Egm

Egm

Son dakika egm haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan egm ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını egm haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Egm

haberleri sayfasında son dakika yaşanan egm gelişmeleri de dahil olmak üzere 368 egm haberi bulunmuştur. Tüm egm haberleri aşağıda listelenmiştir.
Polis tayinleri açıklandı mı? EGM POLNET polis atama sonuçları ile şark tayini sorgulama! Polis şark tayinleri ne zaman açıklanacak 2022?
Polis tayinleri açıklandı mı? EGM POLNET polis atama sonuçları ile şark tayini sorgulama! Polis şark tayinleri ne zaman açıklanacak 2022?Polis tayinleri açıklandı mı? sorusuna yanıt aranırken, EGM POLNET polis atama sonuçları için yapılan aramalar da arttı. 2022 polis tayinleri ve atamaları için gözler Emniyet Genel Müdürlüğü’ne çevrildi. Haziran ayı itibariyle şark görevi bekleyen polisler tayin sonuçları araştırmalarını hızlandırıyor. Peki, Polis şark tayinleri ne zaman açıklanacak 2022? Polis şark tayinleri açıklandı mı? İşte polis atama sonuçları 2022 hakkında merak edilenler…
20.05.2022Memur
Deniz kirleten gemi, uçaklı denetimde tespit edildi
Deniz kirleten gemi, uçaklı denetimde tespit edildiİzmit Körfezi'nde deniz uçağıyla yapılan denetimde Yalova açıklarında denizi kirleten gemi tespit edilip, durum Sahil Güvenlik Komutanlığı'na iletildi.
16.05.2022Gündem
Özel güvenlik görevlileri üst araması yapabilir mi? EGM'den açıklama geldi
Özel güvenlik görevlileri üst araması yapabilir mi? EGM'den açıklama geldiEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), bazı basın yayın organlarında çıkan, “Yargıtay'dan emsal karar: Özel güvenlik görevlileri üst araması yapamayacak” haberlerinin gerçeği yansıtmadığını duyurdu.
16.05.2022Gündem
28. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 2022 EGM polislik mülakat sonuçları sorgulama ekranı!
28. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 2022 EGM polislik mülakat sonuçları sorgulama ekranı!28. dönem POMEM mülakat sonuçları merak ediliyor. 2 Mart’ta başlayıp, 2 Mayıs’ta sona eren mülakatların sonuçları için gözler Emniyet Genel Müdürlüğü’ne (EGM) çevrildi. Sözlü ve uygulamalı sınavları tamamlayan adaylar 28. dönem POMEM mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihi araştırıyor. Peki, 28. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte 2022 EGM polislik mülakat sonuçları sorgulama ekranı!
Özel Güvenlik sınav sonuçları (97. dönem)! ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı? ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
Özel Güvenlik sınav sonuçları (97. dönem)! ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı? ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?ÖGG sınav sonuçları heyecanla bekleniyor. 24 Nisan’da yapılan ÖGG sınav sonuçları için gözler EGM'ye çevrildi. Özel Güvenlik 97. Temel Eğitim ve 73. Yenileme Eğitimi Sınavının sonuçları için arama motorlarına yönelen adaylar, “ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı?” ve “ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?” sorularına yanıt aranıyor.
ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, kaç günde açıklanır? Nisan ayı 97. Temel Eğitim ve 73. Yenileme Eğitimi Sınavı EGM tarafından açıklanacak!
ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, kaç günde açıklanır? Nisan ayı 97. Temel Eğitim ve 73. Yenileme Eğitimi Sınavı EGM tarafından açıklanacak!Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusuna yanıt aranırken, 97. dönem ÖGG sonuçları 2022 sorgulama ekranı üzerinden “ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı?” sorusunun cevabı sorgulanıyor. Özel Güvenlik Görevlisi sınavı Nisan ayında tamamlandı. Özel Güvenlik 97. Temel Eğitim ve 73. Yenileme Eğitimi Sınavının tamamlanmasıyla gözler Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından açıklanacak ÖGG sonuçlarına çevrildi. Peki, ÖGG sınav sonuçları 2022 açıklandı mı, kaç günde açıklanır? İşte Nisan ayı 97. Temel Eğitim ve 73. Yenileme Eğitimi Sınavı (ÖGG sınav sonuçları) sorgulama ekranı 2022…
10.05.2022Ekonomi
Emniyet açıkladı! 'Afgan, Pakistanlı" hesaplara inceleme başlatıldı
Emniyet açıkladı! 'Afgan, Pakistanlı" hesaplara inceleme başlatıldıEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), sosyal medyada provokatif paylaşımlar yapılarak, kendilerini Afganistan ve Pakistanlı gibi gösterenlerle ilgili inceleme başlatıldığını bildirdi.
3.05.2022Gündem
EGM: İstanbul'da görev yapan personelimize iki çeşit kumanya dağıtılmıştır
EGM: İstanbul'da görev yapan personelimize iki çeşit kumanya dağıtılmıştırEmniyet Genel Müdürlüğünden (EGM), İstanbul'da 1 Mayıs etkinliklerinde görevli polis memurlarına dağıtılan kumanyayla ilgili "İstanbul'da 1 Mayıs etkinliklerinde görev yapan personelimize iddia edildiği gibi sadece sandviç verilmemiş, iki çeşit kumanya dağıtılmıştır" denildi.
1.05.2022Gündem
Emniyet açıkladı! Gazetecileri dolandırmaya çalışan çocuk yakalandı
Emniyet açıkladı! Gazetecileri dolandırmaya çalışan çocuk yakalandıEmniyet Genel Müdürlüğü resmî Twitter hesabından önemli bir açıklama yaptı. EGM'nin açıklamasında "Sosyal medya üzerinden bazı gazetecileri dolandırmaya çalışan şahıs yakalandı" ifadeleri kullanıldı. İşte son dakika gelişmesinin detayları...
1.05.2022Gündem
Maaşlara ek ödeme açıklaması! Her ay hesaplara yatacak, 300 lira ve...
Maaşlara ek ödeme açıklaması! Her ay hesaplara yatacak, 300 lira ve...Maaşlara 300 lira ek ödeme açıklaması! Yeni açıklama geldi. Vakıfbank ile promosyon anlaşması yapıldı. Emniyet mensuplarını yakından ilgilendiriyor. Anlaşma gereği emniyet personelinin maaşına her ay 300 TL ilave ödeme yansıtılacak. Protokolün süresi 5 yıl olacak. Ödemeler 300 lira ile başlayacak; her 6 ayda bir memur maaş zammı oranında artırılarak güncellenecek. EGM'den gelen açıklamada, yapılacak ödemeden İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün tüm personelinin faydalanacağı belirtilirken, bu konuda sahte hesaplardan provokasyon yaptığı belirlenenler hakkında suç duyurusunda bulunulduğu bildirildi.
EGM’den Meral Akşener’e: Haksızlık içeren sözlerini teessüfle karşılıyoruz
EGM’den Meral Akşener’e: Haksızlık içeren sözlerini teessüfle karşılıyoruzEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Emniyet Teşkilatı ile ilgili sözlerine ilişkin, “Meral Akşener’in, polislerimiz ve Emniyet Teşkilatımızla ilgili haksızlık içeren sözlerini; teşkilatımızın çalışma ahengi ve anlayışını bilmesi gereken bir kişi olması nedeniyle teessüfle karşıladığımızı belirtmek isteriz” açıklamasını yaptı.
1.04.2022Gündem
Maaşlara ek ödeme kararı! 'Hayırlı olsun' dedi ve müjdeyi verdi, her ay artık...
Maaşlara ek ödeme kararı! 'Hayırlı olsun' dedi ve müjdeyi verdi, her ay artık...Maaşlara son dakika ek ödeme kararı. Müjdeli haber geldi. Yüzbinlerce emniyet mensubunu yakından ilgilendiriyor. Emniyet Genel Müdürlüğü resmen duyurdu. Maaşlar artıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü, Vakıfbank ile yapılan promosyon anlaşması gereği emniyet personelinin maaşına her ay 300 TL ilave ödeme yansıtılacağını açıkladı. İşte son dakika haberinin detayları...
17.03.2022Memur
Bekçi alımı 2022 başvuru şartları ve formu merak ediliyor! Bekçi alımı 2022 başvuru ne zaman, nasıl yapılır, e devlet üzerinden mi yapılacak?
Bekçi alımı 2022 başvuru şartları ve formu merak ediliyor! Bekçi alımı 2022 başvuru ne zaman, nasıl yapılır, e devlet üzerinden mi yapılacak?Bekçi alımı ilanının Resmi Gazete'de yayımlanmasının ardından “Bekçi alımı başvurusu ne zaman, başvuru şartları nelerdir?” sorularına yanıt aranmaya başlandı.
Haftalık vaka sayıları açıklandı! Bakan Koca duyurdu
Haftalık vaka sayıları açıklandı! Bakan Koca duyurduSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 19-25 Şubat arasında, il bazında 100 bin kişi içinde bir haftalık toplam yeni Covid-19 vaka sayısının yer aldığı insidans haritasını paylaştı. Son bir haftada Covid-19 vaka sayısı her 100 bin kişide Ankara’da 1275, İzmir'de 662, İstanbul’da 646 oldu.
7.03.2022Gündem
Türkgözü Sınır Kapısı yolcu geçişlerine kapatıldı
Türkgözü Sınır Kapısı yolcu geçişlerine kapatıldıTürkiye'nin Gürcistan üzerinden Kafkasya'ya açılan Türkgözü sınır Kapısı, Corona Virüs tedbirleri kapsamında kapatıldıktan 24 ay sonra yaya trafiğine açılmıştı. Sınır kapısı modernize çalışmaları nedeniyle 2 aradan sonra yeniden kapatıldı.
7.03.2022Gündem
Türkiye'den Yunanistan’a yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 3 kişi yakalandı
Türkiye'den Yunanistan’a yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 3 kişi yakalandıMSB: Hudut Kartallarımız, ülkemizden Yunanistan’a yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 3 kişiyi yakaladı. Yapılan incelemede, yakalanan şahıslardan birinin DHKPC terör örgütü mensubu olduğu belirlendi.
7.03.2022Gündem
EGM'den '8 Mart' açıklaması
EGM'den '8 Mart' açıklamasıEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle 'kanuna aykırı eylem yapan marjinal gruplara' mensup İzmir'de 3, Ankara'da 9 kişi hakkında yasal işlem başlatıldığını açıkladı.
7.03.2022Gündem
EGM'den '8 Mart' açıklaması: 12 kişi hakkında işlem başlatıldı
EGM'den '8 Mart' açıklaması: 12 kişi hakkında işlem başlatıldıEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle 'kanuna aykırı eylem yapan marjinal gruplara' mensup İzmir'de 3, Ankara'da 9 kişi hakkında yasal işlem başlatıldığını açıkladı.
6.03.2022Gündem
Yağ fiyatları üzerinden provokatif paylaşımlar hakkında işlem başlattı
Yağ fiyatları üzerinden provokatif paylaşımlar hakkında işlem başlattıEmniyet Genel Müdürlüğü, yağ fiyatları üzerinden provokatif ve dezenformasyon içeren paylaşımlarda bulunan 45 hesap hakkında işlem başlattığını duyurdu.
6.03.2022Gündem
3 bin bekçi alımı yapılacak! Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bekçi alımı 2022 başvurusu ne zaman?
