Römork

Römork

Son dakika römork haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan römork ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını römork haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Römork

haberleri sayfasında son dakika yaşanan römork gelişmeleri de dahil olmak üzere 195 römork haberi bulunmuştur. Tüm römork haberleri aşağıda listelenmiştir.
Römork Nedir, Ne İşe Yarar? Römork Çeşitleri Nelerdir?
Römork Nedir, Ne İşe Yarar? Römork Çeşitleri Nelerdir?Motorlu araçların arka kısmını takılan ve yük taşıma amaçlı kullanılan tekerlekli vasıtalar römork olarak bilinmektedir. Aynı zamanda römorklar motorsuz araçlardır. Yani motorlu araca takılarak sadece çekilmek suretiyle arzu edilen her yere yönlendirilebilir. Geneldeki tekerlekli olmalı ile beraber aynı zamanda 4 tekerlekli sistemleri de bulunur.
2.06.2023Gündem
‘TCG Anadolu’ Şehitler Abidesi ve Çanakkale halkını selamladı
‘TCG Anadolu’ Şehitler Abidesi ve Çanakkale halkını selamladıDünyanın ilk silahlı insansız hava aracı (SİHA) gemisi ve Türkiye'nin en büyük askeri gemisi olan TCG Anadolu, cBoğazı’ndan geçişi sırasında Şehitler Abidesi ile şehitleri ve Çanakkale halkını selamladı.
18.05.2023Gündem
Dünyanın ilk SİHA gemisi İzmir'de: TCG Anadolu İzmir limanında havadan görüntülendi
Dünyanın ilk SİHA gemisi İzmir'de: TCG Anadolu İzmir limanında havadan görüntülendiDünyanın ilk silahlı insansız hava aracı (SİHA) gemisi TCG Anadolu, İzmir limanına demir attı. TCG Anadolu'nun İzmir Körfez’inden geçtiği anlar drone ile görüntülendi.
3.05.2023Gündem
Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi şubatta arttı
Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi şubatta arttıTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi (YD-ÜFE), şubatta aylık bazda yüzde 0,42, yıllık yüzde 48,13 yükseldi.
20.03.2023Ekonomi
FSM'de şiddetli rüzgar nedeniyle römork yan yattı! Trafik yoğunluğu oluştu
FSM'de şiddetli rüzgar nedeniyle römork yan yattı! Trafik yoğunluğu oluştuİstanbul'da etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle, kamyonete bağlı boş römork köprü korkuluklarına doğru yan yattı. Römorkun köprüden uçmaması için halatlarla bağlandı. Ekiplerin çalışmasının ardından römork kaldırılırken, iki yönde de trafik yoğunluğu yaşandı
6.02.2023Yaşam
2023 Tüvtürk muayene ücretleri ne kadar oldu? Araç muayene ücretine zam geldi! Otomobil, Minibüs, Kamyonet, Özel Amaçlı Taşıt, Arazi Taşıtı, Römork ve Yarı Römork
2023 Tüvtürk muayene ücretleri ne kadar oldu? Araç muayene ücretine zam geldi! Otomobil, Minibüs, Kamyonet, Özel Amaçlı Taşıt, Arazi Taşıtı, Römork ve Yarı Römork2023 yılında TÜVTÜRK araç muayene ücretlerinde artış yaşandı. Yeni yıl için zorunlu araç muayenesi fiyatlarına yüzde 110 oranında zam geldi. Peki, Otomobil, Minibüs, Kamyonet, Özel Amaçlı Taşıt, Arazi Taşıtı, Römork ve Yarı Römork araç muayene ücreti ne kadar oldu? Tüvtürk muayene ücretleri kredi kartı geçerli mi? İşte Tüvtürk muayene ücretleri 2023...
2.01.2023Ekonomi
Araç muayenesinde yoğunluk başladı! Otomobil sahipleri randevu alma telaşında!
Araç muayenesinde yoğunluk başladı! Otomobil sahipleri randevu alma telaşında!2023 yılında araç muayene ücretlerine zam gelecek. Yeniden değerleme oranının belli olmasıyla birlikte vergi, ceza, harç, tarife ve benzeri kalemlere ilişkin maktu tutarlardaki yıllık artışların yanında araç muayene ücretleri de bu oran referans alınarak yeniden belirlenecek. Milyonlarca araç sahibi yeni yıl öncesi araç muayenelerinin bin liranın üzerine çıkacak olması nedeniyle araç muayene istasyonlarına akın ediyor. Peki, Araç muayene randevusu nasıl alınır? TÜVTÜRK araç muayenede kredi kartı geçerli mi? İşte 2022 araç muayene ücret tarifesi!
