Kamu Personeli

Kamu Personeli

Son dakika kamu personeli haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kamu personeli ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kamu personeli haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kamu Personeli

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kamu personeli gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.302 kamu personeli haberi bulunmuştur. Tüm kamu personeli haberleri aşağıda listelenmiştir.
Memur maaşlarına ve emekli aylıklarına zam geliyor! Hesaplara yatacak! Tarih ve oran verildi
Memur maaşlarına ve emekli aylıklarına zam geliyor! Hesaplara yatacak! Tarih ve oran verildiMemur maaşları ve emekli aylıklarıyla ilgili son dakika açıklaması. Memur ve emekli milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Memur maaşlarına ve emekli aylıklarına zam geliyor. Ek göstergeye ilişkin yasal düzenleme temmuz ayının başında Meclis’ten geçerek yasalaştı. Uygulaması ise 2023’ün ocak ayında olacak. Yani, 2023’ün ocak ayında tüm kamu personeli ve emeklilerinin ek göstergeleri artacak. Haliyle bu tarihten itibaren de maaşlar ve ikramiyeler de ek göstergeye paralel yükselecek. 3600 ek gösterge başta hemşire, din görevlisi, öğretmen gibi belirli kesimleri ilgilendirirken, düzenleme ile kamudaki hemen hemen tüm meslek grupları kapsama dahil edildi ve ek göstergeleri artırıldı. Ek gösterge artışı görevdeki kamu çalışanlarının mevcut maaşlarına etkisi olmayacak ancak emekli maaşları ve ikramiyeleri göstergeye göre artacak. Hatta bazı çalışan memurların maaşlarında 50-60 lira gibi az da olsa bir düşüş yaşanabilir. Öğretmenlerin, iki yıl ve üzeri yükseköğretim mezunu polislerin ve sağlık çalışanlarının ek göstergeleri 3600’e çıkarıldı. Bu kapsamda birinci derece 30 yıl çalışan ve göstergesi 3000 olan öğretmen, polis memuru, hemşire ve din görevlisinin ek göstergesi 3600’e çıktığında emekli aylığı 1.728 lira, emekli ikramiyesi de 62 bin lira artacak Avukat, bekçi, uzman erbaş ve jandarma, matematikçi, fizikçi, kimyager gibi ek göstergesi 3000 olan tüm memurların ek göstergeleri 3600’e çıkarıldı. Böylece emekli maaşları 1.728 lira, emekli ikramiyeleri 62 bin lira artacak. Peki, yeni düzenleme kimi, nasıl etkileyecek; maaşlar ve ikramiyeler ne kadar artacak? İşte milyonlarca memur ve emekliyi ilgilendiren tüm detaylar...
12.08.2022Memur
Bursa Büyükşehir Belediyesi en az lise mezunu itfaiye eri alacak! İşte başvuru şartları!
Bursa Büyükşehir Belediyesi en az lise mezunu itfaiye eri alacak! İşte başvuru şartları!Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı duyurdu! KPSS’den en az 60 puanla lise ve önlisans mezunu itfaiye eri alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Başvurular, 19-23 Eylül 2022 tarihleri arasında alınacak. Peki, Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiye eri alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımı şartları!
Kültür ve Turizm Bakanlığı KPSS’den en az 70 puanla sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Kültür ve Turizm Bakanlığı KPSS’den en az 70 puanla sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Kültür ve Turizm Bakanlığı duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak! İlan Resmi Gazete’de yayınlandı. Yayımlanan ilana göre, Bakanlığın taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere tekniker ve teknisyen pozisyonlarında 14 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular 22-28 Ağustos tarihleri arasında alınacak. Peki, Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvuru şartları!
KPSS soruşturmasında son durum ne? Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ÖSYM’de yapılan soruşturmayı anlattı!
KPSS soruşturmasında son durum ne? Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ÖSYM’de yapılan soruşturmayı anlattı!ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Kamu Personel Seçme Sınavı'nın (KPSS) iptaline kadar varan soruların sızdırılması iddiaları ile ilgili olayda yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Devlet konuyu farklı açılardan ele alıyor. Topyekün başlatılan araştırmalar devam ederken ön rapor da Devlet Denetleme Kurulu tarafından açıklanmıştı. Konuyla ilgili Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, konu ile ilgili olarak katıldığı bir televizyonda açıklamalarda bulundu. Peki, KPSS soruşturmasında son durum ne? KPSS soruşturması nasıl yürütülüyor? İşte Bakan Bozdağ’ın açıklamaları!
