Günlük Vaka Sayısı

Günlük Vaka Sayısı

Son dakika günlük vaka sayısı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan günlük vaka sayısı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını günlük vaka sayısı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Günlük Vaka Sayısı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan günlük vaka sayısı gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.191 günlük vaka sayısı haberi bulunmuştur. Tüm günlük vaka sayısı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Sağlık Bakanlığı banka maaş promosyonu 2022 ne kadar, ne zaman ve hangi tarihte yatacak? Sağlık çalışanlarına promosyon ödemelerinde son durum!
Sağlık Bakanlığı banka maaş promosyonu 2022 ne kadar, ne zaman ve hangi tarihte yatacak? Sağlık çalışanlarına promosyon ödemelerinde son durum!Doktor, hemşire, eczacılar ve diğer sağlık çalışanlarının takip ettiği Sağlık Bakanlığı promosyon ödemelerine yönelik Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarda bulundu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada, "Ek ödemelerle ilgili beyaz reform çerçevesinde teşvik ödemesi başladı. Birinci basamakta kapsam dışı kalan sağlık çalışanları ve eczacılar teşvik alacak." ifadelerine yer verdi. Peki, Sağlık Bakanlığı banka maaş promosyonu 2022 ne kadar, ne zaman ve hangi tarihte yatacak? Sağlık çalışanlarına promosyon ödemelerinde son durum…
Sağlık Bakanlığı banka promosyonu ne zaman yatacak 2022? Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri tarihi belli oldu mu?
Sağlık Bakanlığı banka promosyonu ne zaman yatacak 2022? Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri tarihi belli oldu mu?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca doktor, hemşire ve eczacılar başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının merakla takip ettiği Sağlık Bakanlığı promosyon ödemelerine ilişkin açıklama yaptı. Peki, Sağlık Bakanlığı banka promosyonu ne zaman yatacak 2022? Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri tarihi belli oldu mu?
Sağlık Bakanlığı (18-24 Temmuz) koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? Haftalık korona tablosu…
Sağlık Bakanlığı (18-24 Temmuz) koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? Haftalık korona tablosu…Haftalık koronavirüs tablosu belli oldu. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan haftalık koronavirüs tablosuna göre, 18-24 Temmuz arasında Türkiye'de vaka sayısı 365 bin 424 oldu. Bir haftada virüs nedeniyle 157 kişi hayatını kaybetti.
30.07.2022Sağlık
Vaka sayısı 20 Temmuz 2022! Bugün vaka sayısı kaç, günlük vaka sayısı belli oldu mu?
Vaka sayısı 20 Temmuz 2022! Bugün vaka sayısı kaç, günlük vaka sayısı belli oldu mu?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yaptığı açıklamada "Vaka artışı 40 katına çıktı, hastane yükü 3 kat kadar arttı" ifadesini kullanınca vatandaşlar günlük vaka sayılarını sorgulamaya başladı. Öte yandan pazartesi günü gerçekleştirilen Kabine Toplantısı sonrası gazetecilerin yeniden kapanma olur mu sorusuna Bakan Koca, "Yeniden kapanma ve benzeri durumlar olmayacak. Aşımız var, ilacımız var, tedbirlere devam" dedi. Peki, Bugün vaka sayısı kaç, günlük vaka sayısı belli oldu mu? Vaka sayısı 20 Temmuz 2022 ne oldu?
20.07.2022Sağlık
Kapanma gelir mi 2022? Artan kovid vakalarından sonra kapanma olacak mı?
Kapanma gelir mi 2022? Artan kovid vakalarından sonra kapanma olacak mı?Kapanma olacak mı, yeniden kapanma gelir mi? Corona virüs vakalarında 40 kat artış yaşandığını belirten Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kapanlara yönelik de açıklamalarda bulundu.
19.07.2022Sağlık
Yasaklarla ilgili son dakika gelişmesi! Geri dönüyor! Toplu taşıma, uçaklar, otobüsler, AVM'ler...
