Destek Ödemesi

Destek Ödemesi

Son dakika destek ödemesi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan destek ödemesi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını destek ödemesi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Destek Ödemesi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan destek ödemesi gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.511 destek ödemesi haberi bulunmuştur. Tüm destek ödemesi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Nakdi destek kararı! Ödeme miktarı değişti, paralar banka hesaplarına yatırılacak
Nakdi destek kararı! Ödeme miktarı değişti, paralar banka hesaplarına yatırılacakBinlerce kişi bekliyordu. Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Çiftçilere yapılacak tarımsal desteklerle ilgili tebliğ, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buğday, arpa, çavdar, tritikale ve yulaf için dekar başına 149 TL mazot ve gübre desteği ödenecek.
26.11.2023Ekonomi
Paralar bugün banka hesaplarına yatırılıyor!
Paralar bugün banka hesaplarına yatırılıyor!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Türkiye Aile Destek Programı ödemelerini bugün itibarıyla hesaplara yatıracaklarını açıkladı. Bakan Göktaş, bu kapsamda ihtiyaç sahibi hanelere bu ay toplam 4,1 milyar TL ödeme yapılacağını duyurdu.
10.10.2023Ekonomi
Ödemeler banka hesaplarına yatırıldı
Ödemeler banka hesaplarına yatırıldıAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, çocukların sosyal desteklenmesi ve eğitim giderleri için eylül ayında 579 milyon TL Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemesi yapıldığını açıkladı.
16.09.2023Ekonomi
Bakan Yumaklı açıkladı: Destek ödemelerini hesaplara aktardık
Bakan Yumaklı açıkladı: Destek ödemelerini hesaplara aktardıkTarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, "Hayvan hastalığı tazminatı, süt analizi gibi ya da yağlı tohumlu bitkiler, sertifikalı tohumu üretimi gibi destekler ya da özellikle genç erkek ve kadın kardeşlerimizi ilgilendiren ‘Uzman Eller’ projesi destekleriyle toplamda 300 milyon liralık tarımsal destek ödemelerini bugün kardeşlerimizin hesabına aktardık" dedi.
18.08.2023Ekonomi
AİLE DESTEK ÖDEMESİ AĞUSTOS 2023 ||| Aile destek ödemesi ne kadar oldu, aile destek ödemesi Ağustos 2023 ne zaman yatacak? Aile destek ödemesi zam geldi mi?
AİLE DESTEK ÖDEMESİ AĞUSTOS 2023 ||| Aile destek ödemesi ne kadar oldu, aile destek ödemesi Ağustos 2023 ne zaman yatacak? Aile destek ödemesi zam geldi mi?Ağustos ayı aile destek ödemeleri aramaları arttı. Türkiye Aile Destek Programı’nın 2022 yılında hayata geçirildiğini ve geçtiğimiz ay yapılan kabine toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle bir yıl daha uzatıldığını hatırlatan Bakan Göktaş, destek kapsamında hanelere bu yıl içerisinde 30,6 milyar TL ödeme yaptıklarını bildirdi ve destek ödemelerinin yatacağı tarihi de bildirdi. Peki, Aile destek ödemesi ne kadar oldu, aile destek ödemesine zam geldi mi? Aile destek ödemesi Ağustos 2023 ne zaman yatacak? Aile destek ödemesi zamlı mı yatacak?
15.08.2023Ekonomi
Afet bölgesindeki çiftçilere toplam 8,8 milyar lira destek ödemesi yapıldı
Afet bölgesindeki çiftçilere toplam 8,8 milyar lira destek ödemesi yapıldıTarım ve Orman Bakanlığı, afet bölgesindeki çiftçilere depremin yaşandığı günden itibaren 8,8 milyar lira tarımsal destekleme ödemesi yaptı.
5.08.2023Gündem
Destek ödemeleri hesaplara yatırılıyor
Destek ödemeleri hesaplara yatırılıyorTarım ve Orman Bakanlığı tarafından 19 milyon 941 bin 875 TL tarımsal destek ödemesi bugün çiftçilerin hesaplarına yatırılacak.