7.08.2022Gündem
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan KPSS ile ilgili açıklama: Cumhurbaşkanımız derhal duruma müdahale etti
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan KPSS ile ilgili açıklama: Cumhurbaşkanımız derhal duruma müdahale ettiAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın (KPSS) soruların sızdırıldığı iddiaları üzerine iptal edilmesine ilişkin, “Herhangi bir muhalefet partisi genel başkanı veya siyasetçi veya kamuoyundan birinin ‘hükümet şunu da yapmalıydı’ diye söyleyebileceği bir şey yok. Hemen hepsi yapıldı” dedi.
7.08.2022Siyaset
DDK’nın KPSS ön raporu: '3 soru birebir aynı, 10 soru benzer'
DDK’nın KPSS ön raporu: '3 soru birebir aynı, 10 soru benzer'Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sorularının sızdırıldığı iddiası üzerine başlatılan çifte soruşturma devam ediyor. Devlet Denetleme Kurulu (DDK) tarafından hazırlanan ön raporda 3 sorunun birebir aynı, 10 soruda ise benzerlik olduğu tespit edildi.
6.08.2022Gündem
ÖSYM Başkanı Ersoy duyurdu: KPSS iptal edildi
ÖSYM Başkanı Ersoy duyurdu: KPSS iptal edildiKPSS ile ilgili son dakika gelişmesi! Milyonlar bekliyordu. ÖSYM'den açıklama geldi. 31 Temmuz'da yapılan KPSS iptal edildi. ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy, 6-7 Ağustos 2022 ve 14 Ağustos 2022'de yapılacak KPSS oturumlarının ertelendiğini söyledi. İptal edilen KPSS ne zaman yapılacak? İşte merak edilen soruların yanıtları...
4.08.2022Eğitim
KPSS'de kopya soruşturması! Polis baskın yaptı Yediiklim Yayınevi kendini böyle savundu...
KPSS'de kopya soruşturması! Polis baskın yaptı Yediiklim Yayınevi kendini böyle savundu...Devlet kurumlarında memur olmak için her yıl yaklaşık 1 milyonun üzerinde adayın katıldığı Kamu Personel Seçme Sınavı’nda (KPSS) soruların sızdırıldığı iddiaları, önceki gün gündeme bomba gibi düştü. İlk açıklamayı yapan Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), ‘İddiaların incelemelerimiz neticesinde asılsız olduğu anlaşılmıştır’ dedi. Ancak aynı gün ilerleyen saatlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Denetleme Kurulu’na (DDK) konuyu inceleme talimatı verdi. Erdoğan, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “İnceleme sonucunda elde edilen veriler titizlikle değerlendirilecek, gerekli adımlar ivedilikle atılacaktır. Tek bir evladımızın dahi mağdur olmasına asla müsaade etmeyiz” ifadelerine yer verdi. Gece yarısı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararıyla ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün görevden alındı. Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Yediiklim Yayınevi'ne ait 2 adrese baskın düzenledi. İddiaların odağındaki yayınevinden açıklama geldi.
4.08.2022Gündem
Hafta sonu 2022-KPSS Lisans (Alan Bilgisi) sınavı yapılacak mı? 6-7 Ağustos KPSS sınavı iptal mi? KPSS Alan sınavı ertelenecek mi?
Hafta sonu 2022-KPSS Lisans (Alan Bilgisi) sınavı yapılacak mı? 6-7 Ağustos KPSS sınavı iptal mi? KPSS Alan sınavı ertelenecek mi? KPSS sorularının sızdırıldığı iddiası sonrası ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün’ün görevden alınmasıyla ilgili yankılar sürüyor. İddiaya göre, sınavda çıkan coğrafya, tarih, matematik gibi farklı alanlardaki 20'den fazla soru, sınavdan önce bir yayınevinin deneme sınavlarında yer aldı. İddialar üzerine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Devlet Denetleme Kuruluna (DDK) talimat verdiği açıklandı. Öte yandan. 2022 KPSS ile ilgili oturumlar da devam ediyordu Bu hafta sonu yapılacak KPSS alan bilgisi sınavlarının ne olacağı merak konusu oldu. İncelemeler devam ederken, 6-7 Ağustos tarihlerinde yapılacak KPSS Alan Bilgisi sınavlarının iptal olup olmayacağı, sınavın başka bir tarihe ertelenip ertelenmeyeceği de araştırılıyor. Peki, Hafta sonu 2022-KPSS Lisans (Alan Bilgisi) sınavı yapılacak mı? 6-7 Ağustos KPSS sınavı iptal mi? KPSS Alan sınavı ertelenecek mi? İşte 2022 KPSS ile ilgili son gelişmeler…
3.08.2022Eğitim
ÖSYM’den KPSS açıklaması! ÖSYM KPSS lisans soruları deneme sınavı sorularıyla aynı mı?