Yasaklarla ilgili son dakika gelişmesi! Geri dönüyor! Toplu taşıma, uçaklar, otobüsler, AVM'ler...Yasaklarla ilgili flaş açıklama. Kovid-19 vaka sayısında artış sürerken Prof. Dr. Serap Şimşek, “Günlük vaka sayısı 8000 olarak açıklandı ancak branş hekimleri olarak bu sayının 100 bin sınırına dayandığını düşünüyoruz” dedi ve bayram sonrasına işaret etti. Önlemler de geç mi kaldık? İpin ucu kaçtı mı?” sorusı üzerine Şimşek, “Toplu ulaşım, uçaklar, şehirlerarası otobüsler, AVM’ler ve kalabalık kapalı alanlarda maske kuralının gelmesi gerekirken, vakit kaybediyoruz. Geçtiğimiz kış dönemi hafif seyirli olduğu belirtilen Omicron varyantı nedeniyle ocak sonundan nisan ayına kadar 3 aylık sürede resmi rakamlara göre 15 bin yurttaşımız yaşamını yitirdi. Dünya Sağlık Örgütü her ülkenin resmi ölüm rakamlarını 3 ile çarpması gerektiğini duyurdu” dedi.
8.07.2022Yaşam
Koronavirüs yeniden korkutan seviyelere ulaştı! Maske geri dönüyor
Koronavirüs yeniden korkutan seviyelere ulaştı! Maske geri dönüyorKoronavirüste yazın sönümlenme beklenirken vakaların son haftalarda artışa geçmesi alarma neden oldu. Bilim insanları, bireysel önlemlere dikkat çekerek, ‘kapalı mekânlarda maskeden vazgeçilmemesini’ önerdiler. Son verilere göre günlük vaka sayısı 8 bine ulaştı. 3 haftada vakalar 5 kat arttı.
7.07.2022Gündem
Bakan Koca duyurdu! Koronavirüs tablosu artık haftalık olarak açıklanacak!
Bakan Koca duyurdu! Koronavirüs tablosu artık haftalık olarak açıklanacak!Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, günlük yayınlanan Covid-19 tablosunun, 1 Haziran'dan itibaren haftalık olarak yayınlanacağını duyurdu.
1.06.2022Gündem
Otobüslerde maske yasağı kalktı mı, toplu taşımada maske yasağı kalktı mı? Toplu taşımada maske zorunluluğu var mı? Otobüs, metro, marmaray, metrobüs…
Otobüslerde maske yasağı kalktı mı, toplu taşımada maske yasağı kalktı mı? Toplu taşımada maske zorunluluğu var mı? Otobüs, metro, marmaray, metrobüs…Otobüslerde maske kalktı mı, toplu taşımada maske zorunluluğu var mı? Toplu ulaşım araçlarında maske kullanımı zorunluluğu ile ilgili aramalar devam ediyor. Vaka sayılarının 2 bin civarına inmesi ile kapalı alanlarda maske kullanımı kaldırılmıştı. 9 Mayıs tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Kabine toplantısının ardından açık alanlarda maske zorunluluğu kaldırılmıştı. Peki, Otobüslerde maske yasağı kalktı mı, toplu taşımada maske yasağı kalktı mı? Toplu taşımada maske zorunluluğu var mı? Toplu taşımada maske takmak zorunlu mu? İşte Otobüs, metro, marmaray, metrobüs için son durum…
23.05.2022Gündem
Hastanede maske takmak zorunlu mu? Hastanelerde maske yasağı kalktı mı, hastanelerde maske zorunluluğu var mı?
