Egm

Egm

Son dakika egm haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan egm ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını egm haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Egm

haberleri sayfasında son dakika yaşanan egm gelişmeleri de dahil olmak üzere 424 egm haberi bulunmuştur. Tüm egm haberleri aşağıda listelenmiştir.
Deprem ile ilgili provokatif paylaşımlara gözaltı
Deprem ile ilgili provokatif paylaşımlara gözaltıEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), deprem sonrası sosyal medya platformlarında provokatif paylaşımlarda bulunan 90 hesap yöneticisi tespit edildiğini ve 4 şüphelinin gözaltına alındığını duyurdu.
7.02.2023Gündem
Enkaz altından sosyal medya ile yerlerini bildirdiler
Enkaz altından sosyal medya ile yerlerini bildirdilerFelaketler zincirinde sosyal medya ilk kez yardım çığlığı kanalı oldu. Enkaz altında kalanlar sosyal medyadan mesajlar atarak yerlerini ve içinde bulundukları durumu anlattı. Emniyet de tüm mesajları değerlendirerek bölgedeki ekiplere bildirip yardım ulaştırmaya çalıştı.
7.02.2023Gündem
EGM'den yardım çağrısı açıklaması!
EGM'den yardım çağrısı açıklaması!EGM tarafından yapılan açıklamada, "Deprem sonrasında, sosyal medya platformları üzerinden yardım çağrısında bulunan vatandaşlarımızın adres bilgileri ivedilikle tespit edilerek ilgili birimlerle koordinasyon kuruluyor. Ayrıca provokatif paylaşımda bulunduğu değerlendirilen 13 hesap yöneticisi tespit edildi." ifadeleri kullanıldı.
6.02.2023Gündem
Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem; 5 bölge sallandı, çok sayıda il etkilendi
Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem; 5 bölge sallandı, çok sayıda il etkilendiKahramanmaraş'ta sabah saat 04.17'de 7,7; saat 13.24'te 7,6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan son açıklamaya göre depremler; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma yol açtı. 10 ilde toplam can kaybı 2 bin 921'e yükseldi.
7.02.2023Gündem
Polis alımı ne zaman 2023? 10 bin polis alımı başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir?
Polis alımı ne zaman 2023? 10 bin polis alımı başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir?Polis alımı başvuruları 2023 ne zaman, EGM 10 bin polis alımı başvuru şartları nelerdir? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararnameye göre, Emniyet Genel Müdürlüğü merkez teşkilatına 1 Narkotik Suçlarla Mücadele Başkanı, 3 Narkotik Suçlarla Mücadele Başkan Yardımcısı ve 1000 polis memuru, Emniyet Genel Müdürlüğü taşra teşkilatına 9000 polis memuru ihdas edildi. Söz konusu kararın ardından polis alımı sürecine dair araştırmalar yoğunlaştı. Peki, 2023 polis alımı ne zaman, 10 bin polis alımı başvurusu nasıl yapılır, EGM polis alımı başvuru şartları nelerdir, kadro dağılımı belli mi?
Kadro ihdası ne demek? EGM’ye Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 10 bin yeni polis kadrosu ihdas edildi!
Kadro ihdası ne demek? EGM’ye Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 10 bin yeni polis kadrosu ihdas edildi!Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Kadro İhdas Edilmesine İlişkin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi (Kararname Numarası: 119) yayımlandı. 10 bin yeni polis kadrosu ihdas edilirken iki kuruma da 20 kadro ihdas edildi. Peki, kadro ihdası nedir, 10 bin yeni polis kadrosu ihdası ne demek? Resmi Gazete Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi kadro ihdası ne anlama gelir?
10 bin polis alımı! EGM 10 bin polis alımı ne zaman, www.pa.edu.tr başvuru ekranı açıldı mı? Polis alımı başvuru şartları neler?
10 bin polis alımı! EGM 10 bin polis alımı ne zaman, www.pa.edu.tr başvuru ekranı açıldı mı? Polis alımı başvuru şartları neler?EGM 10 bin polis alımı için heyecan başladı. Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Kadro İhdas Edilmesine İlişkin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi (Kararname Numarası: 119) yayımlandı. 10 bin yeni polis kadrosu ihdas edilirken iki kuruma da 20 kadro ihdas edildi. Emniyete 10.024 kadro ihdas edilmesinin ardından polis alımı yapılacağı düşünülüyor. Peki, EGM 10 bin polis alımı ne zaman, http //www.pa.edu.tr başvuru ekranı açıldı mı? Polis alımı başvuru şartları neler? İşte 10 bin polis alımı detayları…
101. dönem özel güvenlik sınav sonuçları! EGM ÖGG sınav sonuçları sorgulama ekranı: EGM 101. ÖGG sınav sonucu nasıl öğrenilir?