3 bin bekçi alımı yapılacak! Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bekçi alımı 2022 başvurusu ne zaman? Emniyet Genel Müdürlüğü'ne 3 bin çarşı ve mahalle bekçisi alınacak. Emniyet Genel Müdürlüğüne (EGM) 3 bin çarşı ve mahalle bekçi kadrosu ihdas edilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı. Pek çok kişi bekçi alımı başvurularının ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bekçi alımı 2022 başvurusu ne zaman? Bekçi alımı başvuru şartları ne? EGM bekçi alımı 2022 başvurusıu ile ilgili detaylar…
Bekçi alımı 2022 başvuru şartları nelerdir, 3 bin bekçi alımı ne zaman olacak? EGM bekçi alımı başvurusu nasıl yapılır?
Bekçi alımı 2022 başvuru şartları nelerdir, 3 bin bekçi alımı ne zaman olacak? EGM bekçi alımı başvurusu nasıl yapılır?Bekçi alımı 2022 başvuru şartları ve süreci hakkında yapılan aramalar 3 bin çarşı ve mahalle bekçi alımı yapılacağının açıklanması sonrası arttı. Emniyet Genel Müdürlüğünün taşra teşkilatına 3 bin çarşı ve mahalle bekçisi kadrosu ihdası yapıldı. Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararına göre Emniyet Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere 3000 yeni bekçi alımı yapılacak. Peki, Bekçi alımı 2022 başvuru şartları nelerdir, 3 bin bekçi alımı şartları ne zaman olacak? EGM bekçi alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Resmi Gazete 2022 bekçi alımı kararı…
Emniyet Genel Müdürlüğü harekete geçti! 6 ilde tamamlandı!
Emniyet Genel Müdürlüğü harekete geçti! 6 ilde tamamlandı!Emniyet Genel Müdürlüğü'nce (EGM) Ankara, Afyonkarahisar, Aksaray, Çorum, Eskişehir ve Konya'da 26 'Ortalama Hız İhlal Tespit Sistemi'nin kurulum çalışmalarının tamamlandığı açıklandı.
14.02.2022Gündem
Bekçi alımı ne zaman 2022? Bekçi alımı 2022 şartları nelerdir, KPSS ve askerlik şartı var mı, 2022 bekçi alımı başvuruları detayları!
Bekçi alımı ne zaman 2022? Bekçi alımı 2022 şartları nelerdir, KPSS ve askerlik şartı var mı, 2022 bekçi alımı başvuruları detayları!Bekçi alımı 2022 şartları, başvuruları ve alımların yapılacağı tarih merak konusu oldu. Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) bünyesinde 10 bin bekçi alımı yapılacağı açıklanmasının ardından, bekçi olmak isteyenler “Bekçi alımı 2022 ne zaman ile 2022 bekçi alımı başvuru ilanı yayınlandı mı” sorularına yanıt arıyor. Peki, bekçi alımı ne zaman, bekçi alımı 2022 şartları nelerdir, bekçi alımı 2022 başvuru tarihi belli mi?
EGM'den kış lastiği uyarısı! Denetimler arttırılacak
EGM'den kış lastiği uyarısı! Denetimler arttırılacakEmniyet Genel Müdürlüğü, her yılın 1 Aralık ile 1 Nisan tarihleri arasında kış lastiği kullanılması zorunluğunu hatırlatarak, bu konuda denetimlerin arttırılacağını ve kış lastiği kullanmayan sürücülere cezai işlem uygulanacağını duyurdu.
24.01.2022Gündem
Emniyet Genel Müdürlüğü'nden ağır taşıt kararı!
Emniyet Genel Müdürlüğü'nden ağır taşıt kararı!Emniyet Genel Müdürlüğü, yoğun kar yağışı nedeniyle ticari olarak yük taşıyan araçlar kayarak yoldan çıktıklarında, yolda kaldıklarında veya trafik kazasına karıştıklarında en kısa sürede trafiğe açılması için kendi kasko veya şirketlerinin yönlendireceği çekici/kurtarıcılar beklenmeksizin karayolları ekipleri tarafından en yakın alana çekileceğini duyurdu.
21.01.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Egm ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki egm haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.