30.11.2022Ekonomi
A101 karavan özellikleri nelerdir? A101 çekme karavan fiyatı ne, taksit var mı?
A101 karavan özellikleri nelerdir? A101 çekme karavan fiyatı ne, taksit var mı?A101 bu sefer de 3.40 metrelik çekme karavan satıyor. Peki, A101 karavan özellikleri nelerdir? A101 çekme karavan fiyatı ne, taksit var mı?
26.10.2022Ekonomi
TÜİK kritik veriyi açıkladı: Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi arttı
TÜİK kritik veriyi açıkladı: Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi arttıYurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi (YD-ÜFE) yıllık yüzde 117,04, aylık yüzde 0,67 arttı.
20.10.2022Ekonomi
Borcu olan herkesi ilgilendiren detay! Bu mal ve haklar haczedilemiyor
Borcu olan herkesi ilgilendiren detay! Bu mal ve haklar haczedilemiyorBorcu olanların en büyük korkusu haciz. İcralık olan pek çok kişi ise bu konudaki haklarını ya bilmiyor ya da yanlış biliyor. Borçlarla ilgili Yargıtay’ın emsal kararlarını hatırlatan Avukat Ali Oktay Coşgun, haczedilemeyen mal ve hakları bir bir sıraladı.
14.10.2022Ekonomi
Derik’te 20 kişinin öldüğü kazada ilk TIR 126, ikincisi 125 kilometre hızdaymış
Derik’te 20 kişinin öldüğü kazada ilk TIR 126, ikincisi 125 kilometre hızdaymışMardin’in Derik ilçesinde 20 Ağustos’ta 33 dakika arayla 2 TIR’ın neden olduğu 1’i polis memuru, 20 kişinin hayatını kaybettiği, 26 kişinin yaralandığı 2 kazayla ilgili bilirkişi raporu hazırlandı. Raporda 30 kilometre hızla gidilmesi gereken yolda TIR'lardan ilkinin 126, ikincisinin ise 125 kilometre hızla seyir halinde oldukları tespit edildi.
26.09.2022Gündem
İstanbul'da kamyonet kasasında tehlikeli yolculuk
İstanbul'da kamyonet kasasında tehlikeli yolculuk TEM Otoyolu Edirne istikametinde 3 ayrı kamyonetin kasasında yolculuk yapanların görüntüsü cep telefonu kamerasına yansıdı. Kamyonetin arkasında çocukların da olduğu görüldü.
4.09.2022Yaşam
Traktör römorkunu çocuklar için havuza çevirdi
Traktör römorkunu çocuklar için havuza çevirdiVan’ın Erciş ilçesinde 35 yıldır çiftçilik yapan Seyfullah Kasımoğlu (50), havaların ısınmasıyla tarım işlerinde kullandığı traktörün römorkunu su doldurarak havuza çevirdi. Kasımoğlu, çocukları ve yeğenleriyle römorkun içindeki havuzda serinledi.
28.07.2022Yaşam
Airli araç muayeneden geçecek mi, basık araba muayeneden geçer mi?
Airli araç muayeneden geçecek mi, basık araba muayeneden geçer mi?Araç muayenesi ticari araçlar için 1 yıl, diğer araçlar için 2 yıl geçerlidir. Aracını muayeneye götürecek vatandaşların merak ettiği konulardan biri de “Airli araç muayeneden geçer mi?” sorusu oluyor. Peki, airli araç muayeneden geçecek mi?
7.05.2022Gündem
Avrupa’daki ticariler için “Ford Pro” devreye giriyor!
Avrupa’daki ticariler için “Ford Pro” devreye giriyor!Marka ABD pazarının ardından “Ford Pro”yu Avrupa pazarında uygulamaya alıyor. Uygulama ile işletmelerin maliyetleri düşürmesi ve sürdürülebilirliği geliştirmesi hedefleniyor.
29.04.2022Otomobil
Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi belli oldu
Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi belli olduYurt dışı üretici fiyat endeksi yıllık yüzde 105,82, aylık yüzde 7,29 arttı.
20.04.2022Ekonomi
2022 Araç muayene ücreti ne kadar? Araç muayene randevusu nasıl alınır?
2022 Araç muayene ücreti ne kadar? Araç muayene randevusu nasıl alınır? 2022 yılı araç muayene ücreti 1 Ocak’tan geçerli olmak üzere yeniden değerleme oranında artırılmıştı. Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Trafik Kanunu ile bu kapsamdaki yönetmeliklerde düzenlenen belge, ceza ve muayene ücretleri 2022 yılı için yeniden belirlendi. Peki, 2022 Araç muayene ücreti ne kadar? Araç muayene randevusu nasıl alınır? TÜVTÜRK'te kredi kartı geçiyor mu? İşte tüm detaylar…
31.01.2022Gündem
İstanbul Boğazı'nda gemi arızası! Kurtarma römorkörü ile müdahale edildi
İstanbul Boğazı'nda gemi arızası! Kurtarma römorkörü ile müdahale edildiİstanbul Boğazı Yeniköy önlerinde makina arızası yaşayan Ceuta'dan Zonguldak'a seyir halindeki LECKO isimli gemiye, İstanbul Gemi Trafik Hizmetleri koordinasyonunda Kılavuz Kaptan ve KURTARMA-11 Römorkörü ile müdahale edildi.
