Personel Alımı

Personel Alımı

Son dakika personel alımı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan personel alımı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını personel alımı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Personel Alımı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan personel alımı gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.568 personel alımı haberi bulunmuştur. Tüm personel alımı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Erciyes Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu personel alacak! İşte personel alımı başvuru şartları!
Erciyes Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu personel alacak! İşte personel alımı başvuru şartları!Erciyes Üniversitesi duyurdu! Üniversite birimlerinde istihdam edilmek üzere en az ortaöğretim mezunu 33 sözleşmeli personel alacak. İlana göre, hemşire, sağlık teknikeri, uçak bakım makinisti ve uçuş teknisyeni alacak. Peki, Erciyes Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Erciyes Üniversitesi personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi duyurdu! Üniversite birimlerine 49 sözleşmeli personel alınacak. Yayınlanan ilana göre, büro personeli, destek personeli (temizlik), destek personeli (şoför), koruma ve güvenlik görevlisi, sağlık teknikeri, tekniker ve teknisyen alınacak. Peki, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!
KPSS 2022/9 yerleştirme sonuçları açıklandı! Çevre Bakanlığı Sözleşmeli personel alımı sonuçları sorgulama ekranı
KPSS 2022/9 yerleştirme sonuçları açıklandı! Çevre Bakanlığı Sözleşmeli personel alımı sonuçları sorgulama ekranıÖSYM Başkanlığı, KPSS-2022/9: Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına yerleştirme sonuçlarını açıkladı.
20.06.2022Eğitim
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 50 personel alacak!
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 50 personel alacak!Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) duyurdu! SPK, 50 personel alacak. İlana göre, Sermaye Piyasası Kurulu İstanbul Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere Genel İdare Hizmetleri sınıfında bulunan 8. derece kadrolu 30 adete kadar Uzman Yardımcısı, 10 adete kadar Bilişim Uzman Yardımcısı ve Avukatlık Hizmetleri sınıfında bulunan 8. Derece kadrolu 10 adete kadar Uzman Hukukçu Yardımcısı kadrolarına başarı durumları dikkate alınarak yeter sayıda aday personel seçimi için giriş sınavı yapılacak. Peki, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) persone alımı başvurusu nasıl yapılır? SPK personel alımı başvuru şartları!
Kültür ve Turizm Bakanlığı 165 personel alacak! İşte başvuru şartları!
Kültür ve Turizm Bakanlığı 165 personel alacak! İşte başvuru şartları!Kültür ve Turizm Bakanlığı duyurdu! 165 personel alınacak! Yayımlanan ilana göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın taşra birimlerinde 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli 96 büro personeli, 6 bahçıvan ve 65 temizlik personeli alımı yapılacak. Peki, Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı nasıl yapılır? İşte Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvuru şartları!
Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) 30 personel alacak
Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) 30 personel alacakTürkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) farklı kadrolarda 30 kişilik kadro ile kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. Kontenjan dağılımı belli oldu. Başvuru süreci 25 Temmuz'a kadar devam edecek.
İlkokul mezunu olmak yetiyor! Binlerce personel alınacak
İlkokul mezunu olmak yetiyor! Binlerce personel alınacakİlkokul mezunu olmak yetiyor. Resmen duyurdular. İŞKUR en az ilkokul mezunu 4.630 temizlik görevlisi alımı için ilan yayınlamaya devam ediyor. Başvuru şartları ve şekline ilişkin merak edilen tüm detayları açıklayan kurum, adayları Türkiye'nin farklı illeri ve taşra teşkilatlarında yer alan kurum ve kuruluşlarda değerlendirecek. İşte başvuru şekli ve son dakika haberinin detayları...
Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımı yapacak! 650 Uzman Yardımcısı alımı başvuru şartları nelerdir, başvuruları nasıl ve nereden yapılır?
Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımı yapacak! 650 Uzman Yardımcısı alımı başvuru şartları nelerdir, başvuruları nasıl ve nereden yapılır?Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre 650 Uzman Yardımcısı alınacak. Peki, 650 Uzman Yardımcısı alımı başvuru şartları nelerdir, başvuruları nasıl ve nereden yapılır?
KPSS 2022/8 yerleştirme sonuçları açıklandı! Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı sonuçları sorgulama!
KPSS 2022/8 yerleştirme sonuçları açıklandı! Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı sonuçları sorgulama!KPSS-2022/8 Tarım ve Orman Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları Açıklandı. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı sonuçları detayları...
Adalet Bakanlığı personel alımı yapacak mı? Hakim ve savcı yardımcısı alımı ne zaman?
Adalet Bakanlığı personel alımı yapacak mı? Hakim ve savcı yardımcısı alımı ne zaman?Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 6. Yargı paketi ile yapılacak değişikliklerle ilgili açıklamalarda bulundu. Katıldığı bir televizyon programında konuşan Bakan Bozdağ, 6. Yargı paketinde önemli başlıklar olduğuna dikkat çekerek, alınacak hakim ve savcı yardımcıları için uygulanacak eğitim programı ve sınavı hakkında bilgi verdi. Peki, Adalet Bakanlığı personel alımı yapacak mı? Hakim ve savcı yardımcısı alımı ne zaman? İşte detaylar…
İçişleri Bakanlığı 5 bin 546 personel alacak! İşte personel alımı başvuru şartları!
İçişleri Bakanlığı 5 bin 546 personel alacak! İşte personel alımı başvuru şartları!İçişleri Bakanlığı personel alımı başvuruları başlıyor! 5 bin 546 personel alınacak. İlana başvurular 21 Haziran’da sona erecek. Peki, İçişleri Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İçişleri Bakanlığı personel alımı şartları ne? İşte İçişleri Bakanlığı personel alımı ilanı!
İçişleri Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alacak! İşte başvuru şartları!
