Memur Alımı

Memur Alımı

Son dakika memur alımı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan memur alımı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını memur alımı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Memur Alımı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan memur alımı gelişmeleri de dahil olmak üzere 616 memur alımı haberi bulunmuştur. Tüm memur alımı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Sağlık Bilimleri Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu personel alacak! İşte 4/B sözleşmeli personel alımı şartları!
Sağlık Bilimleri Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu personel alacak! İşte 4/B sözleşmeli personel alımı şartları! Sağlık Bilimleri Üniversitesi duyurdu! En az ortaöğretim mezunu 4/B sözleşmeli personel alımı yapılacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, Üniversiteye, temizlik personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, büro personeli ve mühendis alınacak. Peki, Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte sözleşmeli personel alımı şartları!
Fatih Belediyesi memur ve zabıta memuru alacak! İşte memur alımı başvuru şartları!
Fatih Belediyesi memur ve zabıta memuru alacak! İşte memur alımı başvuru şartları!Fatih Belediyesi 60 memur ve zabıta memuru alacak! Yayımlanan ilana göre, Fatih Belediyesi’ne KPSS’den en az 70 puanla önlisans ve lisans düzeyinde eğitim almış memur ve zabıta memuru alınacak. Başvurular 5 – 9 Eylül tarihlerinde alınacak. Peki, Fatih Belediyesi memur alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 67 itfaiye eri ve zabıta alacak! İşte İBB memur alımı şartları!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 67 itfaiye eri ve zabıta alacak! İşte İBB memur alımı şartları!İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) duyurdu! Memur kadrosuna 67 itfaiye eri ve zabıta alınacak! İlan Resmi Gazete’de yayınlandı. Peki, İBB memur alımı başvurusu nasıl yapılır? İBB personel alımı şartları!
Muğla Büyükşehir Belediyesi KPSS’den en az 60 puanla memur alacak!
Muğla Büyükşehir Belediyesi KPSS’den en az 60 puanla memur alacak!Muğla Büyükşehir Belediyesi duyurdu! 41 memur alınacak! İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne tahsildar, memur ve zabıta memuru alınacak. Başvuru yapacak adayların KPSS’den en az 60 puan almış olmaları gerekiyor. Peki, Muğla Belediyesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Muğla Belediyesi memur alımı başvuru şartları!
Personel alımı 2022! Dışişleri Bakanlığı 210 personel alacak! İşte Dışişleri Bakanlığı personel alımı başvuru şartları!
Personel alımı 2022! Dışişleri Bakanlığı 210 personel alacak! İşte Dışişleri Bakanlığı personel alımı başvuru şartları!Dışişleri Bakanlığı duyurdu! Memur ve sözleşmeli personel alınacak. Dışişleri Bakanlığı’na 75 aday meslek memuru, 75 konsolosluk ihtisas memuru ve 60 sözleşmeli personel alacak. Peki, Dışişleri Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Dışişleri Bakanlığı memur alımı başvuru şartları!
TBMM personel alımı ilanı! TBMM KPSS’den en az 60 puanla 300 personel alacak!
TBMM personel alımı ilanı! TBMM KPSS’den en az 60 puanla 300 personel alacak!Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı (TBMM) duyurdu! TBMM’ye memur alınacak! Yayımlanan ilana göre, TBMM’ye memur, rehber, kameraman, muhabir, montajcı, fotoğrafçı, alt yazıcı, mühendis, tekniker, teknisyen, usta, aşçı, garson, çayocakçı, bulaşıkçı ve hizmetli alınacak. Peki, TBMM personel alımı 2022 başvurusu nasıl yapılır? İşte TBMM memur alımı başvuru şartları!
Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) 30 personel alacak
Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) 30 personel alacakTürkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) farklı kadrolarda 30 kişilik kadro ile kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. Kontenjan dağılımı belli oldu. Başvuru süreci 25 Temmuz'a kadar devam edecek.
Adana Büyükşehir Belediyesi memur alacak! İşte başvuru şartları!
Adana Büyükşehir Belediyesi memur alacak! İşte başvuru şartları!Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere, 80 memur alınacak. İtfaiye Eri, Fizikçi ve Memur kadroları için başvurular 22 Temmuz tarihine kadar yapılabilecek. Peki, Adana Büyükşehir Belediyesi memur alımı başvuruları nasıl yapılır? Adana Büyükşehir Belediyesi memur alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
Güncel kamu personel alımı ilanları! Kamuya memur, işçi ve sözleşmeli yüzlerce personel alınacak!
