Cinsel İlişki

Cinsel İlişki

Son dakika cinsel ilişki haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan cinsel ilişki ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını cinsel ilişki haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Cinsel İlişki

haberleri sayfasında son dakika yaşanan cinsel ilişki gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.080 cinsel ilişki haberi bulunmuştur. Tüm cinsel ilişki haberleri aşağıda listelenmiştir.
İşlediği korkunç cinayetler Kuzuların Sessizliği filmine konu olan cani tekrar gündemde! Detaylar dehşete düşürdü...
İşlediği korkunç cinayetler Kuzuların Sessizliği filmine konu olan cani tekrar gündemde! Detaylar dehşete düşürdü...Kadınları bodruma kapatıp işkencelerle öldüren ve işlediği cinayetler Kuzuların Sessizliği filmine konu olan cani Gary Heidnik tekrar gündemde. Pensilvanya'da yaşanan korkunç cinayetlerinden üzerinden yıllar geçmesine rağmen kurbanların anlattığı detaylar duyanları dehşete düşürmeye devam ediyor. Eyalette idam edilen son mahkum olması ve idamlara yönelik yeni yaptırımlar, Gary Heidnik davasını yeniden gündeme getirdi. Kurbanlardan birinin kardeşi ise Heidnik'in idam edilip edilmemesi konusundaki kararsızlığının hala sürdüğünü söylüyor.
22.03.2023Dünya
Cinsel ilişki orucu bozar mı? İftar sonrası cinsel ilişki olur mu, cinsel ilişkiye girmek caiz mi?
Cinsel ilişki orucu bozar mı? İftar sonrası cinsel ilişki olur mu, cinsel ilişkiye girmek caiz mi?Ramazan orucu, şafaktan gün batımına kadar yemeyi, içmeyi ve cinsel ilişkiyi kesmeyi gerektiren bir ibadettir. Ramazan boyunca oruç, arzuları ehlileştirir. Yeme, içme ve cinsel ilişkiye girmeme konusundaki irade gücünün sürekli olarak uygulanmasını gerektirir. Bu nedenle, orucun temel manevi faydası, iradeyi kullanmak ve nefsi kontrol etmektir. Peki, Cinsel ilişki orucu bozar mı? Oruçlu iken sevişmek orucu bozar mı? Ramazan ayında cinsel ilişki nasıl olmalı? Ramazan ayında cinsel ilişki günah mı? İftardan sonra cinsel ilişkiye girilir mi? İşte detaylar…
21.03.2023Ramazan
Vücuttaki B12 deposunu dolduran tek besin!
Vücuttaki B12 deposunu dolduran tek besin!Hastalıklardan korunmak için bağışıklık sistemini güçlü tutmak oldukça önemlidir. Özellikle de B12 vitamini, vücut sağlığında önemli bir yere sahiptir. Bu besin hem hastalıklara karşı sizi koruyor hem de B12 vitamini deposunu dolduruyor.
18.03.2023Sağlık
Adet olunca oruç bozulur mu? Oruçluyken gün içinde ya da iftara yakın regli olunca oruç bozulur mu? İşte Diyanet’in açıklaması!
Adet olunca oruç bozulur mu? Oruçluyken gün içinde ya da iftara yakın regli olunca oruç bozulur mu? İşte Diyanet’in açıklaması!Adet dönemi, bir kadını, Ramazan ayında olsun ya da olmasın namazlar da dahil olmak üzere, bir dizi dini görevlerden geçici olarak muaf tutar. Kuran'da regl yani adet gören kadının bir dizi dini uygulama olmak üzere İslam'ın en kutsal ayı Ramazan’da da oruç tutma ve namaz kılmamayı izin veren açık ayetler bulunuyor. Peki, Adet olunca oruç bozulur mu? Niyet ettikten sonra adet olmak orucu bozar mı, Oruçluyken gün içinde ya da iftara yakın regli olunca oruç bozulur mu? Adet bittikten sonra gelen leke orucu bozar mı? İşte Diyanet’in açıklaması!