Hastanede maske takmak zorunlu mu? Hastanelerde maske yasağı kalktı mı, hastanelerde maske zorunluluğu var mı?Hastanelerde maske kalktı mı, hastanelerde maske yasağı kalktı mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulunmuş, Erdoğan, "Kapalı mekanlardaki maske kullanma zorunluluğu kaldırıldı. Sadece toplu taşıma araçları ile sağlık kuruluşlarında maske uygulaması vakalar 1000'in altına düşene kadar devam edecektir" ifadelerini kullanmıştı. 22 Mayıs itibariyle Türkiye'de son 24 saatte 118 bin 852 test yapılırken 905 vaka belirlendi. Söz konusu gelişmelerin ardından, Hastanede maske takmak zorunlu mu? Hastanelerde maske zorunlu mu, hastanelerde maske zorunluluğu var mı, hastanelerde maske yasağı kalktı mı?
23.05.2022Gündem
10 Mayıs koronavirüs tablosu açıklandı! İşte günlük vaka sayısı
10 Mayıs koronavirüs tablosu açıklandı! İşte günlük vaka sayısıSağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 134 bin 646 testte 1858 vaka tespit edildi. 7 kişi hayatını kaybederken, 1511 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi.
10.05.2022Gündem
Sağlık Bakanlığı resmi yazıyla duyurdu! Zorunluluk kaldırıldı
Sağlık Bakanlığı resmi yazıyla duyurdu! Zorunluluk kaldırıldıSağlık kurumlarında hastalara yatış öncesi ya da yatış sırasında ya da günübirlik işlem ve operasyonlar öncesinde tarama amaçlı PCR testi uygulaması kaldırıldı.
6.05.2022Gündem
30 Nisan koronavirüs tablosu! İşte yeni vaka ve vefat sayısı...
30 Nisan koronavirüs tablosu! İşte yeni vaka ve vefat sayısı...Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı günlük verilere göre, son 24 saatte 11 kişi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti; günlük vaka sayısı 1772 olarak açıklandı.
30.04.2022Gündem
Kapalı alanlarda maske kullanımına ilişkin son dakika açıklaması! Genelge yayımlandı
Kapalı alanlarda maske kullanımına ilişkin son dakika açıklaması! Genelge yayımlandıKapalı alanlarda maske kullanımına ilişkin İçişleri Bakanlığı'nca genelge yayımlandı. Kapalı alanlarda maske zorunluluğu uygulaması sona erdirilmişti. Kapalı alanlarda maske kullanımına ilişkin genelgenin detayları açıklandı. Toplu taşıma araçları ile sağlık kuruluşlarının kapalı alanlarında yeni bir karar alınıncaya kadar (günlük vaka sayısı 1.000’in altına düşmesi halinde) maske kullanma zorunluluğu devam edecek.
27.04.2022Gündem
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 2 bin 511 oldu
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 2 bin 511 olduSağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 132 bin 633 testte 2 bin 511 vaka tespit edildi. 14 kişi hayatını kaybederken, 14 bin 425 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi.
26.04.2022Gündem
Maske yasağı ile ilgili flaş karar! Ve başladı
Maske yasağı ile ilgili flaş karar! Ve başladıSağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın "Kurulun en önemli toplantılarından biri olacak" dediği Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı başladı. Toplantıda kapalı alanlarda maske şartının esnetilmesi gündemde olacak. Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 15:00'te Bilim Kurulu üyeleriyle açıklama yapacak.
26.04.2022Gündem
Yasak kalkacak mı? Milyonlar merak ediyordu, bugün belli oluyor
Yasak kalkacak mı? Milyonlar merak ediyordu, bugün belli oluyorKoronavirüs salgının başından beri devam edem maske takma zorunluluğu kalkacak mı? Çarşamba günü yapılması planlanan bilim kurulu toplantısı bugün yapılacak. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'Hayırlı kararları çarşambaya bırakmayalım' diyerek Bilim Kurulu'nun bugün toplanacağını açıkladı.
26.04.2022Gündem
17 Şubat koronavirüs tablosunu açıkladı! Bakan Koca'dan flaş uyarı: Endişeliyiz...