ÖSYM’den KPSS açıklaması! ÖSYM KPSS lisans soruları deneme sınavı sorularıyla aynı mı? ÖSYM’de 2022 KPSS sınavı ile ilgili açıklama geldi. KPSS'de 'aynı sorular soruldu' iddiası sosyal medyanın gündemindeydi. İddialarla ilgili inceleme başlatan ÖSYM, KPSS soruları ile ilgili açıklama yaptı. Peki, ÖSYM KPSS lisans soruları deneme sınavı sorularıyla aynı mı? İşte ÖSYM’den KPSS açıklaması!
2.08.2022Eğitim
Fatih Belediyesi memur ve zabıta memuru alacak! İşte memur alımı başvuru şartları!
Fatih Belediyesi memur ve zabıta memuru alacak! İşte memur alımı başvuru şartları!Fatih Belediyesi 60 memur ve zabıta memuru alacak! Yayımlanan ilana göre, Fatih Belediyesi’ne KPSS’den en az 70 puanla önlisans ve lisans düzeyinde eğitim almış memur ve zabıta memuru alınacak. Başvurular 5 – 9 Eylül tarihlerinde alınacak. Peki, Fatih Belediyesi memur alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
KPSS yorumları! KPSS sınavı zor muydu kolay mıydı, KPSS lisans sınavı soruları (Genel Yetenek – Genel Kültür) nasıldı?
KPSS yorumları! KPSS sınavı zor muydu kolay mıydı, KPSS lisans sınavı soruları (Genel Yetenek – Genel Kültür) nasıldı? KPSS sınavı yorumları, 31 Temmuz Pazar günü 81 il ve 104 sınav merkezinde uygulanan sınavın ardından gündem oldu. Kamuda memuriyetlik için ter döken adaylar Genel Yetenek – Genel Kültür oturumlarının ardından 2022 KPSS sınavı kolay mı, zor mu? KPSS nasıldı? araştırmasına başladı. İşte KPSS lisans sınav yorumları…
1.08.2022Eğitim
ÖSYM 2022 KPSS Lisans sonuçları (Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri tarihi! KPSS lisans sonuçları ne zaman açıklanacak?
ÖSYM 2022 KPSS Lisans sonuçları (Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri tarihi! KPSS lisans sonuçları ne zaman açıklanacak?Kamu personeli adayları dün KPSS Genel Kültür - Yetenek ve Eğitim Bilimleri sınavlarına girdi. 2022-KPSS lisans maratonu, 6 Ağustos'ta saat 10.15'te, alan bilgisi 1. oturumu (kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri) ve aynı gün saat 14.45'te alan bilgisi 2. oturumu (hukuk, iktisat, maliye) ile 7 Ağustos saat 10.15'teki alan bilgisi 3. oturumuyla (işletme, muhasebe, istatistik) devam edecek. Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) 14 Ağustos'ta saat 10.15'te; ÖABT İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Alanı Sınavı ise 14.45'te yapılacak. KPSS Genel Kültür - Yetenek ve eğitim bilimleri Sınavın sona ermesinin ardından şimdi gözler sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. Peki, KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS Genel Kültür - Yetenek sınav sonuç tarihi…
1.08.2022Eğitim
KPSS alan bilgisi sınavları ne zaman başlayacak? 2022 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) hangi tarihte? İşte KPSS lisans sonuçları açıklanma tarihi!
