nasıl alınır? e-Devlet sülüs (sevk) belgesi alma ekranı nerede, açıldı mı?
25.01.2023Gündem
Askerlik durum belgesi sorgulama! Askerlik durum belgesi (sülüs belgesi) nasıl alınır, askerlik durum belgesine nereden bakılır? E-Devlet Askerlik Durum Belgesi
Askerlik durum belgesi sorgulama! Askerlik durum belgesi (sülüs belgesi) nasıl alınır, askerlik durum belgesine nereden bakılır? E-Devlet Askerlik Durum BelgesiMSB askerlik yerlerini açıkladı. Sonuçlar askerlik şubelerinden veya e-Devlet üzerinden öğrenilebilecek. Peki, Askerlik durum belgesi (sülüs belgesi) nasıl alınır, askerlik durum belgesine nereden bakılır? İşte Askerlik durum belgesi sorgulama…
25.01.2023Gündem
TCDD, İŞKUR üzerinden 100 işçi alacak! İşte Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) personel alımı başvuru şartları!
TCDD, İŞKUR üzerinden 100 işçi alacak! İşte Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) personel alımı başvuru şartları!Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 100 daimi işçi istihdam edecek. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. TCDD işçi alımı için son başvuru tarihi 30 Aralık olarak belirlendi. Peki, TCDD personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TCDD işçi alımı başvuru şartları ne? İşkur TCDD işçi alımı ilanı!
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 555 sözleşmeli personel alacak! İşte MSB personel temin başvuru ekranı!
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 555 sözleşmeli personel alacak! İşte MSB personel temin başvuru ekranı!Millî Savunma Bakanlığı ve Millî Savunma Üniversitesi sözleşmeli personel alacak! İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Başvurular, 31 Aralık 2022 tarihinde sona erecek. Adaylar başvurularını online olarak yapabilecek. Adayların, ÖSYM tarafından 2022 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış ve puan almış olmaları gerekiyor. Peki, Milli Savunma Bakanlığı (MSB) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? MSB ve MSÜ personel alımı başvuru şartları ne? İşte MSB personel temin başvuru ekranı!
Sağlık Bakanlığı açıktan atama kura sonuçları açıklandı!
Sağlık Bakanlığı açıktan atama kura sonuçları açıklandı!Sağlık Bakanlığı tarafından 2022 yılı 2. dönem istifa sonrası yeniden (açıktan) atama başvuruları kasım ayında tamamlanmıştı. Sağlık memuru ve sağlık teknikeri kadroları için kura çekimi bugün yapıldı. Sağlık Bakanlığı tarafından canlı olarak yayımlanan kura çekilişi sonrasında sonuçlar açıklandı ve listeler yayımlandı. İşte Sağlık Bakanlığı açıktan atama kura sonuçları!
Kasım celbi ne zaman açıklanacak? Askerlik yerleri ne zaman belli olur? MSB 2022 Kasım celbi askerlik yerleri
Kasım celbi ne zaman açıklanacak? Askerlik yerleri ne zaman belli olur? MSB 2022 Kasım celbi askerlik yerleriKasım celbi askerlik yerleri, askerlik görevini yerine getirecekler tarafından sorgulanıyor. Askerlik yerleri için gözler Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından gelecek olan açıklamaya çevrildi. Peki, askerlik yerleri açıklandı mı? Kasım celbi ne zaman açıklanacak? İşte Kasım celbi askerlik yerleri sorgulama detayları...
26.10.2022Gündem
MSB sözleşmeli er başvuru sonuçları açıklandı! Sözleşmeli er seçimi ne zaman yapılacak? Sözleşmeli er başvuru sonucu personel temin sorgulama ekranı!
MSB sözleşmeli er başvuru sonuçları açıklandı! Sözleşmeli er seçimi ne zaman yapılacak? Sözleşmeli er başvuru sonucu personel temin sorgulama ekranı!MSB sözleşmeli er başvuru sonuçları açıklandı. Millî Savunma Bakanlığı Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları Sözleşmeli Er Temini faaliyeti ile ilgili açıklama yaptı. Sözleşmeli Er Temini aralık ayında tamamlanacak. Peki, 2022 Sözleşmeli er başvuru sonucu nereden öğrenilir? MSB Personel Temin sözleşmeli er başvurusu sonucu sorgulama ekranı!
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu duyurdu! Sözleşmeli personel alacak. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu’na yazılım geliştirme ve ağ uzmanı kadrolarına bilişim personeli alınacak. Peki, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
TCDD personel alımı 2022! TCDD 102 işçi alımı (16 Eski Hükümlü, 4 Engelli, 82 normal) şartları neler, nasıl başvuru yapılır?