4.08.2023Ekonomi
Çiftçiye destek ödemesi! Hesaba yatırılıyor
Çiftçiye destek ödemesi! Hesaba yatırılıyorTarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, 237 milyon 819 bin TL tarımsal destekleme ödemesinin bugün çiftçilerin hesabına aktarılacağını duyurdu.
28.07.2023Ekonomi
Asgari ücret için destek ödenecek! 6 ay boyunca sürecek
Asgari ücret için destek ödenecek! 6 ay boyunca sürecekAsgari ücret ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Asgari ücrete destek ödemesi geliyor. Yaklaşık 2 milyon işletmenin yararlandığı 500 liraya çıkan asgari ücret desteğinin ayrıntıları netleşti. Altı ay süreyle uygulanacak asgari ücret desteğinden evde bakıcı ve gündelikçi çalıştıranlar da yararlanacak. Asgari ücret desteği işverene nakit olarak ödenmeyecek, işverenlerin Sosyal Güvenlik Kurumu'na ödeyecekleri sigorta primlerinden mahsup edilecek. İşte asgari ücret desteğiyle ilgili tüm detaylar...
Efectis Era ne firması? Efectis Era patronu İlker İbik kimdir, kaç yaşında, nereli?
Efectis Era ne firması? Efectis Era patronu İlker İbik kimdir, kaç yaşında, nereli?Kocaeli Dilovası'nda faaliyet gösteren Efectis Era Avrasya, tüm çalışanlarına 30 bin TL yaz tatili destek ödemesi yapılacağını duyurdu. Söz konusu duyurunun ardından “Efectis Era” firması hakkında yapılan aramalar arttı.
22.07.2023Ekonomi
Zamlı ödemeler hesaplara yatırıldı! Bakan Göktaş detayları açıkladı
Zamlı ödemeler hesaplara yatırıldı! Bakan Göktaş detayları açıkladıYüzde 17,55 oranında zam yapıldı. Yeni ödemeler vatandaşların banka hesaplarına yapıldı.Bakan Göktaş, “İhtiyaç sahibi ailelerin çocukları için ödediğimiz Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) miktarlarını bu ay memur maaş zammı oranında artırarak hesaplara toplam 584.118.187 TL yatırdık” dedi.
18.07.2023Ekonomi
Bakan Yerlikaya, orman yangınlarının nedenlerini açıkladı
Bakan Yerlikaya, orman yangınlarının nedenlerini açıkladıİçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, "Yaşanan küresel iklim değişiklikleri mevsim normallerinin üzerindeki sıcaklıklar ve bunlara eklenen beşeri dikkatsizlikler, orman yangınlarına ne yazık ki davetiye çıkartıyor. Bakanlık olarak dünkü yangınların her birinin sebeplerini ortaya çıkarmak üzere titiz bir şekilde çalışıyoruz. Şu ana kadar dünkü yangınlardan 5'inin sebebini arkadaşlarımız ortaya çıkardılar. Birisi trafo patlamasından, ikisinin doğal nedenlerden olduğu yine ikisinin de kazaen meydana geldiği değerlendirilmektedir" diyek
17.07.2023Gündem
Bakan Yerlikaya, 9 ildeki sel felaketinin bilançosunu açıkladı
Bakan Yerlikaya, 9 ildeki sel felaketinin bilançosunu açıkladıZonguldak ve 8 ilde meydana gelen sel felaketinin bilançosunu açıklayan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 3 ilde 3 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı. Bakan Yerlikaya, felaketin ardından yaraları sarma çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek, "Yağışlar sonrası mahsur kalan 23 vatandaşımız helikopterlerle, 608 vatandaşımız bot ve iş makineleri ile kurtarıldı" dedi.