İçişleri Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alacak! İşte başvuru şartları!İçişleri Bakanlığı duyurdu! İçişleri Bakanlığı personel alacak! İlan Resmi Gazete’de yayınlandı. Yayınlanan ilana göre, 9 sözleşmeli bilişim personeli alınacak. Başvurular 24-30 Haziran tarihlerinde alınacak. Peki, İçişleri Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İçişleri Bakanlığı personel alımı başvuru şartları!
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 207 sözleşmeli personel alacak! İşte KPSS 2022/9 tercih kılavuzu ve başvuru şartları!
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 207 sözleşmeli personel alacak! İşte KPSS 2022/9 tercih kılavuzu ve başvuru şartları!Çevre ve Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı personel alımı başvurusu başladı! ÖSYM tarafından KPSS 2022/9 tercih kılavuzu yayınlandı. İlana göre, Çevre ve Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na 48 ilde ortaöğretim mezunu temizlik görevlis alınacak. Bakanlığın personel alımı için başvurular, 15 Haziran’a kadar yapılabilecek. Peki, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı temizlik personeli alımı başvuru şartları ve KPSS 2022/9 tercih kılavuzu!
Adana Büyükşehir Belediyesi memur alacak! İşte başvuru şartları!
Adana Büyükşehir Belediyesi memur alacak! İşte başvuru şartları!Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere, 80 memur alınacak. İtfaiye Eri, Fizikçi ve Memur kadroları için başvurular 22 Temmuz tarihine kadar yapılabilecek. Peki, Adana Büyükşehir Belediyesi memur alımı başvuruları nasıl yapılır? Adana Büyükşehir Belediyesi memur alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
ÖSYM duyurdu! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı tecihleri başladı! KPSS-2022/9 Tercih Kılavuzu yayınlandı!
ÖSYM duyurdu! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı tecihleri başladı! KPSS-2022/9 Tercih Kılavuzu yayınlandı!ÖSYM duyurdu! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alacak. ÖSYM’den yapılan açıklamada, KPSS-2022/9 tercih kılavuzunun yayınlandığı belirtilerek Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme yapmak için adaylardan terciherin alınmaya başlandığını duyurdu. Peki, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte ÖSYM KPSS-2022/9 Tercih Kılavuzu ve personel alımı şartları!
Ondokuz Mayıs Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alacak!
Ondokuz Mayıs Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alacak!Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, sağlık personeli, laborant, koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi ve şoför alınacak. Peki, Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları!
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) 85 personel alacak! İşte başvuru şartları!
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) 85 personel alacak! İşte başvuru şartları!İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) duyurdu! 85 personel alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, İTÜ’ye büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, antrenör, cankurtaran, sağlık teknikeri, tekniker, teknisyen, temizlik destek personeli, bahçıvan, şoför alınacak. Peki, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İTÜ personel alımı başvuru şartları!
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alacak! İşte başvuru şartları
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alacak! İşte başvuru şartlarıAnkara Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı. Resmi Gazete’te yayımlanan personel alımı ilanına göre, üniversiteye 61 koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli, büro personeli, programcı alınacak. Peki, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!
Gaziantep Üniversitesi sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Gaziantep Üniversitesi sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Gaziantep Üniversitesi duyurdu! Sözleşmeli personel alacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilan göre, üniversiteye hemşire, destek personeli ve büro personeli alımı yapılacak. Başvurular 20 Haziran’da sona erecek. Peki, Gaziantep Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Gaziantep Üniversitesi personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 271 sözleşmeli personel alacak!
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 271 sözleşmeli personel alacak!Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak! Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlere sözleşmeli personel alınacak. Başvurular 20 Haziran’da sona erecek. Peki, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
Bakanlıkta işaret dili tercümanı istihdam edilecek!
Bakanlıkta işaret dili tercümanı istihdam edilecek!Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İşaret Dili Tercümanı istihdam edecek.
5.06.2022Ekonomi
8 ilde FETÖ/PDY operasyonu, çok sayıda gözaltı var!
8 ilde FETÖ/PDY operasyonu, çok sayıda gözaltı var!Kastamonu merkezli 8 ilde FETÖ/PDY'nin güncel yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda 32 kişi gözaltına alındı.
3.06.2022Gündem
11 yaşındaki çocuk düşerek ölmüştü! İnşaatın sahibi tutuklandı
11 yaşındaki çocuk düşerek ölmüştü! İnşaatın sahibi tutuklandıEyüpsultan'da 11 yaşındaki Eşref Güneş'in evine giderken demirin üzerine düşüp hayatını kaybettiği inşaatın sahibi Y.H. tutuklandı.
3.06.2022Gündem
Bakan Yanık'tan sözleşmeli personel alımı açıklaması! Sonuçlar duyuruldu
Bakan Yanık'tan sözleşmeli personel alımı açıklaması! Sonuçlar duyurulduAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Bakanlığın sözleşmeli personel alımı yerleştirme sonuçlarının açıklandığını duyurdu.
3.06.2022Ekonomi
Afyon Kocatepe Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu 47 sözleşmeli personel alacak!
Afyon Kocatepe Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu 47 sözleşmeli personel alacak!Afyon Kocatepe Üniversitesi sözleşmeli personel alacak! Yayımlanan ilana göre, üniversiteye, büro personeli, diyetisyen, eczacı, veteriner hekim, tekniker, teknisyen, şoför, kaloriferci, temizlik personeli, bahçe bakımı, onarım ve insaat işçisi ile koruma ve güvenlik görevlisi alnacak. Peki, Afyon Kocatepe Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Afyon Kocatepe Üniversitesi personel alımı şartları!

Benzer Haber Etiketleri

Personel Alımı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki personel alımı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.