Oy Verme

Oy Verme

Son dakika oy verme haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan oy verme ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını oy verme haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Oy Verme

haberleri sayfasında son dakika yaşanan oy verme gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.020 oy verme haberi bulunmuştur. Tüm oy verme haberleri aşağıda listelenmiştir.
YSK Başkanı Yener: Seçim takvimi 1 Ocak’ta başlayacak
YSK Başkanı Yener: Seçim takvimi 1 Ocak’ta başlayacakYSK Başkanı Ahmet Yener, 1 Ocak’tan itibaren yerel seçim takviminin başlayacağını açıkladı. Deprem bölgesiyle ilgili de “Depremzedeler için rahatça adres taşıma işlemlerinin gerçekleştirilmesi konusunda kurul kararlarıyla bir yol haritası çizeceğiz” diye konuştu.
24.09.2023Gündem
Yunanistan’da seçim sonuçları belli oldu! İşte sandıktan zaferle çıkan isim
Yunanistan’da seçim sonuçları belli oldu! İşte sandıktan zaferle çıkan isimYunanistan’da hükümetin kurulamamasının ardından ikinci kez düzenlenen genel seçimi Kyriakos Miçotakis’in lideri olduğu Yeni Demokrasi Partisi kazandı.
25.06.2023Dünya
YSK Başkanı Yener: Oyların aktarılması, prosedür gereği mümkün değil
YSK Başkanı Yener: Oyların aktarılması, prosedür gereği mümkün değilYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, "Türkiye’de seçim sistemi yıllardır oturmuş bir şekilde ve düzenli bir şekilde işlemektedir. Seçimde oyların yanlış sayılması ya da 'A' partisinden 'B' partisine aktarılması hususu prosedür gereği mümkün değildir" dedi.
17.06.2023Gündem
YSK Başkanı Yener, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur kesin seçim sonuçlarını açıkladı
YSK Başkanı Yener, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur kesin seçim sonuçlarını açıkladıYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, 28 Mayısta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Seçim ikinci tur oylamanın kesin sonuçlarının Resmi Gazete’ye gönderildiğini açıkladı.
1.06.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar geldi! İşte 81 ildeki son durum
Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar geldi! İşte 81 ildeki son durumCumhurbaşkanlığı Genel Seçimi ikinci turu için Türkiye sandık başına gitti. Dün saat 17.00 itibarıyla oy verme işlemi sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi olmayan sonuçlara göre 2. tur cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 52.16'lık oy oranı ile yeniden cumhurbaşkanı seçildi.
29.05.2023Gündem
Sandığımdan kim çıktı, Erdoğan ve Kılıçdaroğlu sandığımda kaç oy aldı? (YSK sandık sorgulama ekranı)
Sandığımdan kim çıktı, Erdoğan ve Kılıçdaroğlu sandığımda kaç oy aldı? (YSK sandık sorgulama ekranı)"Sandığımdan hangi adaya yüzde kaç oy çıktı?" sorusunun yanıtı merak ediliyor. 28 Mayıs Pazar günü Türkiye 2. Tur Cumhurbaşkanlığı Seçimi için sandık başına gitti. 2. Tur seçimlerinde oy verme işlemleri saat 08.00 ile 17.00 arasında gerçekleşti. Cumhur İttifakı adayı ile Millet İttifakının adaylarından kimin kazanacağı merak edilirken, vatandaşlar oy kullandıkları sandıktan kimin çıktığını sorgulamaya başladı. Peki, Sandığımdan kim çıktı? 28 Mayıs oy kullandığım sandıktan Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu kaç oy aldı? İşte YSK sandık sorgulama ekranı…
28.05.2023Seçim
Binali Yıldırım'dan seçim sonuçlarıyla ilgili ilk yorum
Binali Yıldırım'dan seçim sonuçlarıyla ilgili ilk yorumAK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na göndermede bulunarak, “Kemal Bey, yüze vurur ifadesi, yine ka-zan-dık bir tanesi nokta” dedi.
