Seri Katil

Seri Katil

Son dakika seri katil haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan seri katil ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını seri katil haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Seri Katil

haberleri sayfasında son dakika yaşanan seri katil gelişmeleri de dahil olmak üzere 499 seri katil haberi bulunmuştur. Tüm seri katil haberleri aşağıda listelenmiştir.
İsrail'in BM Daimi Temsilcisi Erdan, İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin konuşması sırasında salonu terk etti
İsrail'in BM Daimi Temsilcisi Erdan, İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin konuşması sırasında salonu terk ettiİsrail'in Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Gilad Erdan, ABD'nin New York kentinde düzenlenen Birleşmiş Milletler 77. Genel Kurulu'nda İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin konuşma yaptığı esnada salonu terk etti.
21.09.2022Dünya
ABD'de Müslümanlara yönelik cinayetler! Şüpheli araç aranıyor...
ABD'de Müslümanlara yönelik cinayetler! Şüpheli araç aranıyor...ABD’de 4 Müslümanın cinayete kurban gitmesi Albuquerque kentini sarstı. Kasım ayından beri biri Afgan, üçü Pakistanlı dört Müslüman pusu kurularak öldürüldü. ABD Başkanı Biden ‘öfke ve üzüntü’ duyduğunu, soruşturmanın sonucunu beklediğini belirtti.
9.08.2022Dünya
600 erkeği zehirleyerek öldüren kadın seri katil Giulia Tofana'nın dehşete düşüren hikayesi..
600 erkeği zehirleyerek öldüren kadın seri katil Giulia Tofana'nın dehşete düşüren hikayesi..Kadınlar, yüzlerce hatta binlerce yıldır erkekler tarafından çeşitli şiddet türlerine maruz bırakılıyor. Günümüzde de bunun birçok örneğini görüyoruz. Ne yazık ki geçmiş yıllarda durum çok daha içler acısıydı. Kadınlar, özgürlüklerini kazanabilmek için çeşitli şekillerde savaşmak zorunda bırakılıyorlardı. Bugün sizleri 17. yüzyıl İtalya’sına götürüyoruz. Hemen hemen her kadının erkek şiddetine maruz kaldığı o zaman dilimi, gelmiş geçmiş en ünlü seri katillerden birine de ev sahipliği yapıyor. Ürettiği zehirlerle 600’den fazla erkeğin ölümüne neden olan Giulia Tofana’yı sizler için araştırdık. İşte patriyarkanın korkulu rüyası Giulia Tofana hakkında bilmeniz gerekenler…
7.08.2022Yaşam
Rüya gibi başladı kabusa döndü! 3 anne ve 6 çocuğu korkunç bir şekilde katledildi...
Rüya gibi başladı kabusa döndü! 3 anne ve 6 çocuğu korkunç bir şekilde katledildi...Dünya, 4 Kasım 2019'da Meksika'nın kuzeyinden gelen bir haberle dehşete düştü. Üç SUV'den oluşan bir konvoy halinde gündüz vakti yolda ilerleyen kadın ve çocuklar, korkunç bir şekilde katledilmişti. Ölenlerin hepsi kadın ve çocuktu.
13.07.2022Dünya
Korkunç cinayet 24 yıl sonra çözüldü!
Korkunç cinayet 24 yıl sonra çözüldü!ABD'de işlenen korkunç cinayet 24 yıl sonra çözüldü. 1998 yılında parkta yürüyüz yapan adam hayatının şokunu yaşayacaktı. Halıya sarılmış şeyin gizemini çözmek için elini uzatan adam, gördükleri karşısında şoka girdi. Karşısında bir kadın cesedi vardı. Öldürüldükten sonra cesedi halının içine saklanmış ve daha sonra yürüyüş yaptığı parka bırakılmıştı. Polis ise bu cinayeti neredeyse çeyrek asır sonra çok özel bir teknoloji sayesinde aydınlatabildi.
4.07.2022Dünya
Ünlü YouTuber'ın paylaştığı video şok etti! "Bunu izliyorsan ben öldüm!"
Ünlü YouTuber'ın paylaştığı video şok etti! "Bunu izliyorsan ben öldüm!"Dünya çapında milyonlarca takipçisi bulunan ABD'li YouTuber Technoblade hayatını kaybetti. Kansere karşı verdiği savaşı kaybeden Technoblade ölüm haberini çektiği video ile duyurdu.
3.07.2022Dünya
Yamyam seri katil dehşeti! Kurbanlarını hem yedi hem de komşularına yedirdi
Yamyam seri katil dehşeti! Kurbanlarını hem yedi hem de komşularına yedirdiMeksika'nın Atizapan şehrinde yakalanan ve kurbanlarını yediğini hatta komşularına da yedirdiğini itiraf eden 73 yaşındaki seri katilin evinden çıkanlar tüyleri diken diken ediyor.
