Personel Alımı

Personel Alımı

Son dakika personel alımı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan personel alımı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını personel alımı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Personel Alımı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan personel alımı gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.013 personel alımı haberi bulunmuştur. Tüm personel alımı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kızılay KPSS şartsız personel alımı yapıyor! Başvuru şartları belli oldu
Kızılay KPSS şartsız personel alımı yapıyor! Başvuru şartları belli olduKızılay'da KPSS şartı olmadan personel olarak çalışmak isteyenlere ilan yayınlandı. Toplum sağlığının korunması adına önemli bir adım atan kurum, Kan Bağışçısı Kazanım personeli alımı yapacağını duyurdu. Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü çatısı altında gerçekleştirilecek.
THY personel alımı 2024 | THY personel alımı ne zaman 2024, THY 5 bin personel alımı yaş sınırı var mı?
THY personel alımı 2024 | THY personel alımı ne zaman 2024, THY 5 bin personel alımı yaş sınırı var mı? THY İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdulkerim Çay, 2024'te yaklaşık 5 bin kişiyi işe almayı hedeflediklerini duyurdu. Peki, THY personel alımı ne zaman 2024, THY 5 bin personel alımı yaş sınırı var mı?
Türk Hava Yolları 2024 yılı için 5 bin kişiyi işe alacak
Türk Hava Yolları 2024 yılı için 5 bin kişiyi işe alacakTürk Hava Yolları İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdulkerim Çay, 2024 yılı için yaklaşık 5 bin kişiyi işe almayı planladıklarını duyurdu.
20.02.2024Ekonomi
Sözleşmeli personel alımı yapılacak! Bakan Göktaş duyurdu
Sözleşmeli personel alımı yapılacak! Bakan Göktaş duyurdu8 bin sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bakan Göktaş kamu personeli alımı ile ilgili detayları paylaştı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "Cumhurbaşkanımızın imzaladığı kararname ile şimdiye kadar Bakanlığımıza bir seferde alacağımız en yüksek personel alımını gerçekleştireceğiz. Deprem bölgesine 8 bin sözleşmeli personel daha alacak, büyük ailemizi daha da genişleteceğiz" dedi.
19.02.2024Gündem
Belediyeye tam zamanlı işçi alımı: KPSS şartı yok, 08.00 – 17.00 arası mesai var! Fırsat ilanda...
Belediyeye tam zamanlı işçi alımı: KPSS şartı yok, 08.00 – 17.00 arası mesai var! Fırsat ilanda...KPSS şartı olmadan personel arayan kamu kurumu ya da belediyelerde çalışmak bir fırsat olarak görülür. İŞKUR üzerinden yayınlanan birçok ilanda adaylar başvurularını, şartlarını ve detayları öğrenebilirler. Kamu sektöründe ve belediyelerde çalışmak isteyenler bu personel alım ilanları için internet sitesini ziyaret etmelidir. İlgili adaylar belirlenen tarihler arasında başvurularını tamamlamak zorundadır.
Bakan Koca merak edilen soruyu yanıtladı: Bakılan hastaya göre verilen ücretin eksilme durumu söz konusu değil
Bakan Koca merak edilen soruyu yanıtladı: Bakılan hastaya göre verilen ücretin eksilme durumu söz konusu değilSağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Teşvik veya performans adını verdiğimiz bakılan hastaya göre verilen ücretin eksilme durumu söz konusu değil. Motivasyon ve ödüllendirme amaçlı verilen taban ödemenin bir disiplin durumu olmama durumuna bağlandı. Bu zaten vardı yönetmelikte. Kanunla bu düzenleme yapılmış oluyor" dedi.
15.02.2024Gündem
Bakan Koca: Hastanelerdeki yoğunluk geride kaldı, normale döndük
Bakan Koca: Hastanelerdeki yoğunluk geride kaldı, normale döndükSağlık Bakanı Fahrettin Koca, hastanelerin yoğun bakım servislerindeki yoğunluğun geride kaldığını belirterek "Normale döndüğümüzü söyleyebilirim" dedi. Koca, yeni alınacak 35 bin sağlık personeli ile ilgili takvimin başladığını da ifade ederken "Branş dağılımını ve nihai takvimi ÖSYM ile birlikte hazırladığımız kılavuz ile ilan edeceğiz. Zannediyorum bir hafta içinde yetiştirebileceğiz" açıklamasını yaptı.
13.02.2024Gündem
Personel alımı yapılacak! Başvurular İŞKUR üzerinden alıyor
Personel alımı yapılacak! Başvurular İŞKUR üzerinden alıyor1500 kişi için istihdam fırsatı! Başvurular bugün başladı. Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, bakanlığın taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 1500 tarım işçisi alınacağını duyurdu.
13.02.2024Ekonomi
Bakanlık açıkladı! 1500 işçi alınacak
Bakanlık açıkladı! 1500 işçi alınacakTarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, bakanlığın taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 1500 tarım işçisi alınacağını duyurdu.
Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman? Hemşireler, ebeler, hekimler… 2024 Sağlık Bakanlığı personel alımı şartları nelerdir?
Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman? Hemşireler, ebeler, hekimler… 2024 Sağlık Bakanlığı personel alımı şartları nelerdir?Sağlık Bakanlığı bünyesine 35 bin yeni personel alımı yapılacağını duyurmuştu. Yapılan bu açıklama, "35 bin Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman? 2024 Sağlık Bakanlığı personel alımı şartları neler, kadro branş dağılımı nasıl olacak?" Sorularını gündeme getirdi. Peki, 2024 Sağlık bakanlığı personel alımı ne zaman, şartları neler?
OECD Türkiye'nin büyüme tahminini yükseltti
OECD Türkiye'nin büyüme tahminini yükselttiEkonomik Kalkınma ve İş Birliği Örgütü OECD Türkiye'nin 2024 yılı için büyüme tahminini yüzde 2,7'den 2,9'a yükseltti.
5.02.2024Ekonomi
Sağlık Bakanlığı 36 bin personel alımı yapacak!
Sağlık Bakanlığı 36 bin personel alımı yapacak!Sağlık alanında eleman temininde sıkıntı çekilen yerlerde sözleşmeli pozisyon sayısının 27 binden 36 bine çıkarılmasını da içeren kanun teklifi, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.
MEB personel alımı 2024 sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS 2024/3 MEB 695 sözleşmeli personel alımı sonuçları açıklandı mı? MEB PERSONEL ALIMI tercih sonuçları
MEB personel alımı 2024 sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS 2024/3 MEB 695 sözleşmeli personel alımı sonuçları açıklandı mı? MEB PERSONEL ALIMI tercih sonuçlarıKPSS-2024/3 MEB personel alımı tercih sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) farklı branşlarda görevlendirilmek üzere 695 sözleşmeli personel alımı için tercihleri almıştı. KPSS-2024/3 tercih kılavuzuna göre MEB personel alımı 2024 sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. Peki, MEB personel alımı 2024 sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS 2024/3 MEB 695 sözleşmeli personel alımı sonuçları açıklandı mı? MEB personel alımı tercih sonuçları sorgulama ekranı...
1.02.2024Gündem
Sözleşmeli personel alımı yapılacak! 5 bin 500 kişiye istihdam sağlanacak, süreç başladı
Sözleşmeli personel alımı yapılacak! 5 bin 500 kişiye istihdam sağlanacak, süreç başladıSözleşmeli personel alımı için süreç başladı. Bakan Yumaklı detayları paylaştı. Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, personel alımı detaylarına ilişkin paylaşımda bulundu. Bakan Yumaklı, 5500 kişilik personel alımı sürecinin başladığını bildirdi. İşte ilana ilişkin detaylar...
31.01.2024Gündem
(Tarım ve Orman Bakanlığı tercih kılavuzu 2024/4) Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı 2024 başvuru şartları nelerdir? Tarım Bakanlığı tercih kılavuzu 2024
(Tarım ve Orman Bakanlığı tercih kılavuzu 2024/4) Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı 2024 başvuru şartları nelerdir? Tarım Bakanlığı tercih kılavuzu 2024KPSS 2024/4 Tarım ve Orman Bakanlığı sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme kılavuzu yayımlandı. Kamu Personeli Seçme Sınavından aldıkları puanlar ile tercih başvurusunda bulunan adaylar branş ve kontenjan dağılımı ile ilgili ayrıntılar ile tercih detaylarını sorguluyor. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı 2024 başvuru şartları nelerdir? Tarım Bakanlığı tercih kılavuzu 2024 ve ÖSYM 2024/4 KPSS tercih ekranı (https://ais.osym.gov.tr).
Tarım ve Orman Bakanlığı 7000 personel alımı 2024! KPSS 2023/4 tercih kılavuzu yayımlandı: Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı 2024 başvuru tarihi ve şartları
Tarım ve Orman Bakanlığı 7000 personel alımı 2024! KPSS 2023/4 tercih kılavuzu yayımlandı: Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı 2024 başvuru tarihi ve şartlarıTarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuru tarihleri belli oldu. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuru tarihleri netlik kazandı. KPSS-2024/4 tercih kılavuzuyla personel alımına ilişkin detaylar sorgulanmaya başlandı. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı tercihleri, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numarası ve aday şifresi kullanılarak yapılacak. İşte Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı 2024 başvuru tarihi ve şartları…
Sağlık Bakanlığı 35 bin personel alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı hemşire alımı olacak mı, hangi branşlarda alım yapılacak?