101. dönem özel güvenlik sınav sonuçları! EGM ÖGG sınav sonuçları sorgulama ekranı: EGM 101. ÖGG sınav sonucu nasıl öğrenilir?ÖGG sınav sonuçları merakla bekleniyordu. 25 Aralık Pazar günü yapılan 101. Özel Güvenlik Sınavı sonuçları Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından açıklandı. İşte EGM 101. ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranı...
Organize suç örgütü lideri Kurtuluş ve yöneticisi Camgöz Türkiye'ye iade edilecek
Organize suç örgütü lideri Kurtuluş ve yöneticisi Camgöz Türkiye'ye iade edilecekEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM) İnterpol-Europol Daire Başkanlığından yapılan açıklamada, haklarında kırmızı bülten çıkarılan Serkan Kurtuluş ve Lider Camgöz'ün, sahte pasaport ile Arjantin'de yakalanmaları sonrası Türkiye'ye iadeleri konusunda yapılan talebin, adli makamlar kabul edildiği duyuruldu.
25.12.2022Gündem
Yenilik Partisi Genel Başkanı Yılmaz'a saldıran zanlı yakalandı
Yenilik Partisi Genel Başkanı Yılmaz'a saldıran zanlı yakalandıEmniyet Genel Müdürlüğü, Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz'a bıçaklı saldırıda bulunduğu değerlendirilen bir kişinin yakalandığını açıkladı.
7.12.2022Gündem
Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığından “Bataklık Soruşturması” açıklaması
Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığından “Bataklık Soruşturması” açıklamasıEmniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığından yapılan açıklamada, “Bataklık Soruşturması uyuşturucu kaçakçılığından elde edilen suç gelirlerinin aklanmasına yönelik bir soruşturmadır. Amacı suç gelirlerine ve suçtan kaynaklı malvarlığı değerlerinin aklanması suçuna müdahale etmektir.” denildi.
6.12.2022Gündem
Bakan Soylu'dan düzce depremi açıklaması: Ağır hasarlı konutlara eşya yardımı yapılacak
Bakan Soylu'dan düzce depremi açıklaması: Ağır hasarlı konutlara eşya yardımı yapılacakDüzce’de meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremin ardından Düzce Valiliğinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla afet koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "90 bin liraya kadar eşya yardımı yapacağız. Aynı zamanda 30 bin liraya kira ve taşınma yardımı gerçekleştireceğiz. Ağır hasarlı binalarda kiracılar varsa bunlara da 15 bin lira kadar taşınma yardımı gerçekleştireceğiz" dedi.
24.11.2022Gündem
EGM'den Bakan Soylu ve EUROPOL ismi ile gönderilen mailler hakkında uyarı
EGM'den Bakan Soylu ve EUROPOL ismi ile gönderilen mailler hakkında uyarı Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), EUROPOL'den ya da İçişleri Bakanlığından gönderildiği izlenimi veren, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da ismi kullanılan ve dolandırıcılık niyeti ile atılan mailler hakkında uyarıda bulundu.
24.11.2022Gündem
EGM'den dolandırıcılık uyarısı
EGM'den dolandırıcılık uyarısıEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), son dönemde dolandırıcılık ve zararlı yazılım amacıyla vatandaşların mail adreslerine gönderilen e-postalara karşı uyarıda bulundu.
24.11.2022Gündem
Deprem beklendiği yönünde provokatif paylaşım yapan hesap yöneticileri hakkında yasal işlem başlatıldı
Deprem beklendiği yönünde provokatif paylaşım yapan hesap yöneticileri hakkında yasal işlem başlatıldıEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), deprem beklendiği yönünde sosyal medyada provokatif paylaşım yapan hesap yöneticileri hakkında yasal işlem başlatıldığını duyurdu.
23.11.2022Gündem
ÖGG 100. Dönem sınav sonucu sorgulama! ÖGG sınav sonuçları 100. dönem ne zaman açıklanacak, ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı?
ÖGG 100. Dönem sınav sonucu sorgulama! ÖGG sınav sonuçları 100. dönem ne zaman açıklanacak, ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı?100. dönem ÖGG sınav sonuçları araştırmaları yoğunlaştı. ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusuna yanıt aranıyor. EGM tarafından 100. özel güvenlik sınavı 30 Ekim Pazar günü gerçekleştirildi. Silah Farkı sınavına katılan adayların sınavdan başarılı sayılabilmeleri için; yazılı silah bilgisi ve uygulamalı sınav toplamlarının en az 50, bu puan ile daha önce başarılı olduğu temel silahsız sınav puan toplamının ortalaması en az 60 puan olması gerekmektedir. Peki, ÖGG 100. Dönem sınav sonuçları açıklandı mı? İşte ÖGG sınav sonucu sorgulama
ÖGG 100. dönem sınav sonuçları sorgulama! Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, açıklandı mı? ÖGG sınav sonucu öğrenme!
