Toplu Ulaşım Zammı

Toplu Ulaşım Zammı

Son dakika Toplu ulaşım zammı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Toplu ulaşım zammı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Toplu ulaşım zammı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Toplu Ulaşım Zammı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan toplu ulaşım zammı gelişmeleri de dahil olmak üzere 59 toplu ulaşım zammı haberi bulunmuştur. Tüm toplu ulaşım zammı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Toplu ulaşıma yüzde 20 zam! Tam 8, öğenci 4 TL
Toplu ulaşıma yüzde 20 zam! Tam 8, öğenci 4 TL Toplu ulaşım zammı açıklandı. Yüzde 20 fiyat artışı olacak. Antalya'da ulaşım ücretlerine ortalama yüzde 20 zam yapılması kararı alındı. Böylece 6 lira 70 kuruş olan indirimsiz toplu taşıma ücreti 8 TL’ye yükseldi. Öğrenci ücreti ise 3 lira 40 kuruştan, 4 TL’ye çıkarıldı.
9.06.2022Ekonomi
İBB'den 'öğrenci zam farkı' için flaş karar! İmamoğlu: İndirimi veto edeceğim
İBB'den 'öğrenci zam farkı' için flaş karar! İmamoğlu: İndirimi veto edeceğimİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Nisan Ayı Meclis Oturumunda geçtiğimiz günlerde toplu ulaşıma yapılan yüzde 40'lık zammın öğrencilere yansıyan bölümünün İBB tarafından karşılanması oy çokluğuyla kabul edildi. Toplantıda konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu indirimi veto edeceğini söyledi.
14.04.2022Ekonomi
Toplu ulaşım zammı ile ilgili yeni karar! Muaf tutulacak...
Toplu ulaşım zammı ile ilgili yeni karar! Muaf tutulacak...Öğrenci kartları ile ilgili flaş gelişme! Muaf tutulacak. Toplu ulaşıma yüzde 40 zam gelmişti. Yeni gelişme ile zamdan öğrencilerin muaf olması ve aylık öğrenci abonman ücretinin zam farkının İBB tarafından karşılanması teklifi görüşüldü. Kabul edilen teklife göre 109 TL'ye yükselen aylık abonman ücretindeki 31 TL'lik fark İBB tarafından sübvanse edilerek, ücret 78 TL olarak alınmaya devam edecek. Ayrıca tek geçişlik öğrenci biletinde de 2.67 TL'lik eski tarife uygulanmaya devam edilecek.
14.04.2022Gündem
İstanbul'daki ulaşım zammıyla ilgili Ulaştırma Bakanlığı'ndan flaş açıklama!
İstanbul'daki ulaşım zammıyla ilgili Ulaştırma Bakanlığı'ndan flaş açıklama!Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İstanbul'da toplu ulaşıma yapılan zamla ilgili yapılan açıklamada, "Ulaşım ücretlerini sembolik değerlere düşüreceğini söyleyen İBB, şimdi fahiş zamları savunmuştur" denildi.
6.04.2022Ekonomi
2 bin 428 internet sitesine erişim engeli getirildi
2 bin 428 internet sitesine erişim engeli getirildiAdana'da jandarma ekipleri, yasa dışı faaliyetlerde bulundukları, dolandırıcılık yaptıkları tespit edilen 2 bin 428 internet sitesine erişimin engellemesini sağladı. Sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar nedeniyle de 165 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı.
6.04.2022Gündem
İETT zam 2022! İETT zammı yüzde kaç oldu, zamlı tarifeye göre İETT tam ve öğrenci bilet ücreti ne kadar, kaç TL?
İETT zam 2022! İETT zammı yüzde kaç oldu, zamlı tarifeye göre İETT tam ve öğrenci bilet ücreti ne kadar, kaç TL?İETT zam 2022 araştırmaları yoğunlaştı. UKOME’de toplu ulaşım ücretine yüzde 40 zam talebi oy çokluğu ile kabul edildi. Peki, İETT zammı yüzde kaç oldu, zamlı tarifeye göre iett tam ve öğrenci bilet ücreti ne kadar, kaç TL?
6.04.2022Gündem
Toplu taşıma ücretleri! İstanbul toplu ulaşım zammı ne zaman uygulanacak? Ulaşıma zam 2022 ile İETT yeni tarife!
