Personel Alımı

Personel Alımı

Son dakika personel alımı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan personel alımı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını personel alımı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Personel Alımı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan personel alımı gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.312 personel alımı haberi bulunmuştur. Tüm personel alımı haberleri aşağıda listelenmiştir.
En az lise mezunu 100 sözleşmeli personel alınacak! İşte Kütahya Dumlupınar Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!
En az lise mezunu 100 sözleşmeli personel alınacak! İşte Kütahya Dumlupınar Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!Kütahya Dumlupınar Üniversitesi yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralamasına göre 100 sözleşmeli personel alınacak. Yayımlanan ilana göre, üniversite birimlerinde istihdam edilmek üzere, koruma ve güvenlik gürevlisi, şoför, temizlik görevlisi, aşçı ve bakım destek görevlisi alınacak. Başvurular 26 Ocak’ta sona erecek. Peki, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Kütahya Dumlupınar Üniversitesi personel alım şartları!
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü personel alacak!
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü personel alacak!İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü 2020 KPSS (B) grubu puanıyla 28 hemşire, 2 ebe ve 2 büro personeli alacak. Başvurular 27 Ocak’ta sona erecek. Peki, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İstanbun Cerrahpaşa personel alımı şartları ne? İşte 4B personel alımı başvurusu!
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 116 sözleşmeli personel alacak!
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 116 sözleşmeli personel alacak!Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi personel alacak! İlan yayınlandı! İlana göre, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’ne teknisyen, büro personeli, sağlık teknisyeni ve hemşire alınacak. Peki, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte /B sözleşmeli personel alımı başvuru şartları!
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) KPSS’den en az 55 puanla personel alacak! SPK giriş sınavı başvurusu nasıl yapılır?
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) KPSS’den en az 55 puanla personel alacak! SPK giriş sınavı başvurusu nasıl yapılır? Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) duyurdu! KPSS 55, 60, 65 ve 70 puanla SPK’ya personel alınacak! Yayımlanan ilana göre, SPK, genel idare hizmetleri sınıfında bulunan 17 memur, teknik hizmetler sınıfında bulunan 2 teknisyen ile yardımcı hizmetler sınıfında bulunan 2 aşçı ve 8 hizmetli kadrosuna personel alımı için giriş sınavı yapacak. Peki, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? SPK personel alımı şartları ve giriş sınavı başvurusu!
Pamukkale Üniversitesi en az lise mezunu 110 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Pamukkale Üniversitesi en az lise mezunu 110 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Pamukkale Üniversitesi duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak! Üniversitenin Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere, hemşire, röntgen teknisyeni, eczacı, sağlık teknikeri, sağlık personeli, laborant, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi ile destek personeli alımı yapılacak. Peki, Pamukkale Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Pamukkale Üniversitesi personel alımı şartları!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 4 bin 175 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 4 bin 175 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere aile sosyal destek personeli, 4/B sosyal destek personeli ve yurt yönetim personeli alacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları!
Harran Üniversitesi 107 sözleşmeli personel alacak!
Harran Üniversitesi 107 sözleşmeli personel alacak!Sözleşmeli personel alınacak! Harran Üniversitesi duyurdu. Üniversite hastanelerinde görevlendirilmek üzere sağlık ve genel hizmet birimlerine personel alımı yapılacak. Peki, Harran Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Harran Üniversitesi sağlık personeli alımı şartları!
TCDD personel alımı 2022! TCDD 75 işçi alımı şartları neler, başvurusu ne zaman?
TCDD personel alımı 2022! TCDD 75 işçi alımı şartları neler, başvurusu ne zaman?Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) 75 istasyon operasyon işçisi alımı için Resmi Gazete'de ilan yayımladı.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı! 4.175 sözleşmeli personel alımı başvuru şartları nelerdir, başvuru nasıl yapılır?