28.05.2023Gündem
Yerel seçimler ne zaman, 2024 belediye seçimleri hangi ay yapılacak? Yerel seçimler erkene alınabilir mi?
Yerel seçimler ne zaman, 2024 belediye seçimleri hangi ay yapılacak? Yerel seçimler erkene alınabilir mi?Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinin sona ermesinin ardından vatandaşlar bu kez yerel seçimler için araştırmalara başladı. Her beş yılda bir gerçekleşen ve belediye başkanları ve muhtarların seçime girdiği yerel seçimler, son olarak 2019 yılında yapılmıştı. Peki, 2024 yılında yerel seçimler ne zaman, belediye seçimleri hangi ay yapılacak?
28.05.2023Gündem
Anadolu Ajansı (AA) canlı seçim sonuçları burada! … Hangi aday kazandı? 28 Mayıs ikinci tur AA seçim sonuçları oy oranları!
Anadolu Ajansı (AA) canlı seçim sonuçları burada! … Hangi aday kazandı? 28 Mayıs ikinci tur AA seçim sonuçları oy oranları!Anadolu Ajansı Canlı Seçim Sonuçları için aramalar arttı. AA canlı yayın seçim sonuçları yakından takip ediliyor. 13. Cumhurbaşkanı Seçimi 2. tur oylaması için oy verme işlemi, saat 08.00'de başlayıp 17.00 itibarıyla sona erdi. Oy kullanan vatandaşlar gözlerini seçim sonuçlarına çevirdi. İşte, 28 Mayıs 2023 Anadolu Ajansı seçim sonuçları ile AA canlı izle ekranı…
28.05.2023Gündem
Bölge bölge seçim sonuçları
Bölge bölge seçim sonuçları13'üncü Cumhurbaşkanı'nın belirleneceği 28 Mayıs 2. tur seçimleri saat 17.00 itibari ile 81 ilde aynı anda sona erdi. Açık tasnif usulü gerçekleştirilen sayımların ardından kesin olmayan sonuçlara gelmeye başladı. Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylamasında bölge bölge seçim sonuçları merak ediliyor.
28.05.2023Gündem
İşte İstanbul'da ilçe ilçe seçim sonuçları...
İşte İstanbul'da ilçe ilçe seçim sonuçları...Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri için milyonlarca vatandaş yeniden sandık başına gitti. Türkiye genelinde oy verme işlemi saat 08:00 itibariyle başladı. 17:00 itibariyle sona erdi. İşte gelen verilere göre İstanbul'da ilçe ilçe seçim sonuçları...
28.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı İzmir seçim sonuçları
Cumhurbaşkanlığı İzmir seçim sonuçları13'üncü Cumhurbaşkanı'nın belirleneceği 28 Mayıs 2. tur seçimleri saat 17.00 itibari ile 81 ilde aynı anda sona erdi. Açık tasnif usulü gerçekleştirilen sayımların ardından İzmir'den kesin olmayan sonuçlara gelmeye başladı.
28.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar geldi! İşte 81 ildeki son durum
Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar geldi! İşte 81 ildeki son durumCumhurbaşkanlığı Genel Seçimi ikinci turu için Türkiye sandık başına gitti. Dün saat 17.00 itibarıyla oy verme işlemi sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi olmayan sonuçlara göre 2. tur cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 52.16'lık oy oranı ile yeniden cumhurbaşkanı seçildi.
29.05.2023Gündem
YSK Başkanı açıkladı: Yayın yasağı 18:15'te kalkıyor
YSK Başkanı açıkladı: Yayın yasağı 18:15'te kalkıyorYüksek Seçim Kurulu Başkanı Ahmet Yener açıklamada bulundu. YSK Başkanı Yener "Kurumumuza olumsuz bir durum iletilmedi." dedi.
28.05.2023Gündem
Oy verme işlemi bitimine dakikalar kala gelinlik ve damatlıkla geldiler
Oy verme işlemi bitimine dakikalar kala gelinlik ve damatlıkla geldilerKocaeli’nin Derince ilçesinde Tuba-Kadir Marangoz çifti oy verme işleminin tamamlanmasına dakikalar kala sandığa gelinlik ve damatlıkla gelerek oy kullandı.