12.07.2023Gündem
Galatasaray Torrent dosyasını kapattı alacak verecek kalmadı
Galatasaray Torrent dosyasını kapattı alacak verecek kalmadı30 Haziran'a kadar borçsuzluk kağıdı almak için harekete geçen Galatasaray yönetimi Torrent'e olan 2.8 milyon euro'luk ödemeyi yaptı.
25.06.2023Galatasaray
Çalışan herkesi ilgilendiren emsal fazla mesai kararı! Yasal sınıra dikkat, tazminat hakkı doğuyor
Çalışan herkesi ilgilendiren emsal fazla mesai kararı! Yasal sınıra dikkat, tazminat hakkı doğuyorBursa İş Mahkemesi, emsal teşkil edebilecek bir karara imza attı. Gıda sektöründe çalışan bir fabrika işçisi 2016 yılında 432,4 saat fazla mesai yaparak 270 saatlik yasal sınırı aştı. İşçi, kendi rızasıyla işten ayrılıp tazminat talep etti. Ancak işveren karşı çıktı. Bunun üzerine açılan davadan çalışan herkesi ilgilendiren bir karara imza atıldı.
Aile Destek Ödemesi bayram öncesi yatar mı, Aile Destek Ödemesi ne zaman bitecek 2023? Aile Destek Paketi uzatıldı mı, Aile Destek Ödemesi bayramdan önce verilecek mi?
Aile Destek Ödemesi bayram öncesi yatar mı, Aile Destek Ödemesi ne zaman bitecek 2023? Aile Destek Paketi uzatıldı mı, Aile Destek Ödemesi bayramdan önce verilecek mi?Aile Destek ödemeleri bayram öncesi destekten faydalanacak vatandaşlar tarafından araştırılan konular arasında girdi. Her ay belirli tarihlerde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca ihtiyaç sahiplerine verilen aile destek paketi hanelere gelirlerine göre 850 TL – 1.250 TL arasında yapılıyor. 12 ay verilmesi planlanan Aile Destek Programının uzatılıp uzatılmayacağı merak konusu olurken, ödemelerin bayram öncesi verilip verilmeyeceği de sorgulanıyor. Peki, Aile Destek Ödemesi bayram öncesi yatar mı, Aile Destek Ödemesi ne zaman bitecek? Aile Destek Paketi uzatıldı mı, Aile Destek Ödemesi bayramdan önce verilecek mi?
24.06.2023Ekonomi
Bakan Yumaklı: 3,4 milyar TL ödemeyi çiftçilerin hesabına aktarıyoruz
Bakan Yumaklı: 3,4 milyar TL ödemeyi çiftçilerin hesabına aktarıyoruzTarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, çiftçilerin hesabına toplam 3 milyar 445 milyon 874 bin TL destek ödemesi yatırılmaya başlandığını açıkladı.
23.06.2023Ekonomi
Ek destek müjdesi! Yüzde 25 daha fazla ödeme yapılacak
Ek destek müjdesi! Yüzde 25 daha fazla ödeme yapılacakTarım ve Orman Bakanlığı, kadın balıkçılara pozitif ayrıcalık tanıyan kararını açıkladı. Buna göre ilk defa balıkçı gemisi sahibi veya ortağı olan kadınlara yüzde 25 daha fazla destek ödemesi yapılacak.
13.06.2023Ekonomi
Bakan Yerlikaya: Hatay'a 197 bin 248 konut yapılacak
Bakan Yerlikaya: Hatay'a 197 bin 248 konut yapılacakİçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, depremin ardından Hatay'da hasar tespitinin tamamlandığını belirterek, "Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığımızın iş birliğiyle Hatay’da yaklaşık olarak 197 bin 248 konut yapılacak. Bunların 32 bin 715’inin ihalesi yapıldı, yapım süreci devam ediyor, bunları bir yıl içinde tamamlayıp hak sahiplerimize teslim edeceğiz" dedi.