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı! 4.175 sözleşmeli personel alımı başvuru şartları nelerdir, başvuru nasıl yapılır?Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı süreci başladı. Aile Bakanlığı 4.175 sözleşmeli personel alımı yapılacağı Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan.gov.tr üzerinden yayınlandı. İlanda, alıma ilişkin şartları ve başvuru koşulları da açıklandı. İşte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı hakkındaki detaylar…
İş arayanlar dikkat! İşte işe alım süreci ile ilgili 5 altın kural, hedefi 12'den vurun...
İş arayanlar dikkat! İşte işe alım süreci ile ilgili 5 altın kural, hedefi 12'den vurun...Yeni yılın gelmesi ile birlikte özel sektörde ve kamu kurumlarında iş imkanları ortaya çıktı. İş arayanlar için önemli bir fırsat oluşturan yeni kadrolara başvuru yaparken bazı detaylara dikkat edenler bir adım öne çıkıyor. İşte iş arayanlar için 5 altın kural...
Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) 652 yurt yönetim personeli alacak! İşte başvuru şartları!
Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) 652 yurt yönetim personeli alacak! İşte başvuru şartları!Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) duyurdu! GSB, 2020 yılı KPSS B grubu KPSS P3 puan sırası esas alınarak pek çok ilde 652 yurt yönetim personeli alacak! Sözleşmeli personel alımı için GSB tarafından başvuru kılavuzu yayımlandı. Başvurular, 31 Ocak'ta başlıyor. Peki, GSB personel alımı başvurusu nasıl yapılır? GSB yurt yönetim personeli alımı 2022 başvuru şartları!
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu sözleşmeli personel alacak!
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu sözleşmeli personel alacak!Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu, 3 koruma ve güvenlik görevlisi ile 3 destek personeli olmak üzere toplam 6 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuru yapacak adayların en az lise ve ön lisans mezunu olmaları ve KPSS’den en az 70 puan almaları gerekiyor. Peki, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
Binlerce kişiye iş fırsatı! Kamuya memur ve sözleşmeli personel alınacak!
Binlerce kişiye iş fırsatı! Kamuya memur ve sözleşmeli personel alınacak!Kamuda memur olmak isteyenlere iş fırsatı! İş arayan binlerce kişi için kamu kurumları harekete geçti. Devlet kurumlarında pek çok kadroya alım yapılacak. Kamuda açık onbinlerce kadro için ilan bakanlıklar ve kurumlar ilana çıktı. Kamu personeline yönelik işlemler Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nce yürütülüyor. İşe alım süreçlerinin tamamı Kariyer Kapısı Platformu üzerinden gerçekleştiriliyor. Kamu ilanları "kariyerkapisi. cbiko.gov.tr" adresi üzerinden yayımlanıyor. Peki, Hangi kamu kurumu memur ve personel alımı gerçekleştiriyor? Memur alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte Kariyer Kapısı memur ve personel alımı ilanları...
AFAD sonuçları açıklandı mı, AFAD 1749 personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşe alım kariyer kapısı ile sonuç sorgulama!
AFAD sonuçları açıklandı mı, AFAD 1749 personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşe alım kariyer kapısı ile sonuç sorgulama!AFAD sonuçları ne zaman açıklanır, AFAD başvuru sonuçları açıklandı mı? AFAD 1749 personel alımı sonuçları merakla takip ediliyor. AFAD söz konusu sonuçlara ilişkin açıklama yaptı. İşte detaylar…
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 4175 personel alımı yapacak! Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı şartları ve başvuru!
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 4175 personel alımı yapacak! Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı şartları ve başvuru!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 4.175 sözleşmeli personel alımı yapacak. Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan.gov.tr üzerinden yayınlanan ilanda, alıma ilişki bazı bilgilere de yer verildi. İşte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı detayları…
ÖSYM duyurdu! Engelli kamu personeli alımı tercihleri başladı! İşte 2022-EKPSS Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzu!
ÖSYM duyurdu! Engelli kamu personeli alımı tercihleri başladı! İşte 2022-EKPSS Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzu!ÖSYM duyurdu! Engelli kamu personeli alımı için tercihler başladı. ÖSYM, engelli personel alımı tercihleri için 2022-EKPSS Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzu’nu yayınladı. Peki, Engelli personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Engelli memur alımı tercihleri ne zaman başlayıp ne zaman bitiyor? İşte 2022-EKPSS Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzu!