28.05.2023Yaşam
YSK Başkanı Yener'den seçim sonrası açıklama
YSK Başkanı Yener'den seçim sonrası açıklamaYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, “Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tur oy verme süreci sona ermiştir. Kurulumuza şu ana kadar yansıyan ve oy verme işlemlerine etkisi olan herhangi olumsuz bir durum söz konusu olmamıştır” dedi.
28.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sandıklara sahip çıkmaya davet ediyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sandıklara sahip çıkmaya davet ediyorumCumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylaması için oy verme işleminin sona ermesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilk açıklama geldi.
28.05.2023Gündem
Türkiye genelinde sandıklar kapandı! Seçim sonuçları anlık olarak gazetevatan.com'da olacak
Türkiye genelinde sandıklar kapandı! Seçim sonuçları anlık olarak gazetevatan.com'da olacakCumhurbaşkanlığı Genel Seçimi ikinci turu için Türkiye sandık başına gitti. Saat 17.00 itibarıyla oy verme işlemi sona erdi. YSK seçim yasaklarını kaldırır kaldırmaz sonuçlar gazetevatan.com'da yayında olacak.
28.05.2023Gündem
Sandıklar açıldı mı, oy sayımı başladı mı? YSK oy oranlarını açıkladı mı, 13. Cumhurbaşkanı kim oldu, oy sayımı bitti mi?
Sandıklar açıldı mı, oy sayımı başladı mı? YSK oy oranlarını açıkladı mı, 13. Cumhurbaşkanı kim oldu, oy sayımı bitti mi?2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri 2. turu için oy kullanma saatleri, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından açıklandı. Buna göre; 28 Mayıs'ta tüm yurtta oy verme saatleri sabah saat 08.00 akşam 17.00 olarak uygulanacak. Peki, Sandıklar açıldı mı, oy sayımı başladı mı? YSK oy oranlarını açıkladı mı, 13. Cumhurbaşkanı kim oldu?
28.05.2023Gündem
Gören dönüp bir kez daha baktı! Renkli görüntüler
Gören dönüp bir kez daha baktı! Renkli görüntülerTürkiye'deki tüm seçmenler 13. Cumhurbaşkanını seçmek için yeniden sandık başında. 81 ilde toplam 191 bin 885 adet sandık kuruldu. Seçmenler sabah 08.00'dan itibaren sandık başına giderken, okullardan ilginç görüntüler gelmeye başladı. İşte il il kareler…
28.05.2023Gündem
Sağlık Bakanı Koca, oyunu Üsküdar’da kullandı
Sağlık Bakanı Koca, oyunu Üsküdar’da kullandıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, oyunu Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulu'nda kullandı
28.05.2023Gündem
Fuat Oktay, Ankara'da oyunu kullandı
Fuat Oktay, Ankara'da oyunu kullandıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ankara'da oyunu kullandı.
28.05.2023Gündem
Bakan Varank, yürüme zorluğu çeken 70 yaşındaki kadını Togg ile sandığa getirdi
Bakan Varank, yürüme zorluğu çeken 70 yaşındaki kadını Togg ile sandığa getirdiSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ilk turda yürüme güçlüğü çektiği için oy kullanamayan 70 yaşındaki Hatice Sevinç’i Türkiye'nin yerli akıllı otomobili Togg ile oy kullanacağı okula getirdi.
28.05.2023Gündem
İzmir'de atları ile oy vermeye geldiler
İzmir'de atları ile oy vermeye geldilerİzmir'in Bornova ilçesinde at eğitmeni Faruk Ceren (47) ile arkadaşı Cihan Saha (24), at üstünde oy kullanmaya geldi.
28.05.2023Gündem
Bakan Kasapoğlu, oyunu İzmir'de kullandı
Bakan Kasapoğlu, oyunu İzmir'de kullandıGençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir'deki Atatürk Lisesi'nde oyunu kullandı.
28.05.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Oy Verme ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki oy verme haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.