18.03.2023Ramazan
Libidosu düşük erkekler dikkat! Ömrünüz kısalıyor
Libidosu düşük erkekler dikkat! Ömrünüz kısalıyorLibidosu düşük erkeklerin ömrü kısalıyor. Japonya'da yapılan bir araştırmada cinsel arcu ile uzun ömür arasındaki ilişki incelendi.
17.03.2023Sağlık
Sağlıklı bir ilişki için haftalık cinsel ilişki sayısı belli oldu
Sağlıklı bir ilişki için haftalık cinsel ilişki sayısı belli olduDünyaca ünlü ilişki terapisti Jake Maddock, çiftlerin sağlıklı bir ilişki için haftada kaç kez cinsel ilişkiye girmesi gerektiğini açıkladı.
17.03.2023Sağlık
Haftada kaç kez cinsel ilişki yaşamak ideal? Dünyaca ünlü ilişki terapisti açıkladı
Haftada kaç kez cinsel ilişki yaşamak ideal? Dünyaca ünlü ilişki terapisti açıkladıAvustralyalı ilişki terapisti Jake Maddock, bilimsel çalışmalara dayandırarak, sağlıklı bir ilişki için çiftlerin haftada kaç kez ilişkiye girmesi gerektiğini anlattı.
9.03.2023Sağlık
14 yaşındaki öğrenciye uygunsuz fotoğraflarını attı! Detaylar mide bulandırdı
14 yaşındaki öğrenciye uygunsuz fotoğraflarını attı! Detaylar mide bulandırdıABD'de yaşanan istismar olayı ülkede infial yarattı. Konunun detayları mide bulandırdı. Okuldaki öğrenci ile iletişime geçerek uygunsuz fotoğraflarını atan kadının, kendi çocukları dışında reşit olmayan kişilerle temasa geçmesi de yasaklandı.
7.03.2023Dünya
Öğrencisine cinsel istismarla suçlanan öğretmen tutuklandı
Öğrencisine cinsel istismarla suçlanan öğretmen tutuklandıAntalya'nın Alanya ilçesinde lise öğrencisi A.A. (18), İngilizce öğretmeni K.D.'nin (43) kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia edip, şikayetçi oldu. Mağdur A.A., istismarın 18 yaşından önce, farklı zamanlarda olduğunu anlattı. K.D. gözaltına alınıp, tutuklandı.
26.02.2023Gündem
Otizmli kıza istismar uyguladığı iddiasıyla yargılanan sanıktan tepki çeken savunma
Otizmli kıza istismar uyguladığı iddiasıyla yargılanan sanıktan tepki çeken savunmaKocaeli'de evden kaçan 15 yaşındaki otizmli genç kıza tır içinde 4 gün boyunca cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen sanıkların yargılanmasına devam edildi. Kızın rızası olduğunu ileri süren tutuklu sanığın savunması ise tepkilere neden oldu.
21.02.2023Yaşam
Cinsel saldırıyla suçlanan cemiyet başkanının ifadesi ortaya çıktı! 'Eşim ofise geldi'
Cinsel saldırıyla suçlanan cemiyet başkanının ifadesi ortaya çıktı! 'Eşim ofise geldi'Kahramanmaraş'ta Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Başkanı 47 yaşındaki S.E.K., 20 yaşındaki M.K. adlı genç kıza cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla aranıyordu. S.E.K.'nin gözaltına alındığında emniyette verdiği ifadesi ortaya çıktı. Kendisine iftira atıldığını, M.K. ile alkol alırken eşinin ofise geldiğini belirten S.E.K., "Birbirlerine girdiler ve ben araya girdim. Bu sırada M.K.'nın eli yüzüme geldi ve yüzüm çizildi. Aynı zamanda eşimin de eli yüzüme geldi ve eşim de yüzümü çizdi" dedi.
4.02.2023Gündem
Cemiyet başkanına cinsel saldırı suçlaması! 'Bağırmamam için ağzımı kapattı'
Cemiyet başkanına cinsel saldırı suçlaması! 'Bağırmamam için ağzımı kapattı'Kahramanmaraş Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Başkanı S.E.K.'nın cinsel saldırıda bulunduğu öne sürülen M.K.'nin (20), olay sonrasına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, genç kızın sokağa çıkıp yardım istediği bir kadınla kafeye girdiği yer aldı. İfadesinin alınmasının ardından serbest bırakılan S.E.K. hakkında, savcılığın itirazı üzerine yakalama kararı çıkarıldı.
