Belediye Başkanı

Belediye Başkanı

Son dakika belediye başkanı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan belediye başkanı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını belediye başkanı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Belediye Başkanı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan belediye başkanı gelişmeleri de dahil olmak üzere 36.987 belediye başkanı haberi bulunmuştur. Tüm belediye başkanı haberleri aşağıda listelenmiştir.
‘Tarihin Akışında Meşhur Hattatlar’ sergisi Bursa’da ziyarete açıldı
‘Tarihin Akışında Meşhur Hattatlar’ sergisi Bursa’da ziyarete açıldı Yıldız Holding İslam Eserleri Koleksiyonu’nda yer alan nadide hüsn-i hat eserlerinin bir araya getirildiği “Tarihin Akışında Meşhur Hattatlar” sergisi, 29 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında Bursa Birlik Vakfı Akif Emre Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluşuyor.
29.05.2024 Gündem
Gaziantep Şahinbey’de İki günde rekor kan bağışı
Gaziantep Şahinbey’de İki günde rekor kan bağışı Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kan Verelim, Spor Yapalım, Sağlıklı Kalalım’ kan bağışı kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken iki günde 13 bin 127 ünite kan bağışı gerçekleşti.
30.05.2024 Gaziantep
Adana Valisi Yavuz Selim Köşger’den Sehlikoğlu Müzesine övgü
Adana Valisi Yavuz Selim Köşger’den Sehlikoğlu Müzesine övgü Kurtuluş Savaşı’nda Adana Cephesi’nin açılmasında gayret ve emeği olan Kozanlı İstiklal Madalyalı Sehlikoğlu Hasan Efendi’nin iki torunu Cemal Selekoğlu ve Kemal Sehlikoğlu kardeşlerin şahsi girişimleriyle müze haline getirilen ve Kozan’ın Çukurköprü mevkiinde bulunan tarihi yapıları Adana Valisi Yavuz Selim Köşger, Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü ve Kozan Belediye Başkanı Mustafa Atlı ziyaret etti.
28.05.2024 Adana
Gaziantep Büyükşehir atma projesi ile ilkokul öğrencilerini bilinçlendiriyor! "Yere çöp atma"
Gaziantep Büyükşehir atma projesi ile ilkokul öğrencilerini bilinçlendiriyor! "Yere çöp atma" Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yeni haftanın ilk ders günü Hayri Küpeli İlkokulu’nu ziyaret ederek çocuklarla bir kez daha “Yerlere çöp atma” dedi.
27.05.2024 Gaziantep
Gaziantep'te Şahinbey’den kan bağışı kampanyası
Gaziantep'te Şahinbey’den kan bağışı kampanyası Şahinbey Belediyesi ve Gaziantep Valiliği tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen kan bağışı kampanyası bu yıl da gerçekleştirildi.
27.05.2024 Gaziantep
Gaziantep'te 'Gastronominin Yıldızları' ödül töreni düzenlendi! Çok sayıda davetli katıldı
Gaziantep'te 'Gastronominin Yıldızları' ödül töreni düzenlendi! Çok sayıda davetli katıldı Gaziantep'te düzenlenen "Gastronominin Yıldızları Ödül Töreni" ile kentin gastronomisine katkı sunan pek çok kurum, kuruluş ve kişi ödüllendirildi.
26.05.2024 Gaziantep
TBMM Komisyonu Başkanı Varank: Sokaklarımızı insanlar için de daha yaşanabilir hale getireceğiz
TBMM Komisyonu Başkanı Varank: Sokaklarımızı insanlar için de daha yaşanabilir hale getireceğiz Saldırgan, başıboş köpeklere çözüm bulunmasıyla ilgili konu, gündemdeki yerini koruyor. TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, “Sokaklarımızı insanlar için de çok daha yaşanılabilir bir hale getirmiş olacağız.” dedi.
25.05.2024 Gündem
Gülsün Bor neden öldü? Kiraz Gülsün Bor Güner kimdir, kaç yaşında, nereli?
Gülsün Bor neden öldü? Kiraz Gülsün Bor Güner kimdir, kaç yaşında, nereli? Ankara'da eski Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Kiraz Gülsün Bor Güner, 12. kattaki evinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı. Peki, Gülsün Bor neden öldü? Kiraz Gülsün Bor Güner kimdir, kaç yaşında, nereli?
24.05.2024 Gündem
Büyükşehir okullara malzeme desteğini sürdürüyor! “Ne yapıyorsak gençler için yapıyoruz”
Büyükşehir okullara malzeme desteğini sürdürüyor! “Ne yapıyorsak gençler için yapıyoruz” Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Valiliği iş birliğinde sporun tabana yayılması ve imkanların arttırılması için okullara spor malzemesi desteklerine devam ediyor.
23.05.2024 Gaziantep
Çukurova’da hedef yaşlıların yaşam kalitesini artırmak! Randevulu hizmet sunuluyor
Çukurova’da hedef yaşlıların yaşam kalitesini artırmak! Randevulu hizmet sunuluyor Çukurova Belediyesi’nin Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde oluşturulan sağlık ekibi ilçe merkezinden, ilçenin en uzak köylerine kadar fizik tedavi hizmeti alamayan 65 yaş üstü yaşlılara umut oluyor.
23.05.2024 Adana
Türk şirketten Slovenya'ya insansız tarım araçları fabrikası yatırımı
Türk şirketten Slovenya'ya insansız tarım araçları fabrikası yatırımı Türkiye ve Avrupa’da çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Peker Holding, insansız tarım araçlarının üretileceği Slovenya’daki fabrikasının açılışını yaptı.
22.05.2024 Ekonomi
Adana'da Kurban Bayramı öncesi emeklilere 5 bin TL ikramiye verilecek
Adana'da Kurban Bayramı öncesi emeklilere 5 bin TL ikramiye verilecek Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, 31 Mart seçimleri öncesinde ihtiyaç sahibi emekliler için vadettiği 5 bin TL'lik bayram ikramiyesinde başvuru sürecinin tamamlandığını ve kriterleri karşılayan yaklaşık bin emekliye Kurban Bayramı öncesi ikramiyelerinin hesaplarına yatırılacağının müjdesini verdi.
23.05.2024 Adana
Bedava tatilin adresi olarak biliniyor! Lüks otellere komşuluğu bitiyor
Bedava tatilin adresi olarak biliniyor! Lüks otellere komşuluğu bitiyor Antalya'nın Aksu ilçesinin Kumköy sahili'nde bulunan lüks otellere komşu 'bedava tatilin adresi' olarak tanımlanan çardaklar, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'nin 'Sahilleri halka açacağız, kaçak yapılar yıkılacak' açıklamasıyla yeniden gündem oldu. Aksu Belediyesi, kasım ayında çardakları yıkıp, yeni bir proje ile sahilden uzakta tek tip yapı sistemine geçmeyi planlandığı ifade edildi.
22.05.2024 Gündem
GTB’den belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyareti
GTB’den belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyareti Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanları ile Meclis Başkanlık Divanı Üyeleri, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.
20.05.2024 Gaziantep
Şahin, Alleben Göleti civarındaki 6. etap hobi bahçesinin müjdesini verdi!
Şahin, Alleben Göleti civarındaki 6. etap hobi bahçesinin müjdesini verdi! Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 5’inci etap hobi bahçesindeki hak sahipleriyle bir araya geldi.
20.05.2024 Gaziantep
Tarihi Kapalı Çarşı’da restorasyon maliyeti açıklandı!
Tarihi Kapalı Çarşı’da restorasyon maliyeti açıklandı! 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerde ağır hasar alan tarihi Kapalı Çarşı’nın restorasyonu, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin koordinesinde yapılacak. Restorasyona 1 milyar TL'den fazla harcama yapılacağı açıklandı.
20.05.2024 Gündem
Bakan Bayraktar açıkladı: Gabar'da hedef 100 bin varil
Bakan Bayraktar açıkladı: Gabar'da hedef 100 bin varil Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Gabar'daki petrol üretimine ilişkin, "Bir taraftan yolları yapıyoruz bir taraftan buraya makinelerimizi, kuyularımızı, kulelerimizi getiriyoruz ve bu çalışmalarla inşallah 2024 sonuna kadar da 100 bin varile ulaşmayı hedefliyoruz" dedi.
19.05.2024 Ekonomi
Karadeniz'de petrol sondajı! Bakan Bayraktar: Gabar'da 2024 sonuna kadar 100 bin varile ulaşmayı hedefliyoruz
Karadeniz'de petrol sondajı! Bakan Bayraktar: Gabar'da 2024 sonuna kadar 100 bin varile ulaşmayı hedefliyoruz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Gabar'daki petrol üretimine ilişkin, "Bir taraftan yolları yapıyoruz bir taraftan buraya makinelerimizi, kuyularımızı, kulelerimizi getiriyoruz ve bu çalışmalarla inşallah 2024 sonuna kadar da 100 bin varile ulaşmayı hedefliyoruz" dedi.
19.05.2024 Gündem
Milli mücadele ruhu 105 yılında: 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor...
Milli mücadele ruhu 105 yılında: 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor... 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, sabahın erken saatleriyle birlikte yurt dört bir yanında coşkuyla kutlanmaya başlandı.
19.05.2024 Gündem
Samsun'da 19 Mayıs kutlamaları Atatürk Anıtı’ndaki törenle başladı
Samsun'da 19 Mayıs kutlamaları Atatürk Anıtı’ndaki törenle başladı Samsun’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Atatürk Anıtı’ndaki törenle başladı.
19.05.2024 Gündem
ABD'de hortum felaketi: En az yedi ölü
ABD'de hortum felaketi: En az yedi ölü ABD’nin Houston şehrini vuran hortum sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısı en az yediye yükseldi.
18.05.2024 Dünya
Yılmaz: “Bağımsızlık ve gelecek vizyonunun ışıldayan ifadesi: 19 Mayıs 1919”
Yılmaz: “Bağımsızlık ve gelecek vizyonunun ışıldayan ifadesi: 19 Mayıs 1919” Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
18.05.2024 Gaziantep
İslahiye’de 20 köy evi hak sahiplerine teslim edildi
İslahiye’de 20 köy evi hak sahiplerine teslim edildi Gaziantep'in İslahiye İlçesinde, yapımı tamamlanan 20 köy tipi afet evi çekilen kura sonrasında hak sahiplerine teslim edildi.
20.05.2024 Gaziantep
Bakan Özhaseki, CNN TÜRK'te açıkladı: Bu yaz 'Denizler Halkındır' sloganıyla bir hareket başlatıyoruz
Bakan Özhaseki, CNN TÜRK'te açıkladı: Bu yaz 'Denizler Halkındır' sloganıyla bir hareket başlatıyoruz Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CNN Türk ekranlarında Hakan Çelik ile Hafta Sonu programında soruları yanıtladı. Bakan Özhaseki "Biz bu yaz 'Denizler Halkındır' sloganıyla bir hareket başlatıyoruz" diyerek sahillerde tarama yaptırıldığını ve tüm kaçak yapıların tespit edilip yıkılacağını duyurdu. Ayrıca Bakan Özhaseki, deprem bölgesinde yıl sonuna kadar 200 bin konut teslim edileceğini de açıkladı.
18.05.2024 Gündem
Rusya, Ukrayna'nın Harkov kentini vurdu: 3 ölü
Rusya, Ukrayna'nın Harkov kentini vurdu: 3 ölü Rusya güçlerinin Ukrayna'nın Harkov kentine güdümlü bombalarla düzenlediği saldırıda 3 kişi hayatını kaybederken, 28 kişi de yaralandı.
18.05.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Belediye Başkanı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki belediye başkanı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.