MSB 173 personel alımı yapacak! MSB personel alımı başvuruları ne zaman?
MSB 173 personel alımı yapacak! MSB personel alımı başvuruları ne zaman?Milli Savunma Bakanlığı (MSB) ve Genelkurmay Başkanlığı ile Kuvvet Komutanlıklarına çeşitli unvan ve branşlarda 173 personel alımı yapacak. İşte MSB personel alımı ilanının detayları…
Ceza ve Tevkifevleri personel alımı yapacak! 324 personel alımı başvuru tarihi ve şartları!
Ceza ve Tevkifevleri personel alımı yapacak! 324 personel alımı başvuru tarihi ve şartları!Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 324 kadrolu personel alacak. İşte Ceza ve Ttevkifevleri personel alımı başvuru tarihi ve şartları…
Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı yapacak! 136 personel alımı sınavı ne zaman, giriş şartları nelerdir?
Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı yapacak! 136 personel alımı sınavı ne zaman, giriş şartları nelerdir?Hazine ve Maliye Bakanlığı 136 sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu. İşte Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı detayları…
Avrupa’ya Türkiye’den adım attı! Hedef 50 yeni mağaza, 500 kişiye iş...
Avrupa’ya Türkiye’den adım attı! Hedef 50 yeni mağaza, 500 kişiye iş...Malezya merkezli şirket Türkiye'de yatırım yapıyor. Avrupa kıtasındaki ilk mağaza yatırımlarını Türkiye’de gerçekleştirdi. Önümüzdeki yıl Türkiye’de 50 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. 500 kişiye de istihdam sağlayacak.
30.12.2021Kobi
Kamuda istihdam fırsatı! Başvurular yarın başlıyor, e-Devlet'ten...
Kamuda istihdam fırsatı! Başvurular yarın başlıyor, e-Devlet'ten...Memur adaylarına güzel haber haber! Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı yapılacak. Tek tek açıklandı. Başvurular yarın başlıyor. İsteyenler e-Devlet üzerinden müracaatta bulunabilecek. Kurumlar tek tek duyurdu. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. İlanlarda çeşitli branşlarda 564 personel alınacağı duyuruldu.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) personel alacak!
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) personel alacak!Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’na (TİKA) sözlü giriş sınavı ile Genel İdare Hizmetleri sınıfında TİKA uzman yardımcısı alınacak. Adaylar Kariyer Kapısı üzerinden sınava ilişkin bilgileri görüntüleyebilecek. Peki, TİKA personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TİKA personel alımı şartları!
Adalet Bakanlığı 550 icra müdür ve icra müdür yardımcısı alacak!
Adalet Bakanlığı 550 icra müdür ve icra müdür yardımcısı alacak!Adalet Bakanlığı duyurdu! Adalet Bakanlığı’nın yayınlanan ilanına göre, 550 adet İcra Müdür ve İcra Müdür Yardımcısı açıktan ve naklen alınacak. Yazılı sınav, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılacak. Peki, Adalet Bakanlığı icra müdür ve icra müdür yardımcısı başvurusu nasıl yapılır? İşte Adalet Bakanlığı personel alımı şartları!
KPSS şartı yok! Flaş atama açıklaması, 30 Aralık'ta...
KPSS şartı yok! Flaş atama açıklaması, 30 Aralık'ta...Bakanlık harekete geçti. Kamu için personel alımı yapılıyor. KPSS şartı aranmıyor. 30 Aralık tarihinde belli oluyor. Kamu Personel Seçme Sınavı'na girmeyenler de kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam ediliyor. Gerekli şartları taşıyan kişilerin KPSS puanına bakılmaksızın kamu kurumlarına ataması yapılıyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının kuruluşlarında yetişen 985 gencin kamudaki kadrolara ataması 30 Aralık’ta noter huzurunda yapılacak
Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) 1575 personel alımı yapacak!
Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) 1575 personel alımı yapacak!Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) personel alacak! Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu müjdeyi verdi! Bakan Kasapoğlu, 2022 yılında sözleşmeli yeni 373 spor uzmanı, 50 psikolog, 500 gençlik çalışanı ve 652 yurt yönetim toplamda 1575 personel alacaklarını duyurdu. Peki, Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB personel alımı başvuru ne zaman? İşte GSB personel alım başvuruları hakkında...

Benzer Haber Etiketleri

sözleşmeli personel alımı 2022personel alımısözleşmeli personelpersonel alımı 2022personel alımı başvurusu 2022

Personel Alımı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki personel alımı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.