3.07.2022Dünya
Çiftçinin yasak aşk cinneti! Karısının cesedini 40 yıl foseptikte sakladı
Çiftçinin yasak aşk cinneti! Karısının cesedini 40 yıl foseptikte sakladıÇiftçinin vahşeti yıllar sonra ortaya çıkınca ülkede şok etkisi yarattı. İngiltere'de 40 yıl önce aniden ortadan kaybolan ve tüm aramalara rağmen bulunamayan kadının cesedi hiç kimsenin tahmin bile edemeyeceği bir yerde bulundu. Cinayeti işlediğini kabul etmeyen koca, suçu seri katile yıkmaya çalışsa da gerçekler teker teker gün yüzüne çıkıyor.
16.06.2022Dünya
Evlilikten sıkılan babaanne torunları dahil 12 kişiyi öldürdü!
Evlilikten sıkılan babaanne torunları dahil 12 kişiyi öldürdü!ABD'de Nannie Doss isimli babaanne neredeyse tüm ailesini katletti. 4 eşini, 2 çocuğunu, 2 kız kardeşini, annesini, kayınvalidesini ve torunlarını öldüren kadın, sebebi sorulduğunda ise "Evlilikten sıkılmıştım" dedi.
13.06.2022Dünya
Seri katilin yaptıkları dehşete düşürdü! Kurbanların başlarına gelenler akıl alır gibi değil...
Seri katilin yaptıkları dehşete düşürdü! Kurbanların başlarına gelenler akıl alır gibi değil...Seri katilin yaptıkları ABD'yi dehşete düşürdü. 26 yaşında ABD'nin Kansas City kentinde yaşayan Perez Reed, cuma günü Kansas City'den St. Louis'e giden bir trenden indikten sonra yakalandı ve tutuklandı. Bir dizi silahlı saldırı ve cinayet suçlarının kaynağını araştıran FBI, izleri takip ettiğinde tüm izlerin Reed'le bağlantılı olduğunu gördü.
30.05.2022Dünya
Ülkenin en tehlikeli tecavüzcü ve seri katilinin isteği 'pes' dedirtti! 46 yıl sonra hapisten çıkarılınca...
Ülkenin en tehlikeli tecavüzcü ve seri katilinin isteği 'pes' dedirtti! 46 yıl sonra hapisten çıkarılınca...Ülkenin gördüğü en tehlikeli tecavüzcü ve katillerden biri olan 75 yaşındaki John Shaw 46 yıl sonra ilk kez bir günlüğüne halkın içine karıştı. Katilin dışarı çıkar çıkmaz ilk yapmak istediği şeyi duyanlar ise şaşkına döndü.
24.05.2022Dünya
Kurbanlarından kek ve sabun yaptı komşularına dağıttı! Seri katil Leonarda Cianciulli'nin yaptıkları dehşete düşürdü...
Kurbanlarından kek ve sabun yaptı komşularına dağıttı! Seri katil Leonarda Cianciulli'nin yaptıkları dehşete düşürdü...Seri katillerin iişlediği cinayetler insanları her zaman dehşete düşürmüştür. Öyle ki seri katiller ve yöntemleri kimi zaman kitaplara, filmlere ve dizilere konu olmayı başardı. Acımasızlıkları yıllar boyunca insanların kanını dondurdu. Leonarda Cianciulli, Hitler kötülüğünü ve psikopatlığını kalbinde barındıran bir seri katildi. Öyle ki kurbanlarının kemiklerinden sabun yapıyor, bazılarını kek yapıp yiyordu.
3.05.2022Dünya
Poyraz olayı ekibi zora sokuyor!
Poyraz olayı ekibi zora sokuyor!Arka Sokaklar 622. bölüm 2. fragmanı yayında!
5.04.2022Televizyon
Yamyam seri katil Robert John Maudsley'in en büyük korkusu şaşırttı!
Yamyam seri katil Robert John Maudsley'in en büyük korkusu şaşırttı!İngiltere'nin en uzun süre hapis yatan ve 47 yıl boyunca kafeste tutulan Robert John Maudsley, 'Yamyam Hannibal' olarak anılan bir seri katil. Son derece korunaklı bir hücrede tutulan 68 yaşındaki Maudsley’in şu anki en büyük korkusu ise duyanları şoke ediyor.
1.04.2022Dünya
Rusya-Ukrayna savaşına ilişkin NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'den son dakika açıklaması!