3.02.2023Yaşam
Kıskanç sevgilinin ihbarı skandalı ortaya çıkardı! Polis merkezinde eş değiştirme ve striptiz oyunları...
Kıskanç sevgilinin ihbarı skandalı ortaya çıkardı! Polis merkezinde eş değiştirme ve striptiz oyunları...Evli kadın polisin meslektaşlarıyla yaşadığı skandal ilişki ağı belediye başkanına yapılan bir olayla ortaya çıktı. ABD Tennessee kenti görev yapan evli kadın polis Meagan Hall’un 7 meslektaşıyla cinsel ilişki yaşaması kentte şok etkisi yarattı. İhbarı yapıp rezaletin ortaya çıkmasına neden olan kişinin kimliği duyanları şaşıttı.
1.02.2023Dünya
5 bin kadın ile ilişki yaşayan Kral ülkede infial yarattı
5 bin kadın ile ilişki yaşayan Kral ülkede infial yarattıİspanya'nın eski kralı Juan Carlos'un çapkınlığı ülkede infial yaratmıştı. 5 bin kadın ile ilişki yaşadığı ifade edilen eski kral tahtan çekilmesine rağmen gündemde kalmaya devam ediyor. Şimdi Birleşik Arap Emirlikleri'nde sürgün hayatında olan Kral'ın eski sevgilisinin ürkütücü iddiaları var. İşte dikkat çeken detaylar...
26.01.2023Dünya
Cinsellik araştırmasının sonuçları açıklandı! İşte cinsel tatmin seviyesi en yüksek olan ülke
Cinsellik araştırmasının sonuçları açıklandı! İşte cinsel tatmin seviyesi en yüksek olan ülkeDünyanın cinsel olarak en çok tatmin olan ülkelerini listeledi. Amerikalı internet haber sitesi Alternet, cinsellik araştırmalarını derledi. İşte cinsel olarak en çok tatmin olan ülkeler...
26.01.2023Sağlık
Kış aylarında cinsel ilişkiye girmek için 5 ilginç sebep!
Kış aylarında cinsel ilişkiye girmek için 5 ilginç sebep!Cinsel ilişkiye girmenin zevkten öte olduğunu uzmanlar dile getiriyor. Özellikle kış aylarında cinsel ilişkiye girmek için 5 ilginç sebep ortaya koyan işin uzmanları çiftlerin sağlıklı bir ilişki için yapmaları gerekenleri sıraladı.
25.01.2023Sağlık
Cinsel ilişkinin en faydalı olduğu mevsim açıklandı
Cinsel ilişkinin en faydalı olduğu mevsim açıklandıEğer kış aylarında cinsel ilişki konusunda tembellik yapıyorsanız bir kez daha düşünün deriz. İşte cinsel ilişkinin kış aylarında insan sağlığı üzerindeki olumlu etkileri...
20.01.2023Sağlık
Sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşam için partnerinize sormanız gereken 10 soru
Sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşam için partnerinize sormanız gereken 10 soruÇiftler arasında sağlıklı bir birliktelik için mutlu bir cinsel yaşam önemli bir yer tutmaktadır. Kadınların, sürekli erkeklerin ne istediğine odaklı düşünmekten vazgeçerek, cinselliklerini kendi zevk ve isteklerine göre yönlendirmeleri aslında erkekler açısından da olumlu bir davranış, çünkü böylelikle karşılarında daha çekici, arzulanır, yaratıcı kadınlar bulacaklar. Böylelikle her iki tarafta cinsellikten keyif alacak. Partnerinize sormanız gereken soruları bir türlü kafanızda toparlayamıyorsanız bizim vermiş olduğumuz önerilere mutlaka göz atın. İşte keyifli bir cinsel yaşam için partnerinize sormanız gereken 10 soru
18.01.2023Sağlık
Cinsel isteği arttırıyor! Püf noktalar tek tek açıklandı
Cinsel isteği arttırıyor! Püf noktalar tek tek açıklandıCinsel ilişki ile ilgili dikkat çeken açıklama geldi. Bu öneriler cinselliği tavan yaptırıyor. Partnerinize aşık olsanız bile, çiftler zaman geçtikçe daha az seks yapmaya başlayabilir ve bu da ilişkinizi sıkıntıya sokabilir. Bilim insanları, çiftlerin nasıl daha aktif bir cinsel hayata sahip olabileceklerine dair yöntemler öneriyor.