TCDD personel alımı 2022! TCDD 102 işçi alımı (16 Eski Hükümlü, 4 Engelli, 82 normal) şartları neler, nasıl başvuru yapılır?TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü, 16 Eski Hükümlü, 4 Engelli, 82 normal olmak üzere toplam 102 İşçi Alacak. Son başvuru tarihi 17 Ekim 2022. TCDD personel alımı şartları nelerdir, TCDD işçi alımı başvurusu nasıl yapılır?
Boğaziçi Üniversitesi en az lise mezunu 140 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Boğaziçi Üniversitesi en az lise mezunu 140 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Boğaziçi Üniversitesi personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre 140 sözleşmeli personel alınacak. Alım yapılacak kadrolar, büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, şoför, temizlik personeli ve bahçıvan olarak açıklandı. Başvurular şahsen yapılacak. Peki, Boğaziçi Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Boğaziçi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı şartları!
Polis Akademisi akademik personel alacak! İşte başvuru şartları!
Polis Akademisi akademik personel alacak! İşte başvuru şartları!Polis Akademisi Başkanlığı duyurdu! Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü, Adli Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü ve Trafik Enstitüsüne doktor öğretim üyesi, öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi öğretim elamanı alınacak. Peki, Polis Akademisi akademik personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Polis Akademisi personel alımı başvuru şartları!
DHY kura sonuçları! Doktor atama (DHY) kura sonuçları neden açıklanmadı, isim listesi ne zaman yayınlanacak?
DHY kura sonuçları! Doktor atama (DHY) kura sonuçları neden açıklanmadı, isim listesi ne zaman yayınlanacak?106. DHY kura sonuçları neden açıklanmadı, DHY kura sonuçları isim listesi belli oldu mu? 13.163 doktorun görev yerinin belirleneceği 106. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası 9 Eylül'de saat 10.00'da çekilmeye başlandı. Noter kura sonuçlarını merakla takip edenler, sonuçların neden açıklanmadığını araştırmaya başladı. Peki, DHY kura sonuçları ne zaman açıklanacak, Doktor atama (DHY) kura sonuçları isim listesi nasıl sorgulanır?
Sağlık Bakanlığı doktor ataması kurası canlı yayın izleme linki! 2022 Devlet Hizmet Yükümlülüğü (DHY) kura çekimi YOUTUBE sayfası nasıl açılır?
Sağlık Bakanlığı doktor ataması kurası canlı yayın izleme linki! 2022 Devlet Hizmet Yükümlülüğü (DHY) kura çekimi YOUTUBE sayfası nasıl açılır?Sağlık Bakanlığı doktor ataması kurası canlı izleme için yapılan aramalar arttı. Sağlık Bakanlığı Devlet Hizmet Yükümlülüğü kapsamında tabip, uzman tabip ve yan dal uzmanlık eğitimini tamamlayanlar kura çekimi için heyecanlı bekleyişe başladı. 1.261’i uzman, 11.902 de pratisyen doktor olmak üzere Devlet Hizmet Yükümlülüğü kura çekimi detayları Bakan Koca tarafından paylaşılmıştı. Peki, Devlet Hizmet Yükümlülüğü (DHY) kurası nasıl canlı izlenir, YOUTUBE kanalından kura canlı verilecek mi= Sağlık Bakanlığı doktor ataması kurası canlı yayın izleme hakkındaki bilgiler…
TÜRMOB duyurdu! SMMM sınav ve başvuru tarihleri belli oldu! SMMM yeterlilik sınavı başvurusu nasıl yapılır? Sınav başvuru ücreti ne kadar?
TÜRMOB duyurdu! SMMM sınav ve başvuru tarihleri belli oldu! SMMM yeterlilik sınavı başvurusu nasıl yapılır? Sınav başvuru ücreti ne kadar? TÜRMOB açıkladı! Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik (SMMM) sınavı ile ilgili başvuru şartları ve başvuruya ilişkin genel bilgiler Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, SMMM sınavları8 Ankara, İstanbul ve İzmir'de yapılacak. Sınava ilk kez katılacaklar için başvuru tarihleri, eylülde, tekrar katılacaklar için başvurular ise ekim olarak belirlendi. Peki, SMMM sınav başvurusu nasıl yapılır? SMMM yeterlilik sınavı ne zaman? İşte SMMM başvuru şartları, başvuru belgeleri ve sınav konuları ile ilgili detaylar…
28.08.2022Eğitim
Erciyes Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı! 63 akademik personel alınacak!