Güncel kamu personel alımı ilanları! Kamuya memur, işçi ve sözleşmeli yüzlerce personel alınacak!Kamu personel alımı ilanları Resmi Gazete’de yayınlandı. Kamu kurumlarından, üniversite, belediyelere kadar pek çok kurumda, büro personeli, şoför, operatör, hemşire, öğretim üyesi, sağlık tenikeri, teknisyen bilişim personeli, koruma ve güvenlik görevlisi gibi pek çok kadroda alım yapılacak. Güncel, personel alımı ilanlarını derledik. Peki, Kamu personel alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte Kamuya memur, işçi ve sözleşmeli personel alımı başvuru şartları!
Güngören Belediyesi KPSS’den en az 60 puanla memur ve zabıta memuru alacak! Güngören Belediyesi memur alımı başvuru şartları!
Güngören Belediyesi KPSS’den en az 60 puanla memur ve zabıta memuru alacak! Güngören Belediyesi memur alımı başvuru şartları!Güngören Belediyesi memur alacak! İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Güngören Belediyesi’ne KPSS’den en az 60 puanla 20 zabıta memuru ve 5 memur alacak. Başvurular, 29 Haziran-1 Temmuz 2022 tarihleri arasında alınacak. Peki, Güngören Belediyesi memur alımı başvurusu nasıl yapılır? Güngören Belediyesi memur alımı başvuru şartları ne? İşte Güngören Belediyesi personel alımı ilanı!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 100 memur alacak! İşte İBB memur alımı başvuru şartları!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 100 memur alacak! İşte İBB memur alımı başvuru şartları!İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) duyurdu! KPSS’den en az 70 puanla memur alınacak! Başvuru şartları belli oldu. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, İBB’ye istatistikçi, kütüphaneci, mimar, mühandis, peyzaj mimarı, şehir plancısı, yekniker, teknisyen, sağlık teknikeri, veteriner hekim, ve veteriner sağlık teknisyeni alıacak. Peki, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) memur alımı başvurusu nasıl yapılır? İBB memur alımı başvuru şartları ne? İşte İBB personel alımı ilanı!
EKPSS kura başvuruları başladı mı, ÖSYM giriş kura ile engelli memur alımı 2022 başvuruları ne zaman? EKPSS kura başvuru şartları ve kılavuzu!
EKPSS kura başvuruları başladı mı, ÖSYM giriş kura ile engelli memur alımı 2022 başvuruları ne zaman? EKPSS kura başvuru şartları ve kılavuzu!EKPSS kura başvuruları başladı mı, EKPSS kura başvuruları ne zaman 2022? Soruları yanıt buldu. 07 Şubat 2014 tarihli ve 28906 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı ve Engellilerin Devlet Memurluğuna Alınmaları Hakkında Yönetmelik” uyarınca kura usulüyle yapılacak yerleştirmeler için adaylardan başvuru alınacak. Kuraya; ilkokul/ortaokul/ilköğretim ile özel eğitim iş uygulama merkezi veya okulu mezunu olan veya bu okullardan EKPSS’nin geçerlik süresi içinde mezun olabilecek durumda olan engelli adaylar başvurabilecek. Bu adaylar sınava girmeyecek, sadece kuraya katılmak için başvuru yapacaklar. İşte EKPSS kura başvuru 2022 süreci ile ilgili merak edilenler…
Ticaret Bakanlığı personel alacak! Müfettiş yardımcılığı giriş sınavı ilanı yayınlandı!
Ticaret Bakanlığı personel alacak! Müfettiş yardımcılığı giriş sınavı ilanı yayınlandı!Ticaret Bakanlığı duyurdu! Ticaret müfettiş yardımcısı alımı amacıyla giriş sınavı yapılacak. Ticaret Bakanlığı’nın Resmi Gazete’de yayımlanan personel alımı ilanına göre, Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı’nda istihdam edilmek üzere Ticaret Müfettiş yardımcısı alınacak. Peki, Ticaret Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Ticaret Bakanlığı Müfettiş yardımcılığı giriş sınavı başvuru şartları ne? Ticaret Bakanlığı personel alımı ilanı!
Aile Bakanlığı personel alımı başvuru! e devlet Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır, ASHB şartlar nelerdir?