17 Şubat koronavirüs tablosunu açıkladı! Bakan Koca'dan flaş uyarı: Endişeliyiz...Son dakika haberi... Sağlık Bakanlığı 17 Şubat 2022 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Son 24 saatte 465 bin 563 Kovid-19 testi yapıldı, 92 bin 406 kişinin testi pozitif çıktı, 258 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca, “Salgının Omicron döneminde, basit de olsa yeni bir hastalıkla mücadele gücü olmayan risk grubu açısından endişeliyiz” uyarısında bulundu.
17.02.2022Gündem
Omicron varyantı ile ilgili flaş gelişme! Tarih verdi! 3 hafta sonra...
Omicron varyantı ile ilgili flaş gelişme! Tarih verdi! 3 hafta sonra...Omicron varyantının etkisiyle yüz binlere kadar tırmanan vaka sayılarında düşüş seyri başladı. Uzmanlar, vaka artış hızının durakladığı plato dönemine 3 hafta sonra girileceğini öngörüyor. Mart ortasında düşüşün hızlanması, bahar aylarında virüs baskısının azalması, mayısla birlikte de rahatlama bekleniyor.
15.02.2022Gündem
3 Şubat koronavirüs tablosu açıklandı! İşte yeni vaka ve vefat sayısı...
3 Şubat koronavirüs tablosu açıklandı! İşte yeni vaka ve vefat sayısı...Sağlık Bakanlığı tarafından 3 Şubat koronavirüs tablosu, vaka, hasta, test, vefat sayısı ve son durum açıklandı. Türkiye'de günlük vaka sayısı 107 bin 530 olarak tespit edildi, 233 kişi hayatını kaybetti
3.02.2022Gündem
2 Şubat koronavirüs tablosu! İşte yeni vaka ve vefat sayısı...
2 Şubat koronavirüs tablosu! İşte yeni vaka ve vefat sayısı...Türkiye'de son 24 saatte 457 bin 885 Kovid-19 testi yapıldı, 110 bin 682 kişinin testi pozitif çıktı, 217 kişi yaşamını yitirdi.
2.02.2022Gündem
Avrupa’da 5 ülkede son 24 saatte 1 milyondan fazla vaka!
Avrupa’da 5 ülkede son 24 saatte 1 milyondan fazla vaka!Orta Avrupa’da 5 ülkede toplam tespit edilen günlük vaka sayısı 1 milyon 18 bin 818 olarak kaydedildi. Fransa ve İtalya en yüksek vaka tespit edilen ülkeler olurken, Covid-19’dan en fazla can kaybı İtalya’da oldu.
27.01.2022Corona Virüsü
Avrupa’da günlük vaka sayısında artış: Bir günde 947 binden fazla vaka
Avrupa’da günlük vaka sayısında artış: Bir günde 947 binden fazla vakaOrta Avrupa’da 5 ülkede toplam tespit edilen vaka sayısı 947 bini geçti. Fransa ve İtalya en yüksek vaka tespit edilen ülkeler olurken, Covid-19’dan en fazla can kaybı İngiltere’de oldu.
13.01.2022Dünya
Fransa’da salgında yeni rekor: 24 saatte 368 bin 149 vaka!
Fransa’da salgında yeni rekor: 24 saatte 368 bin 149 vaka!Fransa’da son 24 saatte 368 bin 149 yeni korona virüs vakası tespit edilmesiyle salgının başlamasından bu yana en yüksek günlük vaka sayısı kayıtlara geçti.
11.01.2022Dünya
11 Ocak 2022 koronavirüs tablosu belli oldu! İşte hasta ve vefat sayısı
11 Ocak 2022 koronavirüs tablosu belli oldu! İşte hasta ve vefat sayısıKoronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 74 bin 266 oldu. Sağlık Bakanı Koca yaptığı açıklamada, "Vaka sayılarında belirgin bir artış var. Bu artış, vefat sayılarına yansımış değil. " dedi ve uyarıda bulundu.
11.01.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Günlük Vaka Sayısı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki günlük vaka sayısı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.