8.01.2022Gündem
Araç muayene ücretleri ne kadar oldu? 2022 araç muayene ücreti zammı!
Araç muayene ücretleri ne kadar oldu? 2022 araç muayene ücreti zammı!Araç muayene ücretleri 2022 sorgulaması başladı. 2022 araç muayene ücreti ne kadar oldu? Araç muayene ücretleri zamlandı. Yeni tarife, 1 Ocak 2022'den itibaren uygulamaya konuldu. Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Trafik Kanunu ile bu kapsamdaki yönetmeliklerde düzenlenen belge, ceza ve muayene ücretleri 2022 yılı için yeniden belirlendi. İşte 2022 araç muayene ücretleri…
3.01.2022Ekonomi
Fiat Ducato otonoma doğru gidiyor
Fiat Ducato otonoma doğru gidiyorDucato’nun yenilenen versiyonu Türkiye’de satışa sunuldu. Kullanıcısına fonksiyonelliğin yanında otomobil konforunda sürüş keyfi sunan Ducato, yenilenmiş koltukları, kullanışlı sürücü kokpiti, yeni torpidosu ve fonksiyonel kapı panelleriyle de rakiplerinden ayrılıyor.
7.12.2021 Otomobil
Zam geldi, 6 bin liraya yükseldi! Bakan duyurdu...
Zam geldi, 6 bin liraya yükseldi! Bakan duyurdu...Zam geldi! Yüzde 20 artış yapıldı ve 6 bin liraya yükseldi. Müjdeyi Bakan Pakdemirli duyurdu. Küçükbaş hayvan yetiştiricilerine güzel haber geldi. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Sürü büyütme ve yenileme desteğini yüzde 25 artırarak 125 liraya, çoban istihdamı desteğini de yüzde 20 artırarak 6 bin liraya yükselttik. Tüm yetiştiricilerimize hayırlı uğurlu olsun." ifadelerini kullandı.
14.10.2021Ekonomi
Vergi ödenmiyor! Fiyatları uygun, İstanbul ve çok sayıda kentte...
Vergi ödenmiyor! Fiyatları uygun, İstanbul ve çok sayıda kentte...Tiny House'ların popülerliği son yıllarda artış gösterirken, pandemiyle en çok tercih edilen yaşam alanları arasına girdi. İstanbul’un birçok yerinde Tiny House alanları tercih edilirken, bunlara Ankara, Sakarya, Kocaeli, Balıkesir, Bursa, İzmir, Çanakkale ve Muğla da eklendi. Arsa alımının şart olmadığı Tiny House'ların önemli bir özelliği de vergisiz olması.
11.10.2021Ekonomi
Toyota RAV4 ailesi genişliyor!
Toyota RAV4 ailesi genişliyor!Toyota, yeni RAV4 Adventure modelini 2022 ilk çeyrekte satışa sunacak.
20.09.2021Otomobil
Bayraktar TB2 satış fiyatı ne kadar? Bayraktar TB2 İHA teknik özellikleri, motoru, menzili, hızı, faydalı yük ağırlığı
Bayraktar TB2 satış fiyatı ne kadar? Bayraktar TB2 İHA teknik özellikleri, motoru, menzili, hızı, faydalı yük ağırlığıUkrayna, 4 adet Bayraktar TB2 İHA kompleksi satın alacak. Rusya ile yaşadığı sorunlar nedeniyle hava gücünü artırmayı amaçlayan Ukrayna, Türkiye'de üretilen İHA ve SİHA'lardan daha fazlasını istiyor. Peki, Bayraktar TB2 satış fiyatı ne kadar? Bayraktar TB2 İHA teknik özellikleri, motoru, menzili, hızı, faydalı yük ağırlığı…
13.09.2021Gündem
Mercedes’in ticarisi “Citan”ın örtüsü açıldı!
Mercedes’in ticarisi “Citan”ın örtüsü açıldı!Mercedes-Benz’in küçük boyutlu hafif ticari araç segmentindeki modeli Citan, tamamen yenilenmesiyle beraber bir de eCitan isminde tamamen elektrikli bir versiyona kavuşacak.
26.08.2021Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

Römork ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki römork haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.