12.06.2023Gündem
İçişleri Bakanı Yerlikaya: Kahramanmaraş’a yaklaşık 110 bin 681 konut yapılacak, 36 bin 94’ünün ihalesi yapıldı
İçişleri Bakanı Yerlikaya: Kahramanmaraş’a yaklaşık 110 bin 681 konut yapılacak, 36 bin 94’ünün ihalesi yapıldıİçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Kahramanmaraş’ta hasar tespit çalışmalarının yüzde 100 tamamlandığını belirterek, "Kahramanmaraş’ımızda yaklaşık olarak 110 bin 681 konut yapılacak. Bunların 36 bin 94’ünün ihalesi yapıldı. Duamız inşallah bunları şehrimize verdiğimiz söz gereği bir yıl içinde tamamlayıp sevinçle hak sahiplerine teslim etmek" dedi
10.06.2023Gündem
Tarımsal destek ödemesi bugün yapılacak
Tarımsal destek ödemesi bugün yapılacakTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 197 milyon 283 bin 150 lira tutarındaki tarımsal destek ödemesinin bugün çiftçilerin hesaplarına yatırılacağını duyurdu.
2.06.2023Ekonomi
Aile destek ödemeleri uzatıldı mı, 2023 aile destek programı bitti mi? Aile destek ne zaman bitecek?
Aile destek ödemeleri uzatıldı mı, 2023 aile destek programı bitti mi? Aile destek ne zaman bitecek?Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere verilen sosyal yardım paketi hanedeki gelir durumuna göre 850-1250 TL arasında ödeniyor. Aile destek ödemesi, başvuru şartlarını taşıyan başvuru sahiplerine 12 ay boyunca gerçekleştiriliyor. Yardımdan faydalananlar arama motorlarına yönelerek 'Aile destek programı uzatıldı mı, aile destek ödemeleri bitti mi?' sorularını yöneltmeye başladı. Peki, Aile destek ne zaman bitecek?
31.05.2023Ekonomi
Mayıs ayı aile destek ödemeleri ne zaman yatacak? Aile destek programı zamlı mı yatacak, aile destek ödemesi ne kadar oldu 2023, aile destek paketi uzatıldı mı?
Mayıs ayı aile destek ödemeleri ne zaman yatacak? Aile destek programı zamlı mı yatacak, aile destek ödemesi ne kadar oldu 2023, aile destek paketi uzatıldı mı?Mayıs ayı Aile Destek ödemeleri ne zaman yatacak 2023, aile destek paketi uzatıldı mı? sorularının yanıtı yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere verilen Aile Destek ödemeleri her ayın ilk 10 gününde yatırılıyor. Hanedeki gelir durumuna göre 850-1250 TL arasında yapılan ödemelerin yapılacağı tarih merak konusu oldu.
Destek ödemeleri ile ilgili son dakika açıklaması! Hesaplara yatırılıyor
Destek ödemeleri ile ilgili son dakika açıklaması! Hesaplara yatırılıyorAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının temel gereksinimlerinin ve eğitim giderlerinin karşılanması için Mayıs ayı içerisinde 561.123.454 TL Sosyal ve Ekonomik Destek ödemesi yaptıklarını açıkladı.
16.05.2023Ekonomi
Aile destek ödemeleri mayıs ayı ne zaman yatacak, aile destek ödemesi yattı mı? Aile destek programı ne zaman bitecek?
Aile destek ödemeleri mayıs ayı ne zaman yatacak, aile destek ödemesi yattı mı? Aile destek programı ne zaman bitecek?Aile destek paketi yattı mı, aile destek programı ödemeleri ne zaman yapılacak, aile destek ödemesi mayıs ayı ne zaman yatacak? Aile destek ödemeleri konusunda, Mayıs ayı itibari ile vatandaşların araştırmaları hız kazandı. Aile Destek Programı çerçevesinde, her ay düzenli olarak hak sahiplerine yapılan destek ödemesi Temmuz ayına kadar devam edecek. Peki destek ödemeleri bu ay hesaplara ne zaman yatacak?
8.05.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Destek Ödemesi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki destek ödemesi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.