Aile Bakanlığı personel alımı başvuru! e devlet Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır, ASHB şartlar nelerdir?Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı en az ilkokul mezunu birçok unvanda 1731 devlet memur alımı ve işçi alımı yapıyor. KPSS şartsız Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde istihdam edilecek 1731 devlet memur ve işçi alımı şartları nelerdir? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Aile Bakanlığı personel alımı başvuru süreci…
Memur ve emekliye zam! Oran belli oldu! Yüzde 20! Hesaplara yatacak! Tarih verildi
Memur ve emekliye zam! Oran belli oldu! Yüzde 20! Hesaplara yatacak! Tarih verildiMemur ve emekli milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Memur maaşları ve emekli ikramiyeleriyle ilgili son dakika açıklaması geldi. Memur maaşlarına ve emekli ikramiyelerine gelecek olan zam oranı belli oldu. Emekli aylıkları ve memur maaşlarına gelecek zam ile ilgili tarih verildi. Yapılacak düzenlemeye bağlı olarak çalışma süresine göre değişmekle birlikte 3600 ek göstergenin ikramiye ve maaşlara yüzde 10 ile yüzde 20 oranında artış olarak yansıması bekleniyor. Örneğin, 6.854 lira alan ve ek göstergesi artırılan öğretmenin maaşı düzenleme sonrası 685 lira artacak. Aynı şekilde 9.710 lira maaş alan polis memurunun maaşı 971 lira yükselecek. Benzer durum ikramiyelerde de yaşanacak ve 17 bin ila 27 bin lira arasında artış getirecek. Çalışma yılına göre bu rakam 30 bin liraya kadar çıkabilecek. 25 yıllık bir hizmeti olan kamu görevlisinin ikramiyesinde 24-26 bin liraya yakın bir artış olacak. 25 yıl çalışıp 220 bin lira ikramiye alacak bir kamu görevlisinin, 3600 ek gösterge sonrası ikramiyesi 244 bin liraya çıkacak. 2008 öncesi memuriyete başlayanlarda 3600 ek göstergenin etkisi ise maaştan çok emekli ikramiyesi ve emekli maaşında görülecek, ikramiyeyi ve maaşı artıracak. 3600 ek gösterge emeklilerde ise aylık 700 lira ile 800 lira arasında bir artış yaratacak. 3000 ek gösterge üzerinden emekli olmuş bir öğretmenin ek göstergesi 3600’e çıktıktan sonra aylık 720 lira maaşından artış olacak. 3600 ek göstergenin bir avantajı daha var; o da istihdamı arttırmak. Birçok kamu çalışanı emeklilik için 3600 ek gösterge düzenlemesini bekliyor. Birçok kişi de kamuda istihdam için sırada bekliyor. Düzenleme yapıldıktan sonra emeklilik nedeniyle boşalan kadrolara yeni memur alımı yapılabilecek. İşte milyonlarca memur ve emekliyi ilgilendiren tüm detaylar...
7.04.2022Memur
Tarım ve Orman Bakanlığı 1833 personel alacak! İşte başvuru şartları!
Tarım ve Orman Bakanlığı 1833 personel alacak! İşte başvuru şartları!Tarım Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü, 283 orman mühendisi, 50 endüstri mühendisi ve 1500 orman muhafaza memuru olmak üzere 1833 personel alımı gerçekleştirecek. İlan, Resmi Gazete’de yayımlandı. Başvurular 10 Nisan’da sona erecek. Peki, Tarım ve orman Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte sözleşmeli personel ve memur alımı başvuru şartları!
Sağlık Bakanlığı personel alımı 2022 başvuruları nasıl yapılır, şartları nelerdir? 20 bin personel alımı branş dağılımı nedir?
Sağlık Bakanlığı personel alımı 2022 başvuruları nasıl yapılır, şartları nelerdir? 20 bin personel alımı branş dağılımı nedir?Sağlık Bakanlığı KPSS puanına 10 bin memur, 10 bin de sürekli işçi alımı yapacak. Sağlık Bakanlığı Personel alımı için Resmi Gazete'de ilan verdi. Ortaöğrenim, ön lisans ve lisans düzeylerinde tercih yapacak olan sağlık personellerinin unvanları belirlendi.
THY kabin memuru alımı 2022 ve maaşı! 1000 kadın kabin memur alımı başvurusu ne zaman bitecek, THY kabin memuru alımı şartları nelerdir, yaş sınırı ne?