Toplu taşıma ücretleri! İstanbul toplu ulaşım zammı ne zaman uygulanacak? Ulaşıma zam 2022 ile İETT yeni tarife!Toplu taşıma ücretleri zamlandı. Ulaşıma zam geldi mi, ulaşım zammı ne zaman uygulanacak? Sorularına yoğun bir şekilde yanıt aranıyor. İstanbul’da ulaşıma yüzde 40 zam geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yüzde 40’lık zam teklifine göre tam bilet 5,48 liradan 7,67 liraya, tam abonman 430 liradan 602 liraya, öğrenci abonmanı 78 liradan 109 liraya, sarı taksi açılış ücreti 7 liradan 9,8 liraya, sarı taksi kısa mesafe ücreti ise 20 liradan 28 liraya yükseldi. Peki, İstanbul toplu ulaşım zammı ne zaman uygulanacak? İşte ulaşıma zam 2022 ile İETT yeni tarife…
6.04.2022Gündem
Toplu ulaşıma zam mı geldi? İstanbul’da tam, öğrenci ve ilk aktarma ücreti ne kadar oldu? İBB toplu ulaşım zammı!
Toplu ulaşıma zam mı geldi? İstanbul’da tam, öğrenci ve ilk aktarma ücreti ne kadar oldu? İBB toplu ulaşım zammı!Toplu ulaşıma zam mı geldi? UKOME’de toplu ulaşım ücretine yüzde 40 zam talebi oy çokluğu ile kabul edildi. İstanbul’da tam, öğrenci ve ilk aktarma ücreti ne kadar oldu? İBB toplu ulaşım zammı!
6.04.2022Yaşam
Toplu ulaşım zammı ne kadar? 2022 İETT zammı ne zaman uygulanacak? Otobüs, metro, metrobüs, vapur zammı ne kadar?
Toplu ulaşım zammı ne kadar? 2022 İETT zammı ne zaman uygulanacak? Otobüs, metro, metrobüs, vapur zammı ne kadar? 2022 yılı toplu ulaşıma gelen zamlar merak ediliyor. İstanbul'da toplu ulaşım ve servis ücretlerine zam geldi. İBB tarafından yeni yıl öncesi yapılan açıklamaya göre, İstanbul'da elektronik bilet, taksi, taksi dolmuş ve minibüs ücretlerine yüzde 36, servis ücretlerine yüzde 27 zam yapıldı. Peki, Toplu ulaşım zammı ne kadar? 2022 İETT zammı ne zaman uygulanacak? Otobüs, metro, metrobüs, vapur zammı ne kadar? İşte detaylar…
2.01.2022Ekonomi
İstanbul'da toplu taşımaya zam geldi mi? Metro, metrobüs, Otobüs ve İETT'ye zam geldi mi?
İstanbul'da toplu taşımaya zam geldi mi? Metro, metrobüs, Otobüs ve İETT'ye zam geldi mi? İstanbul'da toplu ulaşım ve servis ücretlerine zam geldi. İBB'den yapılan açıklamaya göre, İstanbul'da elektronik bilet, taksi, taksi dolmuş ve minibüs ücretlerine yüzde 36, servis ücretlerine yüzde 27 zam yapıldı. Peki, Toplu taşıma zammı ne zaman başlıyor? İşte Metro, metrobüs, Otobüs ve İETT'ye yapılan zammın detayları...
24.12.2021Gündem
İETT zammı ne kadar oldu? Otobüs, metro, metrobüs ücretleri ne kadar? Aylık ve öğrenci İstanbulkart ne kadar oldu! İETT yeni ücret tarifesi 2021!
İETT zammı ne kadar oldu? Otobüs, metro, metrobüs ücretleri ne kadar? Aylık ve öğrenci İstanbulkart ne kadar oldu! İETT yeni ücret tarifesi 2021!İstanbul'da toplu ulaşıma zam geldi. İstanbul’da toplu taşımaya yapılan zammın ardından İstanbulkart'ın kullanıldığı toplu ulaşım araçları otobüs, metro, metrobüs ve vapur ücretlerine de zam geldi. Pek çok kişi İETT'ye gelen zammı araştırıyor. Peki, İETT zammı ne kadar oldu? Otobüs, metro, metrobüs ücretleri ne kadar? İETT zam 2021 ne zaman uygulanacak? Albil zammı ne zaman geçerli olacak? İşte İETT yeni ücret tarifesi 2021!
1.08.2021Gündem
Ulaşım zammı için harekete geçti!