KPSS alan bilgisi sınavları ne zaman başlayacak? 2022 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) hangi tarihte? İşte KPSS lisans sonuçları açıklanma tarihi!ÖSYM tarafından 81 ile merkezi ve KKTC’de gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın (KPSS) genel yetenek-genel kültür ile eğitim bilimleri oturumları tamamlandı. Sınavların adından adaylar soru ve cevapların ÖSYM tarafından açıklanmasını beklerken, KPSS alan bilgisi sınav tarihlerinin ne zaman olduğunu araştırıyor. Peki, KPSS alan bilgisi sınavları ne zaman başlayacak? 2022 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) hangi tarihte? İşte KPSS lisans sonuçları açıklanma tarihi!
31.07.2022Eğitim
Selfie yaparken sınavı kaçırıyordu
Selfie yaparken sınavı kaçırıyorduEdirne'de, ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS), girecek olan adaylar sabah erken saatlerde sınavların yapılacağı binalara gelerek giriş yaparken, bazıları da geç kalınca koşarak son anda yetişti. Sınava girecek bir kadın, arkadaşı ile selfie yaparken görevlilerin geç kalacağı uyarısıyla son anda salona girdi.
31.07.2022Yaşam
KPSS'ye geç kalanları polis yetiştirdi
KPSS'ye geç kalanları polis yetiştirdiKonya'da  Kamu Personeli Seçme Sınavı'na geç kalan 2 aday,  polis tarafından girecekleri salona yetiştirildi.
31.07.2022Yaşam
KPSS sınav süresi kaç dakika? KPSS saat kaçta başlayacak, saat kaçta bitecek?
KPSS sınav süresi kaç dakika? KPSS saat kaçta başlayacak, saat kaçta bitecek?2022 KPSS lisans sınavı için yüz binlerce aday ter dökecek. Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın (KPSS) genel yetenek-genel kültür ile eğitim bilimleri oturumları bugün yapılacak. Adaylar sabah saatlerinden itibaren sınavın yapılacağı okullara gelmeye başladı. Peki, KPSS sınav süresi kaç dakika? KPSS saat kaçta başlayacak, saat kaçta bitecek? KPSS’den en erken saat kaçta çıkılır? KPSS’de ilk kaç dakika çıkmak yasak? İşte detaylar…
31.07.2022Eğitim
KPSS saat kaçta? Genel Yetenek-Genel Kültür- Eğitim Bilimleri oturumları kaçta başlıyor, bitiyor ve kaç dakika sürüyor?
KPSS saat kaçta? Genel Yetenek-Genel Kültür- Eğitim Bilimleri oturumları kaçta başlıyor, bitiyor ve kaç dakika sürüyor?KPSS saat kaçta yapılacak, kaç dakika bitiyor? KPSS'ye hazırlanan adaylar yarın memur olmak için yarışacaklar. KPSS genel yetenek ve alan sınavı yarın yapılacak. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden, T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecekler.
30.07.2022Eğitim
KPSS sınav yerlerinde emanetçi var mı, KPSS sınavında emanetçi olacak mı? Telefon, çanta, anahtar emanet edilir mi?
KPSS sınav yerlerinde emanetçi var mı, KPSS sınavında emanetçi olacak mı? Telefon, çanta, anahtar emanet edilir mi?KPSS lisans oturumları yarın başlıyor. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) 81 il merkezi ve KKTC'nin başkenti Lefkoşa dahil 104 sınav merkezinde düzenlenecek. Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın (KPSS) genel yetenek-genel kültür ile eğitim bilimleri oturumları yarın yapılacak. Sınava girecek adaylar KPSS'de emanetçiler açık mı, KPSS sınav yerlerinde emanetçi var mı, telefon, çanta, anahtar emanet edilir mi? sorularına yanıt aramaya başladı.
30.07.2022Eğitim
Yüksek kira artışları nedeniyle tersine göç başladı! Çalışanlar için bu kentler cazibe olmaktan çıktı, fiyatları duyan gidiyor...
