Metro Seferleri

Metro Seferleri

Son dakika Metro seferleri haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Metro seferleri ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Metro seferleri haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Metro Seferleri

haberleri sayfasında son dakika yaşanan metro seferleri gelişmeleri de dahil olmak üzere 351 metro seferleri haberi bulunmuştur. Tüm metro seferleri haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ramazan’da metro ve tramvaylar saat kaça kadar çalışıyor? Metrobüs ve otobüsler sabaha kadar çalışıyor mu?
Ramazan’da metro ve tramvaylar saat kaça kadar çalışıyor? Metrobüs ve otobüsler sabaha kadar çalışıyor mu? İBB duyurdu! Ramazan’da toplu ulaşım araçlarının gece seferleri uzatıldı. Ramazan etkinlikleri kapsamında uzatılan seferler merak ediliyor. Peki, Ramazan’da metro ve tramvaylar saat kaça kadar çalışıyor? Metrobüs ve otobüsler sabaha kadar çalışıyor mu? İşte Ramazanda tramvay ve metro saatleri!
3.04.2022Gündem
İstanbul’da metro seferleriyle ilgili son dakika kararı!
İstanbul’da metro seferleriyle ilgili son dakika kararı!İstanbul’da metro seferleriyle ilgili son dakika kararı. İstanbul’da son günlerde etkisini gösteren ve hayatı olumsuz etkileyen kar yağışının gidiş gelişlerde çıkardığı sorunu azaltmak amacıyla metro seferleri saat 02.00’ye kadar uzatıldı.
26.01.2022Gündem
Marmaray ücretsiz mi? Marmaray saatleri ve ücret tarifesi! Marmaray çalışıyor mu, son sefer bugün (26 Ocak) kaçta ?
Marmaray ücretsiz mi? Marmaray saatleri ve ücret tarifesi! Marmaray çalışıyor mu, son sefer bugün (26 Ocak) kaçta ?İstanbul'da kar hayatı olumsuz etkiledi. Toplu taşıma araçlarıyla trafiğe çıkmaya hazırlanan vatandaşlar toplu taşımalar ile ilgili sorgulama yapmaya başladı. İstanbul’u etkisi altına alan ve trafiği durma noktasına getiren kar yağışı nedeniyle ev ve iş yerlerine ulaşamayan vatandaşlar için toplu taşıma ile ilgili yeni kararlar alındı. Peki, Marmaray ücretsiz mi 26 Ocak? Bugün Marmaray açık mı? İşte Marmaray saatleri...
26.01.2022Gündem
Kamu tatil mi, yarın kimler izinli,? 26 Ocak kamu çalışanları idari izinli mi, kamu kurumları yarın tatil mi?
Kamu tatil mi, yarın kimler izinli,? 26 Ocak kamu çalışanları idari izinli mi, kamu kurumları yarın tatil mi?Kamu çalışanları yarın izinli mi, kamu kurumları yarın tatil mi? İstanbul'da geçen haftadan beri etkili olan kar yağışı nedeniyle yeni tedbirler alındı. Vali Yerlikaya yaptığı açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan malûl, engelli ve hamilelerin 26-27-28 Ocak 2022 tarihlerinde izinli sayılacağını duyurdu. Peki, Yarın kimler izinli?
Osmangazi Köprüsü açık mı, kapalı mı? Osmangazi Köprüsü geçiş ücreti 2022 ne kadar, kış lastiği olmayana Osmangazi’den İstanbul'a giriş var mı?
Osmangazi Köprüsü açık mı, kapalı mı? Osmangazi Köprüsü geçiş ücreti 2022 ne kadar, kış lastiği olmayana Osmangazi’den İstanbul'a giriş var mı?Osmangazi Köprüsü açık mı, kapalı mı? Kar yağışları etkisini devam ettiriyor. Etkili olan kar yağışı nedeniyle Trakya'dan İstanbul'a ve Anadolu'dan İstanbul'a araçla girişler bugün saat 13.00’e kadar yasaktı. Özel araçla dışarı çıkma yasağı sona erince, erince vatandaşlar Osmangazi Köprüsü’nün açık olup olmadığını sorgulamaya başladı. Peki, Osmangazi Köprüsü geçiş ücreti 2022 ne kadar? Osmangazi Köprüsü’nden İstanbul’a giriş var mı?
25.01.2022Gündem
İstanbul metro saatleri! Metro seferleri uzatıldı mı, 25 Ocak 2022 bugün metrolar kaça kadar açık? En son metro saat kaçta?