Ulaşım zammı için harekete geçti!CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, İstanbul'daki toplu ulaşım zammının sosyal devlet ilkesine aykırı olduğu iddiasıyla, zammın yürütmesinin durdurulması ve iptali istemiyle dava açtı.
29.09.2021Gündem
İsyana futbol karıştı!
İsyana futbol karıştı!Futbolun üç efsanesi Pele,Ronaldo ve Romario karşı karşıya geldi
21.06.2013Dünya
Toplu ulaşım zammı mahkemelik!
Toplu ulaşım zammı mahkemelik!Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) üyesi bir grup, İstanbul’da toplu ulaşıma yapılan zammın iptali için idare mahkemesinde dava açtı...
29.09.2021Gündem
Ulaşıma zam mahkemelik oldu
Ulaşıma zam mahkemelik olduİstanbul'da 15 Ağustos'tan itibaren uygulanmasına başlanan toplu ulaşım zammı mahkemeye taşınıyor...
18.08.2011Ekonomi
Öğretmenlere zam darbesi
Öğretmenlere zam darbesiİndirimli AKBİL sistemi değiştirildi, öğrenciler ve diğerleri diye ayrıldı...
29.09.2021Gündem
Taksimetre ücretlerine ortalama yüzde 25 zam
Taksimetre ücretlerine ortalama yüzde 25 zamAntalya’da taksimetre ücretlerine ortalama yüzde 25 zam yapılarak taksimetre açılışı 10 TL, kilometre ücreti 12 TL, saat ücreti 39 TL, birim metre (100 metre) 1.20 TL, birim zamanı (1dk) 0.65 TL kısa mesafe ücreti ise 25.00 TL oldu.
28.06.2022Ekonomi
Asgari ücret ek zam olacak mı? Temmuz ayında asgari ücrete ikinci zam gelir mi?
Asgari ücret ek zam olacak mı? Temmuz ayında asgari ücrete ikinci zam gelir mi? Artan enflasyon ve hayatın her alanında yapılan kademeli zamlarla birlikte alım gücünün düşmesi asgari ücret zammını gündeme getirdi. Umut veren açıklama ilk kez Ak Parti tarafından gelmişti. Asgari ücret zammına ilişkin umut veren açıklamayı ilk kez AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan dile getirmiş, "Bu yapılabilir. Şu andaki mevzuat gereği yılda bir kez yapılıyor ancak bunu değiştirmek mümkün. Zamanı geldiğinde bir yıl geçmesi beklenmeksizin zam yaparız" yanıtını vermişti. Son olarak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’dan asgari ücretle ilgili milyonlara umut veren açıklama geldi. Ak Parti cephesinden asgari ücret zammına ilişkin yeşil ışık yakılırken milyonlar temmuzda agari ücret zammı yapılıp yapılmayacağına ilişkin açıklamaları yakında takip ediyor. Peki, Asgari ücrete ek zam olacak mı? Asgari ücret zammı olacak mı? Temmuz ayında asgari ücrete ikinci zam gelecek mi? İşte Asgari ücret zammına ilişkin son gelişmeler…
İETT öğrenci akbil zammı geri mi alınacak? Öğrenci akbili aylık ne kadar oldu?
İETT öğrenci akbil zammı geri mi alınacak? Öğrenci akbili aylık ne kadar oldu?İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu’nun, "Dedik ki AK Parti olarak, Cumhur İttifakı olarak pazartesi günü İBB Meclisine bir teklif sunalım. Bu teklifte öğrencilerimiz için bu yüzde 40 zam geçersiz olsun ve bu yüzde 40'ı İBB sübvanse etsin" ifadeleri ardından öğrenciler “İETT öğrenci akbil zammı geri mi alınacak? Öğrenci akbili aylık ne kadar oldu?” sorularına yanıt aramaya başladı.
9.04.2022Yaşam
Akbil fiyatları 9 Nisan 2022! İETT zammı başladı mı, ne zaman geçerli olacak? Ulaşım zammı ile otobüs, metro, metrobüs aktarma ve aylık akbil fiyatları!