ÖGG 100. dönem sınav sonuçları sorgulama! Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, açıklandı mı? ÖGG sınav sonucu öğrenme!ÖGG sınav sonucu sorgulama için araştırmalar arttı. 30 Ekim’de yapılan 100. özel güvenlik sınavı sonuç tarihini merak ediliyor. Silah Farkı sınavına katılan adayların sınavdan başarılı sayılabilmeleri için; yazılı silah bilgisi ve uygulamalı sınav toplamlarının en az 50, bu puan ile daha önce başarılı olduğu temel silahsız sınav puan toplamının ortalaması en az 60 puan olması gerekmektedir. Peki, ÖGG sınav sonuçları 2022 ne zaman açıklanacak? 100. dönem ÖGG sınav sonuçları sorgulama…
18.11.2022Eğitim
Vakıfbank polis promosyonu yattı mı? Polis maaş promosyonu ne zaman yatacak? EGM2022 polis promosyon ödemeleri
Vakıfbank polis promosyonu yattı mı? Polis maaş promosyonu ne zaman yatacak? EGM2022 polis promosyon ödemeleriPolis promosyonları ne zaman yatacak, Vakıfbank polis maaşı promosyonu ne zaman yatar? sorularına yanıt aranıyor. 2022 polis promosyon ödemeleri hakkındaki gelişmeler yakından takip ediliyor. İçişleri Bakanlığı bünyesinde çalışan polisler için maaş promosyonlarının ödeme takvimi belli oldu. Polisler maaş ve ek ödemelerini alacakları banka belirlendikten sonra ödemelerini alacak. Peki, polis maaş promosyonu ne zaman ödenecek?
15.11.2022Memur
EGM'den İstiklal Caddesi'ndeki patlamaya ilişkin provokatif paylaşımlar için açıklama
EGM'den İstiklal Caddesi'ndeki patlamaya ilişkin provokatif paylaşımlar için açıklamaEGM'den yapılan açıklamada "Provokatif içerikli paylaşımlarda bulunduğu değerlendirilen 25 hesap yöneticisinin tespiti yapılmış, ilgili makamlara gönderilmiştir." denildi.
13.11.2022Gündem
İstiklal Caddesi'nde bombalı saldırı! Bombayı bırakan kişi gözaltına alındı
İstiklal Caddesi'nde bombalı saldırı! Bombayı bırakan kişi gözaltına alındıİstanbul'un Beyoğlu ilçesindeki İstiklal Caddesi'nde patlama meydana geldi. Patlamanın meydana geldiği bölgede basın mensuplarına açıklama yapan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay 6 kişinin vefat ettiğini, 2'sinin ağır 81 kişinin de yaralandığını söyledi. Oktay, 'Kadın bir saldırganın bombayı patlattığı belirlendi.' dedi. Bakan Soylu, "Eylem talimatının Kobani'den geldiği değerlendirmesi var. Bombayı bırakan kişi gözaltına alındı." ifadelerini kullandı.
14.11.2022Yaşam
Polis promosyon ne zaman yatacak, EGM polis promosyonu neden yatmadı? Polislerin promosyonu ertelendi mi?
Polis promosyon ne zaman yatacak, EGM polis promosyonu neden yatmadı? Polislerin promosyonu ertelendi mi?Promosyon ödemesi alacak polisler, ödemelerin ne zaman, hangi gün hesaba yatacağını sorgularken Emniyet Genel Müdürlüğü, polis promosyonu ücretinin tek seferde hesaba yatırılacağını açıkladı. Peki, Polis promosyon ne zaman yatacak, 1 Kasım’da neden yatmadı? Polis promosyonu ertelendi mi?
Jandarma ve EGM'den Kılıçdaroğlu'na suç duyurusu
Jandarma ve EGM'den Kılıçdaroğlu'na suç duyurusuEmniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.
31.10.2022Siyaset
Emniyet'ten "Nefes 2" operasyonu: 309 gözaltı
Emniyet'ten "Nefes 2" operasyonu: 309 gözaltıEmniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde yasa dışı tütün mamulü ve makaron satışı yapan kişilere yönelik düzenlenen “Nefes-2” isimli operasyonda 309 kişi gözaltına alındı.
27.10.2022Gündem
Polis promosyonu ne zaman yatar? Emniyet promosyonlarının ödeneceği tarih!
Polis promosyonu ne zaman yatar? Emniyet promosyonlarının ödeneceği tarih!Polislere ödenecek promosyonlarla ilgili Emniyet Genel Müdürlüğü açıklama yaptı. Yeni promosyon protokolünün belirlendiğini duyuran Emniyet Genel Müdürlüğü, ödemelerin peşin ve tek seferde ödeneceğini açıkladı. Peki, Polis promosyonu ne zaman yatar? Emniyet promosyonlarının ödeneceği tarih!
26.10.2022Memur
EGM ve MİT'ten ortak operasyon: Cebrail Gündoğdu yakalandı
EGM ve MİT'ten ortak operasyon: Cebrail Gündoğdu yakalandıİçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "EMRE-ZAFİR kod adlı Cebrail Gündoğdu isimli terörist İzmir’in Menemen ilçesinde bugün sabah saatlerinde yakalandı" denildi.
22.10.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Egm ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki egm haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.