İstanbul metro saatleri! Metro seferleri uzatıldı mı, 25 Ocak 2022 bugün metrolar kaça kadar açık? En son metro saat kaçta?Metrolar çalışıyor mu, metro seferleri kaça kadar var? İstanbul'da etkili olan yoğun kar yağışının şehir trafiğini olumsuz etkilemesi nedeniyle metro seferleri ile ilgili açıklama yapıldı. İşte 25 Ocak İstanbul metro saatleri…
25.01.2022Gündem
İstanbul'da toplu ulaşım araçlarında yoğunluk
İstanbul'da toplu ulaşım araçlarında yoğunlukİstanbul'da iş çıkış saatlerinde kar yağışı nedeniyle toplu ulaşım araçlarında aşırı yoğunluk oluştu. Öte yandan metro seferleri saat 02.00'ye kadar uzatıldı
24.01.2022Gündem
İstanbul'da metro seferleri uzatıldı!
İstanbul'da metro seferleri uzatıldı!İstanbul'da metro seferleri 02.00'ye kadar uzatıldı. Öte yandan duraklarda yoğunluk devam ediyor.
24.01.2022Gündem
1 Ocak otobüsler ücretsiz mi, 1 Ocak’ta otobüsler çalışıyor mu? İETT açıklaması!
1 Ocak otobüsler ücretsiz mi, 1 Ocak’ta otobüsler çalışıyor mu? İETT açıklaması!1 Ocak toplu taşıma ücretsiz mi, otobüsler çalışıyor mu? İstanbul’da İETT ve Metro İstanbul, yılbaşında 24 saat hizmet verecek. Gece boyunca ek otobüs ve metro seferleri konulacak. Peki, 1 Ocak otobüsler ücretsiz mi? İşte detaylar ve 1 Ocak 2022 ek seferleri
29.12.2021Yaşam
İstanbul'da 1 Ocak'ta toplu ulaşım ücretsiz! Araçlar 24 saat hizmet verecek
İstanbul'da 1 Ocak'ta toplu ulaşım ücretsiz! Araçlar 24 saat hizmet verecekİstanbul'da toplu ulaşım araçları, yeni yılın ilk tatil günü olan 1 Ocak Cumartesi günü ücretsiz hizmet verecek. Yılbaşında yaşanacak yoğunluk nedeniyle, toplu ulaşım araçları da 24 saat çalışacak ve ek seferler konulacak.
29.12.2021Gündem
Mecidiyeköy Mahmutbey metrosu açıldı mı? Metro seferleri başladı mı?
Mecidiyeköy Mahmutbey metrosu açıldı mı? Metro seferleri başladı mı? Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosu açılıyor. Yaklaşık 8 aylık aradan sonra kesintisiz seferlere başlayacak Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosunda Mecidiyeköy ve Çağlayan istasyonları yeniden hizmete açılıyor. Peki, Mecidiyeköy Mahmutbey metosu ne zaman açılacak? İşte detaylar...
19.12.2021Gündem
Temizlik görevlisi su alırken vana kırıldı; Aksaray Metrosu sular altında kaldı!
Temizlik görevlisi su alırken vana kırıldı; Aksaray Metrosu sular altında kaldı!Aksaray Metro İstasyonu'nda, temizlik görevlisi yangın söndürme hortumundan su alırken vana kırıldı. Bu nedenle istasyon sular altında kaldı. O anlar yolcuların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.
6.09.2021Gündem
Hafta sonu İstanbul metro saatleri kaç? Metro hafta sonu kaça kadar çalışıyor?
Hafta sonu İstanbul metro saatleri kaç? Metro hafta sonu kaça kadar çalışıyor?Metro hafta sonu kaça kadar çalışıyor? İstanbul’da cuma ve cumartesi günleri metro seferleri 02:00’ye kadar uzatıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, tam normalleşmeye geçildiğinde gece seferlerinin tekrar sabaha kadar süreceğini duyurdu.
30.07.2021Gündem
İstanbul metro saatleri değişti mi? İstanbul metro sefer saatlerine kademeli normalleşme ayarı!
İstanbul metro saatleri değişti mi? İstanbul metro sefer saatlerine kademeli normalleşme ayarı!İstanbul'da kademeli normalleşmeye yönelik metro sefer saatlerine yeni düzenlemeler getirildi. Bu düzenlemelere göre, 2 Haziran Çarşamba günü itibarıyla hafta içi ve sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmayacağı cumartesi günü seferler saat 06.00-22.00 arasında normal tarife ile, pazar günü ise 15 dakika aralıklar yapılacak.
2.06.2021Gündem
İstanbul'da metro seferlerine düzenleme! İşte yeni saatler
İstanbul'da metro seferlerine düzenleme! İşte yeni saatlerMetro İstanbul normalleşme takvimine göre sefer saati ve aralıklarını güncelledi.
