Geri Dön

Boğaziçi Üniversitesi en az lise mezunu 140 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre 140 sözleşmeli personel alınacak. Alım yapılacak kadrolar, büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, şoför, temizlik personeli ve bahçıvan olarak açıklandı. Başvurular şahsen yapılacak. Peki, Boğaziçi Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Boğaziçi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı şartları!

Boğaziçi Üniversitesi en az lise mezunu 140 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!

Boğaziçi Üniversitesi duyurdu! 4B sözleşmeli personel alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, üniversitede istihdam edilmek üzere, lisans, ön lisans ve ortaöğreitm mezunu büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, şoför, temizlik personeli ve bahçıvan alınacak. Başvurular 3 Ekim’e kadar yapılabilecek. Peki, Boğaziçi Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Boğaziçi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı şartları!

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Başvuruda bulunacak adayların ilanın Resmi Gazete‘de yayım tarihinden itibaren (18.09.2022) 15 gün içinde istenen belgeleri tamamlayarak Üniversitenin güney kampüs Etiler kapı girişinde yer alan başvuru noktasına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Noter onaylı vekâletname ile yapılan başvurular kabul edilecek. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

Fotoğraflı Başvuru Formu (Üniversite Web sayfasında yayımlanan form doldurulacaktır)

Nüfus cüzdanı / T.C. kimlik kartı fotokopisi

Diploma veya Mezuniyet Belgesinin onaylı fotokopisi (e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir)

Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi

2020 KPSS Sınav Sonuç Belgesi

Sertifika, Belge (Başvurulan pozisyonda yazıyorsa istenilecektir. Sertifikaların geçerlilik süresi var ise dolmamış olması, üzerinde yanıltıcı bilgi ve bilgi eksikliği olmaması, ilanın Resmi Gazete ’de yayımlandığı tarihten önce sahip olunması gerekmektedir. Üzerinde tarih bilgisi yer almayan sertifikalar kabul edilmeyecektir.)

SGK Hizmet Dökümü

Sağlık Raporu (Bir tanesi Psikiyatri olmak üzere Tam Teşekküllü Hastaneden alınmış heyet raporu-Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecek).

BAŞVURU ŞARTLARI

- İlanda belirtilen genel ve özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

- Adayların son başvuru tarihi itibariyle 40 (kırk) yaşını bitirmemiş olması

- Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde anılan kanun ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmüne uygun olması

- Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

- Gerektiği durumlarda mesai saatleri dışında çalışmaya engel bir durumu olmamak.

- Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak,

- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

- Yapılacak olan Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak,

- Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN