Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Alımı

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Alımı

Son dakika Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Alımı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan aile ve sosyal hizmetler bakanlığı personel alımı gelişmeleri de dahil olmak üzere 98 aile ve sosyal hizmetler bakanlığı personel alımı haberi bulunmuştur. Tüm aile ve sosyal hizmetler bakanlığı personel alımı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’dan sözleşmeli personel alımı ile ilgili açıklama!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’dan sözleşmeli personel alımı ile ilgili açıklama!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli personel alımı ile ilgili açıklama geldi. Bakanlık, 4 bin 175 sözleşmeli pozisyon için yapılan sınav sonuçları ile ilgili yayımlanan haberlere ve sosyal medya paylaşımlarına ilişkin personel alım süreci ile ilgili soruları yanıtladı.
Aile Bakanlığı personel alımı başvuru! e devlet Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır, ASHB şartlar nelerdir?
Aile Bakanlığı personel alımı başvuru! e devlet Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır, ASHB şartlar nelerdir?Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı en az ilkokul mezunu birçok unvanda 1731 devlet memur alımı ve işçi alımı yapıyor. KPSS şartsız Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde istihdam edilecek 1731 devlet memur ve işçi alımı şartları nelerdir? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Aile Bakanlığı personel alımı başvuru süreci…
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 419 kadroya atama yapacak!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 419 kadroya atama yapacak!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı duyurdu! Bakanlık tarafından kamu kurum ve kuruluşlarındaki 419 kadroya noter huzurunda, eğitim durumlarına göre şehit yakını, gazi ve gazi yakınının ataması gerçekleştirilecek. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı ne zaman? Şehit yakını, gazi ve gazi yakınının ataması ne zaman yapılacak? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı atama sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 1805 personel alacak! ÖSYM KPSS-2022/4 Tercih Kılavuzu yayınlandı!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 1805 personel alacak! ÖSYM KPSS-2022/4 Tercih Kılavuzu yayınlandı!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı duyurdu! 1805 personel alınacak. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, tercih işlemleri KPSS puanına göre yapılacak. ÖSYM, Aile Bakanlığı personel alımına ilişkin KPSS-2022/4 Tercih Kılavuzu’nu yayımladı. Peki, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Aile Bakanlığı personel alımı başvuru şartları ve KPSS-2022/4 Tercih Kılavuzu…
ASDEP personel alımı sonuçları açıklandı mı? ASDEP sonuçları ne zaman açıklanacak?
ASDEP personel alımı sonuçları açıklandı mı? ASDEP sonuçları ne zaman açıklanacak?Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvuruları ocak ayında tamamlanmıştı. Adayların gözü ASDEP sonuçlarına çevrildi. Kariyer Kapısı İşe Alım Platformundan yapılan başvuruların ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. Peki, ASDEP personel alımı sonuçları açıklandı mı? ASDEP sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 4 bin 175 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 4 bin 175 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere aile sosyal destek personeli, 4/B sosyal destek personeli ve yurt yönetim personeli alacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı! 4.175 sözleşmeli personel alımı başvuru şartları nelerdir, başvuru nasıl yapılır?
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı! 4.175 sözleşmeli personel alımı başvuru şartları nelerdir, başvuru nasıl yapılır?Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı süreci başladı. Aile Bakanlığı 4.175 sözleşmeli personel alımı yapılacağı Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan.gov.tr üzerinden yayınlandı. İlanda, alıma ilişkin şartları ve başvuru koşulları da açıklandı. İşte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı hakkındaki detaylar…
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı KPSS'den en az 70 puanla personel alacak!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı KPSS'den en az 70 puanla personel alacak!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığında istihdam edilmek üzere Aile ve Sosyal Hizmetler Müfettiş Yardımcısı alacak! İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte müfettiş yardımcılığı alımı giriş sınavı detayları...
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı KPSS'den 70 puanla personel alacak! İşte başvuru şartları!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı KPSS'den 70 puanla personel alacak! İşte başvuru şartları!Memur alımı yapılak! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı duyurdu! Bakanlık, merkez teşkilatında münhal bulunan Genel İdare Hizmetleri Sınıfında 125 personel alacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. Adayların KPSS'den en az 70 puan almaları gerekiyor. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Aile Bakanlığı uzman yardımcısı alımı şartları!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 6 bin personel alacak!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 6 bin personel alacak!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alacak. Bakan duyurdu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, katıldığı bir televizyon programında 6 bin personel alacaklarının müjdesini verdi. Bakan Yanık, “Bakanlığımıza 6 bin personel için pozisyon ihdasımız gerçekleşti. Bakanlığımızda bir kerede en büyük personel istihdamı olacak.” dedi. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı ne zaman? Bakan Derya Yanık’ın açıklamaları!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na 6 bin personel alımı yapılacak!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na 6 bin personel alımı yapılacak!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na 6 bin personel alınacak! Bakan Yanık personel alımına ilişkin yaptığı açıklamada, "6 bin personel için pozisyon ihdasımız gerçekleşti. Bakanlığımızda bir kerede en büyük personel istihdamı olacak. 6 bin personelin 1500’ü ASDEP’li olacak. Geriye kalan 4500 personel de meslek uzmanı avukat bakım personeli, idari personel sosyal çalışması, çocuk gelişimci, psikolog, sosyolog gibi meslek personeli arkadaşlarımız olacak. Süreç başladı. 2022’nin ilk çeyreğinde çalışma arkadaşlarımızla başlamayı ümit ediyoruz." ifadelerini kullandı.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı KPSS 70 puanla sözleşmeli personel alacak!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı KPSS 70 puanla sözleşmeli personel alacak!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alacak! İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre, başvurular 19 Kasım- 6 Aralık tarihleri arasında e-Devlet ve Kariyer Kapısı üzerinden alınacak. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte sözleşmeli personel alımı başvuru şartları!
18.11.2021Personel Alımı
107 bin eleman alınacak! Net maaş 8 bin lira! İşsiz birçok kişiyi ilgilendiriyor
107 bin eleman alınacak! Net maaş 8 bin lira! İşsiz birçok kişiyi ilgilendiriyorİş arayan binlerce kişiyi ilgilendiriyor ilgilendiriyor! Net 8 bin lira maaşla 107 bin eleman aranıyor. İşsiz milyonları yakından ilgilendiriyor. İŞKUR’a, işverenlerden gelen eleman taleplerini incelediğimde de büyük çoğunluğunun ara eleman diye adlandırılan meslekler olduğu da görülüyor. Gazaltı kaynakçısı, torna tezgahı operatörü gibi imalat sanayinde en çok ihtiyaç duyulan, üniversitelerde okutulmayan, okutulsa da üzerinden şöyle geçilen ama asıl meslek liselerinde okutulan ve uzmanlaştırılan meslekler. İşte işverenler de bu işlere eleman arıyor. Durumu anlamak için hem uzmanlarla hem de sanayicilerle konuştum. İmalat sanayinde, ara eleman olarak aranan kişilere ödenen net maaş 7-8 bin liralardan başlıyor.
ASDEP mülakat sonuçları 2022 açıklandı! ASDEP 4 bin 175 personel alımı sözlü sınav sonucu sorgulama ekranı!
ASDEP mülakat sonuçları 2022 açıklandı! ASDEP 4 bin 175 personel alımı sözlü sınav sonucu sorgulama ekranı!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından daha önceden yapılan duyuruda 4175 personel alımı yapılacağı belirtilmişti. Bakan Derya Yanık, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada mülakat sonuçlarının açıklandığını duyurdu. 2 Mart-12 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılan mülakat sınavının sonuçlarının açıklanmasıyla adaylar sonuçlarını sorgulama başladı. İşte ASDEP mülakat sonuçları sorgulama ekranı…
EKPSS kura başvuruları başladı mı, ÖSYM giriş kura ile engelli memur alımı 2022 başvuruları ne zaman? EKPSS kura başvuru şartları ve kılavuzu!
EKPSS kura başvuruları başladı mı, ÖSYM giriş kura ile engelli memur alımı 2022 başvuruları ne zaman? EKPSS kura başvuru şartları ve kılavuzu!EKPSS kura başvuruları başladı mı, EKPSS kura başvuruları ne zaman 2022? Soruları yanıt buldu. 07 Şubat 2014 tarihli ve 28906 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı ve Engellilerin Devlet Memurluğuna Alınmaları Hakkında Yönetmelik” uyarınca kura usulüyle yapılacak yerleştirmeler için adaylardan başvuru alınacak. Kuraya; ilkokul/ortaokul/ilköğretim ile özel eğitim iş uygulama merkezi veya okulu mezunu olan veya bu okullardan EKPSS’nin geçerlik süresi içinde mezun olabilecek durumda olan engelli adaylar başvurabilecek. Bu adaylar sınava girmeyecek, sadece kuraya katılmak için başvuru yapacaklar. İşte EKPSS kura başvuru 2022 süreci ile ilgili merak edilenler…
Jandarma uzman erbaş alımı 2022! JGK 250 uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır, lojistik alt branşlı erbaş alımı başvuru şartları nelerdir?
Jandarma uzman erbaş alımı 2022! JGK 250 uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır, lojistik alt branşlı erbaş alımı başvuru şartları nelerdir?Jandarma Genel Komutanlığı 250 sözleşmeli uzman erbaş alımı yapacak. JGK uzman erbaş alımı başvuruları 24 Nisan sona erecek. Peki, Jandarma 250 uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır, lojistik alt branşlı erbaş alımı başvuru şartları nelerdir?
Memur ve emekliye zam! Oran belli oldu! Yüzde 20! Hesaplara yatacak! Tarih verildi
Memur ve emekliye zam! Oran belli oldu! Yüzde 20! Hesaplara yatacak! Tarih verildiMemur ve emekli milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Memur maaşları ve emekli ikramiyeleriyle ilgili son dakika açıklaması geldi. Memur maaşlarına ve emekli ikramiyelerine gelecek olan zam oranı belli oldu. Emekli aylıkları ve memur maaşlarına gelecek zam ile ilgili tarih verildi. Yapılacak düzenlemeye bağlı olarak çalışma süresine göre değişmekle birlikte 3600 ek göstergenin ikramiye ve maaşlara yüzde 10 ile yüzde 20 oranında artış olarak yansıması bekleniyor. Örneğin, 6.854 lira alan ve ek göstergesi artırılan öğretmenin maaşı düzenleme sonrası 685 lira artacak. Aynı şekilde 9.710 lira maaş alan polis memurunun maaşı 971 lira yükselecek. Benzer durum ikramiyelerde de yaşanacak ve 17 bin ila 27 bin lira arasında artış getirecek. Çalışma yılına göre bu rakam 30 bin liraya kadar çıkabilecek. 25 yıllık bir hizmeti olan kamu görevlisinin ikramiyesinde 24-26 bin liraya yakın bir artış olacak. 25 yıl çalışıp 220 bin lira ikramiye alacak bir kamu görevlisinin, 3600 ek gösterge sonrası ikramiyesi 244 bin liraya çıkacak. 2008 öncesi memuriyete başlayanlarda 3600 ek göstergenin etkisi ise maaştan çok emekli ikramiyesi ve emekli maaşında görülecek, ikramiyeyi ve maaşı artıracak. 3600 ek gösterge emeklilerde ise aylık 700 lira ile 800 lira arasında bir artış yaratacak. 3000 ek gösterge üzerinden emekli olmuş bir öğretmenin ek göstergesi 3600’e çıktıktan sonra aylık 720 lira maaşından artış olacak. 3600 ek göstergenin bir avantajı daha var; o da istihdamı arttırmak. Birçok kamu çalışanı emeklilik için 3600 ek gösterge düzenlemesini bekliyor. Birçok kişi de kamuda istihdam için sırada bekliyor. Düzenleme yapıldıktan sonra emeklilik nedeniyle boşalan kadrolara yeni memur alımı yapılabilecek. İşte milyonlarca memur ve emekliyi ilgilendiren tüm detaylar...
7.04.2022Memur
MEB harekete geçti 81 ilde başlıyor! Bakan resmen duyurdu...
MEB harekete geçti 81 ilde başlıyor! Bakan resmen duyurdu...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) son dakika olarak duyurdu! 81 ilde başlıyor, Bakan resmen açıkladı. Tamamen değişiyor. Bu ilk kez oldu, yüzde 59 kadar yükseldi. Yeni bir adım daha atılıyor, sayı daha fazla artırılacak. Öte yandan MEB atama müjdesini de verdi. Başvuru kılavuzu yayınlandı, alınacak personel sayısı belli oldu. İstanbul, İzmir, Ankara ve birçok ilde alımlar başladı, son tarih açıklandı. Milli Eğitim Bakanı Özer son açıklamasında kızların okullaşma oranının ilk defa erkekleri geçtiğini, eğitim camiasındaki öğretmenlerin yüzde 59’unu kadınların oluşturduğunu belirterek, “81 ilimizde il müdür yardımcılarımızdan birinin kadın olmasını sağlayacağız. Okul müdürleri ve şube müdürlerinde de kadınlarımızın yönetimdeki temsiliyetlerini artıracağız” dedi. İşte son dakika MEB haberinin detayları ve personel alımı hakkında bilgiler...
22.03.2022Eğitim
MSB duyurdu! Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na en az ilköğretim mezunu sözleşmeli er alınacak! Başvurular başladı! İşte başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı!
MSB duyurdu! Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na en az ilköğretim mezunu sözleşmeli er alınacak! Başvurular başladı! İşte başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı!Milli Savunma Bakanlığı (MSB) duyurdu! Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na sözleşmeli er alınacak. Başvuru kılavuzu yayınlandı. Başvuru yapacak adaylar MSB’nin Personel Temin Başkanlığı üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecek. Başvurular 27 Mart’ta sona eriyor. Peki, MSB Kara Kuvvetleri sözleşmeli er başvurusu nasıl yapılır? Sözleşmeli er başvuru şartları ne? İşte MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2021-2 dönemi yılı sözleşmeli er temini başvuru kılavuzu!
Yüz yüze eğitim ile ilgili flaş açıklama! Bakan Özer duyurdu
Yüz yüze eğitim ile ilgili flaş açıklama! Bakan Özer duyurduMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması geldi. Bakan Özer, yüz yüze eğitime kararlı bir şekilde devam ettiklerini, artık okul bahçesinde maske kullanılmadığını ve sınıflarda 1-2 vaka olduğunda eğitime ara verilmediğini belirterek, "Eğitim sistemimizde bulunan 855 bin dersliğin hiçbirisi yüz yüze eğitime ara vermeden eğitim-öğretime devam ediyor. Başarılı bir şekilde bu süreci, bu noktaya getirdik. İnşallah bundan sonra da hiçbir sıkıntı olmadan bu dönemi bitireceğiz " dedi.
21.03.2022Eğitim
KPSS 2022/4 yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli personel alımı tercih sonuçları 2022 nasıl öğrenilir?
KPSS 2022/4 yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli personel alımı tercih sonuçları 2022 nasıl öğrenilir?KPSS-2022/4 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli yerleştirme sonuçları açıklandı. 04 – 10 Mart 2022 tarihleri arasında tercihleri alınan KPSS-2022/4 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlandı, sonuçlar duyuruldu. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli personel alımı tercih sonuçları 2022 nasıl öğrenilir? İşte KPSS 2022/4 yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı…
21.03.2022Eğitim
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bin 805 personel alacak
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bin 805 personel alacakAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 1805 personel alıyor. Adaylar, başvuruları 10 Mart gün sonuna kadar ÖSYM üzerinden yapabilecek.
KPSS 2022/4 tercihleri başladı mı, ne zaman? Aile Bakanlığı personel alımı tercih kılavuzu 2022 yayımlandı!
KPSS 2022/4 tercihleri başladı mı, ne zaman? Aile Bakanlığı personel alımı tercih kılavuzu 2022 yayımlandı!KPSS 2022/4 tercih kılavuzu yayımlandı. KPSS tercih kılavuzu yayınlandı mı, sorusu yanıt buldu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında istihdam edilmek üzere yerleştirme yapılacaktır. Adaylar, KPSS-2022/4 Tercih Kılavuzuna saat 10.00'dan itibaren aşağıdaki bağlantıdan erişebileceklerdir. İşte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı tercih kılavuzu 2022 yayımlandı…
4.03.2022Eğitim
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) KPSS’den en az 55 puanla personel alacak! SPK giriş sınavı başvurusu nasıl yapılır?
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) KPSS’den en az 55 puanla personel alacak! SPK giriş sınavı başvurusu nasıl yapılır? Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) duyurdu! KPSS 55, 60, 65 ve 70 puanla SPK’ya personel alınacak! Yayımlanan ilana göre, SPK, genel idare hizmetleri sınıfında bulunan 17 memur, teknik hizmetler sınıfında bulunan 2 teknisyen ile yardımcı hizmetler sınıfında bulunan 2 aşçı ve 8 hizmetli kadrosuna personel alımı için giriş sınavı yapacak. Peki, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? SPK personel alımı şartları ve giriş sınavı başvurusu!
Binlerce kişiye iş fırsatı! Kamuya memur ve sözleşmeli personel alınacak!
Binlerce kişiye iş fırsatı! Kamuya memur ve sözleşmeli personel alınacak!Kamuda memur olmak isteyenlere iş fırsatı! İş arayan binlerce kişi için kamu kurumları harekete geçti. Devlet kurumlarında pek çok kadroya alım yapılacak. Kamuda açık onbinlerce kadro için ilan bakanlıklar ve kurumlar ilana çıktı. Kamu personeline yönelik işlemler Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nce yürütülüyor. İşe alım süreçlerinin tamamı Kariyer Kapısı Platformu üzerinden gerçekleştiriliyor. Kamu ilanları "kariyerkapisi. cbiko.gov.tr" adresi üzerinden yayımlanıyor. Peki, Hangi kamu kurumu memur ve personel alımı gerçekleştiriyor? Memur alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte Kariyer Kapısı memur ve personel alımı ilanları...

Benzer Haber Etiketleri

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Alımı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki aile ve sosyal hizmetler bakanlığı personel alımı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.