Yüksek kira artışları nedeniyle tersine göç başladı! Çalışanlar için bu kentler cazibe olmaktan çıktı, fiyatları duyan gidiyor...Yüksek kira artışlarının etkisi ile rekor düzeye ulaşan enflasyonun büyük şehirler ve kıyı bölgelerde çok daha sert hissedilmesi, tersine göçe yol açtı. Sektör temsilcileri, söz konusu göçü durdurmak için çalışanlara yönelik kira ve lojman gibi desteklerin bir an önce devreye alınması gerektiği vurguluyor. Artan göç, birçok sektörde işçi bulma sorunlarının artmasına sebep oldu. Bu sektörlerin başında ise tekstil ve perakende sektörleri geliyor. Genç ve kadın çalışan oranının oldukça yüksek olduğu söz konusu sektörlerde önümüzdeki dönem bu sıkıntının daha da büyümesinden endişe ediliyor. Artan kiralardan dolayı da eskiden İstanbul’a veya yazlık bölgelere gitmek isteyenler artık buraları tercih etmiyor, çalışanlar için cazibe olmaktan çıkıyor.
25.07.2022Ekonomi
KPSS lisans giriş belgesi alma ekranı! KPSS giriş belgesi nasıl alınır, KPSS lisans sınav yerleri nereden öğrenilir?
KPSS lisans giriş belgesi alma ekranı! KPSS giriş belgesi nasıl alınır, KPSS lisans sınav yerleri nereden öğrenilir?KPSS lisans giriş belgesi yayınlandı mı? sorusu yanıt buldu. ÖSYM 2022-Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans oturumları sınava giriş belgeleri erişime açıldı. KPSS giriş belgesi nasıl alınır, KPSS lisans sınav yerleri nereden öğrenilir?
21.07.2022Eğitim
Devlet Su İşleri (DSİ) 196 sözleşmeli personel alacak! İşte DSİ personel alımı başvuru şartları!
Devlet Su İşleri (DSİ) 196 sözleşmeli personel alacak! İşte DSİ personel alımı başvuru şartları!DSİ duyurdu! KPSS’den en az 55 puanla 196 sözleşmeli personel alınacak! Yayımlanan ilana göre, Devlet Su işleri’ne sözleşmeli Destek Personeli pozisyonuna temizlik görevlisi olarak çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacak. Peki, DSİ sözleşmeli personel alımı başvurusu nasıl yapılır? DSİ personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi uzman yardımcısı alacak! Giriş sınavı duyurusu yayınlandı!
Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi uzman yardımcısı alacak! Giriş sınavı duyurusu yayınlandı!Hazine ve Maliye Bakanlığı duyurdu! Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’na personel alınacak! Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’na alınacak personel için uzman yardımcılığı sınavı yapacak. Başvuru yapanlar arasından 160 kişi sınava çağrılacak. Peki, Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Özelleştirme İdaresi personel alımı şartları!
KPSS sınav yeri öğrenme ve sorgulama! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak, açıklandı mı? Sınav giriş belgesi nasıl alınır? Gözler ÖSYM duyuru sayfasında!
KPSS sınav yeri öğrenme ve sorgulama! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak, açıklandı mı? Sınav giriş belgesi nasıl alınır? Gözler ÖSYM duyuru sayfasında!KPSS sınav yerleri açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) lisans oturumu tarihi merakla beklenirken, 31 Temmuz günü yapılacak sınavın yerleri araştırılıyor. 2022 KPSS öncesinde adaylar sınav yerleri ile ilgili aramalarını hızlandırdı. Peki, ÖSYM 2022 KPSS lisans sınav giriş belgesini ne zaman yayınlayacak, KPSS sınav yerleri belli oldu mu? KPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır? İşte 2022 KPSS lisans sınav giriş belgesi alma ekranı ve sınav giriş yerleri öğrenme sürecine ilişkin merak edilenler…
16.07.2022Eğitim
Emekliler temmuz zammını ne zaman alacak? SSK ve Bağkurlulara zamlı emekli maaşlar ne zaman ödenecek?
Emekliler temmuz zammını ne zaman alacak? SSK ve Bağkurlulara zamlı emekli maaşlar ne zaman ödenecek?Zamlı maaşlar ne zaman alınacak, zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak? Emekliler enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından zamlı maaşlarının ne zaman hesaplara yatacağını araştırmaya başladı. Kamu personeli 8 Temmuz'da zamlı maaşlarını aldı, emeklilere zamlı maaşlar ise henüz yatmadı. Peki, emeklilere zamlı maaşlar ne zaman yatacak 2022? Zamlı emekli maaşları ne zaman ödenecek?
16.07.2022Emekli

Benzer Haber Etiketleri

Kamu Personeli ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kamu personeli haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.