17.01.2023Sağlık
Kadınlar cinsel ilişki konusunda çok farklı düşünüyor! Erkekleri şaşırtacak sonuç
Kadınlar cinsel ilişki konusunda çok farklı düşünüyor! Erkekleri şaşırtacak sonuçCinsel ilişki, birçok insan için temel ihtiyaç olarak görülüyor. Cinsellik hakkında çok çeşitli araştırmalar yapılıyor. Cinsel ilişki hakkında yapılan son araştırmanın sonuçları oldukça sarsıcı. Yapılan ankete katılan erkekler ve kadınların sevişme üzerine düşündüklerinin birbirinden tamamen farklı olduğu ortaya çıktı.
17.01.2023Sağlık
Deniz Akkaya'dan olay yaratacak Seren Serengil iddiası!
Deniz Akkaya'dan olay yaratacak Seren Serengil iddiası!Manken ve model Deniz Akkaya, eskiden aynı kanalda birlikte çalıştığı Seren Serengil hakkında çok çarpıcı ifadeler kullandı.
15.01.2023Magazin
Karakolda toplu cinsel ilişki skandalı! Ayrıntılar herkesi şok etti
Karakolda toplu cinsel ilişki skandalı! Ayrıntılar herkesi şok ettiABD'nin Tennessee eyaleti, büyük bir polis skandalıyla çalkalanıyor. Mesai arkadaşları ile cinsel ilişkiye girdiği öne sürülen kadın polis memuru hakkında soruşturma açılırken şoke eden ayrıntılar birer birer ortaya çıkarıldı.
14.01.2023Dünya
Yatak odasında mutluluk için uzmanından öneriler: Cinsel ilişkide ara verip çay için!
Yatak odasında mutluluk için uzmanından öneriler: Cinsel ilişkide ara verip çay için!Kadın ve erkek ilişkilerinde cinsel ilişki önemli bir yer tutuyor. Bu konuda sıkıntı yaşayan çiftlerin evlilikleri boşanmayla ya da bazen aldatmayla sonuçlanabiliyor. İngiliz seks terapisti Andrew G. Marshall, sevişirken ara verilmesini ve çay içilmesini öneriyor. Uzman doktor bu olayın cinsel birleşmeye olan faydasını açıklıyor...
12.01.2023Yaşam
Bebek Sahili'nde cinsel ilişkiye giren kadın hakkında yakalama kararı
Bebek Sahili'nde cinsel ilişkiye giren kadın hakkında yakalama kararıBebek Sahili'nde gündüz saatlerinde Özgür Kavi ile cinsel ilişkiye giren Carmen Maria T. hakkında, Adli Tıp Kurumu'nda muayene edilebilmesi için yakalama kararı çıkartıldı.
11.01.2023Yaşam
Tacize sessiz kalmayın! 'İki gün içerisinde sonuçlanıyor'
Tacize sessiz kalmayın! 'İki gün içerisinde sonuçlanıyor'Cinsel tacize uğrayan çocuklar yaşadıklarını anlamlandıramıyor. Bu noktada yetişkin bireylerin davranışları büyük önem taşıyor. Bir çocuğun cinsel tacize mağruz kalması durumunda, bunun farkında olan kişilerin mutlaka şikayetçi olması gerekiyor. Savcılık çocuğa yönelik cinsel istismarı gördüğü halde şikayetçi olmayan kişiler hakkında ‘suçu bildirmeme’ suçundan soruşturma başlatıyor.
11.01.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cinsel İlişki ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki cinsel ilişki haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.