Erciyes Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı! 63 akademik personel alınacak!Erciyes Üniversitesi duyurdu! 63 öğretim üyesi alacak. Yayımlanan ilana göre, Erciyes Üniversitesi profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarına alım yapacak. Peki, Erciyes Üniversitesi öğretim üyesi alımı başvurusu nasıl yapılır? Erciyes Üniversitesi personel alımı şartları ne? İşte akademik personel ilanları ve personel alımı 2022 şartları!
Boğaziçi Üniversitesi en az lise mezunu 209 personel alacak! İşte başvuru şartları!
Boğaziçi Üniversitesi en az lise mezunu 209 personel alacak! İşte başvuru şartları!Boğaziçi Üniversitesi duyurdu! 209 sözleşmeli personel alacak. Yayımlanan ilana göre, koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik personeli, bahçıvan, şoför, büro personeli, mühendis, tekniker ve teknisyen kadrolarında alım yapılacak. Başvurular, 21 Ağustos’ta sona erecek. Peki, Boğaziçi Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Boğaziçi Üniversitesi personel alımı şartları!
TÜİK KPSS’den en az 60 puanla personel alacak! İşte başvuru şartları!
TÜİK KPSS’den en az 60 puanla personel alacak! İşte başvuru şartları!Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) personel alacak! İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, merkez ve taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 4B sözleşmeli personel alacak. Başvurular 3-12 Ağustos tarihleri arasında alınacak. Peki, TÜİK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TÜİK personel alımı başvuru şartları ne? İşte başvuru şartları!
Sağlık Bilimleri Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu personel alacak! İşte 4/B sözleşmeli personel alımı şartları!
Sağlık Bilimleri Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu personel alacak! İşte 4/B sözleşmeli personel alımı şartları!Sağlık Bilimleri Üniversitesi duyurdu! En az ortaöğretim mezunu 4/B sözleşmeli personel alımı yapılacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, Üniversiteye, temizlik personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, büro personeli ve mühendis alınacak. Peki, Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte sözleşmeli personel alımı şartları!
Atatürk Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı! İşte başvuru şartları!
Atatürk Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı! İşte başvuru şartları!Atatürk Üniversitesi duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak! Yayımlanan ilana göre, eczacı, hemşire, psikolog, biyolog, sağlık personeli, sağlık teknikeri, laborant, veteriner hekim, büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, hasta temizliği ve bakım, temizlik görevlisi, destek personeli, mühendisi programcı ve teknisyen kadrolarına alım yapılacak. Peki, Atatürk Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Atatürk Üniversitesi personel alımı şartları!
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak 2022, Ağustos askerlik celbi hangi tarihte, temmuzun kaçında belli olacak?
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak 2022, Ağustos askerlik celbi hangi tarihte, temmuzun kaçında belli olacak?Ağustos ayı askerlik yerleri merakla bekleniyor. Temmuz ayı sona ererken silah altına girecekler askerlik yerleri sorgulamasına başladı. Peki, Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak 2022, Ağustos askerlik celbi hangi tarihte, temmuzun kaçında belli olacak?
22.07.2022Gündem
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'ne 4/B sözleşmeli personel alınacak!
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'ne 4/B sözleşmeli personel alınacak!Sözleşmeli personel alınacak. Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi duyurdu. Yayınlanan ilana göre, Üniversite birimlerinde istihdam edilmek üzere KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, mühendis, tekniker ve teknisyen alacak. Peki, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (GİBTU) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
Karabük Üniversitesi en az lise mezunu 50 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Karabük Üniversitesi en az lise mezunu 50 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Karabük Üniversitesi duyurdu! 50 personel alınacak! İlan Resmî Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, 30 büro personeli, 1 mühendis, 12 teknisyen, 7 destek personeli alınacak. Başvurular 14 Temmuz’da sona erecek. Peki, Karabük Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Karabük Üniversitesi personel alımı şartları!
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi duyurdu! Üniversite birimlerine 49 sözleşmeli personel alınacak. Yayınlanan ilana göre, büro personeli, destek personeli (temizlik), destek personeli (şoför), koruma ve güvenlik görevlisi, sağlık teknikeri, tekniker ve teknisyen alınacak. Peki, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!
Ondokuz Mayıs Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alacak!
Ondokuz Mayıs Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alacak!Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, sağlık personeli, laborant, koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi ve şoför alınacak. Peki, Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları!
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) 85 personel alacak! İşte başvuru şartları!
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) 85 personel alacak! İşte başvuru şartları!İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) duyurdu! 85 personel alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, İTÜ’ye büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, antrenör, cankurtaran, sağlık teknikeri, tekniker, teknisyen, temizlik destek personeli, bahçıvan, şoför alınacak. Peki, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İTÜ personel alımı başvuru şartları!

Benzer Haber Etiketleri

Askerlik Durum Belgesi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki askerlik durum belgesi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.