Sağlık Bakanlığı 35 bin personel alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı hemşire alımı olacak mı, hangi branşlarda alım yapılacak?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de yaptığı açıklamada önümüzdeki ay Sağlık Bakanlığı'na 35 bin yeni personelin atamasının yapılacağını ifade etti. Erdoğan'ın atama açıklaması sonrasında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca "Cumhurbaşkanımız beklenen haberi verdi" diyerek atama detaylarını açıkladı.
GSB Gençlik Çalışanı alımı sonuçları ne zaman açıklanacak 2024? Kariyer Kapısı gençlik çalışanı sonuçları sorgulama
GSB Gençlik Çalışanı alımı sonuçları ne zaman açıklanacak 2024? Kariyer Kapısı gençlik çalışanı sonuçları sorgulamaGS 1071 personel alımı sonuçları, gençlik çalışan kadrosuna başvuranlar tarafından yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Gençlik çalışanı başvuruları 8 Ocak’ta sona erdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı üzerinden gerçekleştirilen başvuruların sona ermesinin ardından GSB 1071 personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Sorusuna yanıt aramalar da başladı. Peki, GSB Gençlik Çalışanı alımı sonuçları ne zaman açıklanacak 2024?
Gençlik ve Spor Bakanlığı gençlik çalışanı sonuçları 2024 açıklandı mı? Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?
Gençlik ve Spor Bakanlığı gençlik çalışanı sonuçları 2024 açıklandı mı? Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? GSB 1071 personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak, Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı sonuçları açıklandı mı? Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) 1071 personel alımı yapacağı geçtiğimiz günlerde duyurulmuş ve başvurular alınmaya başlanmıştı. Başvuruların tamamlanmasının ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna yanıt aranıyor. İşte Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı 2024 sonuçları…
Sözleşmeli er maaşı 2024 ne kadar? Sözleşmeli er maaşına zam geldi mi? MSB en düşük ve en yüksek sözleşmeli er maaşı
Sözleşmeli er maaşı 2024 ne kadar? Sözleşmeli er maaşına zam geldi mi? MSB en düşük ve en yüksek sözleşmeli er maaşıMilli Savunma Bakanlığı tarafından 2024 yılı sözleşmeli personel alımı başvuruları başlatıldı. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, personel alımıyla ilgili detayları sorgularken Sözleşmeli er maaşı 2024 ne kadar oldu? Sorusuna da yanıt arıyor. Bir sözleşmeli erin maaşı en düşük 34 bin 200 lira.
2024/3 tercih kılavuzu | MEB sözleşmeli personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak, KPSS 2024/3 tercihleri ne zaman bitiyor, nasıl yapılır?
2024/3 tercih kılavuzu | MEB sözleşmeli personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak, KPSS 2024/3 tercihleri ne zaman bitiyor, nasıl yapılır?ÖSYM Başkanlığı, KPSS-2024/3 Milli Eğitim Bakanlığının Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınmasına dair tercih kılavuzunu yayımladı. Yayımlanan kılavuza göre, adaylar tercihlerini 19-25 Ocak 2024 tarihleri arasında yapabilecek. Peki, MEB sözleşmeli personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? 2024/3 tercih kılavuzu ve KPSS 2024/3 tercihleri ile ilgili aytırıntılar…
Ara tatilde otobüsle yolculuk yapacaklar dikkat
Ara tatilde otobüsle yolculuk yapacaklar dikkatEskişehir’de bir otobüs firmasında vardiya amirliği yapan Gökhan Güldaş, son dönemlerde artan otobüs kazalarının çok üzücü olduğunu ve kayıpların azaltılması için mutlaka emniyet kemeri kullanılması gerektiğini söyledi.
19.01.2024Gündem
Sözleşmeli personel alımı yapılacak! Detaylar belli oldu
Sözleşmeli personel alımı yapılacak! Detaylar belli olduKamu kurum ve kuruluşlarında çalışmak isteyenleri çok yakından ilgilendiren bir açıklama geldi. Sözleşmeli personel alımı yapılacak. Ticaret Bakanı Ömer Bolat, bakanlığın merkez ve taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere toplam 930 sözleşmeli personel istihdam edeceklerini duyurdu.
Kızılay personel alımı yapıyor: Pozisyonlar ve şartları belli oldu!
Kızılay personel alımı yapıyor: Pozisyonlar ve şartları belli oldu!Kızılay, bünyesinde çalıştırmak üzere birçok pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS şartı olmadan yapılacak personel alımları için şartlar da belli oldu. İşte detaylar...
Kültür ve Turizm Bakanlığı 1629 personel alımı ne zaman? Başvuru şartları neler?
Kültür ve Turizm Bakanlığı 1629 personel alımı ne zaman? Başvuru şartları neler? Kültür ve Turizm Bakanlığı 1629 adet sözleşmeli personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları 25 Ocak'ta başlayarak 8 Şubat'a kadar sürecek. Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ile ilgili detaylar da belli oldu.

Benzer Haber Etiketleri

Personel Alımı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki personel alımı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.