THY kabin memuru alımı 2022 ve maaşı! 1000 kadın kabin memur alımı başvurusu ne zaman bitecek, THY kabin memuru alımı şartları nelerdir, yaş sınırı ne?THY kabin memuru alımları 2022 ne zaman? Türk Hava Yolları 1000 kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. Türk Hava Yolları’nın bin kabin memuru alımı yapacağının açıklanmasının ardından, 2022 THY kadın kabin memuru alımlarına yönelik yapılan aramalar arttı. Peki, ne THY kabin memuru alımları ne zaman başlayacak? THY kabin memuru alımı başvuru şartları nelerdir, THY kabin memuru yaş sınırı kaç? THY kabin memuru alımı maaşı ne kadar?
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 422 sözleşmeli personel alacak!
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 422 sözleşmeli personel alacak!Çevre, Şehircilik Bakanlığı personel alacak. Yayımlanan ilana göre, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı merkez ve taşra birimlerinde istihdam edilmek üzere, 422 mühendis, mimar, şehir plancısı ve büro personeli alınacak. Peki, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı memur alımı başvuru şartları!
Kamu personel alımı ile ilgili son dakika kararı! İmzalandı, yeni kadrolar belli oldu
Kamu personel alımı ile ilgili son dakika kararı! İmzalandı, yeni kadrolar belli olduMemur adaylarını çok yakından ilgilendiriyor. İki bakanlık harekete geçti. Personel alımı yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzası ile Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile büyük bölümü Adalet ve Ticaret bakanlıklarında olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarına toplam bin 110 yeni kadro ihdası gerçekleştirildi.
THY 1000 kabin memuru alacak! THY personel alımı için süreç başlıyor!
THY 1000 kabin memuru alacak! THY personel alımı için süreç başlıyor!Uluslararası havayolu şirketlerinin binlerce çalışanın işine son verdiği koronavirüs döneminde tüm çalışanların istihdamını korumayı başaran Türk Hava Yolları (THY) 1000 yeni kabin memuru istihdam jedeceğini açıkladı. Peki, THY personel alımı başvuruları ne zaman? İşte THY kabin memuru alımı başvuru şartları…
Memur alımı 2022 listesi! Binlerce memur alımı yapılacak!
Memur alımı 2022 listesi! Binlerce memur alımı yapılacak!Memur adayları tarafından beklenen personel alımı duyuruları yayımlanmaya başlandı. 2022 açıktan ve nakil suretiyle yapılabilecek ilave atama sayılarına dair Cumhurbaşkanlığı Kararı belli oldu.
Engelli memur ataması ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Engelli memur ataması ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) kapsamında kamuya engelli memur ataması için tercihler alınmıştı. Adayların heyecanlı bekleyişi devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, engelli memur atamaları ile ilgili konuştu. Peki, Engelli memur atama sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…
Binlerce kişiye iş fırsatı! Kamuya memur ve sözleşmeli personel alınacak!
Binlerce kişiye iş fırsatı! Kamuya memur ve sözleşmeli personel alınacak!Kamuda memur olmak isteyenlere iş fırsatı! İş arayan binlerce kişi için kamu kurumları harekete geçti. Devlet kurumlarında pek çok kadroya alım yapılacak. Kamuda açık onbinlerce kadro için ilan bakanlıklar ve kurumlar ilana çıktı. Kamu personeline yönelik işlemler Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nce yürütülüyor. İşe alım süreçlerinin tamamı Kariyer Kapısı Platformu üzerinden gerçekleştiriliyor. Kamu ilanları "kariyerkapisi. cbiko.gov.tr" adresi üzerinden yayımlanıyor. Peki, Hangi kamu kurumu memur ve personel alımı gerçekleştiriyor? Memur alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte Kariyer Kapısı memur ve personel alımı ilanları...
ÖSYM duyurdu! Engelli kamu personeli alımı tercihleri başladı! İşte 2022-EKPSS Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzu!
ÖSYM duyurdu! Engelli kamu personeli alımı tercihleri başladı! İşte 2022-EKPSS Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzu!ÖSYM duyurdu! Engelli kamu personeli alımı için tercihler başladı. ÖSYM, engelli personel alımı tercihleri için 2022-EKPSS Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzu’nu yayınladı. Peki, Engelli personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Engelli memur alımı tercihleri ne zaman başlayıp ne zaman bitiyor? İşte 2022-EKPSS Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzu!

Benzer Haber Etiketleri

Memur Alımı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki memur alımı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.