2.06.2021Gündem
Metro seferleri durdu yoğunluk oluştu
Metro seferleri durdu yoğunluk oluştuM9 Ataköy-Olimpiyat metro hattı entegrasyon çalışmaları nedeniyle saat 15.00'ten 29 Mayıs Cumartesi saat 14.00'e kadar M3 Kirazlı-Başakşehir-Metrokent hattında seferler durduruldu. Hat güzergahında İETT otobüsleriyle yolcular taşınırken bazı duraklarda yoğunluk oluştu.
28.05.2021Gündem
Taksim Metro İstasyonu'nda intihar girişimi!
Taksim Metro İstasyonu'nda intihar girişimi!Taksim Metro İstasyonu'nda intihar girişimi nedeniyle seferlerde aksama oldu. İntihar girişiminde bulunan kadın, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
21.05.2021Gündem
Metro seferlerine yeni düzenleme!
Metro seferlerine yeni düzenleme!İstanbul'da metro sefer saatleri ile ilgili yeni bir düzenleme yapıldı. Tam kapanma kararı sonrası metroların sefer saatleri de değişti. Yarın saat 19.00'da başlayacak ve yaklaşık 3 hafta sürecek tam kapanma dönemine 06.00-21.00 saatleri arasında 15 dakika aralıklarla seferler düzenlenecek.
28.04.2021Gündem
Yenikapı-Hacıosman Metro seferleri durduruldu!
Yenikapı-Hacıosman Metro seferleri durduruldu!Metro İstanbul'dan yapılan açıklama ile Yenikapı-Hacıosman arasındaki metro seferlerinin teknik bir arıza nedeniyle durdurulduğu açıklandı.
8.01.2021Gündem
10 yılda emeklilik, indirim, ücretsiz ulaşım ve...
10 yılda emeklilik, indirim, ücretsiz ulaşım ve...Milyonlarca kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. 10 yılda emeklilik, indirim, ücretsiz ulaşım, emlak vergisi muafiyeti gibi çok sayıda destek sağlanıyor engellilere. İşte aileleriyle birlikte 25 milyonu bulan engellilere devlet tarafından sağlanan destekler...
Üsküdar'da feci olay! Raylara atladı
Üsküdar'da feci olay! Raylara atladı Üsküdar, Ünalan Metro İstasyonu'nda raylara atlayan bir kişi ağır yaralandı. Olay nedeniyle seferlerde bir süre aksama yaşandı.
9.10.2020Yaşam
İstanbul'da 4 metro istasyonu yarından itibaren kapanıyor
İstanbul'da 4 metro istasyonu yarından itibaren kapanıyorİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kent içi ulaşımda önemli yük taşıyan metrodaki M1 Hattı yenileme projesi kapsamında Ataköy/Şirinevler-Atatürk Havalimanı ile bunların arasında kalan iki istasyonun inşaat çalışmaları sebebiyle yarından itibaren işletmeye kapatılacağını açıkladı.
10.09.2020Gündem
Genç kadın kendini bir anda metro raylarına attı!
Genç kadın kendini bir anda metro raylarına attı!4.Levent Metro istasyonunda raylara atlayan kadın kafasını çarparak ağır yaralandı. Sarıyer yönünde metro seferleri bir süre durduruldu.
16.06.2020Yaşam
Hindistan'da sokağa çıkma yasağı bir kez daha uzatıldı
Hindistan'da sokağa çıkma yasağı bir kez daha uzatıldıHindistan’da yeni tip corona virüs (Kovid-19) vakalarında yaşanan artış nedeniyle sokağa çıkma yasağı bir kez daha uzatıldı.
17.05.2020Corona Virüsü
Hafta sonu İETT, metro, metrobüs ve vapurlar çalışacak mı? Sokağa çıkma yasağında çalışacak İETT, metro, metrobüs ve vapur saatleri
Hafta sonu İETT, metro, metrobüs ve vapurlar çalışacak mı? Sokağa çıkma yasağında çalışacak İETT, metro, metrobüs ve vapur saatleri8 Mayıs saat 24.00 ile 10 Mayıs saat 24.00 arasında 24 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin illere genelge gönderdi. Bu hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma yasağında çalışacak iş yerleri de belli oldu. Sokağa çıkma kısıtlamasında genelgede belirtilen açık olacak İşyeri, İşletme ve Kurumlarda yönetici, görevli veya çalışanları da İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İETT, metro ve vapurların çalışıp çalışmayacağını merak ediyor. Sıklıkla yarın İETT, metro ve vapurlar çalışacak mı sorusu araştırılıyor. Peki, Hafta sonu İETT, metro ve vapurlar çalışacak mı? İşte İETT, metro ve vapur saatleri...
8.05.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Metro Seferleri ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki metro seferleri haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.