Akbil fiyatları 9 Nisan 2022! İETT zammı başladı mı, ne zaman geçerli olacak? Ulaşım zammı ile otobüs, metro, metrobüs aktarma ve aylık akbil fiyatları!İETT zamları bugün itibariyle başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi, akaryakıt giderlerindeki tarihi artış nedeniyle mart ayından beri üçüncü kez zam gündemiyle toplandı. Toplu taşıma esnafının  fahiş şekilde artan akaryakıt fiyatları nedeniyle talep ettiği zam; 23 Mart, 4 Nisan tarihli oturumlarda çoğunluktaki hükümet temsilcilerinin oyları ile reddedilmiş ancak, Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'nce (TUHİM), UKOME toplantısında akaryakıta gelen zamlar ile ÖTV muafiyeti gibi nedenlerle elektronik bilet, taksi, taksi dolmuş, minibüs ve servis ücretlerine yeniden değerleme oranında yüzde 40 zam önerisi geçtiğimiz hafta kabul edilmişti. Peki, Ulaşım zammı ile otobüs, metro, metrobüs aktarma ve aylık akbil fiyatları 2022…
9.04.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu'dan İBB'ye ulaşım zammı eleştirisi
Bakan Karaismailoğlu'dan İBB'ye ulaşım zammı eleştirisiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul'da toplu taşımaya yapılan yüzde 40'lık zamma ilişkin, "Çok yanlış bir şey. Özel araçlı yolculuklara vatandaşı caydırmak için ekonomik bir toplu taşıma sunmak zorundasın. Bu devletin ve belediyenin asli görevi. Bununla dertlenmek ve uğraşmak gerekir ama maalesef bunu göremiyoruz" dedi.
9.04.2022Ekonomi
Türkiye'de en ucuz ulaşım hangi ilde?
Türkiye'de en ucuz ulaşım hangi ilde? Bursa, Türkiye'nin önemli kentlerinden İstanbul, İzmir ve Ankara'nın da arasında bulunduğu iller arasında en ucuz toplu ulaşım sağlan il olarak dikkat çekti.
7.04.2022Ekonomi
İstanbul’da toplu ulaşıma zam! İstanbulkart ücretleri ne kadar? İndirimli İstanbulkart ücreti kaç lira oldu?
İstanbul’da toplu ulaşıma zam! İstanbulkart ücretleri ne kadar? İndirimli İstanbulkart ücreti kaç lira oldu?İstanbul'da toplu ulaşıma yüzde 40 zam geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) olağanüstü toplantısında, elektronik bilet, taksi, taksi dolmuş, minibüs ve servis ücretlerine yüzde 40 zam teklifi kabul edildi. Yeni zamla birlikte tek geçişlik İstanbulkart ücreti 7,67 TL oldu. Peki, İstanbulkart ücretleri ne kadar? İndirimli İstanbulkart ücreti kaç lira oldu? İstanbul ulaşım zammı ne zaman uygulanacak? Öğrenci, tam, aylık akbil ne kadar oldu? İşte İstanbulkart zammı ve İstanbulkart fiyat listesi!
7.04.2022Ekonomi
Şeker ve ayçiçek yağı fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Ramazan ayı öncesi...
Şeker ve ayçiçek yağı fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Ramazan ayı öncesi...Şeker ve ayçiçek yağı fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Ticaret Bakanlığı, şekerde adil rekabeti bozan faaliyetler olduğuna dair son dönemde kamuoyuna yansıyan hususları işleme alarak, şeker fabrikaları nezdinde incelemeler yapıldığını açıklamıştı. Tarım ve Orman Bakanlığı ise şeker üreticisi firmalara gerekli uyarıları yaptığını, neticesinde özel sektördeki bazı firmalar çuval şeker fiyatlarını 800 TL’den 575 TL bandına indirdiğini açıkladı. Peki bu karar piyasalara nasıl etki etti? Vatandaşlar etiketlerde fahiş zamları gördüğünde ne yapmalı? İşte cevabı.
26.03.2022Ekonomi
İzmir'de taksi ücretlerine zam geldi!
İzmir'de taksi ücretlerine zam geldi!İzmir'de taksi ücretlerinde zam yapıldı. Zamla birlikte taksi açılış ücreti 4,50 TL'den 6 TL'ye, kilometre başına ücret 5,50 TL'den 9 TL'ye, indi-bindi ücreti ise 13 TL'den 20 TL'ye yükseltildi. Zam kararın bir gereklilik olduğunu belirten İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, "Fiyat ayarlamasının yapılması gerekiyordu. İzmir halkının anlayışla karşılayacağına inanıyorum" dedi.
23.03.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Toplu Ulaşım Zammı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki toplu ulaşım zammı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.