Rusya-Ukrayna savaşına ilişkin NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'den son dakika açıklaması!NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Rusya-Ukrayna savaşıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Stoltenberg, "Yüz binlerce asker teyakkuzda bekliyor. Hava ve deniz unsurlarını artırma masada. Daha büyük tatbikatlar yapmamız söz konusu. NATO'nun askeri komutanlarına seçenekler sunacağız." ifadelerini kullandı.
15.03.2022Dünya
Arka Sokaklar 619. bölüm 2. fragmanı yayında!
Arka Sokaklar 619. bölüm 2. fragmanı yayında!Seri katil Poyraz, rehin aldığı kişiyi Selin ile değiştirmek istiyor!
15.03.2022Televizyon
Evsizleri öldüren seri katil yakalandı! 3 Mart'tan bu yana...
Evsizleri öldüren seri katil yakalandı! 3 Mart'tan bu yana...ABD’nin Washington ve New York kentlerinde evsizleri öldüren seri katil bu sabah erken saatlerde yakalandı. Seri katil, 3 Mart'tan itibaren iki kentte 2 kişiyi öldürülmüş, 3 kişiyi de yaralamıştı.
15.03.2022Dünya
Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un için Birleşmiş Milletler'den şok karar! 'Bir seri katili hapishane yönetiminin başına getirmek gibi...'
Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un için Birleşmiş Milletler'den şok karar! 'Bir seri katili hapishane yönetiminin başına getirmek gibi...'Kuzey Kore yaptığı nükleer ve balistik füze denemeleriyle dünyayı dehşete düşürürken Birleşmiş Milletler'in yaptığı açıklama deyim yerindeyse infial yarattı. BM'nin dünyaya yaptığı duyuruya tepkiler gecikmedi...
28.01.2022Dünya
Seri katil Dennis Nilsen'in vasiyeti isyan ettirdi! 15 erkeği öldürdü ve...
Seri katil Dennis Nilsen'in vasiyeti isyan ettirdi! 15 erkeği öldürdü ve...Sessiz, sakin, kendi halinde, istihdam ofisinde çalışan sıradan ve nazik görünümlü biri olan Dennis Nilsen'in yaptıkları dünyayı şoke etmişti.
22.11.2021Dünya
Heath Freeman hayatını kaybetti
Heath Freeman hayatını kaybettiBones ve ER gibi dizileriyle tanınan ünlü oyuncu Heath Freeman 41 yaşında yaşamını yitirdi. Heath Freeman'ın genç yaşta ölümü hayranlarını yıktı.
16.11.2021Magazin
Aşı ile hastalarını öldürdü! Seri katil hemşirenin sözleri şok etti...
Aşı ile hastalarını öldürdü! Seri katil hemşirenin sözleri şok etti...ABD Hallsville'de yaşayan 37 yaşındaki hemşire, dört hastayı kasten hava enjekte ederek öldürmekle suçlanıyor. William Davis isimli hemşire idam cezasına çarptırılması gündemde.
20.10.2021Dünya
Venom 2 ne zaman sinemalarda? Venom 2 Türkiye vizyon tarihi!
Venom 2 ne zaman sinemalarda? Venom 2 Türkiye vizyon tarihi!Sony Pictures, "Venom: Zehirli Öfke 2"nin vizyon tarihini öne çekti. Tom Hardy'nin başrolünde yer aldığı film, 1 Ekim 2021'de izleyicilerle buluşacak. İşte Venom 2 Türkiye vizyon tarihi…
1.10.2021Gündem
Cinayet kurbanına normal ölüm raporu vermişti! Yeniden yargılama talebi
Cinayet kurbanına normal ölüm raporu vermişti! Yeniden yargılama talebiKonya'da Ahmet M., 10 yıl önce tabancayla vurularak öldürülen birlikte yaşadığı Hacar Rahimova (40) için normal ölüm raporu verdiği iddiasıyla yargılandığı davada beraat eden adli tıp uzmanı Şerafettin D.'nin, yeniden yargılanması için 'eski hale getirme ve temyiz' başvurusunda bulundu.
3.09.2021Gündem
Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen'in Ümitcan Uygun isyanı
Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen'in Ümitcan Uygun isyanıKanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen bağlanarak yaşananlarla ilgili konuştu.
6.08.2021Televizyon
Dünyanın en tehlikeli seri katillerini baştan çıkaran çift!
Dünyanın en tehlikeli seri katillerini baştan çıkaran çift!ABD'li çiftin hobisi duyanları dehşete düşürdü.Uzaktan tanıyanlar için ABD'li Barbara ve Richie Dickstein çiftinin nasıl bir çılgınlığın içinde olduğunu tahmin etmek çok zordu. Dickstein'lerin ülkenin en tehlikeli kadın ve erkekleriyle kurdukları ilişkileri bilseler muhtemelen kanları donardı
29.06.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Seri Katil ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki seri katil haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.